Jump to content

LG KC550


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Απαντήσεις 633
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κατι εγινε μαλλον με μια αναφορα παραδοσης και μου αναβοσβηνει το σηματακι του sms στην οθονη

Μολις παω να γραψω νεο sms λεει οτι δεν εχει μνημη για multimedia message και αν θελω να το κανει text

Η μνημη ειναι αδεια εκανα επαναφορα ρυθμισεων εφυγε το σηματακι αλλα το μηνυμα οτι δεν εχει μνημη παραμενει

Edited by adi32
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Εχει ακομα εγγυηση απλα δε μπαινω στη διαδικασια με να τρεξω να τ οαφησω να το διορθωσουν κτλπ..

 

με χαρτια αποδειξεις εγγυηση,χρησιμοποιημενο 14 μηνες παναλαφρα,ουτε γρατζουνια δεν εχει ,

 

χτες πηγα να διαβασω μηνυμα εισερχομενο πηγα να το διαγραψω μου λεει "σφαλμα διαγραφης" οπως κα ισε αλλα,μετα το εκλεισα αλλα δε με βαζει στο μενου.καποιο λογισμικο προβλημα εχει δηλαδη.

 

δινω κα ικαρτα εξωτερικη που εχω μεσα 4GB καλωδιο συνδεσης με pc που φορτωνει κιολας συν usb καλωδιο που με ανταπτορα μπαινει στ ορευμα να φορτωσει απο εκει. οδηγιες χρησης και cd ακι λογισμικο του για συχρονισμο με pc.

 

πριν κανει το προβλημα αυτο ηταν αψογο 5ΜP ΚΑΜΕΡΑ design μενου ελληνικο ολα οκ . το δινω φτηνα παιδια. καινουργιο εχει 145 160

 

 

 

μπαταρια εχει αυτη :(κανει 24 ευρω http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.006463 )

 

μνημη 4 GB εχει αυτη : (κανει 16,5 ευρω http://www.public.gr/prod/digital-cameras/flash-memory/micro-sd/lexar-mobile-edition-karta-mnimis-flash-4-gb-microsdhc/prod475252/ )

 

με το χαρτι της αποδειξης αγορας κανετε εσεις αναβαθμιση διορθωση που χρειαζεται αφου δε μπαινει στο μενου κα ιδειχνει μονο την αρχικη οθονη καλοσωρισματος KC550 LG

 

ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ 5 MP και ηταν -ειναι- αρκετα καλο. ΟΥΤΕ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ

 

το δινω να φευγει μονο 55 ευρω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (και σαν ανταλακτικα να το παιρνατε αξιζει με το παραπανω)

 

αγορασμενο απο γνωστο καταστημα το 2009

Edited by papias2
Link to comment
Share on other sites

βγάλε του την καρτα SD και καν'του μια "ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ" (factory reset) κάπου στις ρυθμίσεις.. Δοκίμασε και με άλλη SIM
από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
Εγώ έχω αυτό το κινητό (kc550) από το 2008 (!) και είναι σκύλος!...η πλάκα είναι ότι όταν το αγόρασα, έπρεπε να διαλέξω ανάμεσα σε 2-3 και αυτό ήταν το φθηνότερο, το επέλεξα λόγω τιμής και ο πωλητής μου επεσήμανε ότι "είναι πολύ καλό κινητό με καλή κάμερα, αλλά πρόσεξε ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΕΣΕΙ ΚΑΤΩ!...εκεί έχουν πρόβλημα", λοιπόν το κινητό αυτό έχει πέσει τουλάχιστον 3 φορές από το μηχανάκι, και άλλες 5-6 από τα χέρια μου αι δεν έχει πάθει το παραμικρό :D
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Πραγματι ειναι σκυλι.αλλα εμενα μου χαλασε το usb και δεν μπορω να το φορτισω.Συμφερει να το επισκευασω, ποσο θα μου κοστισει αραγε?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλησπερα σας! οποιος δε το θελει το κινητο το lg kc 550 και λειτουργει αψογα φυσικα και εχει φορτιστη κτλπ κομπλε, θα με ενδιεφερε! ΑΘΗΝΑ βρίσκομαι......

 

το ειχα παλια και μου αρεσε παρα παρα πολυ! συγνωμη για το post αυτο .

Samsung galaxy "Y"-Sony xperia neo v-Samsung Galaxy Ace-Mls IQtalk crystal -samsung galaxy pocket neo duos
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...