Jump to content

Αυτοκίνητα που έχετε δει στο δρόμο (Supercars κ.α.)


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μαλλον ουτε του ιδιοκτητη δεν το αρεσε το χρωμα μιας νομιζω πως πλεον ειναι λευκη η συγκεκριμενη Enzo!

Αν εχεις και καμια φωτο απο την λευκη θα με υποχρεωνες... :love:

 

Ιδού λοιπόν σε άσπρο...

 

http://img159.imageshack.us/img159/6121/8797hr6.jpg

 

Αλλά να και μιά πρόσφατη φωτογραφία της.....τώρα είναι κόκκινη :lol:

http://img159.imageshack.us/img159/9127/dsc099271ui1.jpg

Link to comment
Share on other sites

σημερα στην κρηνη ειχε πολυ περατζαδα!λοιπον:

1)DB9

2)mercedes cl 65 amg

3)corvette ασπρη

3)corvette μαυρη(ηταν παρκαρισμενη εξω απο το raka)

4)escalade ασπρο

ειχε και πολλα αλλα, αλλα δεν τα θυμαμαι....

Link to comment
Share on other sites

Ιδού λοιπόν σε άσπρο...

 

http://img159.imageshack.us/img159/6121/8797hr6.jpg

 

Αλλά να και μιά πρόσφατη φωτογραφία της.....τώρα είναι κόκκινη :lol:

http://img159.imageshack.us/img159/9127/dsc099271ui1.jpg

 

Σε ποιο μέρος τραβήχτηκαν αυτές οι δύο φώτο;

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

....σαν τα αμαξακια που παιζαμε πιτσιρικια ,που τα βαζαμε στο κρυο νερο και αλλαζαν χρωμα την εχει κανει την Enzo.

 

καλα τοσο ευκολα βαφετε ενα τετοιο αμαξι...δεν εχει επιπτωσεις?

Link to comment
Share on other sites

....σαν τα αμαξακια που παιζαμε πιτσιρικια ,που τα βαζαμε στο κρυο νερο και αλλαζαν χρωμα την εχει κανει την Enzo.

 

καλα τοσο ευκολα βαφετε ενα τετοιο αμαξι...δεν εχει επιπτωσεις?

 

 

μπρος στα κάλλη τι είναι..... το κοστος ....:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στα Γιαννιτσά κυκλοφορεί εδώ και λίγες μέρες μια F430... Και από ότι έμαθα ο ιδιοκτήτης είναι ντόπιος...

zyp3r την πέτυχες εσυ?

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Στα Γιαννιτσά κυκλοφορεί εδώ και λίγες μέρες μια F430... Και από ότι έμαθα ο ιδιοκτήτης είναι ντόπιος...

zyp3r την πέτυχες εσυ?

 

Oχι την ειδε η μητερα μου και ο αδερφος μου ομως.Εμαθα οτι εχει πινακιδες θεσσαλονικης με αριθμο 1000.Η 430 ειναι η μηπως η 360 γιατι μια 360 με τετοιο αριθμο κυκλοφοριας ξερω.Παντως ο ιδιοκτητης πρεπει να ειναι απο καποιο χωριο των Γιαννιτσων,παιζει να ειναι αυτος που ειχε μια κοκκινη corvette.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Oχι την ειδε η μητερα μου και ο αδερφος μου ομως.Εμαθα οτι εχει πινακιδες θεσσαλονικης με αριθμο 1000.Η 430 ειναι η μηπως η 360 γιατι μια 360 με τετοιο αριθμο κυκλοφοριας ξερω.Παντως ο ιδιοκτητης πρεπει να ειναι απο καποιο χωριο των Γιαννιτσων,παιζει να ειναι αυτος που ειχε μια κοκκινη corvette.

 

Νομίζω υπάρχει και 430 με Ν**-1000...Τώρα δεν ξέρω αν την έχει Γιαννιτσιώτης...Ο SV2 θα ξέρει σίγουρα :)

Link to comment
Share on other sites

Oχι την ειδε η μητερα μου και ο αδερφος μου ομως.Εμαθα οτι εχει πινακιδες θεσσαλονικης με αριθμο 1000.Η 430 ειναι η μηπως η 360 γιατι μια 360 με τετοιο αριθμο κυκλοφοριας ξερω.Παντως ο ιδιοκτητης πρεπει να ειναι απο καποιο χωριο των Γιαννιτσων,παιζει να ειναι αυτος που ειχε μια κοκκινη corvette.

 

Παίζει να ήταν και 360 δεν θυμάμαι καλά... ήταν και βράδυ όταν την είδα! Την δευτέρα το βράδυ ήταν παρκαρισμένη έξω από το depo, κόκκινη κόκκινη!! Ο ιδιοκτήτης είναι από τον παλιό μυλότοπο που έχει το μαγαζί με τα ηχεία και τα κινητά κάτω από την κλινική ελευθώ! Νομίζω δεν κάνει να πω το όνομα του εδώ...

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Παίζει να ήταν και 360 δεν θυμάμαι καλά... ήταν και βράδυ όταν την είδα! Την δευτέρα το βράδυ ήταν παρκαρισμένη έξω από το depo, κόκκινη κόκκινη!! Ο ιδιοκτήτης είναι από τον παλιό μυλότοπο που έχει το μαγαζί με τα ηχεία και τα κινητά κάτω από την κλινική ελευθώ! Νομίζω δεν κάνει να πω το όνομα του εδώ...

 

Σοβαρα???Αν και δεν νομιζω να ειναι αυτος γιατι με τετοιο μαγαζι δεν αγοραζεις και τοσο ευκολα ferrari.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Porsche Carrera GT an den kano la8os se kokkino xroma ekso apo to Dizzy Bizzy stin Lemeso

odigousa...opote NO photos :(

PROUD ARSENAL FAN

http://images.skysports.com/images/badges/100x100/3.gif

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρα???Αν και δεν νομιζω να ειναι αυτος γιατι με τετοιο μαγαζι δεν αγοραζεις και τοσο ευκολα ferrari.

 

Κατά 99% αυτός είναι... Έχει ή τουλάχιστον είχε κάποτε και ένα rx-8, μια slk, μια clk και ένα golf... Κούκλα όμως είναι η ferrari! μπράβο του!

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Porsche Carrera GT an den kano la8os se kokkino xroma ekso apo to Dizzy Bizzy stin Lemeso

odigousa...opote NO photos :(

 

Δεν κάνεις κανένα λάθος, ήμουν Friday's και την πέτυχα κι εγώ... Δέος...

 

Ρε παιδιά, μα αν είναι δυνατόν Porsche Carrera GT στη Λεμεσό; Πόσο χρήμα πλέον...

 

Υ.Γ.

Είδες τι πινακίδες είχε;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Εδω Veyron εθεαθει... Στην πορσε κολλας εσυ?!?! ;)

 

Βασικα όχι, μάλλον έπρεπε να προσθέσω ένα και... :p

 

Δεν γίνεται σε μία πόλη 250.000 κατοίκων να υπάρχει Rolls Royce Phantom, Bugatti Veyron, Porsche Carrea GT, 5-6 Bentley, 2-3 Ferrari, 2 SLR και 1 Lambo...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Τι σημασία έχει ρε φίλε ο πληθυσμός?

Το βιοτικό επίπεδο του μέσου Κύπριου είναι πολύ ψηλό(καμία σχέση με τον μέσο Ελληνα) και για να το πω λαικά έχει πολύ κόσμο που είναι χεσμένοι στο χρήμα...

Link to comment
Share on other sites

Τι σημασία έχει ρε φίλε ο πληθυσμός?

Το βιοτικό επίπεδο του μέσου Κύπριου είναι πολύ ψηλό(καμία σχέση με τον μέσο Ελληνα) και για να το πω λαικά έχει πολύ κόσμο που είναι χεσμένοι στο χρήμα...

 

Όντως. Αλλά σε μία πόλη των 5.000.000 κατοίκων, υπάρχουν πολύ περισσότερα άτομα με εισόδημα ικανό για να αγοράσουν τέτοια αμάξια...

 

Υ.Γ.

Η πλάκα είναι ότι αν ξέρεις που να πας, τα βλέπεις όλα. Όλο στο ίδια μέρη γυρίζουν...

 

Υ.Γ.

Ξέχασα να αναφέρω και την Aston Martin...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

κιτρινι lambo στον περιφεριακο σημερα κατα τις 8μιση μετα το τουνελ.ηταν στο δεξι ρευμα και εβγαζε ντουμανι απο την εξατμιση!προφανως ειχε καποιο προβλημα!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...