Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όποιος θέλει νουμεράκι Q ειδικής προσφοράς, Q city ή Q international, ας μου στείλει pm.

 

το qcity τι είναι ;

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

το qcity τι είναι ;

Για να είμαι ειλικρινής, σήμερα το πήρα το πακετάκι και δεν έχω καλοκαταλάβει τι ακριβώς δίνει το Q city. Νομίζω 200' προς όλους (και άλλα 100' προς όλους για τους πρώτους 3 ή 6 μήνες), 1000' προς Q, 600' προς Wind & Q και 1,5 GB+500 MB για online ανανέωση.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρατήρησα ότι εκτός από τα ΜΒ της προσφοράς των 8GB που πήρα στις 7/7, μου εμφανίστηκε και μια γραμμή που λέει

"1 ΜΒ μέχρι 22/7"

Το ίδιο και στης συζύγου, απλά εκεί λέει

"1 ΜΒ μέχρι 21/7"

 

Τι είναι αυτό το 1ΜΒ (όχι GB) ξέρει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Το 8gb 8 μήνες γίνεται να το πάρουμε 2 φορές?

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρατήρησα ότι εκτός από τα ΜΒ της προσφοράς των 8GB που πήρα στις 7/7, μου εμφανίστηκε και μια γραμμή που λέει

"1 ΜΒ μέχρι 22/7"

Το ίδιο και στης συζύγου, απλά εκεί λέει

"1 ΜΒ μέχρι 21/7"

 

Τι είναι αυτό το 1ΜΒ (όχι GB) ξέρει κανείς;

Το ίδιο και σε μενα. Δε βρηκα τι ειναι

Το 8gb 8 μήνες γίνεται να το πάρουμε 2 φορές?

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Με βαση τη λογική γινεται... Αν θες δοκιμασε και ενημέρωσε

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

Υποψιάζομαι τι ειναι.Μια προσπάθεια να σταματήσουν οι χρεώσεις του 1 ευρώ. Επειδη αυτες γίνονται για κινήσεις μερικών kb (πραγματικών ή παρασκηνιακών) προσθετουν το mb για να καλυψουν αυτον που δεν εχει πακέτο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 47 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μια φορά ενεγοποιείται η προσφορά των 8 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Υποψιάζομαι τι ειναι.Μια προσπάθεια να σταματήσουν οι χρεώσεις του 1 ευρώ. Επειδη αυτες γίνονται για κινήσεις μερικών kb (πραγματικών ή παρασκηνιακών) προσθετουν το mb για να καλυψουν αυτον που δεν εχει πακέτο.

 

Συμφωνώ, είναι εξαιρετικά πιθανό να είναι αυτός ο λόγος.

Link to comment
Share on other sites

το qcity τι είναι ;

Αναφορικά με το Q city, από την εξυπηρέτηση πελατών μου είπαν τα εξής: Πρόκειται για προωθητικό πακέτο, που μοιράζεται μόνο από πωλητές και όχι από καταστήματα Wind, ούτε από το επίσημο site της Q. Οι παροχές του είναι οι εξής: Στην πρώτη ανανέωση από 10€ κάθε μήνα, εκτός από το βασικό bonus ανανέωσης της Q (1000' προς Q+500 MB+extra 500 MB για ανανεώσεις online ή από καταστήματα): (1) Αφαιρεί 4,03€ και ενεργοποιεί αυτόματα πακέτο με 200' προς όλους+600 προς Wind & Q, όλα με χρέωση ανά δευτερόλεπτο, από το πρώτο δευτερόλεπτο. (2) Για τους πρώτους 6 μήνες, προσφέρει επιπλέον 100' προς όλους+1 GB. (3) Για τους πρώτους 12 μήνες, πιστώνει στο υπόλοιπο 3€, τα οποία μπορούν να χρησιμοποιηθούν και για αγορά πακέτων, αλλά λήγουν σε ένα μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ, είναι εξαιρετικά πιθανό να είναι αυτός ο λόγος.

Αυτός είναι ο λόγος. Πρόχειρη σε σχέση με της κοσμοτε αλλά πρακτική λύση.

Link to comment
Share on other sites

Αναφορικά με το Q city, από την εξυπηρέτηση πελατών μου είπαν τα εξής: Πρόκειται για προωθητικό πακέτο, που μοιράζεται μόνο από πωλητές και όχι από καταστήματα Wind, ούτε από το επίσημο site της Q. Οι παροχές του είναι οι εξής: Στην πρώτη ανανέωση από 10€ κάθε μήνα, εκτός από το βασικό bonus ανανέωσης της Q (1000' προς Q+500 MB+extra 500 MB για ανανεώσεις online ή από καταστήματα): (1) Αφαιρεί 4,03€ και ενεργοποιεί αυτόματα πακέτο με 200' προς όλους+600 προς Wind & Q, όλα με χρέωση ανά δευτερόλεπτο, από το πρώτο δευτερόλεπτο. (2) Για τους πρώτους 6 μήνες, προσφέρει επιπλέον 100' προς όλους+1 GB. (3) Για τους πρώτους 12 μήνες, πιστώνει στο υπόλοιπο 3€, τα οποία μπορούν να χρησιμοποιηθούν και για αγορά πακέτων, αλλά λήγουν σε ένα μήνα.

 

Πιο πολύπλοκο δε μπορούσαν να το κάνουν;

Link to comment
Share on other sites

Και στις δύο γραμμές Q (μία Q city και μία Q ειδικής προσφοράς) που παρέλαβα χθες, το πακέτο 4€ to all, προσφέρει 150' προς όλους, για ενεργοποιήσεις μέσω του 12200. Ισχύει για όλη την Q? Το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος?
Link to comment
Share on other sites

Αναφορικά με το Q city, από την εξυπηρέτηση πελατών μου είπαν τα εξής: Πρόκειται για προωθητικό πακέτο, που μοιράζεται μόνο από πωλητές και όχι από καταστήματα Wind, ούτε από το επίσημο site της Q. Οι παροχές του είναι οι εξής: Στην πρώτη ανανέωση από 10€ κάθε μήνα, εκτός από το βασικό bonus ανανέωσης της Q (1000' προς Q+500 MB+extra 500 MB για ανανεώσεις online ή από καταστήματα): (1) Αφαιρεί 4,03€ και ενεργοποιεί αυτόματα πακέτο με 200' προς όλους+600 προς Wind & Q, όλα με χρέωση ανά δευτερόλεπτο, από το πρώτο δευτερόλεπτο. (2) Για τους πρώτους 6 μήνες, προσφέρει επιπλέον 100' προς όλους+1 GB. (3) Για τους πρώτους 12 μήνες, πιστώνει στο υπόλοιπο 3€, τα οποία μπορούν να χρησιμοποιηθούν και για αγορά πακέτων, αλλά λήγουν σε ένα μήνα.

Αυτο έχω εγω στην ακρη με την προσφορά που εβαλα τωρα με τα 8€..Το ειχα παρει τον Φεβρουάριο με 1€ απο κοπέλα στον δρόμο και το έχω για ώρα ανάγκης και την προσφορά..

Link to comment
Share on other sites

Αν στείλετε 2017 στο 12200 θα έχετε 3gb με χρεος 2€ για το σουκου.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο και σε μενα. Δε βρηκα τι ειναι

 

Με βαση τη λογική γινεται... Αν θες δοκιμασε και ενημέρωσε

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Δυστυχώς δεν γίνεται :

 

H AΠOKΛEIΣTIKH DATA ΠPOΣΦOPA EINAI HΔH ENEPΓH.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Αυτο έχω εγω στην ακρη με την προσφορά που εβαλα τωρα με τα 8€..Το ειχα παρει τον Φεβρουάριο με 1€ απο κοπέλα στον δρόμο και το έχω για ώρα ανάγκης και την προσφορά..

Προσφορά με 8€, εννοείς αυτή με τα 8 GB για 8 μήνες? Γιατί αν εννοείς την άλλη με τα 1500' προς όλους+1,5 GB, δεν ενεργοποιείται σε Q city. Πάντως, και τα δύο νούμερα που πήρα, παρέχουν τη δυνατότητα ενεργοποίησης δύο σούπερ πακέτων internet: (1) 4 GB με 4,44€, που ενεργοποιείται με αποστολή 70 στο 12000 και (2) 8 GB με 8,88€, που ενεργοποιείται με αποστολή 71 στο 12000.

Link to comment
Share on other sites

Μερικές απορίες σχετικά με την περιαγωγή.

1. Το πακέτο της εφαρμογής που με €3,50 δίνει 150' προς όλους και 150' προς Wind/Q ισχύει κατά την περιαγωγή ή θεωρείται ειδική προσφορά;

2. Το 1Gb που δόθηκε με €8 για 8 μήνες ισχύει επίσης στην περιαγωγή ή όχι;

3. Αν χρειάζεται σε χώρα της ΕΕ να κάνω κλήσεις προς δίκτυα της εκεί χώρας (πχ είμαι Γερμανία και καλώ σε γερμανικά σταθερά και κινητά) θα χρεωθώ υπερβολικά ή είναι καλύτερο να έχω ενεργοποιήσει ένα πακέτο που δίνει χρόνο προς δίκτυα εξωτερικού;

Ευχαριστώ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μερικές απορίες σχετικά με την περιαγωγή.

1. Το πακέτο της εφαρμογής που με €3,50 δίνει 150' προς όλους και 150' προς Wind/Q ισχύει κατά την περιαγωγή ή θεωρείται ειδική προσφορά;

2. Το 1Gb που δόθηκε με €8 για 8 μήνες ισχύει επίσης στην περιαγωγή ή όχι;

3. Αν χρειάζεται σε χώρα της ΕΕ να κάνω κλήσεις προς δίκτυα της εκεί χώρας (πχ είμαι Γερμανία και καλώ σε γερμανικά σταθερά και κινητά) θα χρεωθώ υπερβολικά ή είναι καλύτερο να έχω ενεργοποιήσει ένα πακέτο που δίνει χρόνο προς δίκτυα εξωτερικού;

Ευχαριστώ

1. Ναι, αλλά μόνο τα λεπτά προς όλους. Τα λεπτά προς ίδιο δίκτυο ή προς ίδιο πακέτο, δεν ισχύουν ποτέ σε περιαγωγή, ούτε στα συμβόλαια. 2. Ναι. 3. Όλα τα πακέτα προς όλους, όταν βρίσκεσαι σε περιαγωγή εντός ΕΕ, μπορείς να τα καταναλώσεις προς οποιαδήποτε χώρα της ΕΕ και όχι μόνο προς Ελλάδα. Επομένως, δε θα χρεωθείς τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Το 3ο είναι σίγουρο? Προς ολα τα ελληνικά εθνικά δίκτυα ειναι τα προσφερομενα λεπτά,όχι προς ολη την Ευρώπη.
Link to comment
Share on other sites

Το 3ο είναι σίγουρο? Προς ολα τα ελληνικά εθνικά δίκτυα ειναι τα προσφερομενα λεπτά,όχι προς ολη την Ευρώπη.

Ισχύει σίγουρα, λόγω της ευρωπαϊκής οδηγίας. Αλλά και η ίδια η Wind το αναφέρει. Για παράδειγμα, για το πακέτο 4€ to all,

στις διευκρινίσεις λέει:

https://www.wind.gr/gr/q/paketa/nea-paketa-q/4-to-all/

Ο ενσωματωμένος χρόνος ομιλίας του πακέτου μπορεί να καταναλωθεί για εξερχόμενες κλήσεις εντός Ελλάδας καθώς και για κλήσεις κατά την περιαγωγή από Ε.Ε. προς Ε.Ε. (Ζώνη 1). Δεν ισχύει για κλήσεις περιαγωγής από και προς χώρες του υπόλοιπου κόσμου (Ζώνες 2-7), δορυφορικά και maritime δίκτυα καθώς και κλήσεις προς σταθερούς μη γεωγραφικούς αριθμούς (όπως ενδεικτικά: σύντομους κωδικούς).

Link to comment
Share on other sites

Το 3ο είναι σίγουρο? Προς ολα τα ελληνικά εθνικά δίκτυα ειναι τα προσφερομενα λεπτά,όχι προς ολη την Ευρώπη.

Nαι σίγουρο κατά κάποιο τρόπο τα λεπτά όταν βγεις από την χώρα (Ελλάδα) γίνονται ευρωλεπτα . ας τα πούμε έτσι.

 

 

Οι συνδρομητές που βρίσκονται σε προγράμματα με ενσωματωμένη χρήση και δεν έχουν επιλέξει ένα από τα διαθέσιμα οικονομικά πακέτα περιαγωγής, θα μπορούν να καταναλώνουν τα* ενσωματωμένα λεπτά ομιλίας, SMS, MMS και MB* για χρήση εντός της Ευρωπαϊκής Ένωσης χωρίς επιπλέον χρέωση. Δεν είναι διαθέσιμα κατά την περιαγωγή στην Ευρωπαϊκή Ένωση ενσωματωμένα λεπτά ομιλίας* ή/και SMS προς WIND & Q. Επιπλέον, MBs τα οποία αποδίδονται σε συνδρομητές χωρίς κόστος και στα πλαίσια προωθητικών ενεργειών, δεν θα είναι διαθέσιμα κατά την περιαγωγή στην Ευρωπαϊκή Ένωση.*

 

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=461

 

Ορίστε και ένα από την cosmote που το εξηγεί καλύτερα από την παραπάνω ανακοίνωση

 

Εξερχόμενες κλήσεις:* Όταν καλείς από χώρα της Ευρωπαϊκής Ένωσης προς την Ελλάδα ή προς οποιαδήποτε άλλη χώρα της Ε.Ε:

 

χρησιμοποιείς, χωρίς επιπλέον χρέωση, τον δωρεάν χρόνο ομιλίας που έχεις διαθέσιμο προς τρίτα εθνικά δίκτυα, από το πρόγραμμα σου ή κάποιο πρόσθετο πακέτο.αν δεν έχεις διαθέσιμο δωρεάν χρόνο ομιλίας προς τρίτα δίκτυα από το πρόγραμμα σου ή κάποιο πρόσθετο πακέτο, χρεώνεσαι σύμφωνα με τις χρεώσεις του προγράμματός σου προς τρίτα εθνικά δίκτυα.

 

 

https://www.cosmote.gr/cs/Satellite?c=Page&cid=1486043978235&d=Touch&pagename=ote%2FPage%2FPageTemplate

 

 

Και άλλο ένα από το πακέτο 200+100MB του F2G

Που και αυτό τα εξηγεί καλύτερα από την ανακοίνωση

 

 

Ο ενσωματωμένος χρόνος ομιλίας του πακέτου μπορεί να καταναλωθεί για εξερχόμενες κλήσεις εντός Ελλάδας καθώς και για κλήσεις κατά την περιαγωγή από Ε.Ε. προς Ε.Ε. (Ζώνη 1).

 

 

Δεν ισχύει για κλήσεις περιαγωγής από και προς χώρες του υπόλοιπου κόσμου (Ζώνες 2-7), δορυφορικά και maritime δίκτυα καθώς και κλήσεις προς σταθερούς μη γεωγραφικούς αριθμούς (όπως ενδεικτικά: σύντομους κωδικούς). Τα ενσωματωμένα MB του πακέτου αφορούν σε πλοήγηση που γίνεται εντός Ελλάδας καθώς και κατά την περιαγωγή στην Ε.Ε. (Ζώνη 1). Δεν ισχύουν για πλοήγηση που γίνεται κατά την περιαγωγή σε χώρες του υπόλοιπου κόσμου (Ζώνες 2-7). Τα ενσωματωμένα λεπτά & SMS προς W/Q από το Online Bonus δεν μπορούν να καταναλωθούν κατά την περιαγωγή.

 

https://www.wind.gr/gr/f2g/paketa/paketa-omilias/talk-to-all/

 

 

Αυτό το πραγματάκι είναι η γλυκά του roaming έχεις τα λεπτά σου και καλείς όπου θες σε χώρα της ΕΕ χωρίς να έχεις χρέωση. ΠΡΟΣΟΧΗ εάν πάρεις από την χώρα καταγωγής της sim(Ελλάδα) σε ευρωπαϊκή χώρα χρεώνεσαι κανονικά μόνο όταν είσαι σε roaming εκτός Ελλάδας δηλαδή έχεις την παραπάνω δυνατότητα

 

 

Πάλι σεντόνι έγραψα :p

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Nαι σίγουρο κατά κάποιο τρόπο τα λεπτά όταν βγεις από την χώρα (Ελλάδα) γίνονται ευρωλεπτα . ας τα πούμε έτσι.

 

 

Οι συνδρομητές που βρίσκονται σε προγράμματα με ενσωματωμένη χρήση και δεν έχουν επιλέξει ένα από τα διαθέσιμα οικονομικά πακέτα περιαγωγής, θα μπορούν να καταναλώνουν τα* ενσωματωμένα λεπτά ομιλίας, SMS, MMS και MB* για χρήση εντός της Ευρωπαϊκής Ένωσης χωρίς επιπλέον χρέωση. Δεν είναι διαθέσιμα κατά την περιαγωγή στην Ευρωπαϊκή Ένωση ενσωματωμένα λεπτά ομιλίας* ή/και SMS προς WIND & Q. Επιπλέον, MBs τα οποία αποδίδονται σε συνδρομητές χωρίς κόστος και στα πλαίσια προωθητικών ενεργειών, δεν θα είναι διαθέσιμα κατά την περιαγωγή στην Ευρωπαϊκή Ένωση.*

 

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=461

 

Ορίστε και ένα από την cosmote που το εξηγεί καλύτερα από την παραπάνω ανακοίνωση

 

Εξερχόμενες κλήσεις:* Όταν καλείς από χώρα της Ευρωπαϊκής Ένωσης προς την Ελλάδα ή προς οποιαδήποτε άλλη χώρα της Ε.Ε:

 

χρησιμοποιείς, χωρίς επιπλέον χρέωση, τον δωρεάν χρόνο ομιλίας που έχεις διαθέσιμο προς τρίτα εθνικά δίκτυα, από το πρόγραμμα σου ή κάποιο πρόσθετο πακέτο.αν δεν έχεις διαθέσιμο δωρεάν χρόνο ομιλίας προς τρίτα δίκτυα από το πρόγραμμα σου ή κάποιο πρόσθετο πακέτο, χρεώνεσαι σύμφωνα με τις χρεώσεις του προγράμματός σου προς τρίτα εθνικά δίκτυα.

 

 

https://www.cosmote.gr/cs/Satellite?c=Page&cid=1486043978235&d=Touch&pagename=ote%2FPage%2FPageTemplate

 

 

Και άλλο ένα από το πακέτο 200+100MB του F2G

Που και αυτό τα εξηγεί καλύτερα από την ανακοίνωση

 

 

Ο ενσωματωμένος χρόνος ομιλίας του πακέτου μπορεί να καταναλωθεί για εξερχόμενες κλήσεις εντός Ελλάδας καθώς και για κλήσεις κατά την περιαγωγή από Ε.Ε. προς Ε.Ε. (Ζώνη 1).

 

 

Δεν ισχύει για κλήσεις περιαγωγής από και προς χώρες του υπόλοιπου κόσμου (Ζώνες 2-7), δορυφορικά και maritime δίκτυα καθώς και κλήσεις προς σταθερούς μη γεωγραφικούς αριθμούς (όπως ενδεικτικά: σύντομους κωδικούς). Τα ενσωματωμένα MB του πακέτου αφορούν σε πλοήγηση που γίνεται εντός Ελλάδας καθώς και κατά την περιαγωγή στην Ε.Ε. (Ζώνη 1). Δεν ισχύουν για πλοήγηση που γίνεται κατά την περιαγωγή σε χώρες του υπόλοιπου κόσμου (Ζώνες 2-7). Τα ενσωματωμένα λεπτά & SMS προς W/Q από το Online Bonus δεν μπορούν να καταναλωθούν κατά την περιαγωγή.

 

https://www.wind.gr/gr/f2g/paketa/paketa-omilias/talk-to-all/

 

 

Αυτό το πραγματάκι είναι η γλυκά του roaming έχεις τα λεπτά σου και καλείς όπου θες σε χώρα της ΕΕ χωρίς να έχεις χρέωση. ΠΡΟΣΟΧΗ εάν πάρεις από την χώρα καταγωγής της sim(Ελλάδα) σε ευρωπαϊκή χώρα χρεώνεσαι κανονικά μόνο όταν είσαι σε roaming εκτός Ελλάδας δηλαδή έχεις την παραπάνω δυνατότητα

 

 

Πάλι σεντόνι έγραψα :p

Στην Q και αυτό το πρόβλημα λύνεται εύκολα, αν βάλεις το πακέτο no borders. Είναι φοβερό πακετάκι, με χρέωση ανά δευτερόλεπτο από το πρώτο δευτερόλεπτο και για διεθνείς κλήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Στην Q και αυτό το πρόβλημα λύνεται εύκολα, αν βάλεις το πακέτο no borders. Είναι φοβερό πακετάκι, με χρέωση ανά δευτερόλεπτο από το πρώτο δευτερόλεπτο και για διεθνείς κλήσεις.

υπάρχουν λύσεις εάν θες να καλέσεις εξωτερικό και πολύ πιο φτηνά από τις Q. ένα που έχω μπορείς με 5 ευρώ να καλέσεις 1667 λεπτά προς σταθερά Γερμανίας και περίπου 263 κινητά Γερμανίας

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nettia

 

Παραπάνω μιλήσαμε για το τι μπορείς να κάνεις εξωτερικό με το κινητό σου και να έχεις τηλέφωνο sms ΚΑΙ MB

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χρησιμοποιώ την εφαρμογή MobileVoip και μπορώ να κάνω κλήσεις σε όλη την Ευρώπη με €0,01/λεπτό. Αυτό από το account Global free call.

Απλά απαιτεί 3G ή ακόμα καλύτερα 4G. Παρόλα αυτά η ποιότητα επικοινωνίας δεν είναι πάντα όπως όταν καλείς από ''κανονικό'' δίκτυο.

Το καλό είναι ότι μπορείς να βάλεις εσύ ποιος αριθμός θες να φαίνεται ως αριθμός κλήσης σου. Πχ το σταθερό σου και να καλείς από εξωτερικό και να φαίνεται ότι καλείς από το σπίτι σου.

Η κλήση στους άλλους φαίνεται σαν κανονική εισερχόμενη. Για να μη βγω off topic όποιος θέλει λεπτομέρειες ας στείλει pm

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Προσφορά με 8€, εννοείς αυτή με τα 8 GB για 8 μήνες? Γιατί αν εννοείς την άλλη με τα 1500' προς όλους+1,5 GB, δεν ενεργοποιείται σε Q city. Πάντως, και τα δύο νούμερα που πήρα, παρέχουν τη δυνατότητα ενεργοποίησης δύο σούπερ πακέτων internet: (1) 4 GB με 4,44€, που ενεργοποιείται με αποστολή 70 στο 12000 και (2) 8 GB με 8,88€, που ενεργοποιείται με αποστολή 71 στο 12000.

 

Ειναι σιγουρο φιλε μου οτι στην Q city δουλευει αυτο με τα 4 .44 ευρω για τα 4 γιγα ; το δοκιμασες και δουλευει ; Επισης απο οτι ξερω το αλλο πακετο που λες ειναι το Q international . Αυτο ρωτησες στην εξυπηρετιση πελατων τι ακριβως προσφερει ;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...