Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

"Πονηροί οι βλάχοι" πάντως. Έστειλαν ενα σωρό μηνύματα με το πακέτο τα 1500,και στο καπάκι έρχεται και το άλλο με τα 8 γίγα. Για ενα απο τα 2 τουλάχιστον μια καλή ανανέωση είναι αναγκαία. Πάντως για τα 8 γιγα άλλες φορές γράφονταν σελίδες μεσα σε λίγο χρόνο,μήπως δεν το έστειλαν σε πολλούς?

 

Όντως σ' εμένα δεν εστάλη ενημερωτικό για τα 8gb ωστόσο είδα την ανάρτηση του φίλου που πρώτος το ανέφερε εδώ προηγουμένως και έστειλα την ενεργοποίηση.

credit >> hotfixus ευχαριστούμε για την ενημέρωση.

Edited by Tasos30

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ποσο υπολοιπο πρεπει να εχω στη καρτα για να παρω την προσφορα 1€ η 3€ η 8€.

 

Περνει 1 € καθε μηνα απο το υπολοιπο της καρτας η εφαπαξ 8 € και σε βαζει καθε μηνα 1 gb?

 

 

 

Εφάπαξ 8€ και σου δίνει 1gb κάθε μήνα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν το στέλνουν σε όλους. Εμένα δεν μου το έχουν στείλει ποτέ. Το αγόρασα πάλι σήμερα και είμαι ΟΚ.

Αλλά επειδή είχα ζητήσει φραγή δεδομένων γιατί όποτε τους έλειπε ένα ευρώ χρέωναν και με το τηλέφωνο ακόμα κλειστό για ημερήσια χρήση αναγκάστηκα και ζήτησα φραγή προχθές μέσα από το chat που έχουν στη σελίδα τους.

πριν λίγο αφού αγόρασα την προσφορά τηλεφώνησα στο 1222 με χρέωση 0,24 λεπτά την κλήση αλλά με γείωσαν την πρώτη φορά και μου τα έφαγαν. Ξαναπαίρνω και ζητώ εκπρόσωπο εκεί στο μηχάνημα και με σύνδεσαν με τηλεφωνήτρια. Να δούμε τώρα πότε θα ενεργοποίησουν τα δεδομένα. Πλάκα πλάκα τα 50 λεπτά πο@στικα μου τα έφαγαν.

Το chat δεν δουλεύει τέτοια ώρα.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πάρω την προσφορά 8G αλλά δεν έχω αρκετά λεφτά.

Δεν έχω πρόβλημα να βάλω 10€ μέσα, αλλά επειδή το ξαναέκανα πριν 20 μέρες, θα μου δώσει το +1GB δώρο & 1000' προς Q ή αυτό το bonus δίνεται ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΜΗΝΑ;

Αν είναι έτσι να βάλω μόνο τόσα λεφτά όσα χρειάζομαι για να συμπληρώσω τα 8euro

Link to comment
Share on other sites

Αυτό και αν είναι από τα άγραφα..... Η βλακεία σε ολόκληρο το μεγαλείο της. Το κάνανε αλλά μάλλον μπουκωσε το δίκτυο στις περιοχές με το αρχαίο δίκτυο.

 

Κάτσε να τελειώσει η αναβάθμιση και θα δεις που θα πάει και το συμβόλαιο των 30gb με το 20€.

 

Send by HUAWEI Mate 8 (NXT-L29) 6" DSFA with Tapatalk (mobilemaps.freesite.host - Σύγκριση χαρτών κάλυψης)

Σε ερώτηση στο τσατ μου είπαν ότι δε θα επανελθει ....

Τι είναι το σήμερα, παρά το αύριο του χθες;

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πάρω την προσφορά 8G αλλά δεν έχω αρκετά λεφτά.

Δεν έχω πρόβλημα να βάλω 10€ μέσα, αλλά επειδή το ξαναέκανα πριν 20 μέρες, θα μου δώσει το +1GB δώρο & 1000' προς Q ή αυτό το bonus δίνεται ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΜΗΝΑ;

Αν είναι έτσι να βάλω μόνο τόσα λεφτά όσα χρειάζομαι για να συμπληρώσω τα 8euro

 

https://www.wind.gr/gr/q/ananeosi-hronou/bonus-ananeosis/

στην πρωτη το δινει...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως η εφαρμογή της Κιού ποτέ δεν έχει πέσει. Επίσης, ενώ έχω πολύ καιρό να ενεργοποιήσω πακέτο ίντερνετ, δεν έχω χρεωθεί ποτέ το 1 ευρω για ιντερνετ. Μάλλον είμαι πολύ τυχερός... Και επειδή κάποιοι σίγουρα θα μπερδευτούν, μπαίνω ιντερνετ με το Φρογκ μου. Το Κιού το έχω για ομιλία.
Link to comment
Share on other sites

Παντως καλη φαση η προσφορά των gb. Ενω δεν χρησιμοποιώ την κιου για νετ, θα ενεργοποιησω το πακετο!

Την προηγούμενη δε την ενεργοποιησα και το μετανιωσα

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω λάβει κάποιο μήνυμα για την προσφορά των 8Gb. Μπορώ να την χρησιμοποιήσω και αν ναι πώς;

Ευχαριστώ.

Edited by tripolis
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν έχω λάβει μήνυμα κ κανονικά έστειλα το 8G στο 12000 κ παρέλαβα το bonus με χρέωση 8€.

Αξίζει πάντως!!!

Κ μπράβο στην κοινότητα για την γρήγορη ενημέρωση μιας κ ειναι αρκετά τα άτομα που το θέλουν αλλά δεν έλαβαν μήνυμα!!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, Q εχω κι εγω και σημερα εχω λαβει κληση απο Αλβανια και λιγο πριν απο Αγγλια, δεν εχω κανεναν γνωστο και φυσικα δεν απαντησα τις κλησεις, εχει τυχει σε καποιον σημερα ?
Link to comment
Share on other sites

εμενα με ειχαν παρει απο αγγλικο νουμερο (εληγε σε 0940) και με μια αναζητηση βρηκα οτι ειναι προμοσιον προιόντων φυσικα,στα ελληνικα,χρησιμοποιωντας ξενα νουμερα ισως. Κάνε μια αναζητηση στο ιντερνετ μπορει να βρεις κατι. Δεν ειναι κατι ομως που μπορει να εχει σχεση με το οτι εχουμε q,πολλους παιρνουν.
Link to comment
Share on other sites

Παιζει τετοιο ενδεχόμενο???

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Εγω ξερω οτι οταν μηδενιζει το υπολοιπο, παυουν να ισχυουν τα ενεργα πακετα. Αλλαξέ κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...