Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πήγα πριν λίγο σε κατάστημα wind στους Αμπελόκηπους Θεσσαλονίκης να αλλάξω την κάρτα sim με την καινούργια 4G και μου ζήτησαν 5 ευρώ.

Θα μας τρελάνουν;

H ανακοίνωση το λέει ξεκάθαρα.

Eίναι ΔΩΡΕΑΝ.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο προβλημα;

 

----- προσθήκη μηνύματος 35 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι εννοεις;

 

----- προσθήκη μηνύματος 54 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι εννοεις;

Εννοώ πχ στην εφαρμογή του what's up έλεγε ότι οι τάδε επαφές σου έχουν what's up και η άλλη όχι. Γίνεται στην q ώστε να ξέρω ποιες επαφές μου έχουν αριθμό q;

Link to comment
Share on other sites

Πήγα πριν λίγο σε κατάστημα wind στους Αμπελόκηπους Θεσσαλονίκης να αλλάξω την κάρτα sim με την καινούργια 4G και μου ζήτησαν 5 ευρώ.

Θα μας τρελάνουν;

H ανακοίνωση το λέει ξεκάθαρα.

Eίναι ΔΩΡΕΑΝ.

Τι σου απαντησαν οταν τους ειπες για την ανακοινωση;

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Οτι δεν εχουν τετοια ενημέρωση

Πιθανον το ταχυδρομικο περιστερι που τους πηγαινε την ανακοινωση να εχασε το δρομο του

 

----- προσθήκη μηνύματος 57 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εννοώ πχ στην εφαρμογή του what's up έλεγε ότι οι τάδε επαφές σου έχουν what's up και η άλλη όχι. Γίνεται στην q ώστε να ξέρω ποιες επαφές μου έχουν αριθμό q;

 

Η εφαρμογη δεν δινει αυτη τη δυνατοτητα

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο τηλ να παρω να διαμρτυρηθω;

EΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Από κινητό Q: 1222 (0,24€ /κλήση)

Από κινητό WIND: 1260 (0,25 € /κλήση

& 0,24 € /κλήση από καρτοκινητό)

Από άλλο πάροχο & σταθερό WIND: 13833 (με χρέωση)

Από Εξωτερικό: +30 6935 601260 (με χρέωση)

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Πήγα πριν λίγο σε κατάστημα wind στους Αμπελόκηπους Θεσσαλονίκης να αλλάξω την κάρτα sim με την καινούργια 4G και μου ζήτησαν 5 ευρώ.

Θα μας τρελάνουν;

H ανακοίνωση το λέει ξεκάθαρα.

Eίναι ΔΩΡΕΑΝ.

Όπως είχε αναφερθεί και παλιότερα, τους λες «προχωρήστε τη διαδικασία και το σύστημα θα σας βγάλει χρέωση 0€»

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος τρόπος δω ποιες επαφές μου έχουν q/wind

 

Phone carrier detector λέγεται αλλά σου δείχνει μόνο σε ποια εταιρία ανήκει, εάν άλλαξες πάροχο θα σου λέει τον αρχικό.

Υπάρχει ακόμα ένα αλλά δεν το θυμάμαι

Link to comment
Share on other sites

Phone carrier detector λέγεται αλλά σου δείχνει μόνο σε ποια εταιρία ανήκει, εάν άλλαξες πάροχο θα σου λέει τον αρχικό.

Υπάρχει ακόμα ένα αλλά δεν το θυμάμαι

 

Παλιότερα δούλευε καλά, έδω και πολύ καιρό όμως είναι τελείως αναξιόπιστο.

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε μήνυμα και ενεργοποίησα 200 λεπτά προς όλους και 1gb ίντερνετ για 30 μέρες με 3 ευρώ, 2 μέρες αφού μου είχε έρθει για 100 λεπτά προς όλους με 3 ευρώ πάλι!
Link to comment
Share on other sites

Πήγα πριν λίγο σε κατάστημα wind στους Αμπελόκηπους Θεσσαλονίκης να αλλάξω την κάρτα sim με την καινούργια 4G και μου ζήτησαν 5 ευρώ.

Θα μας τρελάνουν;

H ανακοίνωση το λέει ξεκάθαρα.

Eίναι ΔΩΡΕΑΝ.

 

Ακριβώς το ίδιο και σε κατάστημα της Αθήνας, μέσα στο Μετρό χτες. :mad: Τη "γλύτωσε" ο υπάλληλος, γιατί βιαζόμουν.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το ίδιο και σε κατάστημα της Αθήνας, μέσα στο Μετρό χτες. :mad: Τη "γλύτωσε" ο υπάλληλος, γιατί βιαζόμουν.

 

Μην τους αφηνετε να κανουν οτι θελουν. Να κανετε καταγγελια στην wind

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έκανα ήδη.

 

Και πιθανον ενα παιδακι θα χασει τη δουλεια του γιατι ακολουθησε την κατευθυνση που (προφορικα) του εχουν δωσει ....

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Και πιθανον ενα παιδακι θα χασει τη δουλεια του γιατι ακολουθησε την κατευθυνση που (προφορικα) του εχουν δωσει ....

 

Απο ποιον θα χασει την δουλεια του? Απο την μαμα wind? Η απο αυτον που του εδωσε προφορικα την εντολη να κοροιδευει τον κοσμο?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απο ποιον θα χασει την δουλεια του? Απο την μαμα wind? Η απο αυτον που του εδωσε προφορικα την εντολη να κοροιδευει τον κοσμο?

 

Απο εναν απο τους δυο. Δεν εχει σημασια. το αποτελεσμα θα ειναι το ιδιο. θα τα ριξουν ολα σε αυτον

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Και πιθανον ενα παιδακι θα χασει τη δουλεια του γιατι ακολουθησε την κατευθυνση που (προφορικα) του εχουν δωσει ....

 

Και τόσα άλλα και περισσότερα παιδάκια δε βρίσκουν δουλειά, χρόνια τώρα, αλλά σε κανέναν δεν "καίγεται καρφί" σε αυτή χώρα...

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Απο εναν απο τους δυο. Δεν εχει σημασια. το αποτελεσμα θα ειναι το ιδιο. θα τα ριξουν ολα σε αυτον

 

Διαφωνω καθετα. Αν ισχυε αυτο που λες, ειδικα στην wind, καθε μερα θα αλλαζαν υπαλληλους

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

συνηθως ειναι franchise τα καταστηματα,και η wind το μονο που θα κανει λογικα ειναι μια αναφορα των παραπονων προς τον ιδιοκτητη. Ασε που πιστευω οτι το αφηνουν επιτηδες λασκα για να κερδιζουν τα πενταευρα τα franchise. Τοσες περιπτωσεις εχουν αναφερθει εδω μεσα και στο chat τους και δεν βλεπω να τραβανε κανενα αυτί.
Link to comment
Share on other sites

Όπως τα λέτε είναι. Λένε στους πωλητές να λένε 5 ευρώ για κέρδος κι αν κάποιος πει είναι δωρεάν πετάνε το μπαλάκι στο συνάδελφο και αρχίζουν τα δεν ήξερε και είναι καινούριος..
Link to comment
Share on other sites

κάποιος είχε αναφέρει τι πρεπει να προσέξουμε για να καταλάβουμε αν μας έδωσαν νέα SIM που υποστηρίζει 4G.

δηλαδή τι διαφορά έχει... αλλά δεν το βρίσκω πάλι το post .. αν μπορεί κάποιος να μας πει πάλι..

-------------------------------------------------------------

Life is what happens when your cell phone is charging.

Link to comment
Share on other sites

θυμαμαι και εγω μια φωτο που ειχε ποσταρει καποιος με τις νεες 4g της q που ηταν σε πορτοκαλι καρτελακι,σε αντιθεση με τις παλιες (ασπρες),επισης εδω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=193184&page=33

υπαρχει μια αναφορα για τις f2g sim,ισως η q ακολουθει τον ιδιο κανονα.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...