Jump to content

Αυτοκίνητα που έχετε δει στο δρόμο (Supercars κ.α.)


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ενα πολυ ομορφο αυτοκινητο ειδα πριν λιγες μερες στο Mediterranean Cosmos στην Θεσσαλονικη, συγκεκριμενα το Opel astra opc με τις μαυρες ζαντες οz ultra leggera, και φιμε τζαμι, πολυ ομορφο και πολυ διακριτικο, ισως το ομορφοτερο που εχω δει ως τωρα, σε σχεση με τα μανισια Opel astra opc...

http://img521.imageshack.us/img521/8334/dsc05802oj3wn1.th.jpghttp://img521.imageshack.us/images/thpix.gif

Όλοι astra έχουν στο cosmos???

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σημερα εξω απο την θεσσαλονικη ειδα απο το αντιθετο ρευμα Lamborghini Murchielago κιτρινη με αεροτομη ηταν ενα ευχαριστω καλως ορισμα πριν μπω στο κεντρο...:p

και μετα μεσα στο κεντρο πετυχα Ford Mustang V6 καμπριο και πολλα Porsche..:D

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Όλοι astra έχουν στο cosmos???

 

προφανως θα ειχε συναντηση καποιο opel club.

 

 

@aoratos

η Mustang που ειδες ηταν πορτοκαλι ή κιτρινο χρωμα?

Link to comment
Share on other sites

καγκουρια ειναι η ακομψη επεμβαση στο αυτοκινητο με διαφορα εξαρτηματα.Η gemballa δεν το ασχημενε το αυτοκινητο,ισα ισα ειναι πολυ ωραιο.Αμα κοτσαρεις ομως σε ενα civic μια τεραστια αεροτομη ειναι καγουρια,επισης καγουρια ειναι η τοποθετηση του ///Μ σε μια 316 του S σε ενα Α3 και παει λεγοντας.

 

και για τον ιδιοκτητη του σιβικ που του εχει βαλει την αεροτομη ειναι πανεμορφο για σενα ειναι καγκουρια οπως και για το καθενα η πορσε gemballa ειναι καγκουρια

Link to comment
Share on other sites

Ναι μαλλον κατι τετοιο θα ητανε μαλλον, για να ητανε ολα opel...

To συγκεκριμενο αυτοκινητο συχναζει προς Κρηνη και Κεντρο μερια...

Neo_Geo
Link to comment
Share on other sites

Όλοι astra έχουν στο cosmos???

 

Ναι μαλλον κατι τετοιο θα ητανε μαλλον, για να ητανε ολα opel...

To συγκεκριμενο αυτοκινητο συχναζει προς Κρηνη και Κεντρο μερια...

Neo_Geo
Link to comment
Share on other sites

βυσσινη ηταν...:)
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το απόγευμα στην παραλία έκανε γύρους μια μαύρη Bentley με μαύρες ζάντες. Φώτο δεν έβγαλα γιατί θα ήταν κάπως να τραβάω φώτο μπροστά στον κόσμο.

 

Μάλλον ήθελε να κάνει επίδειξη ο ιδιοκτήτης γι' αυτό και οι κύκλοι!

 

http://img356.imageshack.us/img356/5238/cimg335500tb0oj3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρέσουν καθόλου οι ζάντες. Για μένα χαλάνε ένα απίστευτα όμορφο αμάξι... :down:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

+1. Τόσα λεφτά ρε γ@#$το κάνει το άτιμο. Βάλτε μια πιο γουστόζικη ζαντούλα. Φοβερή λέξη, ε; :D
Link to comment
Share on other sites

Αυτή ήταν! Κοιτάξτε από κοντά είναι πολύ πιο όμορφες οι ζάντες. Εδώ κάπως δείχνουν...

 

@nomikosas: δεν πιστεύω να είναι δική σου και να είπα αυτά περί επίδειξης!!:whistle:

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

H ζάντα είναι μαμίσια απλώς έχει 2500 ευρώ επί πλέον για να εχουν το μαυρο χρωμα !!

djuan1988 φυσικα δεν ειναι δικη μου!

Link to comment
Share on other sites

Που την πέτυχες; Εγώ την είχα δει στη Λυκόβρυση ;)

 

Εγώ στην Νέα Φιλαδέλφια.

 

 

Σήμερα στο Ελ. Βενιζέλος κόκκινη Ferrari 360 με πινακίδα που άρχιζε με ΖΥΟ-****.

Link to comment
Share on other sites

Eγώ προχθές πέτυχα μια γαλάζια ferrari αλλά δεν ξέρω ποιο μοντέλο ήταν. Ακόμα είδα ένα hummer μαύρο, porsche, passat cc , bentley και μια lampo κίτρινη. Όλα αυτά σε μια μέρα.

Α! Και καθημερινά βλέπω ένα mercedes cls το οποίο το φέρνει ένας καθηγητής (τρελλός καταλαβαίνετε) στο σχολείο...

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Eγώ προχθές πέτυχα μια γαλάζια ferrari αλλά δεν ξέρω ποιο μοντέλο ήταν. Ακόμα είδα ένα hummer μαύρο, porsche, passat cc , bentley και μια lampo κίτρινη. Όλα αυτά σε μια μέρα.

Α! Και καθημερινά βλέπω ένα mercedes cls το οποίο το φέρνει ένας καθηγητής (τρελλός καταλαβαίνετε) στο σχολείο...

 

 

Kαθηγητης (προφανως σε σχολειο αν κρινω απο την ηλικια σου) και οδηγαει cls??? :lol::blink:

Link to comment
Share on other sites

ξεχασα να πω οτι ειδα μια μαυρη φεραρι στην τσιμισκη στο υψος της παυλου μελα.ηταν παρκαρισμενη στο δεξι μερος του δρομου.δεν ξερω τι μοντελο ηταν.επισης σημερα στο κοσμος ενα ασπρο χαμερ και επιτελους ειδα πριν λιγο το evo x στο κορδελιο.δεν μπηκα καν στον κοπο να το βγαλω φωτο γιατι ηταν σε στενο,δεν ειχε φωτισμο και εχω το νοκια 3250.οποτε καταλαβαινετε.δεν θα φαινοταν τιποτα.αυτα...
Link to comment
Share on other sites

Kαθηγητης (προφανως σε σχολειο αν κρινω απο την ηλικια σου) και οδηγαει cls??? :lol::blink:

 

πουλησε τα κτηματα της γυναικας του:lol::lol::lol:...

Link to comment
Share on other sites

πουλησε τα κτηματα της γυναικας του:lol::lol::lol:...

 

η εχει φροντιστηριο στο ονομα της γυναικας του :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Audi R8 4.2 FSI(το αυτοκίνητο του IronMan) Λευκό 11/10 21:10 φανάρι Χολαργός - Πεντάγωνο. Τους παρέκαμψε όλους στο κόκκινο στην Μεσογείων περνώντας πάνω απο τα πλαινά emergency zebra lines(αριστερό ρεύμα) ανοίγοντας απίστευτα πριν προλάβουν να ξεκινήσουν οι απέναντι...και γενικώς να καταλάβουμε όλοι τι γίνεται:)
Link to comment
Share on other sites

http://img13.imagehosting.gr/out.php/i286057_118.jpg

 

κριμα που μου ξεφυγε το υπολοιπο,ποια φερραρι ειναι αυτη ειπαμε;;;

Link to comment
Share on other sites

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

http://xs432.xs.to/xs432/08410/dsc00996942.jpg

 

Σήμερα το απόγευμα έξω από το Shark με πινακίδες Θεσσαλονίκης, γυάλιζε!

 

Μια Μ5 ποιο πίσω παρκαρισμένη και στο γυρισμό προς Κοζάνη πριν λίγο, με προσπερνάει μια κόκκινη F430 (ΙΚΡ-****) λίγο πριν τα Μάλγαρα.

Nick-K
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...