Jump to content

Συζητήσεις για... οτιδήποτε!


t300
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα!! ελπιζω να ειστε ολοι καλα με την υγεια σας,

 

Εδω και χρονια με απασχολει μια σκεψη, αλλα ποτε δεν ασχοληθηκα ιδιαιτερα καθως εργαζομουν ( κ το προτιμουσα) στον ιδιωτικο τομεα

 

. Εχω τελειωσει τμημα επικοινωνιας και μμε , ομως εχω 2 μεταπτυχιακα στα οικονομικα ( το ενα εξωτερικο).

 

Εδω και χρονια εργαζομαι στον ιδιωτικο τομεα. Σε αιτησεις που εκανα ( ελαχιστες) στο Δημοσιο, εβαζα παντα ΔΕ και ΠΕ ( οπου με επαιρνε με το πτυχιο των ΜΜΕ).

 

Μπορω να κανω αιτησεις για ΠΕ Οικονομικο με πρωτο πτυχιο ΜΜΕ αλλα 2 μεταπτυχιακα στα Οικονομικα /Χρηματοοικονομικα?

 

Τυπικα νομιζω οχι.

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!! ελπιζω να ειστε ολοι καλα με την υγεια σας,

 

 

 

Εδω και χρονια με απασχολει μια σκεψη, αλλα ποτε δεν ασχοληθηκα ιδιαιτερα καθως εργαζομουν ( κ το προτιμουσα) στον ιδιωτικο τομεα

 

 

 

. Εχω τελειωσει τμημα επικοινωνιας και μμε , ομως εχω 2 μεταπτυχιακα στα οικονομικα ( το ενα εξωτερικο).

 

 

 

Εδω και χρονια εργαζομαι στον ιδιωτικο τομεα. Σε αιτησεις που εκανα ( ελαχιστες) στο Δημοσιο, εβαζα παντα ΔΕ και ΠΕ ( οπου με επαιρνε με το πτυχιο των ΜΜΕ).

 

 

 

Μπορω να κανω αιτησεις για ΠΕ Οικονομικο με πρωτο πτυχιο ΜΜΕ αλλα 2 μεταπτυχιακα στα Οικονομικα /Χρηματοοικονομικα?

 

 

 

Τυπικα νομιζω οχι.

 

 

 

Ευχαριστω

Φίλε μου τα πράγματα είναι λίγο περίεργα σχετικά με την συμπλήρωση των πτυχίων για τον ασεπ.

Ίσως θα πρέπει να απευθυνθείς σε ειδικούς που γνωριζουν τον τρόπο συμπλήρωσης και αλίευσης μορίων από οτιδήποτε.

Σκέψου όμως ότι μπορεί να έχεις τα ίδια προσόντα με με έναν άνεργο και να σου παίρνει τη θέση λόγω επιπλέον μορίων από την περίοδο ανεργίας.

Θέλει αρκετό ψάξιμο πάντως και τρέξιμο

Edited by johnpats
:)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους σας.

 

Τελικά αποφάσισα να κάνω την υπέρβαση και να ανεβάσω το budget λίγο, στα 900€, μιας και ως ετοιμοπαραδοτο βρήκα τον Amila F350PI Progressive, με σαφώς ανώτερα κατά πολύ χαρακτηριστικά σε σχέση με τον ProTred MR-900 που είχα ως βασική επιλογή στην αρχή.

 

Πριν από λίγο τον παρήγγειλα κιόλας, τα χαρακτηριστικά του είναι τα παρακάτω:

 

Διάδρομος γυμναστικής ηλεκτρικός Progressive F350PI AMILA 92219

 

Ο διάδρομος τρεξίματος Progressive F350PI της AMILA προσφέρει άνετη και ξεκούραστη προπόνηση σε αθλούμενος έως 160 Kg.

 

Διαθέτει πολύ ισχυρό μοτέρ 3,50 hp, ηλεκτρική κλίση έως 20% και ηλεκτρική ταχύτητα έως 22 km/h.

 

Η αντικραδασμική ανάρτηση κάτω από το εμπρός μέρος του δαπέδου απορροφά άριστα τους κραδασμούς κρατώντας σας ασφαλή.

 

Τεχνικά Χαρακτηριστικά

 

Μοτέρ: 3.50hp

 

Κονσόλα: Οθόνη Μπλε LCD 7”, Κουμπιά Άμεσης Ρύθμισης Ταχύτητας και Κλίσης, Αισθητήρες καρδιακών παλμών

 

Ενδείξεις Κονσόλας: Ταχύτητα, Χρόνος, Απόσταση, Κλίση, Καρδιακοί Παλμοί, Θερμίδες, Σωματικό λίπος

 

Προγράμματα:*80 προκαθορισμένα + χειροκίνητο + 5 χρήστη

 

Ταχύτητα:*1-22 Km/h

 

Κλίση:*Ηλεκτρική 20%

 

Δάπεδο:*Πάχους 18mm

 

Επιφάνεια Ιμάντα:*54x150 cm, πάχους 1.4mm

 

Ράουλα:*Εμπρός 56mm, πίσω 48mm

 

Διαστάσεις (ανοικτός):*201x86x143cm

 

Βάρος:*95Kg

 

Μέγιστο Βάρος Χρήστη:*160Kg

 

Άλλα Χαρακτηριστικά:*Ρόδες Μεταφοράς, Υδραυλική υποβοήθηση στο δίπλωμα/ξεδίπλωμα, Θέσεις δοχείου, Ηχεία

 

43055d254ccb5de49a523c6694b36185.jpg5c467f096a98f50473eb7afd9df77f57.jpg00b89b24e145e065db821004fea960cd.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi 9 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τελικά φίλε πώς είναι ο διάδρομος?

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανείς ασχοληθεί με αποστείρωση χώρων με λάμπες UVC;Βρήκα στο BG και βλέπω ότι παράγουν και όζον.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η χρήση που τη θες? Και η ακτινοβολία uv και το όζον είναι επικίνδυνα γενικότερα και θέλει προσοχή στη χρήση. Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 4 μήνες χρήσης, ο διάδρομος αποδείχτηκε σχεδόν επαγγελματικός.

 

Είναι τεράστιος, πολύ δυνατός και αθλούνται 2 ενήλικες και 3 παιδιά χωρίς πρόβλημα!

 

Πρέπει να καίει όμως κάμποσο ρεύμα μιας και οι καταναλώσεις ρεύματος του διαστήματος χρήσης του σε σχέση με την περσινή χρονιά, ήταν αισθητά μεγαλύτερες.

 

Συνιστάται λοιπόν, εφόσον έχετε πολύ χώρο.

 

Στάλθηκε από το Mi 9 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Άκουσα για συναγερμό ασύρματο χωρίς καλωδίωση. Εγώ αυτό που ήξερα έως τώρα είναι οι κλασικοί συναγερμοί με τη καλωδίωση κλπ κλπ. Τι προτείνετε; γιατί τον ασύρματο έναντι του κλασικού συναγερμού; εγώ σε 10+ αυτοκίνητα που έχουμε βάλει συναγερμό πάντα τον κλασικό έβαζα. Κανένα θέμα ποτέ. Τώρα πρότειναν στη κουνιαδα μου το συναγερμό τον ασύρματο.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!!

 

Εχω μια απορια και δε μπορω να βρω ακρη δε τον ΟΑΕΔ.

 

Εχω στειλει και email *(δεν απαντησαν ) και τηλεφωνο αλλα μου φανηκαν μπουρδες οσα μου ειπαν.

 

Ειμαι ανεργος 5 μηνες (απο τον Ιουνιο 2020 εως και σημερα) , ενω εχω συμπληρωσει ενσημα κατα το προηγουμενο διαστημα , απο Μαρτιο *2020 - Ιουνιο 2020.

 

Δικαιουμαι καποια επιδοτηση /επιδομα?

 

Γνωριζω οτι*υπηρχε το ειδικο επιδομα για ανεργους >3 μηνες, το οποιο ωστοσο*πλεον δε βρισκω στη σχετικη πλατφορμα αιτησεων του ΟΑΕΔ.

 

Ειδικό Βοήθημα μετά από τρίμηνη παραμονή στο Μητρώο Ανέργων

 

Ειδικό βοήθημα, δικαιούνται οι ασφαλισμένοι, εφόσον δεν συγκεντρώνουν προϋποθέσεις τακτικής επιδότησης, παραμένουν άνεργοι επί τρεις μήνες, έχουν πραγματοποιήσει στην ασφάλιση ανεργίας εξήντα (60) τουλάχιστον ημέρες εργασίας στο έτος που προηγείται της έναρξης του τριμήνου και δεν υπάγονται στις κατηγορίες του άρθρου 22 του Ν. 1836/89 (όπως οικοδόμοι, λατόμοι, ασβεστοποιοί, μουσικοί, τραγουδιστές, εργαζόμενοι σε τουριστικά και επισιτιστικά επαγγέλματα κ.λπ).

 

Προϋποθέσεις

 

Να πραγματοποιήσει στην ασφάλιση ανεργίας εξήντα (60) τουλάχιστον ημέρες εργασίας στο έτος που προηγείται της έναρξης του τριμήνου

Να μην υπάγονται στις κατηγορίες του άρθρου 22 του Ν. 1836/89 (όπως οικοδόμοι, λατόμοι, ασβεστοποιοί, μουσικοί, τραγουδιστές, εργαζόμενοι σε τουριστικά και επισιτιστικά επαγγέλματα κ.λπ)

Το ετήσιο καθαρό οικογενειακό εισόδημα του ασφαλισμένου να μην υπερβαίνει ένα συγκεκριμένο ποσό, όπως αυτό αποδεικνύεται από το πλέον πρόσφατα διαθέσιμο έγγραφο της οικείας οικονομικής εφορίας. Το ποσό αυτό αυξάνεται κατά 293,47 € κάθε ημερολογιακό έτος. Για το έτος 2020 το ποσό αυτό ανέρχεται σε 12.032,28 €

Διαδικασία Υποβολής Αίτησης - Παραλαβή Απόφασης

 

Οι ενδιαφερόμενοι υποβάλλουν τις αιτήσεις και τα απαραίτητα δικαιολογητικά με τους εξής τρόπους:

 

αυτοπροσώπως*στις αρμόδιες Υπηρεσίες του ΟΑΕΔ του τόπου κατοικίας τους ή της τελευταίας απασχόλησής τους, εφόσον η αίτηση υποβάλλεται ταυτόχρονα με την έκδοση του δελτίου ανεργίας.

ηλεκτρονικά, μέσω του e-services. Για την μετάβασή σας στο e-services, παρακαλούμε, πατήστε*εδώ.

μέσω των*ΚΕΠ

Η παραλαβή της απόφασης γίνεται, είτε μέσω του ατομικού λογαριασμού στο e-services του ΟΑΕΔ, είτε από το ΚΠΑ 2 ΟΑΕΔ όπου υποβλήθηκε το αίτημα.

 

 

 

 

 

Στη πλατφορμα των αιτησεων βρισκω μονο τα εξης επιδοματα.

 

Επιλογή νέας Αίτησης που θέλετε να υποβάλετε

 

Εκδήλωση ενδιαφέροντος συμμετοχής στο ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΡΟΧΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗΣ ΚΑΙ ΔΩΡΕΑΝ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΣΕ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΣΕ ΠΛΗΘΟΣ ΘΕΜΑΤΙΚΩΝ ΕΝΟΤΗΤΩΝ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ COURSERA

Εκδήλωση ενδιαφέροντος συμμετοχής στο ΕΙΔΙΚΑ ΕΠΟΧΙΚΑ ΒΟΗΘΗΜΑΤΑ 2020

ΑΙΤΗΣΗ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗΣ ΛΟΓΩ ΑΝΕΡΓΙΑΣ

Εκδήλωση ενδιαφέροντος συμμετοχής στο ΕΠΙΔΟΜΑ ΜΕΤΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΩΦΕΛΟΥΜΕΝΩΝ ΠΡΟΓΡ/ΤΟΣ ΚΟΙΝ. ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ, ΠΟΥ ΤΟΠΟΘΕΤΟΥΝΤΑΙ ΣΕ ΚΕΝΤΡΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΠΟΙΗΣΗΣ - Γ ΚΥΚΛΟΣ

Εκδήλωση ενδιαφέροντος συμμετοχής στο ΕΚΤΑΚΤΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΣΕ ΑΝΕΡΓΟΥΣ ΤΗΣ ΝΑΥΠΗΓΟΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗΣ ΖΩΝΗΣ

Εκδήλωση ενδιαφέροντος συμμετοχής στο ΒΟΗΘΗΜΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΑΥΤΟΤΕΛΩΣ ΚΑΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΩΝ τ.ΕΤΑΑ

Εκδήλωση ενδιαφέροντος συμμετοχής στο ΕΠΙΔΟΜΑ ΜΕΤΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΩΦΕΛΟΥΜΕΝΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΚΟΙΝΩΦΕΛΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ, ΠΟΥ ΤΟΠΟΘΕΤΟΥΝΤΑΙ ΣΕ ΚΕΝΤΡΑ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΡΩΤΗΣ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ (HOT SPOTS) (2)

Εκδήλωση ενδιαφέροντος συμμετοχής στο ΕΠΙΔΟΜΑ ΜΕΤΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΩΦΕΛΟΥΜΕΝΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΚΟΙΝΩΦΕΛΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ, ΠΟΥ ΤΟΠΟΘΕΤΟΥΝΤΑΙ ΣΕ ΚΕΝΤΡΑ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΡΩΤΗΣ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ (HOT SPOTS)

Εκδήλωση ενδιαφέροντος συμμετοχής στο ΒΟΗΘΗΜΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΑΥΤΟΤΕΛΩΣ ΚΑΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΩΝ ΕΤΑΠ-ΜΜΕ

Εκδήλωση ενδιαφέροντος συμμετοχής στο ΒΟΗΘΗΜΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΑΥΤΟΤΕΛΩΣ ΚΑΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΩΝ ΟΑΕΕ

Εκδήλωση ενδιαφέροντος συμμετοχής στο ΕΙΔΙΚΗ ΠΑΡΟΧΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ

Εκδήλωση ενδιαφέροντος συμμετοχής στο ΕΙΔΙΚΟ ΒΟΗΘΗΜΑ ΛΟΓΩ ΕΠΙΣΧΕΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Εκδήλωση ενδιαφέροντος συμμετοχής στο ΕΙΔΙΚΟ ΒΟΗΘΗΜΑ ΜΕΤΑ ΤΗ ΛΗΞΗ ΤΗΣ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗΣ ΛΟΓΩ ΑΝΕΡΓΙΑΣ

Εκδήλωση ενδιαφέροντος συμμετοχής στο ΕΙΔΙΚΟ ΒΟΗΘΗΜΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΕΞΕΤΙΣΑΝ ΠΟΙΝΗ ΣΤΕΡΗΤΙΚΗ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ

Εκδήλωση ενδιαφέροντος συμμετοχής στο ΕΠΙΔΟΜΑ ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΩΣ ΑΝΕΡΓΩΝ

Εκδήλωση ενδιαφέροντος συμμετοχής στο ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΕΣ ΠΑΡΟΧΕΣ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ

 

 

 

 

 

 

 

Θα εκτιμουσα ιδιαιτερα οποιαδηποτε πληροφορηση,

Link to comment
Share on other sites

Τι μπουρδες σου ειπαν?Εφοσον υπαρχει σχετικη διαταξη θα επρεπε να σου πουνε αν στην περιπτωση σου ισχυει η οχι! Ναι το δικαιουσαι η οχι δεν το δικαιουσαι για αυτον και αυτον τον λογο.Τοσο απλα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα σας,

 

ειμαι κ γω νεος χρηστης φυσικου αεριου. Προσφατα ηρθα σε πολυκατοικια καινουργια κατασκευης του 2010 με μονωσεις, αλουμινια κ ολα τα σχετικα. Οροφος 5ος, 67τμ,*περιοχη Νεαπολη Νικαιας. Αριστερα κ δεξια δεν εχει αλλα κτιρια στον οροφο μου. Εκανα το καλοκαιρι εγκατασταση αυτονομιας φυς αεριου με λεβητα συμπηκνωσης κ αντισταθμισης καινουργιο*τον Daikin (24).

Στις 11/11 μου ανοιξαν απ την εταιρια αεριου την παροχη κ ειχα βρει κ παροχο την βολτερα. Σημερα 25/11 τσεκαρα τον μετρητη κ εχω καψει 43m3. Το σπιτι εχει μονιμα θερμοκρασια χωρου απ οτι μου δειχνει ο ψηφιακος θερμοστατης siemens που μου εβαλαν 21,5 βαθμους. Θερμανση την ρυθμιζω*στους 22,5 βαθμους απ το μεσημερι 2-3 η ωρα κ ισως κατα τις 7 το απογευμα*εως κ τις 12 το βραδυ να το παω στους 23 περιπου που κυριολεκτικα ειμαι πολυ ανετα στο χωρο μου ακομα κ με*τη φανελα.. επειτα το κατεβαζω στους 21 που εως την επομενη ημερα το μεσημερι/απογευμα ο λεβητας δεν αναβει καθολου μιας κ μεσα ο χωρος κραταει θερμοκρασιες 21.5-22 βαθμους. Ο λεβητας υποστηριζει θερμανση κ ζεστο νερο αλλα εγω τον εχω συνδεσει αποκλειστικα μονο για θερμανση καθως εχω συγχρονο μεγαλο ηλιακο θερμοσιφωνα κ δε με ενδιεφερε περαιτερω το ζεστο νερο χρησης. Ο καυστηρατζης που ειπε οταν αναψε/ρυθμισε τον λεβητα οτι μου εχει την*θερμανση στους 65βαθμους στις ρυθμισεις του λεβητα κ στο ζεστο νερο επισης στους 65 που εγω επειτα μειωσα βαση του εγχειριδιου στο λιγοτερο δυνατο που ηταν το 35. Το 65 του νερου θερμανσης το αφησα ως ειχε. Ακομα δεν εχει*ερθει πρωτος λογαριασμος αφου*συνδεθηκα στις 11/11 αρα θα μου ερθει μετα τις 11/1/21 εφοσον εκδιδεται ανα διμηνο. Εσεις ως πιο εμπειροι χρηστες ποσο θεωρειται οτι θα ερχεται ο λογαριασμος μου σε προγραμμα με παγιο 0€ και συνολικη χρεωση*0,026€/kwh (δλδ 0,011€+0,015€) εχοντας σαν πρωτο δειγμα 15νθημερου τα 43m3 καταναλωσης?? Και υποθετω εαν δεν ηταν διαστημα καραμτινας ωστε να ειμαστε ολη μερα σπιτι κ αρχισουμε να πηγαινουμε παλι στις δουλειες μας η καταναλωση θα ηταν μικροτερη..

 

Επισης οι ρυθμισεις στο 65 του λεβητα ειναι μια καλη ρυθμιση ή μηπως για μεγαλυτερη οικονομια πρεπει να το μειωσω??

 

Σας ευχαριστω για τυχον απαντησεις σας

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους και υπομονη με το lock 2.

Εδω ενα βιντεακι μεσα σε φθινοπωρινα χρωματα στο

χωριο Λευκη της Καβαλας με το Tenere xt660z.

Γεφυρακια ,ρεματιες, πλατανια, αλανες και ερημα γκρεμισμενα σπιτια

στο περας της βολτας..

Εδω το βιντεο με λιγες φωτο στο τελος:

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας συμφορουμίτες.

Θα ήθελα να μου προτείνετε οποιος ξερει μια καλη κουρευτική μηχανη με το λεβιε για τα γένια. Εχω ηδη δυο αποτυχημενες προσπαθειες με Philips. Εσεις τι χρησιμοποιείτε?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λέει ο τίτλος.τι κωδικό πρέπει να στείλουμε.πηρα στην αστυνομία και δεν γνώριζαν και μου είπαν να πάρω στο 1520.εκει βγαίνει μόνο τηλεφωνητης

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λέει ο τίτλος.τι κωδικό πρέπει να στείλουμε.πηρα στην αστυνομία και δεν γνώριζαν και μου είπαν να πάρω στο 1520.εκει βγαίνει μόνο τηλεφωνητης

 

Εγω το 1 έστειλα.

https://www.google.com/search?q=13033+%CE%BA%CF%89%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%B9&rlz=1CAHNBM_enGB898&oq=1303&aqs=chrome.1.69i57j69i59l4j69i60l3.3464j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο βιντεάκι.Ομορφιές της Μακεδονίας... με GoPro το γυρισες ?

Ευχαρηστω φιλε μου.. οχι , ειχα παλια gopro 6 αλλα δεεε.. γραφω στην περιγραφη το τι χρησημοποιω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

 

Προσφατα εκανα μια αγορα απο Aliexpress και το δεμα εφυγε με YunExpress, δεν εχει ξανατυχει να μου στειλουν με αυτην την εταιρεια. Το δεμα εμφανιζεται μονο στο track17, δεν μπορεσα να το βρω σε καποιο ελληνικο. Εαν καποιος εχει εμπειρια με την συγκεκριμενη εταιρεια παρακαλω ας την αναφερει

 

 

Κατάσταση πακέτου: Καθ' οδόν

Χώρα: Κίνα -> Ελλάδα

Προορισμός:

 

Αφετηρία:

2020-11-30 12:00, Custom clearance completed

2020-11-30 08:00, Arrived at AIRPORT of Destination,clearance in process

2020-11-27 12:05, Departed from AIRPORT of Origin

2020-11-20 18:00, AM, Arrive at international airport to abroad

2020-11-20 14:02, Macau, Departed Facility In processing center

2020-11-20 14:02, SHENZHEN, Departed Facility In processing center

2020-11-20 03:44, SHENZHEN, Shipment has been processed in operational center

2020-11-19 23:01, SHENZHEN, Arrived at Sort Facility SHENZHEN

2020-11-18 08:57, Shipment information received

======================================

Powered by http://www.17track.net

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

 

Προσφατα εκανα μια αγορα απο Aliexpress και το δεμα εφυγε με YunExpress, δεν εχει ξανατυχει να μου στειλουν με αυτην την εταιρεια. Το δεμα εμφανιζεται μονο στο track17, δεν μπορεσα να το βρω σε καποιο ελληνικο. Εαν καποιος εχει εμπειρια με την συγκεκριμενη εταιρεια παρακαλω ας την αναφερει

 

 

Κατάσταση πακέτου: Καθ' οδόν

Χώρα: Κίνα -> Ελλάδα

Προορισμός:

 

Αφετηρία:

2020-11-30 12:00, Custom clearance completed

2020-11-30 08:00, Arrived at AIRPORT of Destination,clearance in process

2020-11-27 12:05, Departed from AIRPORT of Origin

2020-11-20 18:00, AM, Arrive at international airport to abroad

2020-11-20 14:02, Macau, Departed Facility In processing center

2020-11-20 14:02, SHENZHEN, Departed Facility In processing center

2020-11-20 03:44, SHENZHEN, Shipment has been processed in operational center

2020-11-19 23:01, SHENZHEN, Arrived at Sort Facility SHENZHEN

2020-11-18 08:57, Shipment information received

======================================

Powered by http://www.17track.net

https://track.yw56.com.cn βαλε το και εδω στο επισημο site

στο ελληνικο δεν θα φανει απλα θα στο φερουν καποιαααααα στιγμη τα ελτα η θα πας να το παρεις αμα σου αφησουν ειδοποιηση

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις για... οτιδήποτε!
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...