Jump to content

Καρτοκινητή Vodafone International


Vangelakis4
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

https://www.vodafone.gr/vodafone-ellados/digital-press-office/anakoinoseis/20201016-anavoli-allagon-se-paketa-kartokinitisnbspvodafonenbspinternationalnbsp/

 

 

Αναβολή αλλαγών σε πακέτα Καρτοκινητής Vodafone International

16 Οκτωβρίου 2020

 

Η εταιρία VODAFONE – ΠΑΝΑΦΟΝ ΑΕΕΤ (Vodafone) ανακοινώνει ότι:

Σε συνέχεια της από 25/08/2020 ανακοίνωσης της Vodafone-ΠΑΝΑΦΟΝ AEET, σας ενημερώνουμε ότι η εφαρμογή των αλλαγών στα πακέτα Καρτοκινητής Vodafone International αναβάλλεται επ’ αόριστον.

Μαλαγανιές (sic) σε πελάτες που τους πανε περα δώθε Edited by Vasileios
Sic
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς και για τους σίγουρους απλά τους προωθούν στα συμβόλαια.

 

Στάλθηκε από το Nokia 8 Sirocco μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Kαλημερα. Εδω και κοντα 3 χρονια πηραμε ενα tablet και θελαμε να του βαλουμε μια καρτα για να εχουμε internet και ετσι να μπορει να δουλευει η σύζυγος τα λογιστικα της απο εκει. Καναμε λοιπον το βημα βλεποντας το 5GB=8,5e και μπηκαμε σε ενα καταστημα Vodafone και πηραμε την καρτα Vodafone International.

Kατα καιρους ερχονται μυνηματα-προσφορες με sms (γενικα δινει καλα δωρακια που και που) τα οποια δεν μπορω να καταλαβω πως να τα εξαργυρωσω και βεβαια δε τα βρισκω και μεσα στην εφαρμογη της Vodafone. Παραδειγμα μου εχει ερθει sms απο τις 9/6 με αποστολεα Vodafone (εκει μου ερχονται και οι προσφορες) και λεει: TOP UP & GET FOR FREE 5GB FOR 30 DAYS! THE OFFER IS VALID UNTIL 24/06. Και ουτε link ουτε τιποτα. Πως θα τα παρω δλδ αυτα τα 5;

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα. Εδω και κοντα 3 χρονια πηραμε ενα tablet και θελαμε να του βαλουμε μια καρτα για να εχουμε internet και ετσι να μπορει να δουλευει η σύζυγος τα λογιστικα της απο εκει. Καναμε λοιπον το βημα βλεποντας το 5GB=8,5e και μπηκαμε σε ενα καταστημα Vodafone και πηραμε την καρτα Vodafone International.

Kατα καιρους ερχονται μυνηματα-προσφορες με sms (γενικα δινει καλα δωρακια που και που) τα οποια δεν μπορω να καταλαβω πως να τα εξαργυρωσω και βεβαια δε τα βρισκω και μεσα στην εφαρμογη της Vodafone. Παραδειγμα μου εχει ερθει sms απο τις 9/6 με αποστολεα Vodafone (εκει μου ερχονται και οι προσφορες) και λεει: TOP UP & GET FOR FREE 5GB FOR 30 DAYS! THE OFFER IS VALID UNTIL 24/06. Και ουτε link ουτε τιποτα. Πως θα τα παρω δλδ αυτα τα 5;

 

Κατά την άποψη μου καλό θα είναι να πετάξετε την Vodafone international και να βάλετε τo giga WiFi on the spot, εάν θέλετε μόνο data.

https://www.vodafone.gr/eshop/internet-se-laptop-tablet/c-100123/

Link to comment
Share on other sites

Θα το παρεις αυτόματα μόλις κάνεις ανανέωση (Top Up) μέχρι 24/6

Να θυμάσαο ότι μέχρι 30/8 εχει προσφορα απεριοριστα data με 10 ευρω για έναν μήνα.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 months later...

Καλησπέρα σας ,είμαι φοιτητής και δυστυχώς "αναγκάστηκα" να φύγω εκτός Ελλάδας για καλύτερο εργασιακό περιβάλλον-βιογραφικό κτλ κτλ...( Είμαι σε χώρα της Ευρωπαϊκής Ένωσης,την Γερμανία συγκεκριμένα όπου υπάρχει η Voda ...) Το μήνυμα που στέλνει καθώς βγαίνεις από τα σύνορα και μπαίνεις σε χώρα ευρωπαϊκή σου λέει πως μπορείς να χρησιμοποιήσεις το ίντερνετ σου και τα λεπτά ομιλίας κανονικά.Ε και εγώ έβαλα χρήματα μέσα για να είμαι προετοιμασμένος για το χειρότερο καθώς δυστυχώς το ίντερνετ χρειάζεται σε καθημερινή βάση για πολλές χρήσεις πλέον.Κι όμως αναγκάζομαι να δίνω 2ευρω κάθε 2 μέρες γιατί δε μπορώ να χρησιμοποιήσω τα 37Gb του λογαριασμού μου ....είναι ξεχωριστά λέει αυτά που χρησιμοποιείς στην Ελλάδα και ξεχωριστά στο εξωτερικό. Υπάρχει κάποιος που να έχει αντιμετωπίσει αυτό το θέμα στο παρελθόν? Θα αναγκαστώ να ξεκινήσω την αναζήτηση νέου παρόχου και αυτό θα κοστίσει πολύ παραπάνω....

 

Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

συμφωνα με κληση στο 13830 με ενημερωσαν οτι υπαρχουνε στο vodafone international πακετα ιντερνετ τα εξης : 

1gb με 0,50 ευρω για 6 ωρες που υπαρχει και στο cu .

13gb  με 10,50 ευρω διαρκειας 25 ημερες  και 

18gb για 30 ημερες με 17,90 ευρω , δεν ξερω που ειναι γραμμενα αυτα τα πακετα στο τιμοκαταλογο του vodafone .gr αλλα τα τονιζω διοτι μου τα ειπανε . 

Τελος θελω να ρωτησω τους χρηστες international οταν κανετε ανανεωση χρονου ομιλιας τι παροχες σας δινει δωρο; το πακετο με απεριοριστα ομιλιας προς ολους υπαρχει και στο vodafone international ; ή μονο στο cu ; 

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...