Jump to content

Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

akou na deis pos ginete to paixnidi kale mou file,ergostasia stin kina iparxoun alla einai krifa kai ta perissotera paranoma(kanei straba matia h kibernisi tous), etsi loipon auto pou mas edeikses einai mia etairia trading asxeta an leei pos ftiaxnei kinita klp klp. makari na exo adiko.

 

:X Σιγουρα καπως ετσι ειναι , αφου στο ιδιο website διαφιμιζουνε αντιγραφα του N95 kai apple iphone ειναι παρανομο και αν ηταν σε αλλο κρατος αυτες οι εταιριες θα τις ειχαν ξεσκισει ( δικαστικα ) , αλλα στην κινα δεν ισχιουνε παγκοσμια δικαστηρια και αλλες τετοιες μαλ___ες με τις ευλογιες τις κυβερνησης βεβαια -- τωτα αρχιζουν σιγα σιγα να εξελισουν τα αντιγραφα τους , και αρχισαν να προσθετουν WLAN, GPS, Windows Mobile (παρανομη κόπιοα φανταζομαι) κτλ.

 

Ομως στην τελικη κερδισμενοι βγενομε εμεις οι καταναλωτες, αφου δε χρειαζεται να δοσομε μια περιουσια για να παρομε ενα νεας τεχολογιας κινιτο, ουτε εχομε το αγχος οτι θα σπασομε , θα το χασομε , η θα το χαλασομε >>> Hθικο διδαγμα = παρε κινιτα απο τον κινεζο και ξεσκισε τα, του χρονου θα παρεις το νεο πιο εξελιγμενο αντιγραφο, με 5Megapixel καμερα και WLAN απο 100 ευρο το κιλο :D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η ανοιχτή ακρόαση πως δουλεύει???

 

Υπάρχει???

 

Ψάχνω τόσο στην card1 όσο και στην card2 και δεν βρίσκω τίποτα.

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Βλέπω έχουν αρχίσει και τα κινέζικα να μπαίνουν στο παιχνίδι.. και μάλιστα με μεγάλη επιτυχία αν υπολογίσεις και την αντιστοιχία της τιμής σε σχέση με των γνωστών και μεγάλων εταιριών!

 

Χαίρομαι μιας και σκέφτομαι κι εγώ (πολύ τώρα τελευταία) την αγορά μιας τέτοιας συσκευής.. :shifty:

 

Επίσης,

Πληροφοριακά απο το e-shop ( http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003475 ) πηρα USB φοριστη αυτοκινιτου με 7 εβρο και δουλευει τελεια.
πάνω στην ώρα το διάβασα αυτό γιατί θέλω να αγοράσω κι εγώ τον συγκεκριμένο usb-φορτιστή αυτοκινήτου και αναρωτιόμουν αν θα είναι καθόλου καλός.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:cry: ΤΕΛΙΚΑ Ο ΗΧΟΣ SMS ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ

:X ΕΝΩ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΣΤΟΝ ΗΧΟ ΚΛΙΣΗΣ ΒΑΖΕΙΣ ΟΠΟΙΟ MP3 ΘΕΣ

:mad: ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΟΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑ ΤΟΥ ΚΙΝΙΤΟΥ :cry: ΚΑΘΩΣ ΕΙΣΑΙ ΥΠΟΧΡΕΟΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣ ΤΟ ΧΑΖΟ ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΕΜΒΑΤΗΡΙΟ ΟΠΟΤΕ ΛΑΜΒΑΝΕΙΣ Η ΣΤΕΛΝΕΙΣ SMS ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΤΟΥΣ !!!

 

ΜΗΝ ΑΓΟΡΑΣΕΤΕ ΤΟ ΚΙΝΙΤΟ ΑΥΤΟ ΑΝ ΣΚΟΠΕΥΕΤΕ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΤΕ Η ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΠΟΛΑ SMS :O

Link to comment
Share on other sites

οποιος θελει mms και wap ρυθμισεις να λεει στην εταιρεια που ανηκει να του στειλουν για ΝΟΚΙΑ 6220 :):):):):):)

 

 

(Υ.Γ ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΑΛΙ 25/8 ΘΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΕΞ'ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ)

Link to comment
Share on other sites

οποιος θελει mms και wap ρυθμισεις να λεει στην εταιρεια που ανηκει να του στειλουν για ΝΟΚΙΑ 6220 :):):):):):)

 

Πολυ καλο tip

Αυτο φιλε droulis ισχυει για τα περισσοτερα κινεζικα;

Καλα να περασεις οπου κι αν πας

Link to comment
Share on other sites

οποιος θελει mms και wap ρυθμισεις να λεει στην εταιρεια που ανηκει να του στειλουν για ΝΟΚΙΑ 6220 :):):):):):)

 

 

(Υ.Γ ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΑΛΙ 25/8 ΘΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΕΞ'ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ)

 

Siga siga apo oti vlepo, vgazoume stin epifania ena - ena ta kaloudia tou v98. Tora menei na vroume pos allazei oxi ixos sto sms. Pariggila kai ego to kinezaki mou kai xtes egine i apostoli tou apo ton gnosto kirio sto e-bay apo ton opoio polloi edo emesa exete apoktisei to kinito. Pote na to perimeno paidia? Telos tis epomenis - arxi tis methepomenis evdomadas na ypologizo?

Nothing is colder than ice...
Link to comment
Share on other sites

:cry: ΤΕΛΙΚΑ Ο ΗΧΟΣ SMS ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ

:X ΕΝΩ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΣΤΟΝ ΗΧΟ ΚΛΙΣΗΣ ΒΑΖΕΙΣ ΟΠΟΙΟ MP3 ΘΕΣ

:mad: ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΟΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑ ΤΟΥ ΚΙΝΙΤΟΥ :cry: ΚΑΘΩΣ ΕΙΣΑΙ ΥΠΟΧΡΕΟΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣ ΤΟ ΧΑΖΟ ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΕΜΒΑΤΗΡΙΟ ΟΠΟΤΕ ΛΑΜΒΑΝΕΙΣ Η ΣΤΕΛΝΕΙΣ SMS ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΤΟΥΣ !!!

 

ΜΗΝ ΑΓΟΡΑΣΕΤΕ ΤΟ ΚΙΝΙΤΟ ΑΥΤΟ ΑΝ ΣΚΟΠΕΥΕΤΕ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΤΕ Η ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΠΟΛΑ SMS :O[/QUOTe]

 

Φίλε πας από το μενού στο προφίλ χρήστη, επιλέγεις το προφίλ που θες, πχ το "Γενικά", πατάς ρύθμιση και ρυθμίζεις ότι ήχο θες... έχει όλους τους ήχους για κλήσεις, sms κλπ, και για την πρώτη κάρτα και για την δεύτερη αν έχεις βάλει. Απλά κι εύκολα :O

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

οποιος θελει mms και wap ρυθμισεις να λεει στην εταιρεια που ανηκει να του στειλουν για ΝΟΚΙΑ 6220 :):):):):):)

Άν έχεις μέσα 2 κάρτες από διαφορετικές εταιρίες είναι δυνατόν να παίρνεις mms και από τις 2 κάρτες;Τις παίρνει συγχρόνως τις ρυθμίσεις η συσκευή;

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τελικά software για τη διαχείρηση του τηλεφώνου?

Παλέυω 2 ώρες με ενα που έδωσε κάποιος φίλος στη σελίδα 6 χωρίς αποτέλεσμα.

Δε ψήνομαι να περάσω τα τηλέφωνα ένα ενα με το χερι

 

Βασικά με τον driver έχω πρόβλημα, ο manager εγκαταστάθηκε.

 

 

EDIT: Τελικα δουλεψε σε XP32bit, στα 64bit Vista που έχω ο driver δε παίζει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

έχει το ITelecom VE-98 (ή το Jincen JC777s) ειδοποίηση με led ή με ήχο για αναπάντητες κλήσεις και μη αναγνωσμένα sms; Και αν ναι ποιά η διάρκεια τους;

 

Ευχαριστώ.

Fiat justitia et pereat mundus.
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα πρίν από 3 μέρες το JC777s και βρήκα το forum ψάχνωντας πληροφορίες. Τελικά διαβάζοντας τις αναρτήσεις είπα να δώσω εγώ μερικές απαντήσεις και ελπίζω να φανώ χρήσιμος. Απ'όσο έχω δεί όλα τα Dual Sim TV κινητά (JC777, V98, TV N95 Starking V918) έχουν το ίδιο μενού (και μάλον και λειτουργικό), συνεπώς τόσο οι ρυθμίσεις τους όσο και οι δυνατότητές τους είναι σχεδόν ίδιες έτσι ελπίζω τα παρακάτω να βοηθήσουν και τους κατόχους των άλλων μοντέλων.

 

1. Ρυθμήσεις MMS

ΒΗΜΑ 1) Πάμε Μενού>Υπηρεσίες>Data account >GPRS και διαλέγουμε ένα λογαριασμό π.χ. Vodafone GPRS (μπορούμε να κάνουμε edit όποιον λογαριασμό θέλουμε) Στις ρυθμήσεις βάζουμε για Vodafone: APN=mms.vodafone.net ΟΝΟΜΑ ΧΡΗΣΤΗ=user PASSWORD= pass αποθηκεύουμε και

ΒΗΜΑ 2)πάμε Μυνήματα>MMS>Ρυθμήσεις Μυνήματος>Επεξεργασία προφίλ>SIM 1 ή 2 ανάλογα. Κατόπιν διαλέγουμε ένα προφίλ και το κάνουμε επεξεργασία. Εκεί το ονομάζουμε Vodafone MMS Αρχική σελίδα(MMSURL)= http://mms.vodafone.gr, στο "λογαριασμός δεδομένων επιλέγουμε GPRS και μετά το Vodafone GPRS που δημιουργήσαμε στο προηγούμενο βήμα. Στον τύπο σύνδεσης επιλέγουμε HTTP και βάζουμε διεύθηνση πληρεξούσιου= 213,249,019,049 και θήρα πληρεξούσιου=5080. Όνομα χρήστη και password= user και pass όπως πρίν, αποθηκεύουμε και voila έχουμε MMS.

Για τα άλλα δύκτια οι πληροφορίες είναι εδώ http://blog.nowsms.com/2008/06/mobile-operator-mmsc-settings.html Οι θήρες πληρεξούσιου είναι Cosmote=8080, Wind=9401.

Ελπίζω να δουλέψουν τα settings και για το V98.

 

Για την απορία του droulis στο post 421 με το JC777 ακούς TV και ράδιο με bluetooth αλλά για MP3 θέλει stereo BT. Η κάμερες και των δύο είναι ίδιες, η ποιότητα ίδια και για τις micro SD το JC777 μπορεί να παίρνει 2 αλλά δεν λειτουργούν ταυτόχρονα.

 

Για τους ήχους των μηνυμάτων πάμε Μενού>Προφίλ Χρήστη>Διαλέγουμε το προφίλ Ρύθμιση>Εγκατάσταση Τόνων> και διαλέγουμε SIM 1 ή SIM2 message tone και το αλλάζουμε.

 

JAVA δεν παίζει σε κανένα από αυτά που ανέφερα παραπάνω.

 

Το site που αναφέρει ο g_teo στο 412 ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ είναι μαγαζί. Mπορείς να πας να δείς, να περιεργαστείς hands on, να συγκρίνεις και να αγοράσεις από όπου θέλεις (αν βρίσκεσαι Αθήνα) από εκεί αγόρασα επιτόπου και όχι μέσω internet, άρα τα 175 ευρώ ισχύουν. Ξανατονίζω δεν κάνω διαφήμιση, το μαγαζί αξίζει για ένα και μόνο λόγο. Μπορείς να πιάσεις τα τηλέφωνα στα χέρια σου και να τα δείς μέτα αγοράζεις από τον φθηνότερο!:)

 

Το JC777 στις Ελληνικές επαφές παίρνει μέχρι 14 χαρακτήρες και δεν εμφανίζει σε αλφαβητική σειρα. Πάνω σε αυτό φίλε droulis μία ερώτηση. Έχεις καταφέρει να αλλάξεις τα Ελληνικά fonts στο Language Pack του V98 με κάποιο Unicode font? Αυτό ίσως λύσει το πρόβλημα του περιορισμού στους χαρακτήρες και της αλφαβητικής σειράς. Προς το παρών περνάω τις επαφές με λατινικούς χαρακτήρες όπως τον παλιό καλό καιρό!:lol:

 

Μιάς και το θυμήθικα τα προγράμματα για συγχρονισμό αναγωρίζουν 1 πεδίο σε κάθε επαφή. Η λύση που δοκιμάζω είναι επαφές με λατινικούς χαρακτήρες στο Outlook εξαγωγή σε V-card με το Outport 1.1 και μετά αντιγραφή στο τηλέφωνο (στη microSD) και "προαίρεση" μία-μία στον τηλεφωνικό κατάλογο.

 

Συγνώμη για το μεγάλο post, ελπίζω να μην κούρασα και να έλυσα καμία απορία. Αν δουλέψουν τα settings για τα MMS ενημερώστε.:respect:

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα και απο μενα ειμαι νεο μελος και εδω βρεθηκα τυχαια ψαχνοντας πληροφοριες για το v 98 μιας και το αγορασα σημερα.Αφου διαβασα ολα τα προηγουμενα ποστ και μετα απο ενα καλο ψαξιμο στο κινητο θελω να πω οτι αξιζει τα λεφτα του,το μονο προβλημα που αντιμετωπισα ειναι οτι καλουμενος αλλος στο δικο μου κινητο αυτος ακουγε διπλη τη φωνη του αλλα με ακουγε καθαρα και δυνατα,τωρα ενταξει αν δεν εχει και mms h δεν ανοιγει μεγαλες εικονες μικρο το κακο .Οποιος ειναι απο Αθηνα και θελει να το αγορασει στη τιμη των 150 Ε να παει στη Ζηνωνος 3 στη στοα μεσα στον τριτο οροφο εχουν μαλλον πακιστανοι ενα μαγαζι θα ζητησουν 160Ε αλλα με ενα γρηγορο παζαρι θα το παρετε 150.Ο τυπος που το εχει το μαγαζι μου εκοψε κανονικα αποδειξη και μου ειπε οτι εχει εγγυηση 6 μηνες και αν χαλασει εχει στον πρωτο οροφο συνεργειο που τα φτιαχνει το οποιο το τσεκαρα.Επισης πριν το παρω τον εβαλα να το βγαλει απο το κουτι του εδωσα μια σιμ και το τσεκαρα αν δουλευει και τοτε το πηρα.Ν α του πειτε να σας δωσει και τον φορτιστη αυτοκινητου και αν θελετε καρτα μνημης εχει αυτος εγω πηρα παλι με παζαρια 1 γιγα 5 Ε.Επισης εχει και αλλα κινεζικα κινητα και αξεσουαρ.Καλες αγορες
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα μεταφέρω κι εγώ ένα νέο πρόβλημα που (δυστυχώς) αντιμετωπίζω...

Φαίνεται πως "κατέστρεψα" την οθόνη αφής... Δηλαδή δεν λειτουργεί ΚΑΘΟΛΟΥ...

Είχε καιρό που δεν λειτουργούσε καλά η οθόνη κάτω αριστερά (στο κουμπί μενού) και στη προσπάθεια αν δω τι φταίει (και με αρκετά νεύρα :angry:) καθάρισα την οθόνη και πλάγια (εκει που τελειώνει το τζάμι κάτω απο το πλαστικό κάλυμμα). Αποτέλεσμα:

Touch Screen τέλος. Δεν λειτουργεί τίποτε με αφή. Με τα πλήκτρα όλα κανονικά...

Καμία βοήθεια?

Επίσης για την τηλεόραση υπάρχει κάποιο κουμπί (στο πληκτρολόγιο) που να κάνει autosearch γιατι δεν εγώ δεν βρίσκω τρόπο?

Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γειά σας!

Το V98 το έχω 2 μήνες και δουλεύει άψογα. Του έβαλα και μνήμη 2GB την οποία λειτουργεί μια χαρά. Ένα πλεονέκτημα που ανακάλυψα είναι οτι τα βίντεο τα οποία τραβάει το κινητό, τα σώζει ως AVI στη μνήμη. Πράγμα το οποίο δέν κάνουν τα υπόλοιπα κινητά.

Ο ήχος του ασυναγώνιστος, η τηλεόρασή, το ραδιόφωνο και το MP3PLAYER του άψογα. Γενικά είναι ένα πολύ καλο GADGET.

Αυτό που ψάχνω τώρα είναι οι ρυθμύσεις για MMS - GPRS και εφαρμογές - παιχνίδια.:cool:

gsdj_george7
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα αγορασα και εγω το jc 777s.το παρηγγειλα απο ipmart 100 euro με τα μεταφορικα.ηρθε σε 3 μερες!!τωρα το εχω και φορτιζει.εχω ενα προβλημα ομως.το εβαλα να φορτισει και μετα απο λιγη ωρα μου βγαζει μηνυμα ακαταλληλος φορτιστης επαφης...να εχει προβλημα ο φορτιστης? που μπορω να βρω αλλον?επισης αν το φορτισω μεσω της θυρας usb κανει περισσοτερη ωρα?στο manual γραφει για 12 ωρες φορτιση ισχυει αυτο?σας ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα αγορασα και εγω το jc 777s.το παρηγγειλα απο ipmart 100 euro με τα μεταφορικα.ηρθε σε 3 μερες!!τωρα το εχω και φορτιζει.εχω ενα προβλημα ομως.το εβαλα να φορτισει και μετα απο λιγη ωρα μου βγαζει μηνυμα ακαταλληλος φορτιστης επαφης...να εχει προβλημα ο φορτιστης? που μπορω να βρω αλλον?επισης αν το φορτισω μεσω της θυρας usb κανει περισσοτερη ωρα?στο manual γραφει για 12 ωρες φορτιση ισχυει αυτο?σας ευχαριστω.

Φίλε xsaviola28 φορτιστή μπορείς να βρείς στα περισσότερα μαγαζιά ηλεκτρονικών και κινητής. Ζήτα φορτιστή USB για MP3 player (για να καταλάβουν τι ψάχνεις) και κοίτα οι τιμές για το ρεύμα που αναγράφονται αν είναι ίδιες (outout 5.0VDC 500mA). Το έχω φορτίσει και με φορτιστή motorola που βγάζει 550mA χωρίς πρόβλημα αλλά δεν θέλω να σε πάρω στον λαιμό μου. Μέσω θύρας USB δεν έχω δεί διαφορά στον χρόνο φόρτησης. Προσωπικά στην πρώτη φόρτηση το έβαλα στον υπολογιστή και το άφησα μέχρι να γεμίσει η μπαταρία, μου πήρε σχεδόν 5 ώρες αλλά παράλληλα το έφτιαχνα κιόλας (settings επαφές κλπ.) Δες και το post 465 για τις ρυθμίσεις MMS GPRS (είναι μεγάλο το ξέρω)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Βλέπω έχουν αρχίσει και τα κινέζικα να μπαίνουν στο παιχνίδι.. και μάλιστα με μεγάλη επιτυχία αν υπολογίσεις και την αντιστοιχία της τιμής σε σχέση με των γνωστών και μεγάλων εταιριών!

 

Χαίρομαι μιας και σκέφτομαι κι εγώ (πολύ τώρα τελευταία) την αγορά μιας τέτοιας συσκευής.. :shifty:

 

Επίσης, πάνω στην ώρα το διάβασα αυτό γιατί θέλω να αγοράσω κι εγώ τον συγκεκριμένο usb-φορτιστή αυτοκινήτου και αναρωτιόμουν αν θα είναι καθόλου καλός.

gia kai xara ,

an endiaferese gia kinito kineziko rixe mia matia se ena neo e-shop pou malon xekinaei apo septembrio http://www.E-MOBILES.GR/

Link to comment
Share on other sites

Φίλε xsaviola28 φορτιστή μπορείς να βρείς στα περισσότερα μαγαζιά ηλεκτρονικών και κινητής. Ζήτα φορτιστή USB για MP3 player (για να καταλάβουν τι ψάχνεις) και κοίτα οι τιμές για το ρεύμα που αναγράφονται αν είναι ίδιες (outout 5.0VDC 500mA). Το έχω φορτίσει και με φορτιστή motorola που βγάζει 550mA χωρίς πρόβλημα αλλά δεν θέλω να σε πάρω στον λαιμό μου. Μέσω θύρας USB δεν έχω δεί διαφορά στον χρόνο φόρτησης. Προσωπικά στην πρώτη φόρτηση το έβαλα στον υπολογιστή και το άφησα μέχρι να γεμίσει η μπαταρία, μου πήρε σχεδόν 5 ώρες αλλά παράλληλα το έφτιαχνα κιόλας (settings επαφές κλπ.) Δες και το post 465 για τις ρυθμίσεις MMS GPRS (είναι μεγάλο το ξέρω)

 

ευχαριστω φιλε μου.το εβαλα στον υπολογιστη και ολα καλα.μαλλον ελλατωματικος φορτιστης.

Link to comment
Share on other sites

KALHSPERA

 

Exei kapoy metrhth klhseon?? Den mporo na to bro??

Μενού>Call Center>Ιστορικο Κλήσεων>CardXX Call History> βρισκεις τις λίστες κλήσεων, αναπάντητες, χρονοι κλήσεων, μετρητές SMS MMS κλπ.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα αγορασα και εγω το jc 777s.το παρηγγειλα απο ipmart 100 euro με τα μεταφορικα.ηρθε σε 3 μερες!!τωρα το εχω και φορτιζει.εχω ενα προβλημα ομως.το εβαλα να φορτισει και μετα απο λιγη ωρα μου βγαζει μηνυμα ακαταλληλος φορτιστης επαφης...να εχει προβλημα ο φορτιστης? που μπορω να βρω αλλον?επισης αν το φορτισω μεσω της θυρας usb κανει περισσοτερη ωρα?στο manual γραφει για 12 ωρες φορτιση ισχυει αυτο?σας ευχαριστω.

 

Φιλε να σε ρωτησω κατι εαν επητρεπεται το κινητο λειτουργουσε κανονικα με την sim δηλαδη ηταν unlocked;

Ανοιξε ,κλεισε ,διπλωσε

παραπονο στα χειλη

χωσου στην αμμο Αμμοχωστος

σαν σπανιο κοχυλι

Xiaomi Redmi Note 4G+Samsung Galaxy S2+NOKIA N95+K599

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου ηταν ξεκλειδωτο και ρυθμισμενο στα ελληνικα.τα sms κανονικα χωρις να πειραξω κατι.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...