Jump to content

Συζητήσεις για... οτιδήποτε!


t300
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

1.Όποιος παλεύει γ ραντεβού μπορείτε να μου πείτε π βρήκε το πιο σύντομο σε φαιζερ μοντέρνα(δηλ. 3/4 βδομάδες διάφορα των δοσεων)..ούτε ένα μονοδοσικο Τζόνσον.?!

Προς το παρών βρήκα μόνο 15/06 κ μετά σχεδόν σε όλη την Αττική σε ξιφασκία(ελληνικό) κ Προμηθέας(Μαρούσι)

Μετά πιο κοντινή ημερ.νια σε Θήβα Μεσολόγγι ..

2. Έχω κάνει ένσταση (επειδή δεν με βάζει δικαιούχο) από μεγάλη βδομάδα πέρασε ολόκληρος μήνας για να Μ απαντησουν με ένα email ότι σας ενημερώσουμε πως είμαστε σε διαδικασία διερεύνησης του αιτήματος σας.

Edited by kage
Link to comment
Share on other sites

Θα το κάνεις, μη βιάζεσαι. Εκτός αν πρέπει να γίνει για συγκεκριμένο λόγο. Τότε πάω πάσο.

 

Δεν είμαι αρνητής(ούτε φοβάμαι κλπ) αλλά δε καίγομαι να τρέξω να το κάνω άμεσα

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Καλημέρα σας. Πήγαινα heaven beach bar στο Λαγονήσι, πλέον όμως χρεώνει ξαπλώστρα. Δε κάνω πολλά μπάνια στην Αθήνα αλλά όσα κάνω δε θέλω να πληρώνω ξαπλώστρα 5-10-15€ τη μια και δεν είμαι και μόνος. Είμαστε τριμελής οικογένεια. Δεν συμφέρει.. Οπότε προτείνετε καμιά καλή παραλία χωρίς χρέωση ξαπλώστρας, εννοείται θα πληρώσουμε ότι πιούμε.. Λούτσα Λαγονήσι... Από εκεί κάπου.. Σας ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Λόγω εργασίας χρειάζομαι έναν καλό θερμό για κρύα και ζεστά ροφήματα. Από μια μικρή έρευνα που έκανα κατέληξα πως προτιμώ κάτι με μόνωση διπλού τοιχώματος με κενό αέρος που δεν ιδρώνει εξωτερικά ώστε να το βάζεις άφοβα στην τσάντα με άλλα αντικείμενα και χωρητικότητα 750ml.

 

Τι προτείνετε παιδιά; Τι έχετε δοκιμάσει και μείνατε ευχαριστημένοι;

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Της Tupperware να πάρεις με κλειστά μάτια. Κρατάει ζεστό ή κρύο το ροφημα σου πάνω από 15 ώρες... Όταν λέμε ζεστό αν το βάλεις μέσα καυτό δεν πίνετε... Θέλει να το βάλεις σε θερμοκρασία να μπορεί να πίνετε
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ρίξε μια ματιά και στα Chilly's. Έχουν όσα αναφέρεις (ποσότητα, διπλό τοίχωμα κλπ).

 

Από προσωπική χρήση 8ωρου έχω μείνει αρκετά ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

πηρε η γυναικα μου για την δουλεια απο το cookshop , παρα πολυ καλο maxwell and williams

πολυ καλα και τα chillys αλλα ειναι πιο τσιμπημενα σε τιμη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους

Ενα συντομο βιντεακι στην παραλια Κεραμωτης Καβαλας

προχθες με την πανσεληνο.

Το βιντεακι εγινε με μονο φωτισμο αυτο του φεγγαριου.

Ποιο πολυ εγινε για να δοκιμασω τις δυνατοτητες της καμερας.

Το αποτελεσμα ηταν καλο,απλα η συμπιεση το ytube εκανε μια σχετικη 'ζημια'!

εδω το βιντεακι κ καλο καλοκαιρι σε ολους!

Link to comment
Share on other sites

ειχε βγαλει πριν λιγο καιρο στα βικο ενα θερμος με ενδειξη θερμοκρασιας στο καπακι.

η καλυτερη αγορα που εχω κανει ποτε απο βικο.

στην αρχη ειπα "μμμμ βικο, κινεζια, καμια βλακεια θα ειναι, αλλα απο την αλλη το πολυ πολυ να πεταξω 13ε. πιο πολυ το πηρα για την ενδειξη θερμοκρασιας που εχει."

12.90 αν θυμαμαι καλα, διατηρει τα κρυα ροφηματα αλλα και τα ζεστα για ΩΡΕΣ!!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους,το tapatalk λειτουργεί κανονικά σε εσας?εμενα ανοιγει βλεπω τα θεματα αλλα μολις παω να ανοιξω καποιο θεμα μου λεει δεν ειναι εφικτο γιατι ισως εχει σβηστει το θεμα.Το εσβησα και το ξανακατεβασα το ιδιο,εχει αλλος αυτο το προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

Έχει προβλήματα τελευταία το tapatalk.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Η Ελληνική Στατιστική Αρχή (ΕΛΣΤΑΤ) καλεί τους ενδιαφερόμενους που επιθυμούν να ενταχθούν στο Μητρώο Τομεαρχών των Γενικών Απογραφών Κτιρίων και Πληθυσμού-Κατοικιών (ΚΠΚ) περιόδου Ιουλίου–Δεκεμβρίου 2021, να υποβάλουν τη σχετική ηλεκτρονική αίτηση εκδήλωσης ενδιαφέροντος από τη 12η ώρα της 25ης Ιουνίου2021μέχρι και την 24η ώρα της 19ης Ιουλίου 2021.

Περισσότερα στο

 

https://www.statistics.gr/2021-census-pop-hous-enum

 

Να τονίσω οτι για μια δουλειά που δεν παρουσιάζει ούτε ιδιαίτερες δυσκολίες ούτε και απαιτεί ιδιαίτερο χρόνο οι Τομεάρχες αμείβονται με συνολικό μεικτό μισθό 1600€ (Κάπου 1200€ καθαρά).

Link to comment
Share on other sites

Θες να μας πεις περισσότερα για αυτό που ζητάνε;

Και τι δουλειά θα κάνει κάποιος εκεί?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Οι τομεάρχες είναι άτομα που υπογράφουν ομαδική σύμβαση με την ΕΛΣΤΑΤ για 5 μήνες. Στο διάστημα αυτό θα απογράψουν με tablet που θα τους χορηγήσει η ΕΛΣΤΑΤ έναν αριθμό κτιρίων (ερωτηματολόγιο τύπου checkbox με 14 ερωτήσεις).Όταν τελειώσουν την απογραφή των κτιρίων του τομέα τους τότε περιμένουν μέχρι το τέλος Οκτωβρίου για να τοποθετήσουν τους απογραφείς τους (περίπου 5 απογραφείς) στον Τομέα ευθύνης τους. Δες περισσότερα εδώ

Απογραφή insomnia

Edited by arisk
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ψαχνει μια φιλη μου κτηνίατρο που να μην είναι φραγκοκίλερ. Ενας της ειπε 20€ επισκεψη και εμβολιο 25€. Ειναι λογικές αυτές οι τιμές;

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γενικά τι έξοδα εχει ενα κουταβι; Το πηρε απο φικοζωικη και ηδη ειχε τσιπ κ πρωτο εμβόλιο.

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνει μια φιλη μου κτηνίατρο που να μην είναι φραγκοκίλερ. Ενας της ειπε 20€ επισκεψη και εμβολιο 25€. Ειναι λογικές αυτές οι τιμές;

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γενικά τι έξοδα εχει ενα κουταβι; Το πηρε απο φικοζωικη και ηδη ειχε τσιπ κ πρωτο εμβόλιο.

 

εγω δινω 20 εξεταση και εμβολιο

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Screenshot-2021-07-27-16-58-19-862.jpg το έχει ξαναδεί κάποιος κάποιος αυτό η παρόμοιο;η πλάκα είναι ότι δεν έχω κάρτα της πειραιώς.απατη μου μυρίζει.ριχνουν άδεια για να πιάσουν γεμάτα.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Screenshot-2021-07-27-16-58-19-862.jpg το έχει ξαναδεί κάποιος κάποιος αυτό η παρόμοιο;η πλάκα είναι ότι δεν έχω κάρτα της πειραιώς.απατη μου μυρίζει.ριχνουν άδεια για να πιάσουν γεμάτα.
Προφανώς και είναι απάτη! Αν μπεις στο link και βάλεις τους κωδικούς του e-banking σου, τελείωσες.

 

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε spy ( απ το ψευδώνυμο σου) νομίζω ότι απέκτησες κατασκόπους ;) :)

Όπως έγραψε κι ο Βαϊος πρόσεξε μην το πατήσεις

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε spy ( απ το ψευδώνυμο σου) νομίζω ότι απέκτησες κατασκόπους ;) :)

Όπως έγραψε κι ο Βαϊος πρόσεξε μην το πατήσεις

Μα και να ήθελαν δεν έχω κάρτα της Πειραιώς.λετε να μπω για πλάκα και να βάλω ψεύτικους κωδικους να χαρούνε λίγο;

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις για... οτιδήποτε!
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...