Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3GB με 2 ευρώ για περίπου 7 ώρες ακομα και 6ευρη ανανέωση η οποια οντως δεν δουλευει Edited by r31134
Link to comment
Share on other sites

Φόρτωσα 9GB με 6€.....

Δεν ξέρω αν δουλεύει η 6ευρη

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Διαψεύδω....

(Πριν από λίγο έγραφε κάτι πήγε στραβά. Επίσης, δεν ξέρω αν είναι σύμπτωση, και σε προσπάθεια ανανέωσης της sim που βάζει το 1gb παρουσίασε πρόβλημα και λέει προσπάθησε αργότερα).7089a0993c3e177775e5964610971855.jpg

 

Edit: μιλάω για την εφαρμογή. Από το site κατάφερα και έκανα ανανέωση κανονικά.

 

Sent from my Galaxy S10e

Edited by Mark_K
Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο, μέσω εφαρμογής νωρίτερα έβγαζε το σφάλμα.

Λίγη ώρα μετά όμως ανανέωσα κανονικά

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο, μέσω εφαρμογής νωρίτερα έβγαζε το σφάλμα.

Λίγη ώρα μετά όμως ανανέωσα κανονικά

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Κι εσύ έχεις δίκιο. Μετά την ανανέωση που έκανα από το site, εμφάνιζε τα ποσά και στην εφαρμογή αντί για το μήνυμα.

Οκ, εγώ είχα χρόνο και περιθώριο να το κάνω, αν βιάζεται κανείς είναι πρόβλημα αυτό...

 

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Μου έβγαλε προσωπική προσφορά στην εφαρμογή δεν την είχα ξαναδεί 60 sms προς όλους και 60 sms προς wind και q με 1,5 ευρώ για 30 μέρες. Καλό το βλέπω. Το έχει λάβει κανένας άλλος και ειδικά με sms να ξέρουμε πώς ενεργοποιείται γενικά?
Link to comment
Share on other sites

Μου έβγαλε προσωπική προσφορά στην εφαρμογή δεν την είχα ξαναδεί 60 sms προς όλους και 60 sms προς wind και q με 1,5 ευρώ για 30 μέρες. Καλό το βλέπω. Το έχει λάβει κανένας άλλος και ειδικά με sms να ξέρουμε πώς ενεργοποιείται γενικά?

 

Μου το εχει και εμενα μεσα στο app εκει πανω δεξια στα δωρακια

Link to comment
Share on other sites

Μου το εχει και εμενα μεσα στο app εκει πανω δεξια στα δωρακια

 

Μου έβγαλε προσωπική προσφορά στην εφαρμογή δεν την είχα ξαναδεί 60 sms προς όλους και 60 sms προς wind και q με 1,5 ευρώ για 30 μέρες. Καλό το βλέπω. Το έχει λάβει κανένας άλλος και ειδικά με sms να ξέρουμε πώς ενεργοποιείται γενικά?

 

Τρίτος κι εγώ χθες πρωτοεμφανίστηκε. Σήμερα-αύριο θα έρθει και το SMS που θα λέει πώς ενεργοποιείται εναλλακτικά.

Link to comment
Share on other sites

60 SMS ΠPOΣ OΛOYΣ + 60 SMS ΠPOΣ WIND/Q ΓIA 30 HMEPEΣ MONO ME 1,5€! ΣTEIΛE 101 ΣTO 12410 H ENEPΓOΠOIHΣE TO EΔΩ https://tinyurl.com/ybgojyqq EΩΣ KAI 7/1! ΓIA NA MHN ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ bit.ly/WIND-de

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποιός στέλνει πλέον SMS ρε παιδιά, εκτός αν είναι για κανένα ραδιοφωνικό διαγωνισμό ή για να ψηφίσει ποιός θα μείνει στο εκάστοτε talent show?

Και εκεί τα δωρεάν δεν βοηθάνε καθώς έχουν άλλη τιμολόγηση.

Link to comment
Share on other sites

Προς όλους τους ενδιαφερόμενους. Πήρα τηλέφωνο στο 13800 για να ρωτήσω για περιαγωγή. Το μόνο που δεν ισχύει στη περιαγωγή είναι το προνομιακό 1500. Countdown και τα υπόλοιπα πακέτα ισχύουν κανονικά στην Ευρώπη. Δεν υπάρχει κάποια έξτρα χρέωση. Κοντος ψαλμός βέβαια γιατί σήμερα πετάω για Βουκουρέστι και θα δούμε τι ισχύει.
Link to comment
Share on other sites

Με ΥΠ στο 1285 σου στέλνει μήνυμα με το υπόλοιπο σου και τι μπορεί να χρησιμοποιηθεί στην ΕΕ.
Link to comment
Share on other sites

Ποιός στέλνει πλέον SMS ρε παιδιά, εκτός αν είναι για κανένα ραδιοφωνικό διαγωνισμό ή για να ψηφίσει ποιός θα μείνει στο εκάστοτε talent show?

Και εκεί τα δωρεάν δεν βοηθάνε καθώς έχουν άλλη τιμολόγηση.

 

Ολο και καποιος θα τα χρησιμοποιεί. Για μενα προσωπικά που τεινω στα 30 το μήνυμα δεν ειναι το ιδιο με το τσατ.

Link to comment
Share on other sites

Προς όλους τους ενδιαφερόμενους. Πήρα τηλέφωνο στο 13800 για να ρωτήσω για περιαγωγή. Το μόνο που δεν ισχύει στη περιαγωγή είναι το προνομιακό 1500. Countdown και τα υπόλοιπα πακέτα ισχύουν κανονικά στην Ευρώπη. Δεν υπάρχει κάποια έξτρα χρέωση. Κοντος ψαλμός βέβαια γιατί σήμερα πετάω για Βουκουρέστι και θα δούμε τι ισχύει.
Επιβεβαίωση, Έστειλα μήνυμα στο 1285 και το countdown που έχω δουλεύει κανονικά στην περιαγωγή.

Οπότε τζάμπα θα αγοράσει κάποιος με 8,50 € το άλλο πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρατήρησα αυτό στις ρυθμίσεις του iphone 11 pro max

lzdDzKc.png

 

Άλλαξε κάτι στην Q και προσθέσαν VoLTE ή απλά δεν λειτουργεί;

[ f i l i p p o s ]

Link to comment
Share on other sites

Η wind έχει καιρό που ξεκίνησε το volte αλλά δεν το δίνει σε πολλούς, μόνο στα συμβόλαια αρχικά. Τώρα μάλλον υποστήριξαν και τα iphone αλλά δεν θα παίζει λογικά, σίγουρα στο μέλλον θα την δώσουν και στα καρτοκινητα.
Link to comment
Share on other sites

Όταν κάνεις μια κλήση με ανοιχτά δεδομένα θα πρέπει να μένει η ένδειξη 4G και να μην πέφτει σε 3G ή 2G.
Link to comment
Share on other sites

Βλέπεις ένα video στο utube και κάνεις κλήση ...αν συνεχίσει να παίζει

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έτσι κ αλλιώς θα σταματήσει, αφού ο,τι παίζει σταματάει όταν ξεκινήσει η κλήση.
Link to comment
Share on other sites

Σωστά αλλά αν κατά την κλήση συνεχίζεις να έχεις πάνω στη μπάρα σηματάκι 4g και κανονικά ιντερνετ τότε εισαι με volte. Αν και από ότι βλέπω εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7942080#post7942080 στη wind σε όσους λειτουργεί ήδη, έχει κανονικά σηματάκι volte
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...