Jump to content

Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει pm να μάθει....Η τιμή αφορά ΜΟΝΟ συμφορουμίτες και εραστές του V98...To κινητό είναι σημερινή παραλαβή και είναι άψογο, λεπτό και πανάλαφρο....Αγορά άμεση, χωρίς φόβο απώλειας χρημάτων, περιττών εξόδων κλπ...:love:

παιδια νομιζω οτι υπαρχει ειδικη τοποθεσια για αγοραπωλησιες στο φορουμ. καλο πουλημα!!!! :):):)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει pm να μάθει....Η τιμή αφορά ΜΟΝΟ συμφορουμίτες και εραστές του V98...To κινητό είναι σημερινή παραλαβή και είναι άψογο, λεπτό και πανάλαφρο....Αγορά άμεση, χωρίς φόβο απώλειας χρημάτων, περιττών εξόδων κλπ...:love:

 

Αγοραπωλησιες φιλε μου υπαρχει το καταλληλο μερος!

Και κατι αλλο, μην σπερνεις τον ολεθρο και την καταστροφη ολοι ξερουμε τους κινδυνους για τις αγορες απο το ιντερνετ και ο καθενας κανει τις επιλογες του.

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ που το έχω θέλω να προσθέσω μια λίστα που έφτιαξα με αρνητικά και θετικά. Στα αρνητικά αν ξέρει κανένας κάποια λύση ας απαντήσει να το διαγράψω...

ΑΡΝΗΤΙΚΑ

 

1) το μικρόφωνο δεν είναι (μάλλον) τόσο καλό. Εκτός αυτού βρίσκεται σε κακό σημείο (κάτω απο το τηλέφωνο αντί μπροστά στο ύψος του στόματος). Αποτέλεσμα να μη ακούγομαι δυνατά. Και κάποιες ώρες της ημέρας δεν έχω δυστυχώς την ευχέρεια να μιλάω δυνατά (ώρες εργασίας κλπ)... Με άλλα κινητά δεν είχα ποτέ τέτοιο πρόβλημα... Αν υπάρχει λύση ευσπρόδεκτη :cool: ...

 

2) Δεν μπορώ να κάνω αναζήτηση στο ευρετήριο. Αποτέλεσμα να ψάχνω ένα ένα τα τηλέφωνα... Το τηλέφωνο έχει αναζήτηση αλλά δεν μπορώ να εισάγω Ελληνικά κεφαλάια για αναζήτηση (μόνο μικρά)... Πέραν αυτού το τηλέφωνο δεν παρουσιάζει τα γράμματα με αλφαβητική σειρά αλλά ανακατεμένα... (Επίσης αν υπάρχει λύση ευσπρόδεκτη)

 

3) Άρκετα τηλέφωνα που υπήρχαν αποθηκευμένα στη SIM (από άλλο κινητό) ΔΕΝ φαίνονται (εννοώ ο αριθμός τηλεφώνου). Φαίνεται πχ στο ευρετήριο, στο πεδίο τηλέφωνο το σύμβολο "/"...

 

4) Έχει Ελληνικά αλλά μην φανταστείται ότι κάποιος που δεν ξέρει Αγγλικά θα το λειτουργεί χωρίς πρόβλημα... Τα Ελληνικά του είναι (πραγματικά) προβληματικά. Εκτός αυτού σε πολλά σημεία δεν υπάρχουν Ελληνικά ή είναι πολύ πρόχειρο-μεταφρασμένα. Αποτέλεσμα πολλές φορές να γυρίζω το μενού στα Αγγλικά για να καταλάβω...

 

5) το Π (π κεφαλάιο) στα μηνύματα λαμβάνεται ως π (π μικρό). Υπάρχει λύση;;

 

6) Λίγο δύσχρηστο, 0.3 megapixels (VGA) camera (και όχι 2.0 megapixels όπως αναγράφεται), δεν έχει JAVA...

 

7) Dual sim active at the same time, σημαίνει και (σίγουρα) περισσότερη ακτινοβολία. Δεν ξέρω νούμερα και γενικώς η συσκευή δεν αναγράφει καθόλου. Ελπίζω να μην είναι σε δυσθεόρατα ύψη...

Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

ΘΕΤΙΚΑ

 

1) Πολύ καλή οθόνη αφής. Καλή ευκρίνεια, ζωντανά χρώματα, άμεση απόκριση... Πολύ ευχάριστη έκπληξη...

 

2) ΤΙΜΗ... Με τόσα λεφτά εδώ δε βρίσκεις κινητό ούτε με ... κάμερα καλά καλά...

 

3) Τηλεόραση πολύ καλή, εύχρηστη, με καλή κεραία και καλό σήμα (πιάνει σε μέρη που δεν περιμένεις πολλές φορές).

 

4) Ράδιο το ίδιο με την τηλεόραση. Αξιοπρόσεκτη η ιδιότητα του ότι δεν χρειάζεται handsfree για να δουλέψει...

 

5) Πάρα πολύ καλά ηχεία. Παίζουν δυνατά... Αρκετά για να κάνεις και μίνι πάρτι...

 

6) Dual Sim Standby. 2 τηλέφωνα σε 1... Eχω μέσα σύνδεση και What's up, και δουλέουν και τα 2 υπέροχα. Μπορείς να βάλεις κάρτες απο όλα τα (ελληνικά) δίκτυα...

 

7) καλή μπατάρια μεγάλης χωρητικότητας (2000 mah), και έχει και 2η για κάθε περίπτωση... Μπράβο στους κινέζους...

 

8) δουλεύει και χωρίς SIM. Πολύ καλή δυνατότητα. Μπορείς πχ να δεις τηλεόραση χωρίς να έχεις μέσα κάρτες SIM...

 

9) Αν και όταν το πρωτοείδα στο ΙΝΤΕΡΝΕΤ δεν μου πολυάρεσε σαν εμφάνιση, τωρα που το έχω το θαυμάζω (το ίδιο και η παρέα μου!)... Πολύ όμορφο τηλέφωνο αν και αρκετά μεγαλύτερο απο άλλα (που βέβαια ΔΕΝ έχουν ούτε DUAL SIM, ούτε TV, ούτε 3' οθόνη αφής!).

Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

ΘΕΤΙΚΑ

 

1) Πολύ καλή οθόνη αφής. Καλή ευκρίνεια, ζωντανά χρώματα, άμεση απόκριση... Πολύ ευχάριστη έκπληξη...

 

2) ΤΙΜΗ... Με τόσα λεφτά εδώ δε βρίσκεις κινητό ούτε με ... κάμερα καλά καλά...

 

3) Τηλεόραση πολύ καλή, εύχρηστη, με καλή κεραία και καλό σήμα (πιάνει σε μέρη που δεν περιμένεις πολλές φορές).

 

4) Ράδιο το ίδιο με την τηλεόραση. Αξιοπρόσεκτη η ιδιότητα του ότι δεν χρειάζεται handsfree για να δουλέψει...

 

5) Πάρα πολύ καλά ηχεία. Παίζουν δυνατά... Αρκετά για να κάνεις και μίνι πάρτι...

 

6) Dual Sim Standby. 2 τηλέφωνα σε 1... Eχω μέσα σύνδεση και What's up, και δουλέουν και τα 2 υπέροχα. Μπορείς να βάλεις κάρτες απο όλα τα (ελληνικά) δίκτυα...

 

7) καλή μπατάρια μεγάλης χωρητικότητας (2000 mah), και έχει και 2η για κάθε περίπτωση... Μπράβο στους κινέζους...

 

8) δουλεύει και χωρίς SIM. Πολύ καλή δυνατότητα. Μπορείς πχ να δεις τηλεόραση χωρίς να έχεις μέσα κάρτες SIM...

 

9) Αν και όταν το πρωτοείδα στο ΙΝΤΕΡΝΕΤ δεν μου πολυάρεσε σαν εμφάνιση, τωρα που το έχω το θαυμάζω (το ίδιο και η παρέα μου!)... Πολύ όμορφο τηλέφωνο αν και αρκετά μεγαλύτερο απο άλλα (που βέβαια ΔΕΝ έχουν ούτε DUAL SIM, ούτε TV, ούτε 3' οθόνη αφής!).

 

σχεδον συμφωνω σε ολα.ειδικα το μικροφωνο οι συνομιλιτες μου παραπονιουνται οτι δεν με ακουνε.αλλα επαναλαμβανω ειναι σουπερ για τα λεφτα του

Link to comment
Share on other sites

σχεδον συμφωνω σε ολα.ειδικα το μικροφωνο οι συνομιλιτες μου παραπονιουνται οτι δεν με ακουνε.αλλα επαναλαμβανω ειναι σουπερ για τα λεφτα του

 

Παιδια εμενα το μικροφωνο ειναι μια χαρα δεν μου εχει παραπονεθει κανεις οτι δεν με ακουει. Απο σημα πως σας φαινεται? Αν ειστε καπου που δεν πιανει καλο σημα και σας καλεσει καποιος κανει επανεκινηση? Το εχει παρατηρησει καποιος αυτο?

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Και απο εδω μπορείτε να κατεβασετε το προγραμμα διαχειρισης και συνδεσης με τον υπολογιστή σας καθως και να κανετε την αναβαθμιση σας:)

http://www.ipmart-forum.com/showthread.php?t=194996 καθως και εδω http://www.wissamidrissi.com/2007/10/mt6227-drivers-and-pc-sync-chinese.html

Link to comment
Share on other sites

kante ergostasiakes rithmiseis kai anebaste to pliktro entasis apo ta plagia isos sas akoune oi alloi kalytera. distixos den yparxoun drivers gia vista alla kai sta xp den douleuei toso kala to programa sigxronismou. dokimaste to kai peite mou tin gnomi sas isos exo ego to problima
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ που το έχω θέλω να προσθέσω μια λίστα που έφτιαξα με αρνητικά και θετικά. Στα αρνητικά αν ξέρει κανένας κάποια λύση ας απαντήσει να το διαγράψω...

ΑΡΝΗΤΙΚΑ

 

1) το μικρόφωνο δεν είναι (μάλλον) τόσο καλό. Εκτός αυτού βρίσκεται σε κακό σημείο (κάτω απο το τηλέφωνο αντί μπροστά στο ύψος του στόματος). Αποτέλεσμα να μη ακούγομαι δυνατά. Και κάποιες ώρες της ημέρας δεν έχω δυστυχώς την ευχέρεια να μιλάω δυνατά (ώρες εργασίας κλπ)... Με άλλα κινητά δεν είχα ποτέ τέτοιο πρόβλημα... Αν υπάρχει λύση ευσπρόδεκτη :cool: ...

Διαφωνώ κάθετα, ποτέ κανένας δεν μου μίλησε πως δεν με ακούει καλά...Ο ισχυρισμός δε πως το μικρόφωνο δεν είναι μπροστά δεν αποτελεί λόγο αφού στα περισσότερα κινητά βρίσκεται στο συγκεκριμένο σημείο...

 

Ένα σημείο που άπτεται προσοχής είναι ο ακουστικός του πόρος που δεν είναι στο κέντρο του τηλεφώνου αλλά αριστερά και αυτό απαιτεί κάποια προσαρμογή και συνήθεια....

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Διαφωνώ κάθετα, ποτέ κανένας δεν μου μίλησε πως δεν με ακούει καλά...Ο ισχυρισμός δε πως το μικρόφωνο δεν είναι μπροστά δεν αποτελεί λόγο αφού στα περισσότερα κινητά βρίσκεται στο συγκεκριμένο σημείο...

 

Ένα σημείο που άπτεται προσοχής είναι ο ακουστικός του πόρος που δεν είναι στο κέντρο του τηλεφώνου αλλά αριστερά και αυτό απαιτεί κάποια προσαρμογή και συνήθεια....

 

Το λέω με σιγουριά και δοκιμασμένα. Το μικρόφωνο (λόγω και της θέσης του) απαιτεί μεγαλύτερη ένταση φωνής. Σε κανονικό και ανοιχτό περιβάλλον ακούγομαι (και δεν μου έχει κάνει κανείς παράπονο). Αλλά όταν είμαι σε κλειστό περιβάλλον (δουλειά) και προσπαθώ να μιλάω χαμηλόφωνα (όχι ψιθυριστά) υπάρχει πρόβλημα (δοκιμασμένα με πολλόυς συνομιλητές όλοι ανέφεραν οτι δεν με ακούνε). Δοκιμασμένο με 2 κινητά SONY-ERICSSON δεν είχα ποτέ πρόβλημα... Αλλά το θέτω σαν 1 μικρό πρόβλημα της συσκευής... Και σε καμία περίπτωση "προβληματικό".

 

Όσο για το ακουστικό συμφωνώ πλώρως!

Και φυσικά για την τιμή του ΣΟΥΠΕΡ :)

Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

Και απο εδω μπορείτε να κατεβασετε το προγραμμα διαχειρισης και συνδεσης με τον υπολογιστή σας καθως και να κανετε την αναβαθμιση σας:)

http://www.ipmart-forum.com/showthread.php?t=194996 καθως και εδω http://www.wissamidrissi.com/2007/10/mt6227-drivers-and-pc-sync-chinese.html

 

Το δοκίμασα και δουλεύει καλά. Αμέσως κατάφερα το κινητό να βλέπει τον τηλεφωνικό καλυτερα απο ότι πριν. Δοκιμάστε το...

Αν ξέρετε πως γίνεται εγκατάσταση παιχνιδιών και απο που ευσπρόδεκτό (δικά του, όχι JAVA, αλλά και JAVA αν δέχεται δεν θα έλεγα Οχι). Εμένα έχει 1 μόνο παιχνίδι (MagicSushi)...

Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

Θα τα βρούμε ολα σιγα σιγα, μην αγχωνεσαι! Χρόνο να βρίσκουμε για να ασχολουμαστε να λες:). Θα μιλήσω με τον Κινέζο για τα java και καμμια ακομη μαγκιτσα, παντως σαν συσκευη ΠΕΤΑΕΙ !!:D
Link to comment
Share on other sites

Paidia geiasas!pira to n99i.einai poly super tilefwno kai to synistw!vriskomai stin kw!pianei kanalia pou den ta pianoun sto spiti tous edw!paizei apsoga!episis diafimizoun oti i kamera tou einai 2 megapixels alla einai 5.0 .kapoio lathos exoun kanei.to mono arnitiko gia mena einai oti den yposthrizei ellinika!kata talla eimai poly euxaristimenos kai afisa to n95 mou ston gio mou pleon!
Link to comment
Share on other sites

Paidia geiasas!pira to n99i.einai poly super tilefwno kai to synistw!vriskomai stin kw!pianei kanalia pou den ta pianoun sto spiti tous edw!paizei apsoga!episis diafimizoun oti i kamera tou einai 2 megapixels alla einai 5.0 .kapoio lathos exoun kanei.to mono arnitiko gia mena einai oti den yposthrizei ellinika!kata talla eimai poly euxaristimenos kai afisa to n95 mou ston gio mou pleon!

kalodexoumenos file mou alla yparxei eidiko thread gia to n99i:):):)

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται:) Και η κεραια γυρναει όπως θέλεις

 

Thanx, kai kati akomi, to exeis dokimasei se autokinito ? Emena me endiaferei mono i TV kai to radio, ean axizoun to xtypisa, outos i allos gia tin paralia min koubalao to iPhone mia xara mou fainetai.

Konstantinos Metaxas - 6972727220
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου εδω εγω ψαχνω windshield holder (βαση στηριξης στο παρμπριζ) γιατι εχτες επαθα πλακα, κινιόμουν με 120χλμ με το αμαξι και το σημα της τηλεορασης έπιανε καμπάνα!!!! Εχω πάθει πλακα με τον δεκτη του:). Μεχρι και εγγραφή απο το ραδιοφωνο κανει και εχει απιστευτο ήχο:D Προσωρινα το στηριζω στο καντραν του αυτοκινητου μπροστά:lol: ΠΑΙΔΙΑ βρηκε κανεις σας καμμια βαση στηριξης για το αμαξι, εστω και στους αεραγωγούς να στεκεται δεν μας χαλάει;)
Link to comment
Share on other sites

να κανω και εγω μερικες ερωτησεις.

πωσ δουλευουν οι δυο sim μαζι???? Ας πουμε αν θες να παρεις απο τη μια τηλ και μετα απο την αλλη...? :/

Αλλη μια ερωτηση.. Αν ξερετε τι καμερα εχει αυτο? αλλα λεει στη φωτογραφια (5 μπ) και αλλα στα specs (1-2 μπ)..

Link to comment
Share on other sites

Φίλε coolgreek και οποιος αλλος ακούει, μια που ανέφερες για το μικρόφωνό του, μην το χρησιμοποιείτε χωρις handsfree!!! Αυτο το κινητο εχει 2 κεραίες, όταν το βάζεις στο αυτί σου εχεις την μια που εκπέμπει για να μιλήσεις και την άλλη που ψάχνει το άλλο δίκτυο. Οσο για την θωράκιση της συσκευής (αυτο εχει να κανει με το SAR) , δεν νομίζω οι Κινέζοι να έδωσαν ιδιαίτερη σημασία. Μην ξεχνάμε οτι αγοράσαμε ενα κινητό κόστους κατω των 75ευρώ και χωρις να αναγράφει πουθενά προδιαγραφές! Αγοράστε ενα όμορφο bluetooth handsfree που να συνδέεται με δυο συσκευές (περιπου 50 ευρώ εχει) και εχετε το κεφάλι σας ήσυχο.

tip. Εαν καποιες ωρες της ημέρας δεν περιμένετε σε μια απο τις δυο γραμμές κλήση, κλείστε την συγκεκριμένη κεραία. Αυτό μπορείτε να το κάνετε απο το menu > settings > cards setup > sim? state > close. Γλυτώνετε μπαταρία και ακτινοβολία:X

Link to comment
Share on other sites

Φίλε coolgreek και οποιος αλλος ακούει, μια που ανέφερες για το μικρόφωνό του, μην το χρησιμοποιείτε χωρις handsfree!!! Αυτο το κινητο εχει 2 κεραίες, όταν το βάζεις στο αυτί σου εχεις την μια που εκπέμπει για να μιλήσεις και την άλλη που ψάχνει το άλλο δίκτυο. Οσο για την θωράκιση της συσκευής (αυτο εχει να κανει με το SAR) , δεν νομίζω οι Κινέζοι να έδωσαν ιδιαίτερη σημασία. Μην ξεχνάμε οτι αγοράσαμε ενα κινητό κόστους κατω των 75ευρώ και χωρις να αναγράφει πουθενά προδιαγραφές! Αγοράστε ενα όμορφο bluetooth handsfree που να συνδέεται με δυο συσκευές (περιπου 50 ευρώ εχει) και εχετε το κεφάλι σας ήσυχο.

tip. Εαν καποιες ωρες της ημέρας δεν περιμένετε σε μια απο τις δυο γραμμές κλήση, κλείστε την συγκεκριμένη κεραία. Αυτό μπορείτε να το κάνετε απο το menu > settings > cards setup > sim? state > close. Γλυτώνετε μπαταρία και ακτινοβολία:X

Σόρυ, αλλά από πού το πήρες κάτω από 75 Ευρώ;;;:blink:

 

Και ακόμα από πού γνωρίζεις (;;; !!!) ότι οι κινέζοι είναι απρόσεκτοι με τις κατασκευές τους και δεν δίνουν ιδιαίτερη σημασία σε ότι κατασκευάζουν...Εγώ απλώς γνωρίζω πως είναι οι πρώτοι σε πωλήσεις παγκοσμίως και με μεγάλη διαφορά από τους Ευρωπαίους και πως δεν έχει ακουστεί τίποτα κακό για τα κινητά τους σε αντίθεση με τις γνωστές ΝΟΚΙΑ,LG, SAMSUNG (mpam...) Και ακόμα πώς όλες σχεδόν οι ευρωπαϊκές εταιρείες χρησιμοποιούν μινιατούρες μπαταρίας made in china....:confused:

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχην, δεν εχω τιποτα προσωπικό με τους Κινέζους. Ισα ισα που τους είμαι ευγνώμων για το κινητό που εχω στα χερια μου οπως για τοσες αλλες συσκευες που εχω παρει απο αυτους σε τοσο καλη τιμή. Επίσης εγω μίλησα για κόστος . Δεν το αγόρασα 75 ευρώ εγω, αλλα αν προσεξες η τιμή του λιανική είναι 83 ευρω και με τα μεταφορικά ξεπερνάει τα 120 ευρώ που το αγοράζουμε εμείς. Αυτο που ανέφερα περι κατασκευής τέλος, δεν είναι θεμα απροσεξίας. Προς Θεού. Απλά, ολες οι επώνυμες εταιρίες πρεπει να θωρακίζουν τα κινητά τους και να αναγράφουν τον δείκτη SAR. Είδες εσυ πουθενα SAR στο κινητό αυτό? Εαν ναι, τοτε ζητώ συγνώμη για την απροσεξία μου. Εγω έστειλα mail στον αντιπρόσωπο της εταιρειας telacom (εκτος και αν εκανα λάθος στην εταιρεία :X:blink:) και δεν ήξερε να μου απαντήσει τον δείκτη SAR αυτου του μοντέλου. Σου λέει κατι αυτο μήπως? Αυτο επαναλαμβάνω δεν σημαίνει οτι είναι πρόχειρη η κατασκευή του, καμία σχεση. Ελπίζω να καταλαβαίνεις την διαφορά.
Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχην, δεν εχω τιποτα προσωπικό με τους Κινέζους. Ισα ισα που τους είμαι ευγνώμων για το κινητό που εχω στα χερια μου οπως για τοσες αλλες συσκευες που εχω παρει απο αυτους σε τοσο καλη τιμή. Επίσης εγω μίλησα για κόστος . Δεν το αγόρασα 75 ευρώ εγω, αλλα αν προσεξες η τιμή του λιανική είναι 83 ευρω και με τα μεταφορικά ξεπερνάει τα 120 ευρώ που το αγοράζουμε εμείς. Αυτο που ανέφερα περι κατασκευής τέλος, δεν είναι θεμα απροσεξίας. Προς Θεού. Απλά, ολες οι επώνυμες εταιρίες πρεπει να θωρακίζουν τα κινητά τους και να αναγράφουν τον δείκτη SAR. Είδες εσυ πουθενα SAR στο κινητό αυτό? Εαν ναι, τοτε ζητώ συγνώμη για την απροσεξία μου. Εγω έστειλα mail στον αντιπρόσωπο της εταιρειας telacom (εκτος και αν εκανα λάθος στην εταιρεία :X:blink:) και δεν ήξερε να μου απαντήσει τον δείκτη SAR αυτου του μοντέλου. Σου λέει κατι αυτο μήπως? Αυτο επαναλαμβάνω δεν σημαίνει οτι είναι πρόχειρη η κατασκευή του, καμία σχεση. Ελπίζω να καταλαβαίνεις την διαφορά.

Αρχικά λες 75...Μετά ανεβαίνεις χωρίς λόγο στα 83....Αν θέλεις πες μας από πού γιατί εγώ κάτω από 110 (φυσικά άνευ μεταφορικών και πιθανού τελωνείου) δεν το βρίσκω και μάλιστα χωρίς την βεβαιότητα του ελληνικού μενού, τουλάχιστον σε 3 αξιόπιστα sites που γνωρίζω....:blink:

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

να κανω και εγω μερικες ερωτησεις.

πωσ δουλευουν οι δυο sim μαζι???? Ας πουμε αν θες να παρεις απο τη μια τηλ και μετα απο την αλλη...? :/

Αλλη μια ερωτηση.. Αν ξερετε τι καμερα εχει αυτο? αλλα λεει στη φωτογραφια (5 μπ) και αλλα στα specs (1-2 μπ)..

file mou 1.3mp exei to n99i.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...