Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βοντα και Κοσμο βρήκαν τρόπο να κόψουν το ρομινγκ στη καρτοκινητη. Η γουιντ ξερουμε τι θα κάνει;

Η q που υπαγεται σε περιαγωγη δεν θα εχει θεμα;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Βοντα και Κοσμο βρήκαν τρόπο να κόψουν το ρομινγκ στη καρτοκινητη. Η γουιντ ξερουμε τι θα κάνει;

Ποιος είναι ο τρόπος; Ενημέρωσε μας σε παρακαλώ...

Letv X800 US
Link to comment
Share on other sites

Εννοεί τις ανακοινώσεις που έβγαλαν οι άλλες 2 και διαθέτουν συγκεκριμένα πακέτα περιαγωγής. Μπορείς να ενημερωθείς στα αντίστοιχα θέματα της κοσμοτέ και βόνταφον.
Link to comment
Share on other sites

Εννοεί τις ανακοινώσεις που έβγαλαν οι άλλες 2 και διαθέτουν συγκεκριμένα πακέτα περιαγωγής. Μπορείς να ενημερωθείς στα αντίστοιχα θέματα της κοσμοτέ και βόνταφον.

 

Συγκεκριμένα ασύμφορα πακέτα, αλλιώς σου κόβουν την περιαγωγή.

Link to comment
Share on other sites

200 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ & 1GB MOBILE INTERNET MONO ME 3,02€ & ΔIAPKEIA 30 MEPEΣ! ΣTEIΛE 21 ΣTO 12410 & ENEPΓOΠOIHΣE TO EΩΣ 24/05

 

Δεν είναι για όλους. Σε εμένα για παράδειγμα μου έστειλε απάντηση ότι, δεν είναι διαθέσιμο στο οικονομικό μου πρόγραμμα

Κρίμα

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλό θα ήταν όσοι γράφετε για τις προσφορές να διευκρινιζεται κιόλας ότι ισχύει για όσους πήραν το μήνυμα και όχι να απογοητευομαστε οι υπόλοιποι.

 

Ποια είναι τα οικονομικά προγράμματα της Q; εγώ νόμιζα ότι όσοι έχουν Q είναι το ίδιο,αφου είναι καρτοκινητη.

Nokia 5800,Nokia Lumia 930,Microsoft Lumia 535 DS,Vernee Apollo Lite,Nokia 6.1 , xiaomi mi 9T
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει εδω αντιστοιχο θεμα για τις προσφορες

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=434674

οσο για τα οικονομικα προγραμματα ισως υπαρχει κατηγοριοπηση συνδρομητων αναλογα με το τι ξοδευουν,και με βαση αυτη,εσωτερικα να τους εντασσουν σε "προγραμματα" που λαμβανουν και αναλογες προσφορες.Ή απλα μπορει να ειναι μια ανευ περαιτερω σημασιας απαντηση στο sms για να καλυψουν την μη διαθεσιμοτητα της προσφορας για τον καθε συνδρομητη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι για όλους. Σε εμένα για παράδειγμα μου έστειλε απάντηση ότι, δεν είναι διαθέσιμο στο οικονομικό μου πρόγραμμα

Κρίμα

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλό θα ήταν όσοι γράφετε για τις προσφορές να διευκρινιζεται κιόλας ότι ισχύει για όσους πήραν το μήνυμα και όχι να απογοητευομαστε οι υπόλοιποι.

 

Ποια είναι τα οικονομικά προγράμματα της Q; εγώ νόμιζα ότι όσοι έχουν Q είναι το ίδιο,αφου είναι καρτοκινητη.

 

Εγω εκανα αντιγραφή κειμένου εδω το σμσ που μου ήρθε. Το μηνυμα δε γραφει πουθενά "ειδικά για σένα", οπότε πως γίνεται να ξέρω ότι δεν είναι για όλους;

Link to comment
Share on other sites

200 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ & 1GB MOBILE INTERNET MONO ME 3,02€ & ΔIAPKEIA 30 MEPEΣ! ΣTEIΛE 21 ΣTO 12410 & ENEPΓOΠOIHΣE TO EΩΣ 24/05

 

Σ αυτες τις προσφορές η χρέωση στα λεπτά ξεκινά με 3λεπτο ετσι δεν ειναι;;

Link to comment
Share on other sites

3λεπτο η ελάχιστη ναι.

 

Ευχαριστώ..γιατι μου ρθε και μένα το αλλο με τα 300' + 20sms με 3,02 και ήθελα να ειμαι σίγουρος

Link to comment
Share on other sites

Εγω εκανα αντιγραφή κειμένου εδω το σμσ που μου ήρθε. Το μηνυμα δε γραφει πουθενά "ειδικά για σένα", οπότε πως γίνεται να ξέρω ότι δεν είναι για όλους;

 

Διευκρινιζεις ότι σε ήρθε σε μήνυμα, για παράδειγμα στην γυναίκα μου ήρθε μήνυμα για 300 λεπτά και κάτι μηνύματα. Η προσφορά που έγραψες δεν μπορεί να ενεργοποιηθεί σε κανέναν από τους δύο μας. Και εξάλλου τα κεφάλαια απαγορευόνται από το forum διότι δείχνουν ότι φωναζεις. Φιλικά.

Nokia 5800,Nokia Lumia 930,Microsoft Lumia 535 DS,Vernee Apollo Lite,Nokia 6.1 , xiaomi mi 9T
Link to comment
Share on other sites

Διευκρινιζεις ότι σε ήρθε σε μήνυμα, για παράδειγμα στην γυναίκα μου ήρθε μήνυμα για 300 λεπτά και κάτι μηνύματα. Η προσφορά που έγραψες δεν μπορεί να ενεργοποιηθεί σε κανέναν από τους δύο μας. Και εξάλλου τα κεφάλαια απαγορευόνται από το forum διότι δείχνουν ότι φωναζεις. Φιλικά.

 

Και σου ειπε ο ανθρωπος οτι δεν μπορει να ξερει αν ενεργοποιειται και σε αυτους που δεν εχουν λαβει το σχετικο μηνυμα. Συνεπως απο που να το μαθει; Το αναφερει, και το προσπαθεις εσυ σε περιπτωση που ενδιαφερεσαι. Ετσι δουλευει. Τελειως ακυρη η "ενοχληση" σου. Και για να σε προλαβω υπαρχουν προσφορες που δουλευουν και σε ατομα που δεν εχουν λαβει το μηνυμα, οπως η προσφορα με 1GB/μηνα. Αλλες κατηγοριες μηνυματων δουλευουν και αλλες οχι.

Edited by runner70
Link to comment
Share on other sites

Οταν κάνεις 'αντιγραφή κειμένου' από σμσ που είναι όλα κεφαλαία λογικο ειναι οταν κάνεις 'επικόλληση' να είναι πάλι ολα κεφαλαία...
Link to comment
Share on other sites

το ιδιο ειχε βαλει και την προηγουμενη εβδομαδα,και το θεωρω ατοπο. Οποιος ηθελε και το εβαλε,θα το ξαναβαλει τωρα για να κερδισει 1 εβδομαδα επι της ουσιας? πιο λογικο ηταν να το εβαζε την επομενη Παρασκευή.
Link to comment
Share on other sites

Πως ενεργοποεις το πακετο 2 ευρω τα 2GB? Γιατι στα πακετα δεν το πλενω μεσα στο Myq.
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

που βρισκουμε τα countdown offers?

 

Στην εφαρμογή της Κιού επάνω αριστερά έχει μενού "σάντουιτς", εκεί το βρίσκεις.

Nokia 5800,Nokia Lumia 930,Microsoft Lumia 535 DS,Vernee Apollo Lite,Nokia 6.1 , xiaomi mi 9T
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...