Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε λέω μου απάντησαν σε μιση ωρα το μεσημέρι όταν έστειλα μήνυμα στο messenger,αλλά λύση δεν ήρθε ακόμα. Φαντάζομαι οτι περιμένουν την κανονική βάρδια αύριο για να λύσει το θέμα. Πάλι καλά που δεν χρειάστηκα δεδομένα σήμερα,και ειχα mb στη 2η σιμ με κοσμοτε αλλιώς θα επεφταν τα μονόευρα. Αν και για το τελευταίο θα σιγουρευτώ αύριο πρωί.
Link to comment
Share on other sites

Όταν βλέπετε πως υπάρχει καθυστέρηση να επικοινωνείτε απευθείας με την Q , είτε τηλεφωνικά είτε μεσω facebook, όπως κανω κ εγώ.

Μην κάθεστε να παραπονιέστε εδω μεσα.

Πάντως, με το καλό να φύγετε, να ελαφρύνει το δίκτυο, να χαιρόμαστε οι υπόλοιποι τις φθηνές τιμές στο 4G χωρίς throttle. (χαρ χαρ χαρ... evil smile)

 

Σε ποιο? Σε ποιο? Στο 4g? Χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

το δώρο ανανέωσης ειναι 1gb και 1000 προς Q στο κατάστημα η απο το application στα 10€ ανανέωση! δεν νομίζω πως κόπηκε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η κατάσταση στην wind ειναι τραγική. Έκοψε τα δώρα ανανέωσης, κόβει ημέρες των πακέτων στο f2g, αύξηση τιμων, το χρηματικό υπόλοιπο το έκανε να ισχύει για 2 μήνες, δεν δίνει κανένα δώρο σε τριήμερα γιορτές κλπ.

Κ τώρα αυτό. Έμεινα σήμερα χωρίς Ίντερνετ ενώ έδωσα 8€ τον προηγούμενο μήνα.

Από βδομάδα θα την κάνω σε άλλη εταιρεία. Μάλλον προς frog.

 

το δώρο ανανέωσης ειναι 1gb και 1000 προς Q στο κατάστημα η απο το application στα 10€ ανανέωση! δεν νομίζω πως κόπηκε.

Link to comment
Share on other sites

τη πάτησα και εγώ με το πακέτο που δεν έλεγξα αν μπήκε χθες και σήμερα ξεκίνησε ωραία η μέρα με τη χρέωση 1,20:lol::lol:

 

τους το είπα στο φουμπου και μου τα έδωσαν πίσω.είπαν ότι είναι συλλογικό θέμα..

Link to comment
Share on other sites

Πάντως και μένα μπήκε κανονικά το Σάββατο το gb από την προσφορά των 8€

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Link to comment
Share on other sites

τη πάτησα και εγώ με το πακέτο που δεν έλεγξα αν μπήκε χθες και σήμερα ξεκίνησε ωραία η μέρα με τη χρέωση 1,20:lol::lol:

 

τους το είπα στο φουμπου και μου τα έδωσαν πίσω.είπαν ότι είναι συλλογικό θέμα..

σκεψου ποσοι ομως δεν μπηκαν στο fb για να το ζητησουν πισω.Ποσες δεκαδες χιλιαρικα βγαζουν καθε μηνα με αυτη τη μικρη και αθωα τους "παραλειψη"..

 

Μην αρχισω παλι με τους απαραδεκτους..

 

Ο μονος λογος που ειμαι q ειναι επειδη εχω τσαμπα ομιλια και mb λογω σταθερου.Αν τα εβγαζαν αυτα ειχα φυγει πετωντας.

Link to comment
Share on other sites

το δώρο ανανέωσης ειναι 1gb και 1000 προς Q στο κατάστημα η απο το application στα 10€ ανανέωση! δεν νομίζω πως κόπηκε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

το δώρο ανανέωσης ειναι 1gb και 1000 προς Q στο κατάστημα η απο το application στα 10€ ανανέωση! δεν νομίζω πως κόπηκε.

H ανακοίνωση αλλιώς τα λέει

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=486

Link to comment
Share on other sites

χτες ομως στο q της μητερας μου ηρθε το γνωστο μηνυμα για 1000' προς q και 1 γιγα για 30 μερες,σε ανανεωση >10€ σε καταστημα ή ιντερνετ. Οποτε συμπεραινω οτι η εφαρμογη μπορει να καθυστερησε. Καποιος που να ανανεωσε με 10€ μετα τις 15/3 σε καταστημα,μπορει να γραψει τι μπονους του εδωσαν?
Link to comment
Share on other sites

χτες ομως στο q της μητερας μου ηρθε το γνωστο μηνυμα για 1000' προς q και 1 γιγα για 30 μερες,σε ανανεωση >10€ σε καταστημα ή ιντερνετ. Οποτε συμπεραινω οτι η εφαρμογη μπορει να καθυστερησε. Καποιος που να ανανεωσε με 10€ μετα τις 15/3 σε καταστημα,μπορει να γραψει τι μπονους του εδωσαν?

 

Εταιρεία μπαχαλο

Link to comment
Share on other sites

μολις ειδα οτι αποδοθηκε το νεο γιγα,με λήξη 25/4

 

Και εγω το ελαβα κανονικα (μετά τις 12:00πμ).

Link to comment
Share on other sites

χτες ομως στο q της μητερας μου ηρθε το γνωστο μηνυμα για 1000' προς q και 1 γιγα για 30 μερες,σε ανανεωση >10€ σε καταστημα ή ιντερνετ. Οποτε συμπεραινω οτι η εφαρμογη μπορει να καθυστερησε. Καποιος που να ανανεωσε με 10€ μετα τις 15/3 σε καταστημα,μπορει να γραψει τι μπονους του εδωσαν?

 

ισχύει! το bonus είναι αυτό που αναφέρεις! 1gb και 1000 προς Q με ανανέωση απο κατάστημα η ηλεκτρονικά!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι επιλογές έχουμε στην q για mb εκτός του 1gb με 4 ευρό? Υπήρχε με μήνυμα 4 γιγα με 4.44?

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με 4.44 υπήρχε 1 γιγα. Εκτος αν αναφερεσαι σε ενα πακέτο που ίσχυε σε ειδικά πακέτα q international και q city που μοιραζαν στο δρόμο. Το οποίο δεν ισχύει για όλους.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι επιλογές έχουμε στην q για mb εκτός του 1gb με 4 ευρό? Υπήρχε με μήνυμα 4 γιγα με 4.44?

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Με 7€ τα 4GB αλλά το ενεργοποιείς μόνο σε κατάστημα! εγώ αυτό βάζω κάθε μήνα!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πιο είναι το νούμερο που επιλέγεις πακέτα;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

12200! αλλά είναι πολύ καλύτερα να ανανεώνεις και να επιλέγεις πακέτα απο το application! έτσι θα πάρεις και τα ονλινε bonus!

Link to comment
Share on other sites

Με 7€ τα 4GB αλλά το ενεργοποιείς μόνο σε κατάστημα! εγώ αυτό βάζω κάθε μήνα!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

12200! αλλά είναι πολύ καλύτερα να ανανεώνεις και να επιλέγεις πακέτα απο το application! έτσι θα πάρεις και τα ονλινε bonus!

 

Πως το βάζεις αυτό με τα 4GB με 7€; Δεν το έχω δει να αναφέρεται πουθενά, ούτε μου το είχαν προτείνει ποτέ σε κατάστημα που έκανα ανανεώσεις μέχρι πέρυσι πριν αρχίσω τις online...

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Δύο μήνες έγινε η διάρκεια στο υπόλοιπο λογαριασμού; :wacko:

 

Αναξιόπιστη η Wind. Δεν ντρέπονται καθόλου;

Έγινε ό,τι ανακοινώθηκε εδώ και μήνες. Άλλο ασύμφορη άλλο αναξιόπιστη.

Link to comment
Share on other sites

Δύο μήνες έγινε η διάρκεια στο υπόλοιπο λογαριασμού; :wacko:

 

Αναξιόπιστη η Wind. Δεν ντρέπονται καθόλου;

 

Πλέον η διάρκεια ανανεώσεων είναι δύο μήνες. Αυτό δεν κάνει έναν πάροχο αναξιόπιστο , απλά δεν μου αρέσει καθόλου ή δεν μας αρέσει καθόλου. Η εταιρεία ανακοίνωσε πολύ καιρό πριν και το εφάρμοσε....

Link to comment
Share on other sites

Πως το βάζεις αυτό με τα 4GB με 7€; Δεν το έχω δει να αναφέρεται πουθενά, ούτε μου το είχαν προτείνει ποτέ σε κατάστημα που έκανα ανανεώσεις μέχρι πέρυσι πριν αρχίσω τις online...

 

Συμπτωματικά, μόλις μου ηρθε SMS με τα παραπάνω.

Έρχεται κατα καιρούς, δεν ήξερα οτι έχει πάγια ισχύ...

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορούμε να παρακολουθούμε όλα τα δελτία Τύπου, ή τις αλλαγές που γίνονται κάθε τρεις και λίγο.

Το σωστό θα ήταν να ενημέρωναν, πριν κάνεις την ανανέωση:

«Σας γνωστοποιούμε...... η διάρκεια μειώθηκε......»

Γνωρίζεις από πριν και πράττεις. Όχι εξαπίνης, να ξεμένω με κάτι που δεν θέλω. Μου πέρασε από το μυαλό να ανοίξω case στο PayPal.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...