Jump to content

Nova Καρτοσύνδεση


jokulsarlon
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

H wind έβγαλε το καρτοσυμβόλαιο

 

 

http://www.euro2day.gr/news/enterprises/122/articles/313953/Article.aspx#

Edited by paanos
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 267
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είναι το αντίστοιχο του καρτοσυμβόλαιου της κοσμοτέ; Δεν εντυπωσιάζομαι! Τελικά το καρτέλ κινητής βασιλεύει στη χώρα μας... Απλά καθυστερούν να δώσουν τις ίδιες υπηρεσίες για ξεκάρφωμα...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

τα non-stop ισχυουν;

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

τα non-stop ισχυουν;

Αυτά που ισχύουν στα καρτοκιντά; όχι!

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

κακως! αυτη επρεπε να ειναι η διαφορα με την cosmote..

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

επρεπε να ειχε τα πακετα non-stop στη καρτοσυνδεση...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Πολλά τα λεφτά Άρη (που θα έχανε αν έβαζε νον στοπ στην καρτοσύνδεση)... Και ισχύει για όλες τις εταιρείες. Δεν είναι δυνατό τα καρτοκινητά να έχουν υπηρεσίες 1 λεπτό το λεπτό και να μην έχεις σε συμβόλαιο την επιλογή με μια μικρή χρέωση να έχεις άπειρο ή έστω πολύ χρόνο για κάποια νούμερα που επιλέγεις!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Τώρα με κάθε νέα σύνδεση στα προγράμματα WIND Καρτοσύνδεση, η WIND σας κάνει δώρο διπλάσιο αρχικό χρόνο ομιλίας για τους 3 πρώτους μήνες. Η προσφορά ισχύει για νέες ενεργοποιήσεις που θα πραγματοποιηθούν μέχρι και 15/11/08. {αντι να βαλουν κανενα πακετο μηνυματων...}

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Ερώτηση : Από τον χρόνο ομιλίας που σου δίνει το πρόγρμμα της καρτοσύνδεσης, μπορείς να κάνεις μεταφορά σε άλλο καρτοκινητό Wind μέσω της υπηρεσίας Sharing?
lalista.gr
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ναι κανονικοτατα

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

περσυ πηρα την αποφαση κ εκανα καρτοσυμβολαιο 25....

επειδη το εφτιαξα μεσω τηλεφωνου (με ειχαν παρει να μου πουν προσφορες) αποφασησα αντι για συσκευη να ενσωματωσω την επιδοτηση στο παγιο....

ολα ωραια κ καλα μεχρι τωρα.....

οπου σημερα εκπληκτος κ χωρις να εχω παρει τηλεφωνα εκτος wind ανακαλυψα οτι δεν εχω χρηματα στον λογαριασμο....

πηρα λοιπον τηλ κ με ενημερωσαν 1 ΧΡΟΝΟ ΜΕΤΑ οτι μετα απο τον χρονο τα 1500 λεπτα προς την wind παυουν να ισχυουν εκτος κ αν παω σε καταστημα κ ζητησω με 8 ευρω απο τα 25 να μιλαω τα 1500 που με παραμυθιασαν οτι θα εχω.........:X

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει πια και στις 3 εταιρείες αυτό , δεν είναι κάτι καινούριο .

Κακώς όμως δεν σε ενημέρωσαν .

Link to comment
Share on other sites

για ενα χρονο ηταν αυτο φιλε μου.

ολες οι προσφορες ειναι για ενα χρονο!

αυτα δεν αναφερονται στις συμβασεις που υπογραφουμε αλλα στους τιμοκαταλογους και στα διαφημιστικα φυλλαδια,τα οποια οφειλουμε να διαβαζουμε!

Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

eixa ki ego afti th prosfora. emena mou to eipan sto katastima oti einai gia 1 hrono alla kai otan prwtofortothikan ta lepta mou eixe erthei to parakatw minima

ΕΠΙΤΥΧΗΣ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ. ΕΧΕΤΕ 1500 ΔΩΡΕΑΝ ΛΕΠΤΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣ WIND, ΓΙΑ 1 ΧΡΟΝΟ! ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥ ΣΤΕΙΛΤΕ ME SMS ΤΗΝ ΛΕΞΗ ‘ΥΠΟ’ ΣΤΟ 1218 ΔΩΡΕΑΝ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδια ζητω την βοηθεια σας...εχω κανει καρτοσυμβολαιο στην Wind,30 κατι ευρω τον μηνα...εχω 1500 λεπτα και μηνυματα για wind και μιαμιση ωρα περιπου για αλλους χρηστες....εγω ξεπερασα κατα πολυ τον προηγουμενο μηνα τα λεπτα προς αλλους χρηστες...ποσο χρεωνει αφου ξεπερασω το οριο;;θα ερθει μεγαλο φεσι;;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ζητω την βοηθεια σας...εχω κανει καρτοσυμβολαιο στην Wind,30 κατι ευρω τον μηνα...εχω 1500 λεπτα και μηνυματα για wind και μιαμιση ωρα περιπου για αλλους χρηστες....εγω ξεπερασα κατα πολυ τον προηγουμενο μηνα τα λεπτα προς αλλους χρηστες...ποσο χρεωνει αφου ξεπερασω το οριο;;θα ερθει μεγαλο φεσι;;

Μα πώς γίνεται να ξεπεράσεις το όριο στην καρτοσύνδεση; Αν τελειώσουν οι μονάδες που σου δίνει, πρέπει να βάλεις κάρτα ανανέωσης!

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

γιενται man....εχω μονο μια ωρα και κατι για αλλους χρηστες και 1500 λεπτα ομιλιας και sms για wind...εγω περασα την λεπτα για αλλους χρηστες και δεν μου το μπλοκαρε,απλα συνεχισε να χρεωνει....οποτε περιμενω φεσι ρε ****το....η χρεωση ειναι 0,039/δευτερολεπτο;εχω το καρτοσυμβολαιο των 30 ευρω...
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με τον τιμοκατάλογο στην σελίδα http://www.wind.com.gr/files/1/pdfs-for-plans-tabs/Kartosindesi_New_Tariif_Plans.pdf

όταν περάσεις τον δωρεάν χρόνο χρεώνεσαι με 0,0057 το δευτερόλεπτο δηλαδή 0,34 το λεπτό . Αλλά το καρτοσυμβόλαιο θα εξακολουθεί να σου στέλνει σταθερό λογαριασμό. Απλά καταναλώνεις από το υπόλοιπο σου σε ευρώ που σου δίνει κάθε μήνα .

Αλλά καρτοσύνδεση 30 .... δεν υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος μάλλον του έχει πλασάρει τα Wind to All σαν καρτοσυμβολαιο ή απλά μπερδεύτηκε ο φίλος. Τον χρόνο ομιλίας απο 1270 ή 1269 τον ακούς; Σε καρτοσυνδεση ΔΕΝ γίνεται να ξεπερασεις το πάγιο, μπαίνει φραγη. Μόνο αν έχεις λεφτά απο κάρτες ανανέωσης.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Έψαξα για να μετατρέψω το καρτοκινητό μου σε καρτοσύνδεση έτσι ώστε να έχω σταθερό λογαριασμό, αλλά με ενημέρωσαν πως εκτός από τα 1500' προς WIND/Q δεν μπορώ να έχω και μηνύματα.

Ισχύει αυτό; Δεν υπάρχει κάποιο επιπρόσθετο πακέτο με τα λεφτά που θα μου μένουν; :worry:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

H WIND Hellas Τηλεπικοινωνίες Α.Ε.Β.Ε. ανακοινώνει την από 17/07/12 εμπορική διάθεση της υπηρεσίας επέκτασης υπολοίπου μέσω SMS για τους συνδρομητές προγραμμάτων WIND Kαρτοσύνδεσης.

 

Οι συνδρομητές των προγραμμάτων καρτοσύνδεσης θα έχουν την δυνατότητα να ανανεώνουν τον χρόνο ομιλίας τους κατά 5 €* στέλνοντας ένα δωρεάν SMS στο 1218. Η χρέωση των 5 € θα εμφανίζεται επιπλέον του παγίου στον επόμενο λογαριασμό του συνδρομητή.

 

Για περισσότερες πληροφορίες ενημερωθείτε από την ιστοσελίδα της WIND http://www.wind.com.gr ή καλέστε το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών WIND με κλήση στο 1260 και χρέωση 0,25¤/ κλήση ή στο 693-5601260 με χρέωση από σταθερό τηλέφωνο από όλη την Ελλάδα.

 

Όλες οι αναφερόμενες τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ 23%.

 

*Το ποσό αυτό μπορεί να χρησιμοποιηθεί για όλα τα είδη χρήσης (Ομιλία, SMS, Mobile Internet κλπ) σύμφωνα με τις βασικές χρεώσεις των προγραμμάτων WIND καρτοσύνδεσης.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova Καρτοσύνδεση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...