Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Facebook seems to have removed the option to open links in other browsers (by Kishan Vyas)

 

https://www.xda-developers...rnal-browsers/

 

:lol: φατε διαφημισεις/pop-up/cookies στη μαπα

δεν ανοίγει το λινκ!

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν ανοίγει γιατί είναι λάθος αντιγραμμένο.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

σωστα, αυτο πρεπει να ειναι το σωστο:

https://www.xda-developers.com/facebook-removes-option-open-links-in-external-browsers/

 

edit: κι ομως σωστο μου φαινεται εμενα, στην παραθεση δεν μπηκε σωστα

Link to comment
Share on other sites

Έβαλε δυο σλασις ο τζες για αυτό.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Εχω ξεχασει το password του λογαριασμου μου,βαζω το τηλεφωνο για να μου σταλει κωδικος οπως μου ζηταει αλλα δεν στελνεται τιποτα.Γιατι αυτο!Πως θα ξαναβρω το password μου.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Αυτό το ανθρωπάκι που αθλήτε επάνω στη λέξη Facebook το πρόσεξε κανείς; :lol:

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Από εχθές, δεν μου εμφανίζει (παλι) τους φίλους μου στην αρχική οθόνη, πάνω από τα stories. Έχει κανείς άλλος πρόβλημα?
yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Από εχθές, δεν μου εμφανίζει (παλι) τους φίλους μου στην αρχική οθόνη, πάνω από τα stories. Έχει κανείς άλλος πρόβλημα?

Στο προφίλ εννοείς. Γιατί στην αρχική σε κανέναν δεν εμφανίζονται.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Στο προφίλ εννοείς. Γιατί στην αρχική σε κανέναν δεν εμφανίζονται.

 

Όχι, εννοω στην αρχική σελίδα. Πάνω από τα stories, μέχρι εχθές, μου έδειχνε κανονικά τους φίλους που είναι ονλαιν. Από εχθές το μεσημέρι, δεν μπυ τους δείχνει. Όταν μπαίνω από το ταμπλετ μου όμως, μου τους δείχνει.....

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Εμένα ποτέ δεν έδειχνε στο κινητό στην αρχική τους φίλους. Πάντα από το προφίλ τους βλέπω.

Μόνο τα άτομα που ίσως γνωρίζετε με βγάζει και τα αιτήματα.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

έχω 100 εφαρμογές στο κινητό όλες έχουν πλέον επιλογή για dark mode. ΕΚΤΟΣ από το Facebook που μας βγαίνουν τα μάτια με την ασπριλα! ακόμα να μου έρθει!

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μεγαλο χαλι η εφαρμογη παιδια ! τοσα updates και παει απο το κακο στο χειροτερο ! και στο Pc και στο κινητο !

ενα χρονο και τοσα Updates αυτο το ΥΠΕΡΤΑΤΟ μπαγκ παραμενει ! οπως σας ειπα πιο πανω αν βαλεις μια περσινή(η λιγους μηνες πριν) photo προφιλ η τοιχου πανω η photo δεν ανοίγει με τιποτα ! ουτε να την κανεις λαικ ουτε να σχολιάσεις ! ουτε απο σενα τον ιδιο που την ανεβασες ! αν κανεις rotate το κινητο η photo ανοιγει οχι σε αυτη που εχεις τωρα αλλα στην "τελευταια" ημερομηνιακα που ειχες ανεβασει! αυτο δεν ειναι μπαγκ ειναι ΚΑΡΑΜΠΑΓΚ ! και συμβαινει σε απειρο κοσμο οπως βλεπω ! ηταν φάση που πιστευα οτι κοσμος εκρυβε απο μενα τις Photos του γιατι με ειχε περιορισμένο !:lol: αλλα καμια σχεση ! δειτε το βιντεο που τραβηξα με το LG8 μου και θα καταλαβετε ! συμβαινει ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ πανω απο 1 χρονο και δεν το εχουν φτιαξει ακομη !

51332188256_bfa3f6ed91_m.jpg20210724_191112 by freddy dyfre, on Flickr

Edited by freddaras
Link to comment
Share on other sites

Λεβέντες απορία, μέσα στην εφαρμογή του Facebook μου βγάζει συνέχεια ότι έχω ένα μήνυμα messenger αδιάβαστο κάτι που δεν ισχύει, δεν φεύγει με τίποτα , πως το διορθώνω τώρα αυτό; Πάνω από τρεις μήνες συμβαίνει αυτό
Link to comment
Share on other sites

Λεβέντες απορία, μέσα στην εφαρμογή του Facebook μου βγάζει συνέχεια ότι έχω ένα μήνυμα messenger αδιάβαστο κάτι που δεν ισχύει, δεν φεύγει με τίποτα , πως το διορθώνω τώρα αυτό; Πάνω από τρεις μήνες συμβαίνει αυτό

 

Κάποιος έχει πατήσει like σε κάτι που του έστειλες και δεν άνοιξες το μήνυμα να το δεις.

Δεν φαίνεται με έντονα αυτό και πρέπει να το βρεις για να φύγει.

Link to comment
Share on other sites

Λεβέντες πως γίνεται να έχει πρώτα τα πιο πρόσφατα και έπειτα τα υπόλοιπα στην αρχική σελίδα; Πολύ ανακατεμένα τα βλέπω
Link to comment
Share on other sites

Λεβέντες πως γίνεται να έχει πρώτα τα πιο πρόσφατα και έπειτα τα υπόλοιπα στην αρχική σελίδα; Πολύ ανακατεμένα τα βλέπω

αν μπαινεις απο browser αποθηκευεις το https://www.facebook.com/?sk=h_chr

απο την εφαρμογη καληνυχτα :lol:

εμενα μου δειχνει τα ιδια τρεις φορες οταν ανοιγω την εφαρμογη:confused:

Link to comment
Share on other sites

Από την εφαρμογή δεν σου εμφανίζει πάνω πάνω στην αρχική καθώς σκρολλαρεις 3 καρτέλες; πάτησε τη καρτέλα που λέει «πιο πρόσφατα».
Link to comment
Share on other sites

εχει βρει καποιος πως γραφουμε στατους ΜΕ BOLD ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΕΙΡΑ?
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...