Jump to content

Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

:blink: :rolleyes: ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΨΣΑΞΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΑ ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΓΙΑ ΤΟ DUAL SIM ( CALL THEM ALL OI FILOI , VOTAFON XVTIS PAGIO STI DOYLEIA ) ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΨΑΞΑ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΦΤΗΝΟΤΕΡΟ ,

 

:cry: ΑΠ ΕΞΩ ΔΕΝ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΝΟ ΕΓΓΥΗΣΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΟΝΕΙΟ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΟΤΕΡΟ ΑΝΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΛΕΣΕΙ ΤΟ ΤΕΛΟΝΕΙΟ ( Ο ΦΠΑ ΕΙΝΑΙ 18% ΤΟ ΤΕΛΟΝΕΙΟ 80% ΤΗΝ ΕΧΟ ΠΑΤΙΣΕΙ ΑΠΟ ΕΒΑΥ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΣΥΣΚΕΥΗ )

 

ΝΑΙ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑ

file mou den ta les sosta.

apo eksoteriko den einai akribotero,

episis tha to ksanapo, oti paraggelnetai apo ekso na sas to stelnoun meso EMS,

giati mexri 2-3 kommatia den plironetai TELONIO.(to telonio an tixei pote kai plirosetai meso EMS,einai 24%)

Link to comment
Share on other sites

:) ΓΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ !!!

 

:O ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑΨΑΞΑ ΣΤΟ WEB ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΚΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟ CJ777

 

:D ΒΡΗΚΑ ΟΜΩΣ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ http://www.szdiman.com/sdp/430928/4/main-2461654.html

 

:D ΚΑΙ ΤΗ ΦΟΡΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΡΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ http://www.szdiman.com/sdp/430928/4/cf-2461661.html

 

KAI LIVE CHAT http://www.szdiman.com/sdp/430928/4/cf.html?onlineChat=1

 

ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΟ ΜΕΛΟΝ ΣΤΟ WEBSIDE ΑΥΤΟ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝΕ ΚΑΙ DOWNLOADS -- FIRMWARE UPDATES Κ.Τ.Λ

Link to comment
Share on other sites

:) ΓΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ !!!

 

:O ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑΨΑΞΑ ΣΤΟ WEB ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΚΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟ CJ777

 

:D ΒΡΗΚΑ ΟΜΩΣ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ http://www.szdiman.com/sdp/430928/4/main-2461654.html

 

:D ΚΑΙ ΤΗ ΦΟΡΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΡΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ http://www.szdiman.com/sdp/430928/4/cf-2461661.html

 

KAI LIVE CHAT http://www.szdiman.com/sdp/430928/4/cf.html?onlineChat=1

 

ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΟ ΜΕΛΟΝ ΣΤΟ WEBSIDE ΑΥΤΟ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝΕ ΚΑΙ DOWNLOADS -- FIRMWARE UPDATES Κ.Τ.Λ

akou na deis pos ginete to paixnidi kale mou file,ergostasia stin kina iparxoun alla einai krifa kai ta perissotera paranoma(kanei straba matia h kibernisi tous), etsi loipon auto pou mas edeikses einai mia etairia trading asxeta an leei pos ftiaxnei kinita klp klp. makari na exo adiko.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια ενδιαφερομαι και εγω για το κινητο αλλα πειτε μου το μικροφωνο οταν μιλαμε που το εχει για να μας ακουει ο αλλος.απαντηστε μου να ξερω.ευχαριστω
@PXONT@S:ninja:
Link to comment
Share on other sites

http://img.auctiva.com/imgdata/5/0/7/1/1/5/webimg/150389058_o.jpg

Και εγώ παράγγειλα από Κίνα ένα παρόμοιο σαν αυτό που δείχνεις. Έχει τα πάντα, μιλάμε μόνο το μενού να δείτε θα νομίζετε ότι είναι σαν τα κινητά που πουλάνε εδώ με 800-900€. Κάνει τα πάντα, τηλεόραση, ράδιο, mp3 player, video player, 2 sim έβαλα και τώρα δεν κουβαλάω 2 κινητά μαζί μου. Πανεύκολο μενού και λειτουργία, δεν το περίμενα, αλλά έχω το εξής πρόβλημα και εδώ αφορά η ερώτησή μου. Έχει 8-10 γλώσσες, αλλά όχι Ελληνικά, ξέρει κανεις εάν υπάρχει τρόπος να τους προσθέσω Ελληνικά ? Αυτή την στιγμή το έχω στα Αγγλικά, κάνει δουλειά βέβαια, αλλά αλλιώς είναι τα Ελληνικά.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

http://img.auctiva.com/imgdata/5/0/7/1/1/5/webimg/150389058_o.jpg

Και εγώ παράγγειλα από Κίνα ένα παρόμοιο σαν αυτό που δείχνεις. Έχει τα πάντα, μιλάμε μόνο το μενού να δείτε θα νομίζετε ότι είναι σαν τα κινητά που πουλάνε εδώ με 800-900€. Κάνει τα πάντα, τηλεόραση, ράδιο, mp3 player, video player, 2 sim έβαλα και τώρα δεν κουβαλάω 2 κινητά μαζί μου. Πανεύκολο μενού και λειτουργία, δεν το περίμενα, αλλά έχω το εξής πρόβλημα και εδώ αφορά η ερώτησή μου. Έχει 8-10 γλώσσες, αλλά όχι Ελληνικά, ξέρει κανεις εάν υπάρχει τρόπος να τους προσθέσω Ελληνικά ? Αυτή την στιγμή το έχω στα Αγγλικά, κάνει δουλειά βέβαια, αλλά αλλιώς είναι τα Ελληνικά.

 

Ευχαριστώ.

apo oti gnorizo den ginetai,ma giati den pires auta pou exoun ellinika???? tsigkouneutikes 10-15 euro parapano? thelo na pisteuo oxi

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σημερα παρελαβα και εγω ενα V98 απο ι μπει και ειχε μεσα χαντς φρι μανιουαλ 2 μπαταριες το κινιτο και φορτιστη usb . εβαλα να το τσεκαρο μια στα γρηγορα στην δουλεια και αναψε ολα οκ.....

τωρα που ηρθα σπιτι το εβαλα να φορτοση και δεν αναβει ουτε με την μια μπαταρια ουτε με την αλλη....ουτε εχει ενδειξη φορτισης στην οθονη!!!!

εχει κανεις καμια ιδεα γιατι??!?! :) θενκς

αλεξ

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σημερα παρελαβα και εγω ενα V98 απο ι μπει και ειχε μεσα χαντς φρι μανιουαλ 2 μπαταριες το κινιτο και φορτιστη usb . εβαλα να το τσεκαρο μια στα γρηγορα στην δουλεια και αναψε ολα οκ.....

τωρα που ηρθα σπιτι το εβαλα να φορτοση και δεν αναβει ουτε με την μια μπαταρια ουτε με την αλλη....ουτε εχει ενδειξη φορτισης στην οθονη!!!!

εχει κανεις καμια ιδεα γιατι??!?! :) θενκς

αλεξ

 

Ναι, είναι ελαττωματικό :(.

Δυστυχώς είναι πολύ συχνό φαινόμενο, το έχω πάθει κι εγώ αρκετές φορές, και πρέπει να το στείλεις πίσω για αντικατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

ααααααααααα σοβαρα μιλας??? οχι ρε φιλε ποοοοοοοοοοοοοοοοο με κατεστρεψες

και το κινητο ηταν πολυ φοβερο!!!! ελεος

Link to comment
Share on other sites

και σε τι οφειλεται γνωριζουμε???

 

Ή στο firmware (πρόβλημα software) ή στο βύσμα (δηλαδή τεχνικό πρόβλημα) ή στον φορτιστή. Στην τελευταία περίπτωση δοκίμασε κάνα παρόμοιο φορτιστή (από htc κάνει) και αν φορτίσει την γλύτωσες. Αν όχι, το στέλνεις πίσω, δεν το γλιτώνεις. Αλλιώς κλαις τα χρήματα.

Sorry που στο λέω αλλά δυστυχώς είχα κι εγώ παρόμοιο πρόβλημα κι έφταιγε το τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Κανεις απο αθηνα κοντα στην καληθεα μην τραβιομαστε κιολας ,,,, :) με ιδιο κινητο που να ψηνεται? να δοκιμασο μια φορτωμενη μπαταρια να δω τη παιζει???
Link to comment
Share on other sites

αν υπαρξει κανεις karaflas22@hotmail.com sto messenger. στειλτε μου οποτε να νε.οτι ωρα

θενκς

δυστυχως φιλε πρεπει να ειμαστε ολοι προσεκτικοι πως βαζουμε το βυσμα για φορτιση στο κινητο, γιατι χαλανε μεσα οι γραμμες του σλοτ miniusb. μονο κινα:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν εκανα λαθος στο βυσμα ουτε εχει προβλημα το σλοτ...απλα ειναι πεθαμενο!!!!

 

αν το εχει καποιος σε μαυρο και το πουλαει σε λογικη τιμη με ενδιαφερει αλλιος να παραγγηλω αλλο ενα.. :( γ@μωτο μου το ματιασανε!!!!!!!!!!!

 

δυστυχως φιλε πρεπει να ειμαστε ολοι προσεκτικοι πως βαζουμε το βυσμα για φορτιση στο κινητο, γιατι χαλανε μεσα οι γραμμες του σλοτ miniusb. μονο κινα:(:(:(
Link to comment
Share on other sites

ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΡΙΘΜΙΣΕΙΣ MP3 ΗΧΩΝ ΣΤΟ JC777 ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΕΣ ΕΚΟΣ ΑΠΟ ΜΙΑ >>>> ΠΩΣ ΑΛΛΑΖΟΜΕ ΤΟΝ ΗΧΟ ΛΗΨΗΣ SMS ??? ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ :worry: :cry:

 

ΤΟ ΚΙΝΙΤΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΗΧΟ SMS ΕΝΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΕΜΒΑΤΗΡΙΟ !!!!

 

karaflas22 μηπος εχεις βαλει την μπαταρια αναποδα ??? το λεο γιατι το επαθα και εγω την προτη φορα που βαλα τη μπαταρια στο κινιτό !!!

Link to comment
Share on other sites

Από χθές είμαι κι εγώ ένας ευτυχισμένος κάτοχος v98.

Αυτό που θα ήθελα να ρωτήσω είναι πιο είναι το μέγιστο μέγεθος κάρτας μνήμης που μπορεί να πάρει.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Από χθές είμαι κι εγώ ένας ευτυχισμένος κάτοχος v98.

Αυτό που θα ήθελα να ρωτήσω είναι πιο είναι το μέγιστο μέγεθος κάρτας μνήμης που μπορεί να πάρει.

 

Ευχαριστώ

2gb.........:):):)

Link to comment
Share on other sites

ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΡΙΘΜΙΣΕΙΣ MP3 ΗΧΩΝ ΣΤΟ JC777 ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΕΣ ΕΚΟΣ ΑΠΟ ΜΙΑ >>>> ΠΩΣ ΑΛΛΑΖΟΜΕ ΤΟΝ ΗΧΟ ΛΗΨΗΣ SMS ??? ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ :worry: :cry:

 

ΤΟ ΚΙΝΙΤΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΗΧΟ SMS ΕΝΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΕΜΒΑΤΗΡΙΟ !!!!

 

karaflas22 μηπος εχεις βαλει την μπαταρια αναποδα ??? το λεο γιατι το επαθα και εγω την προτη φορα που βαλα τη μπαταρια στο κινιτό !!!

 

οχι δεν παιζει κατι τετοιο γιατι την εβαλα και επαιζα με το κινητο κανα 20λεπτο.... μετα που εβγαλα την σιμ και το το εσβισα δεν αναψε ποτε

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν παιζει κατι τετοιο γιατι την εβαλα και επαιζα με το κινητο κανα 20λεπτο.... μετα που εβγαλα την σιμ και το το εσβισα δεν αναψε ποτε

 

vale apo htc file kanei toidio ekana kai ego

Link to comment
Share on other sites

δεν σου αναβε καθολου ουτε με μπαταρια ουτε με φορτιστη και εβαλες φορτιστη HTC και επεξε δηλαδη????
Link to comment
Share on other sites

:cry:ΠΟΙΟΣ ΒΡΗΚΕ ΠΩΣ ΑΛΛΑΖΟΜΕ ΤΟΝ ΗΧΟ ΛΗΨΗΣ SMS ??? ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ

 

karaflas22 συνδεσε το κινιτο σου με το USB καλοδιο σε ενα κομπιουτερ και αστο να φορτισει 12 ωρες πριν προσπαθησεις να το ανοιξεις -- το πιο πιθανο ειναι να εχεις ελατοματικο φορτιστη άφου σου ανοιξε την αρχη , αν δουλεψει παρε ενα φτηνιαρικο USB φορτιστη και καθαρισες !!!

 

Πληροφοριακά απο το e-shop ( http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003475 ) πηρα USB φοριστη αυτοκινιτου με 7 εβρο και δουλευει τελεια.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...