Jump to content

Sony Ericsson C905


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Paides exei antimetwpisei kaneis provlima me mikroskopika mms stin apostoli i stin lipsi apo kainouries siskeues sony ericsson?Otidipote tetoio genikotera?

Exw to c905,alla kai o aderfos mou me c902 kai i kopela mou me w595 antimetwpizoun to idio provlima.

Opoios exei antimetwpisei kati paromoio i kserei kati gi auto as mou pei ti simvainei gt me exei trelanei to thema.mexri kai stin se pou pira den ikseran tpt.

 

kaneis...?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Paides exei antimetwpisei kaneis provlima me mikroskopika mms stin apostoli i stin lipsi apo kainouries siskeues sony ericsson?Otidipote tetoio genikotera?

Exw to c905,alla kai o aderfos mou me c902 kai i kopela mou me w595 antimetwpizoun to idio provlima.

Opoios exei antimetwpisei kati paromoio i kserei kati gi auto as mou pei ti simvainei gt me exei trelanei to thema.mexri kai stin se pou pira den ikseran tpt.

 

 

kaneis...?

 

ειναι πολυ δυσκολο να κατσει καποιος να στραβωθει να διαβασει το μηνυμα σου....:O

 

γραψε ελληνικα και σιγουρα θα λαβεις απαντηση ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

www.wotanserver.com

 

Είναι διαθέσιμο το νέο λογισμικό,αν κάποιος είναι ανυπόμονος το περνάει :p

 

Εν πάσει περιπτώσει,λογικά σ'αυτήν τη βδομάδα θα'ναι διαθέσιμο και στην Υπηρεσία αναβάθμισης!

Link to comment
Share on other sites

οποιος ειναι ανυπομονος πληρωνει..:ninja:

 

Σίγουρα! :) Σιγά το ποσόν όμως :p Αν δεν είχα την ΕΜΜΑ θα τά'δινα,παρά να περιμένω την ΣΕ μπας και θυμηθεί να το βγάλει!Στην κοσμάρα τους είναι οι προγραμματιστές της!Δουλεύουν τα λογισμικά 5 μήνες πριν τα βγάλουν!

 

Σε μάς τι θα γίνει θα βγεί το update?

 

Το πιο πιθανο αυτήν την εβδομάδα!Πάντως στα σέρβις υπάρχει,οπότε πάλι αν είναι ανυπόμονος και δε θες να πληρώσεις,απόδειξη αγοράς και γραμμή για το σέρβις αύριο πρωί-πρωί! :p

 

Υ.Γ.:Το sms chat είναι άπαιχτο για όσους στέλνουν μηνύματα!Επιλέγεις το όνομα που θες μέσα απ'το μενου των μηνυμάτων και εμφανίζονται όλοι οι διάλογοι(μηνύματα)που ανταλλάξατε!Είναι σε στυλ msn και για τους μηνυματάκηδες είναι ό,τι πρέπει!

 

Άσχετα αν το πλκτρολόγιο της συσκευής είναι

***********

και σου πιάνονται τα δάχτυλα να γράψεις μήνυμα! :p

Link to comment
Share on other sites

Γιατί το λες αυτό; Εμένα με βολεύει αρκετά.. Γράφω πολύ γρήγορα sms..
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

ειχα παλιοτερα,το Κ850,και το νιωθω αυτο το πληκτρολόγιο σαν τη μερα με την νυχτα...καμια σχεση με του Κ850,που το θεωρω,απο τα πιο βολικά για sms κινητά

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα! :) Σιγά το ποσόν όμως :p Αν δεν είχα την ΕΜΜΑ θα τά'δινα,παρά να περιμένω την ΣΕ μπας και θυμηθεί να το βγάλει!Στην κοσμάρα τους είναι οι προγραμματιστές της!Δουλεύουν τα λογισμικά 5 μήνες πριν τα βγάλουν!

 

 

 

Το πιο πιθανο αυτήν την εβδομάδα!Πάντως στα σέρβις υπάρχει,οπότε πάλι αν είναι ανυπόμονος και δε θες να πληρώσεις,απόδειξη αγοράς και γραμμή για το σέρβις αύριο πρωί-πρωί! :p

 

Υ.Γ.:Το sms chat είναι άπαιχτο για όσους στέλνουν μηνύματα!Επιλέγεις το όνομα που θες μέσα απ'το μενου των μηνυμάτων και εμφανίζονται όλοι οι διάλογοι(μηνύματα)που ανταλλάξατε!Είναι σε στυλ msn και για τους μηνυματάκηδες είναι ό,τι πρέπει!

 

Άσχετα αν το πλκτρολόγιο της συσκευής είναι

***********

και σου πιάνονται τα δάχτυλα να γράψεις μήνυμα! :p

 

παιδια η ΕΜΜΑ τι ειναι;

Huawei p20 pro
Link to comment
Share on other sites

εχω προβλημα. εχω κανει debranded το τηλεφονο εχοντας πλεον την 042. μεσο εμμα δεν μπορο να κανω αναβαθμιση στην νεα εκδοση που ι σονι ελλας ειπε οτι ειναι διαθεσιμη μεσω νετ. καμια βοηθεια;
Huawei p20 pro
Link to comment
Share on other sites

εχω προβλημα. εχω κανει debranded το τηλεφονο εχοντας πλεον την 042. μεσο εμμα δεν μπορο να κανω αναβαθμιση στην νεα εκδοση που ι σονι ελλας ειπε οτι ειναι διαθεσιμη μεσω νετ. καμια βοηθεια;

 

Μέσω ΕΜΜΑ χρειάζεσαι κωδικό και όνομα χρήστη και πρέπει να εισαι εξουσιοδοτημένο σέρβις για να έχεις πρόσβαση,οπότε φαντάζομαι εννοείς ότι προσπαθείς μέσω της Υπηρεσίας αναβάθμισης!

 

Προφανώς,ακόμη δε δώθηκε πρόσβαση στο πρόγραμμα αυτό,γι'αυτό και δεν μπορείς ακόμη να κατεβάσεις τη νέα έκδοση λογισμικού! :)

Link to comment
Share on other sites

Μέσω ΕΜΜΑ χρειάζεσαι κωδικό και όνομα χρήστη και πρέπει να εισαι εξουσιοδοτημένο σέρβις για να έχεις πρόσβαση,οπότε φαντάζομαι εννοείς ότι προσπαθείς μέσω της Υπηρεσίας αναβάθμισης!

 

Προφανώς,ακόμη δε δώθηκε πρόσβαση στο πρόγραμμα αυτό,γι'αυτό και δεν μπορείς ακόμη να κατεβάσεις τη νέα έκδοση λογισμικού! :)

 

ναι μεσο νετ ενοο εχεισ δικιο. η σονι ποθ ειπε οτι ειναι διαθεσιμη μεσο νετ. οποτε γιατι δεν μπορο εγω

Huawei p20 pro
Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ.:Το sms chat είναι άπαιχτο για όσους στέλνουν μηνύματα!Επιλέγεις το όνομα που θες μέσα απ'το μενου των μηνυμάτων και εμφανίζονται όλοι οι διάλογοι(μηνύματα)που ανταλλάξατε!Είναι σε στυλ msn και για τους μηνυματάκηδες είναι ό,τι πρέπει!

 

Άσχετα αν το πλκτρολόγιο της συσκευής είναι

************

και σου πιάνονται τα δάχτυλα να γράψεις μήνυμα! :p

 

Καλή φάση το SMS Chat αλλά πιο πολύ χρησιμοποιούμε το MSN στο ίντερνετ αφού είναι νομίσματα η χρέωση! Σε λίγο καιρό αντί να ρωτάμε τις γκόμενες "Θα μου δώσεις τον αριθμό σου?" θα ρωτάμε "Θα μου δώσεις το msn σου?" :lol::lol::lol::lol:

 

Όσον αναφορά τα πλήκτρα είναι τελείως άβολα για μένα.. ειδικά όταν προσπαθώ να γράψω σε τυφλό σύστημα (να κοιτάω την οθόνη και να γράφω)

************

:rolleyes::rolleyes:

 

 

Αλήθεια επειδή φοβάμαι ότι θα ξεπεράσω τα 40MB στο cosmote my web n view υπάρχει κανένας τρόπος (η κανένα πρόγραμμα) που είναι μετράει πόσα KB έχω κατεβάσει συνολικά στο ίντερνετ? Αυτά τα προγράμματα που υπάρχουν και στους υπολογιστές εννοω.

Nokia N95

Sony Ericsson C905

Samsung SGH-i900 OMNIA

Sony Ericsson W995

Link to comment
Share on other sites

Καλή φάση το SMS Chat αλλά πιο πολύ χρησιμοποιούμε το MSN στο ίντερνετ αφού είναι νομίσματα η χρέωση! Σε λίγο καιρό αντί να ρωτάμε τις γκόμενες "Θα μου δώσεις τον αριθμό σου?" θα ρωτάμε "Θα μου δώσεις το msn σου?" :lol::lol::lol::lol:

 

Όσον αναφορά τα πλήκτρα είναι τελείως άβολα για μένα.. ειδικά όταν προσπαθώ να γράψω σε τυφλό σύστημα (να κοιτάω την οθόνη και να γράφω)

***********

:rolleyes::rolleyes:

 

 

Αλήθεια επειδή φοβάμαι ότι θα ξεπεράσω τα 40MB στο cosmote my web n view υπάρχει κανένας τρόπος (η κανένα πρόγραμμα) που είναι μετράει πόσα KB έχω κατεβάσει συνολικά στο ίντερνετ? Αυτά τα προγράμματα που υπάρχουν και στους υπολογιστές εννοω.

 

 

Μη μου μιλάς για msn,το θεωρώ μια απ'τις μεγαλύτερες βλακειες που βγήκαν ποτέ!Όποιον φίλο και γνωστό έχω είναι κολλημένος/η σ'έναν υπολογιστή με το msn!Έλεος!! :lol: Δευτερολεπτο δεν το αντέχω!Το έχω μόνο για κλήσεις με τους δικούς μου και γενικά με όποιον χρειαστεί και για τίποτα περισσότερο!Το smschat όμως θα στο θυμίσει αρκετά!Πλέον,όλα τα μηνύματα που ανταλλάσεις είναι ταξινομημένα ανά επαφή και πραγματικά δε χρειάζεται να ψάχνεις στους φακέλους μηνυμάτων,ιδίως αν ο αριθμός των μηνυμάτων είναι τεράστιος!Καλή πατεντιά και μπράβο στους προγραμματιστές της εταιρίας!

 

Για τα πλήκτρα συμφωνώ και επαυξάνω ότι είναι άθλια για συγγραφή μηνυμάτων!

 

Δε χρειάζεσαι έξτρα πρόγραμμα για τα δεδομένα που κατεβάζεις!Ο ενσωματωμένος μετρητής δεδομένων μετράει ακριβώς τον όγκο δεδομένων!Προσοχή όμως:νομίζω πως όταν λέμε 40 mb δεν εννοούμε μόνο το download αλλά και το upload!Οπότε,θα ελέγχεις το σύνολο δεδομένων και όχι μόνο το download!Γενικά όμως,για surfing,το upload δεδομένων μέσω κινητού δεν ξεπερνάει τα 600 kb με 1 mb,συνήθως!

Link to comment
Share on other sites

Μη μου μιλάς για msn,το θεωρώ μια απ'τις μεγαλύτερες βλακειες που βγήκαν ποτέ!Όποιον φίλο και γνωστό έχω είναι κολλημένος/η σ'έναν υπολογιστή με το msn!Έλεος!! :lol: Δευτερολεπτο δεν το αντέχω!Το έχω μόνο για κλήσεις με τους δικούς μου και γενικά με όποιον χρειαστεί και για τίποτα περισσότερο!

 

Για τα πλήκτρα συμφωνώ και επαυξάνω ότι είναι άθλια για συγγραφή μηνυμάτων!

 

Δε χρειάζεσαι έξτρα πρόγραμμα για τα δεδομένα που κατεβάζεις!Ο ενσωματωμένος μετρητής δεδομένων μετράει ακριβώς τον όγκο δεδομένων!Προσοχή όμως:νομίζω πως όταν λέμε 40 mb δεν εννοούμε μόνο το download αλλά και το upload!Οπότε,θα ελέγχεις το σύνολο δεδομένων και όχι μόνο το download!Γενικά όμως,για surfing,το upload δεδομένων μέσω κινητού δεν ξεπερνάει τα 600 kb με 1 mb,συνήθως!

 

Ναι ναι το έχω καταλάβει αυτό ότι δεν είναι μόνο για το wayfinder (download) αλλά και για surfing κτλ:happy:

Όσον αναφορά με το ΜΣΝ συμφωνώ μαζί σου και επαυξάνω! 10 ώρες την ημέρα στον υπολογιστή τι κάνεις όλη μέρα? μιλάς :p (ενώ λες στην μαμά και στον μπαμπά ότι τάχα μου έχεις να κάνεις μια εργασία και θα πάρει αρκετή ώρα γι' αυτό να μην μπει κανείς στο δωμάτιο για 2 ώρες μέχρι να τελειώσω! :lol:

Πού ακριβώς βρίσκεται αυτός ο ενσωματωμένος μετρητής δεδομένων?

Nokia N95

Sony Ericsson C905

Samsung SGH-i900 OMNIA

Sony Ericsson W995

Link to comment
Share on other sites

Θα πας Ρυθμίσεις και μετα στην 4η κατά σειρά καρτέλα,αριστερά απ'τη Συνδεσιμότητα!Έχει μια επιλογή εκεί που λέγεται Διάρκεια κλήσεων!Το επιλέγεις και εμφανίζονται μετά διάφορα υπομενού για τη διάρκεια των κλήσεων,τα απεσταλμένα sms/mms και για τα δεδομένα!
Link to comment
Share on other sites

paidia geia sas..........................thelw na rotisw gia to neo logismiko gia to c905.koitksa sto site tis sony k eida na exei afto edw(2.9.2.12).thelw na mathw an einai to neo h to palio.
Link to comment
Share on other sites

Μην μπερδεύεσαι!Αυτή είναι η έκδοση λογισμικού της Υπηρεσίας αναβάθμισης!Αυτό το πρόγραμμα πρέπει να το κατεβάσεις και να το εγκαταστησεις στον υπολογιστή ώστε να μπορείς να αναβαθμίσεις το κινητό!
Link to comment
Share on other sites

Είναι μια νέα έκδοση λογισμικού για το τηλέφωνο,το οποίο κατεβάζεις και περνάς στο κινητό με την Υπηρεσία αναβάθμισης,την οποία προηγουμένως πρέπει να κατεβάσεις απ'την ιστοσελίδα της εταιρίας και την εγκαθιστάς στον υπολογιστή!Στη συνέχεια,κάθε φορά που θες να ελέγξεις αν υπάρχει διαθέιμο νέο λογισμικό για το τηλέφωνο,τρέχεις την Υπηρεσία αναβάθμισης,ακολουθείς τις οδηγίες που σου λέει και εμφανίζεται ένδειξη αν υπάρχει διαθέσιμο νέο λογισμικό για το κινητό σου!
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο πολλα νοκια και το diamond htc ενας φιλος μου δινει να δοκιμασω 1 c905.ερωτηση επειδη εχει μενου στα αγγλικα μπορω να εγκαταστησω εγω τα ελληνικα η να το παω σε καταστημα?για βοηθηστε βρε αστερια
Link to comment
Share on other sites

exw katevasi to programa(s.e. pc suite). gia na dw to neo logismiko prepi na paw sto fakelo sony ericsson apdate service k na to koitaksw?h mipos prepi na to psaxw allou?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, εαν αναβαθμισω το κινητο κου στην RIDA.. θα χαθουν τα μνμ;;;;

Κ εν τελη, τι καινουργιο προσφερει αυτη η νεα εκδοση;;; Αξίζει να την περασω, εφ' οσον δεν εχω καποιο προβλημα με την παρουσα εκδοση...;

Κ επίσης, επικοινώνησα με το C.S της Sony, κ 2 διαφορετικοι υπάλληλοι μου ειπαν: ο ενας οτι τελευταια εκδοση ειναι η R1BA κ ο αλλος οτι ειναι R1DA! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C905

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...