Jump to content

Η Στιγμή της Αλήθειας (Αnt1)


fishfemale
 Κοινοποίηση

Βλέπετε την εκπομπή "Η στιγμή της αλήθειας";  

119 members have voted

  1. 1. Βλέπετε την εκπομπή "Η στιγμή της αλήθειας";

    • Δεν χάνω επεισόδιο
      25
    • Μερικές φορές
      44
    • Με αφήνει αδιάφορο
      24
    • Δεν θέλω να την δω καθόλου
      26


Recommended Posts

Όλο το παιχνίδι είναι θέατρο. Απορώ γιατί ζώα όπως η κοπέλα η αδερφή της και ο μνηστήρας της πήγανε στο παιχνίδι με στύλ 'τώρα θα φανούνε όλα'.Είναι ελλεεινό και λυπηρό ένας να πιστεύει αυτό το μηχάνημα ή δεν ξέρω τι βγάζει σωστά αν κάποιος λέει αλήθεια ή ψέμματα. Είναι περισσότερο ελλεινό ότι το ζευγάρι πήγε εκεί έχοντας ήδη διαμορφώσει κλίμα εχθρότητας μεταξύ τους που φανερώνει οτι στηρίζονται σε τηλεπαιχνίδι !!!! :blink::blink::blink: για να φανερώσει η κοπέλα πόσο ειλικρινής είναι.

Όπως κάθε μηχανή κατασκευασμένη απο άνθρωπο έχει σφάλμα και θόρυβο έστω και μικρού ποσοστού, έτσι το ίδιο συμβαίνει και εδώ. Δεν υπάρχει μηχανή που να είναι εξυπνότερη απ'τον άνθρωπο και ούτε θα υπάρξει απλούστατα γιατί ο άνθρωπος τα κατασκευάζει να λειτουργούνε με τον δικό του τρόπο σκέψης, δηλαδή με αλγόριθμο. Το μόνο που μπορεί να κάνει είναι να κατασκευάσει μηχανή με γρηγορότερο τρόπο λειτουργίας και επεξεργασίας δεδομένων απο τον εγκέφαλό του καθώς και με περισσότερη φυσική δύναμη και ιδιότητες απο τις αντίστοιχες σωματικές δυνατότητες του ανθρώπου. Τώρα έχουμε να κάνουμε με ένα μηχάνημα το οποίο υποστηρίζεται οτι μπορεί να ανιχνεύσει αν κάποιος λέει αλήθεια ή ψέμματα. Προφανώς αυτό βγαίνει μετρώντας καρδιακούς παλμούς και ηλεκτρικά σήματα του εγκεφάλου και τα συγκρίνει με κάποια ιατρικά στατιστικά δεδομένα που προφανέστατα ο άνθρωπος εισήγαγε στο μηχάνημα .

Αλλά δεν γίνεται να στηρίζεσαι σε μαθηματικά και στατιστική όταν το ψέμα και η αλήθεια σχετίζεται πολύ με την ψυχολογία και την ατομική ιδιοσυγκρασία όπου δεν ισχύει καμία εξίσωση και κανενός είδους μαθηματική και στατιστική σχέση. Είναι θέμα ψυχής που μόνο μια ψυχή θα μπορούσε να ανιχνεύσει αν κάποιος λέει αλήθεια ή ψέμματα, δηλαδή θέμα ενστίκτου. Δεν είναι μόνο αυτό μη ξεχνάμε οτι αν κάποιος θέλει να πει ψέμματα για κάτι και είναι τόσο σίγουρος σαν να λέει αλήθεια τότε τα ανάλογα σήματα και καρδιακοί παλμοί θα εμφανιστούν , πράγμα που θα καταλήξει σε παταγώδη αποτυχία του μηχανήματος.

Δηλαδή εν τέλει κανένας δεν μπορεί να πεί αν κάποιος λέει αλήθεια ή ψέμματα με σιγουριά.

 

Αλλα είναι λυπηρό να λύνονται τα προβλήματα στην τηλεόραση και να περιμένει κάποιος απο ένα μηχάνημα να δει αν λέει η σύντροφός του αλήθεια. :(:(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 501
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οι ερωτησεις ειναι τρελα στοχευμενες ..Οχι σαν ν γιναν 50 ερωτησεις αλλα 150..Οταν ρωτησαν την αλλη πχ αν την ενοχλει πιου η θεια ης φοραει τα ρουχα της μου φανηκε τοσο περιεργη..Δηλαδη αν δεν το ξερες δεν θα το σκεφτοσουν να ρωτησεις..Θα ρωτουσες αλλα πραγματα..
Link to comment
Share on other sites

Kαλά εντάξει πού ζεις βρε FREAK; :worry: Δεν έκανε και τίποτα το τρομερό η κοπέλα. :shifty: Απλά τα είπε δημόσια. Στη σύγχρονη κοινωνία, μη πω ότι είναι ο κανόνας αυτά που είπε αυτή... :ninja: Απλά αποτελούν ταμπού.

 

τρέλα πουλας? σιγα μην ειναι ο κανονας. απλα οσες ειναι ....... θελουν να νομιζουν πως και οι αλλες ειναι ....... ωστε ναμην αισθανονται ασχημα

Link to comment
Share on other sites

τρέλα πουλας? σιγα μην ειναι ο κανονας. απλα οσες ειναι ....... θελουν να νομιζουν πως και οι αλλες ειναι ....... ωστε ναμην αισθανονται ασχημα

 

Αν νομίζετε πως οι γυναίκες σήμερα πάνε συνολικά με 2-3 άντρες στη ζωή τους, δεν κάνουν one night stands και πως μόλις γνωρίσουν τον "πρίγκηπα" είναι παναγίτσες και "they lived happily ever after", σας περιμένει μεγάλη απογοήτευση σε κάποια φάση.

ΦΥΣΙΚΑ και είναι ο κανόνας, επειδή γενικά δεν μαθαίνονται, μην νομίζετε πως δε γίνονται κιόλας. Το κέρατο πάει σύννεφο και έχει (πολλές) γυναίκες που είναι με άλλον άντρα κάθε βράδυ. Εδώ 16χρονο να ρωτήσεις, παίζει να σου πει πως έχει πάρει 5-6, τί λέμε τώρα...Δυστυχώς βέβαια, αλλά έτσι είναι καλώς ή κακώς.

 

 

Και δεν εννοώ με αυτό πως αυτό κάνει τις γυναίκες...άνες...ελεύθεροι άνθρωποι είμαστε, ό,τι γουστάρει κάνει ο καθένας και μαγκιά της στο φινάλε αν περνάει καλά και αν μπορεί να το κάνει. Ας έρθει να μου πει άντρας πως αν μπορούσε να ήταν με μια διαφορετική, ωραία γυναίκα κάθε βράδυ δεν θα το 'κανε γιατί είναι ηθικά μεμπτό.

Link to comment
Share on other sites

Tα one night stand γενικα δεν ειναι και για θανατο συμφωνουμε σε αυτο..Αλλα αν καποιος αντρας η γυναικα λεει οτι εχει κανει πανω απο 10..Ε μπορει να εχει κανει και 100..Ε και σε αυτη την περιπτωση την γυναικα την λενε καπως..Ειδικα αν παραδεχεται οτι εχει δουλεψει και σε μαγαζι με κονσομασιον..Εκει παει αλλου το θεμα..
Link to comment
Share on other sites

Επαναλαμβάνω την απορία μου: Πώς γίνεται και είναι τόσο στοχευμένες οι ερωτήσεις; Πού ήξερε η άλλη για το τατουάζ του τύπου ή ότι τζογάρει;Πού ήξερε ότι ο πατέρας της άλλης δεν της έδινε σημασία; Περίεργο...

 

Το πιθανότερο είναι να ψάχνουν λίγο την ζωή των παιχτών πριν διαμορφώσουν τις ερωτήσεις που θα τους κάνουν.Το ότι ο άλλος είχε τατουάζ μπορεί να το είπε και ο ίδιος για παράδειγμα...

 

Αν νομίζετε πως οι γυναίκες σήμερα πάνε συνολικά με 2-3 άντρες στη ζωή τους, δεν κάνουν one night stands και πως μόλις γνωρίσουν τον "πρίγκηπα" είναι παναγίτσες και "they lived happily ever after", σας περιμένει μεγάλη απογοήτευση σε κάποια φάση.

ΦΥΣΙΚΑ και είναι ο κανόνας, επειδή γενικά δεν μαθαίνονται, μην νομίζετε πως δε γίνονται κιόλας. Το κέρατο πάει σύννεφο και έχει (πολλές) γυναίκες που είναι με άλλον άντρα κάθε βράδυ. Εδώ 16χρονο να ρωτήσεις, παίζει να σου πει πως έχει πάρει 5-6, τί λέμε τώρα...Δυστυχώς βέβαια, αλλά έτσι είναι καλώς ή κακώς.

 

 

Και δεν εννοώ με αυτό πως αυτό κάνει τις γυναίκες...άνες...ελεύθεροι άνθρωποι είμαστε, ό,τι γουστάρει κάνει ο καθένας και μαγκιά της στο φινάλε αν περνάει καλά και αν μπορεί να το κάνει. Ας έρθει να μου πει άντρας πως αν μπορούσε να ήταν με μια διαφορετική, ωραία γυναίκα κάθε βράδυ δεν θα το 'κανε γιατί είναι ηθικά μεμπτό.

 

Το θέμα μας δεν είναι τι κάνει ο κάθε ένας στο κρεβάτι του που στην τελική δεν μας αφορά (δλδ το ότι ένα 16χρονο έχει πάει ήδη με 5-6 είναι πρόβλημα της κοπέλας αυτής και όχι δικό μου) αλλά το θέμα μας είναι ότι η κοπέλα που εμφανίστηκε στο τελευταίο επεισόδιο παραδέχτηκε ότι έχει κάνει παραπάνω από 10 one night stand, έχει πάει με γυναίκα, έχει αγοράσει κρυφά από τον φίλο της μηχανή και έχει νοικιάσει και γκαράζ για να την κρατάει εκεί κτλ κτλ και τα είπε σε ένα τηλεπαιχνίδι όπου και κέρδισε 50.000 ευρώ...

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Ε όχι και κανόνας!Θα τρελαθούμε τελείως...

Παλικάρι μου ακόμα στα 17 σου είσαι. Έχουν να δουν ακόμα τα μάτια σου... Το τι ανωμαλία υπάρχει έχεις δίκιο που δεν το γνωρίζεις. :ninja::X

εκει που ζεις κι εσυ.:p

απλα δεν ειναι συνηθες να βγαινει καποιος και να τα λεει δημοσια,και μαλιστα για λεφτα.

και αν μου πεις οτι ειναι ,σου απαντω(για να σε προλαβω) πως αν ηταν δεν θα μιλουσαμε τωρα για αυτο το θεμα,ουτε η εκπομπη θα ειχε τηλεθεαση.

 

δεν ξερω,για μενα ειναι σαν να πουλανε την οποια αξιοπρεπεια εχουν.

ποσο κοστολογει ο καθενας μας τα μυστικα του?και τι θυσιαζει προκειμενου να βγαλει λεφτα με την αποκαλυψη τους?

Έμμεσα και εσύ συμφωνείς ότι αυτά γίνονται και μάλιστα σε μεγάλο βαθμό, απλά διαφωνείς με το να βγαίνουν προς τα έξω.

 

Δηλαδή αυτό που λέμε στο σπίτι (και όχι μόνο...) ...άνες και έξω οσίες παρθένες. :cool:

τρέλα πουλας? σιγα μην ειναι ο κανονας. απλα οσες ειναι ....... θελουν να νομιζουν πως και οι αλλες ειναι ....... ωστε ναμην αισθανονται ασχημα

Για πρόσεχε πώς εκφράζεσαι μικρέ. Και γράψε μας την ηλικία σου. Μη την κρύβεις. Υπάρχει μεγάλη ανωμαλία στον κόσμο σήμερα. Λίγο τα ιντερνέτ λίγο η τιβί λίγο ο σύγχρονος τρόπος ζωής, έχουν καταντήσει τη σημερινή κοινωνία κολαστήριο. Δεν είναι απαραίτητα κακό αυτό βέβαια. :shifty:

 

Μη κάνετε όλοι ξαφνικά τους ηθικολόγους και ότι πέφτετε από τα σύννεφα.

Link to comment
Share on other sites

Tα one night stand γενικα δεν ειναι και για θανατο συμφωνουμε σε αυτο..Αλλα αν καποιος αντρας η γυναικα λεει οτι εχει κανει πανω απο 10..Ε μπορει να εχει κανει και 100..Ε και σε αυτη την περιπτωση την γυναικα την λενε καπως..

Τον άντρα που έχει κάνει 10 πως τον λέμε σε αυτή την περίπτωση; :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, πλάκα-πλάκα, βλέπω αυτή τη στιγμή σε επανάληψη το επεισόδιο για το οποίο συζητάμε και ξαναβλέπω τις ερωτήσεις και τις απαντήσεις. Έχετε προσέξει τις αντιδράσεις της αδερφής του φίλου της παίκτριας? Λες και είναι η μάνα του, συνέχεια του μιλάει, τον σκουντάει, με στυλάκι "σου τα 'λεγα εγώ, τι είναι αυτά που λέει, δεν είναι αυτή για σένα, μπλα μπλα μπλα". Πω-πω ένα ειρωνικό στυλάκι... καλά, δεν βλέπει τον αδερφό της στη σκοτούρα του, δεν τον αφήνει τουλάχιστο στην ησυχία του. Η δε αδερφή της παίκτριας δεν μου φάνηκε καθόλου έκπληκτη. Κάτι μου λέει ότι πολλά από αυτά που αποκαλύφθηκαν τα ήξερε ήδη, π.χ. για να 10+ one night stands κλπ.

 

Εν ολίγοις, πέρα από το ηθικό μέρος του πράγματος, το οποίο επιτρέψτε μου να το λαμβάνω υπόψη μου, θεωρώ εξίσου τραγική τη θέση της παίκτριας με αυτή του φίλου της. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

το τηλεπαιχνίδι αυτό είναι η ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΞΕΦΤΙΛΑ!

δεν είμαι υπέρ της λογοκρισίας αλλά τι κερδίζει ο κόσμος από αυτό?

το να παρακουληθεί από την κλειδαρότρυπα την ζωή του άλλου?

το να χάνει κάθε μέτρο και σεβασμό προς τον ευατό του?

το τα κάνω όλα για τα 50.000€?

μου προκαλεί απλά αηδία...

Link to comment
Share on other sites

Ενώ, π.χ., όταν έχεζε η αγελάδα του Γρηγόρη ας πούμε, εξυψωνόταν το ήθος και μαθαίναμε τη ζωή στη φύση,ε;; :rolleyes:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

όταν μπει topic για τον Συγκεκριμένο (τον Αρναούτογλου και την αγελάδα του και τα μπάζα που είχε δίπλα του) εκεί να δεις τι θα πω!:D:X:X
Link to comment
Share on other sites

Ενώ, π.χ., όταν έχεζε η αγελάδα του Γρηγόρη ας πούμε, εξυψωνόταν το ήθος και μαθαίναμε τη ζωή στη φύση,ε;; :rolleyes:

100 φορές ποιοτικότερο από αυτή την παρακμή.

Βέβαια,δεν μπορώ να πω τίποτα,έτσι είναι ο κόσμος πλέον,και αυτοί που φωνάζουν φαντάζουν γραφικοί και οπισθοδρομικοί.

 

όλα για τα φράγκα... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μα είτε τον λένε Αρναούτογλου, είτε Μικρούτσικο, είτε Λαμπίρη, είτε Στεφανίδου ο άλλος που θέλει να γίνει ξεφτίλα για τα λεφτά θα το κάνει. Οπότε γιατί να σκάσουμε για κάτι που το ξέρουμε ήδη;; (ότι δηλαδή οι άνθρωποι θα πούλαγαν και τη μάνα τους για λίγες χιλιάδες ευρώ).

 

Άσε που εγώ προσωπικά πιστεύω πως ΟΝΤΩΣ μας μαθαίνει κάτι αυτό το παιχνίδι.

Μας μαθαίνει ότι η αξιοπρέπεια κοστολογείται κοντά στα 50000€.

Και να σου πω και κάτι;

Θα το παρακολουθώ.

Θέλω να δω ειλικρινά πόσους ανθρώπους μπορεί να κινδυνέψει να χάσει κάποιος από τη ζωή του για λίγα λεφτά.

 

Άσε που, από τη στιγμή που έχουν ηδη απαντήσει πριν την εκπομπή τις ερωτήσεις, ήδη ξέρουν τι θα τους ρωτήσουν και άρα το ΘΕΛΟΥΝΕ και πάνε.

 

Μια χαρά ενδιαφέρον τηλεπαιχνίδι είναι :)

 

(ΥΓ: Τα ίδια περι ηθική λέγανε όλοι και όταν άρχισε το Big Brother. Μια....χιλιετία μετά, ο κόσμος δεν έγινε χειρότερος από τα reality όπως ελεγαν οι γνωστοί-αγνωστοι ηθικολόγοι. Δε νομίζω να μην επιζήσουμε από το τηλεπαιχνίδι της κυρίας του Μπουμπούκου :P)

 

100 φορές ποιοτικότερο από αυτή την παρακμή.

 

Did the meaning of the word "ποιότητα" change while I was sleeping? :rolleyes:

Μην μπερδεύεσαι.

Σκουπίδι το ένα. Σκουπιδι και το άλλο.

Απλά ο καθένας διαλέγει το σκουπίδι που του ταιριάζει.

Και εγώ προσωπικά προτιμώ ένα τηλεπαιχνίδι ειλικρινές ακόμα και αν γίνεται εκνευριστικό, "φτηνό" ή εξαιρετικά προκλητικό από μια αγελάδα που χέζει σε τετραγωνάκια και αυτό όλο να παρουσιάζεται σε μεγααααλη έμπνευση!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Μα είτε τον λένε Αρναούτογλου, είτε Μικρούτσικο, είτε Λαμπίρη, είτε Στεφανίδου ο άλλος που θέλει να γίνει ξεφτίλα για τα λεφτά θα το κάνει. Οπότε γιατί να σκάσουμε για κάτι που το ξέρουμε ήδη;; (ότι δηλαδή οι άνθρωποι θα πούλαγαν και τη μάνα τους για λίγες χιλιάδες ευρώ).

 

Άσε που εγώ προσωπικά πιστεύω πως ΟΝΤΩΣ μας μαθαίνει κάτι αυτό το παιχνίδι.

Μας μαθαίνει ότι η αξιοπρέπεια κοστολογείται κοντά στα 50000€.

Και να σου πω και κάτι;

Θα το παρακολουθώ.

Θέλω να δω ειλικρινά πόσους ανθρώπους μπορεί να κινδυνέψει να χάσει κάποιος από τη ζωή του για λίγα λεφτά.

 

Άσε που, από τη στιγμή που έχουν ηδη απαντήσει πριν την εκπομπή τις ερωτήσεις, ήδη ξέρουν τι θα τους ρωτήσουν και άρα το ΘΕΛΟΥΝΕ και πάνε.

 

Μια χαρά ενδιαφέρον τηλεπαιχνίδι είναι :)

 

(ΥΓ: Τα ίδια περι ηθική λέγανε όλοι και όταν άρχισε το Big Brother. Μια....χιλιετία μετά, ο κόσμος δεν έγινε χειρότερος από τα reality όπως ελεγαν οι γνωστοί-αγνωστοι ηθικολόγοι. Δε νομίζω να μην επιζήσουμε από το τηλεπαιχνίδι της κυρίας του Μπουμπούκου :P)

 

 

το Υ.Γ. σου ειναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΥΤΑ!!!!!!!!!!

Και με βρισκει απολυτα συμφωνο!:)

Link to comment
Share on other sites

H οποία κυρία Μπουμπούκου για να μη ξεχνιόμαστε δεν είναι και η ηθικότερη όπως θα ξέρετε... Είναι με τον μίστερ Μπουμπούκο (κατά κόσμον Άδωνη Γεωργιάδη) και έχει ένα παιδί (εξώγαμο) με αυτόν ενώ δεν έχει πάρει ακόμα διαζύγιο με τον σύζυγό της με τον οποίο έχει άλλα 2 παιδιά.

 

Ουσιαστικά ο Μπουμπούκος είναι η παράνομη σχέση της. Εφόσον δεν έχει βγει το διαζύγιο πώς πας κάνεις σχέσεις κυρά μου και μάλιστα και παιδιά εξώγαμα; :p

Link to comment
Share on other sites

Μα είτε τον λένε Αρναούτογλου, είτε Μικρούτσικο, είτε Λαμπίρη, είτε Στεφανίδου ο άλλος που θέλει να γίνει ξεφτίλα για τα λεφτά θα το κάνει. Οπότε γιατί να σκάσουμε για κάτι που το ξέρουμε ήδη;; (ότι δηλαδή οι άνθρωποι θα πούλαγαν και τη μάνα τους για λίγες χιλιάδες ευρώ).

 

Άσε που εγώ προσωπικά πιστεύω πως ΟΝΤΩΣ μας μαθαίνει κάτι αυτό το παιχνίδι.

Μας μαθαίνει ότι η αξιοπρέπεια κοστολογείται κοντά στα 50000€.

Και να σου πω και κάτι;

Θα το παρακολουθώ.

Θέλω να δω ειλικρινά πόσους ανθρώπους μπορεί να κινδυνέψει να χάσει κάποιος από τη ζωή του για λίγα λεφτά.

 

Άσε που, από τη στιγμή που έχουν ηδη απαντήσει πριν την εκπομπή τις ερωτήσεις, ήδη ξέρουν τι θα τους ρωτήσουν και άρα το ΘΕΛΟΥΝΕ και πάνε.

 

 

Did the meaning of the word "ποιότητα" change while I was sleeping? :rolleyes:

Μην μπερδεύεσαι.

Σκουπίδι το ένα. Σκουπιδι και το άλλο.

Απλά ο καθένας διαλέγει το σκουπίδι που του ταιριάζει.

Και εγώ προσωπικά προτιμώ ένα τηλεπαιχνίδι ειλικρινές ακόμα και αν γίνεται εκνευριστικό, "φτηνό" ή εξαιρετικά προκλητικό από μια αγελάδα που χέζει σε τετραγωνάκια και αυτό όλο να παρουσιάζεται σε μεγααααλη έμπνευση!

 

Συμφωνώ σε αυτά,απλά εγώ επιλέγω να μην παρακολουθώ σκουπίδια.Είτε είναι το σκουπίδι αγράμματων τηλεπαρουσιαστών και τηλεοπτικών λαπάδων είτε το σκουπίδι ανθρώπων χωρίς καμία ηθική αξία.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ σε αυτά,απλά εγώ επιλέγω να μην παρακολουθώ σκουπίδια.Είτε είναι το σκουπίδι αγράμματων τηλεπαρουσιαστών και τηλεοπτικών λαπάδων είτε το σκουπίδι ανθρώπων χωρίς καμία ηθική αξία.

 

+1000000000000000000000000000000000

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ σε αυτά,απλά εγώ επιλέγω να μην παρακολουθώ σκουπίδια.Είτε είναι το σκουπίδι αγράμματων τηλεπαρουσιαστών και τηλεοπτικών λαπάδων είτε το σκουπίδι ανθρώπων χωρίς καμία ηθική αξία.

 

Πάσο.

Αυτό είναι το καλύτερο που μπορείς να κάνεις.

Βασικά, είναι το καλύτερο που θα μπορούσαμε να κάνουμε όλοι μας.

Αλλά επίσης αυτό πες το σε εκείνους που στήνονταν τις Κυριακές να δούνε σε ποιο νούμερο θα τα κάνει η Κλάρα, πόσες τούρτες θα φάει στη μάπα η Χρουσαλά και πόσα σαρδαμ θα κάνει η Καλομοίρα.

 

Και, εν κατακλείδι, σε μια τηλεόραση όπου το "Πάμε Πακέτο" κάνει 30άρια και οι "Πρωταγωνιστές" του Θεοδωράκη... ψίχουλα, έχουμε ακριβώς την τηλεόραση που μας αξίζει

 

. & -

 

PS: Του χρόνου θέλω (επιτέλους!) ριάλιτι τη ζωή του Φλωρινιώτη!! :p

;)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Πάσο.

Αυτό είναι το καλύτερο που μπορείς να κάνεις.

Βασικά, είναι το καλύτερο που θα μπορούσαμε να κάνουμε όλοι μας.

Αλλά επίσης αυτό πες το σε εκείνους που στήνονταν τις Κυριακές να δούνε σε ποιο νούμερο θα τα κάνει η Κλάρα, πόσες τούρτες θα φάει στη μάπα η Χρουσαλά και πόσα σαρδαμ θα κάνει η Καλομοίρα.

 

Και, εν κατακλείδι, σε μια τηλεόραση όπου το "Πάμε Πακέτο" κάνει 30άρια και οι "Πρωταγωνιστές" του Θεοδωράκη... ψίχουλα, έχουμε ακριβώς την τηλεόραση που μας αξίζει

 

. & -

 

;)

Συμφωνώ μέχρι τελείας. :)

Link to comment
Share on other sites

με το Γωγουλινι ομως μεσα ετσι?ανηκει και αυτο στην οικογενεια πλεον!!:lol:

 

παντως πλακα πλακα ενα reallity που προφανως θα μπορουσε καλλιστα να φιλοξενησει το star αντε ισως και το alter ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ μεσα θα εσπαγε τα μηχανακια της agb!

και εννοειτε οτι μεσα θα ηταν και η Θωδη(τωρα ειδικα που "σφαζεται"και με τις αδερφες της....? χαμοοοοοος!!!!):lol::lol:

 

sorry για το of topic.....αλλα και μονο στη σκεψη πεφτω στα πατωματα!!!!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

σε αυτό το παιχνίδι θα ήθελα η παρουσιάστρια να καλέσει τον Μπουλούκο... να του κάνουν μερικές ερωτήσεις όχι στημένες όμως...και γενικά όλους τους πολιτικούς...θα είχε πολύ γέλιο:D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...