Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καθόλου τυχαίο που η γενική βαθμολόγηση της εφαρμογής στο Play Store έπεσε στα 2,3. Ούτε αυτό βλέπουν ούτε τα σχόλια!

ισχυει ...δεν χαμπαριαζει το αυτι τους !:lol: πραγματικα σκανε γαιδαρο :lol:

Edited by freddaras
Link to comment
Share on other sites

το facebook παντως και στο pc απο τοτε που αλλαξε ειναι για τα μπαζα εντελως ! αργει να βγαλει τις ειδοποιήσεις για να δεις τα λαικ σου θελει συνεχως refresh και απειρα τετοια σκαλώματα
Link to comment
Share on other sites

Οι ειδοποιήσεις, σας δουλεύουν? Μπαίνω να τι δω και μου λέει δεν υπάρχουν ειδοππιησεις. Δεν μπυ δείχνει καν τις παλιές, τίποτα, μια κενή σελίδα.
yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται να βλέπουμε τις περισσότερες φορές αναρτήσεις από φίλους και όχι από διάφορες ομάδες και marketplace;
Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται να βλέπουμε τις περισσότερες φορές αναρτήσεις από φίλους και όχι από διάφορες ομάδες και marketplace;

Δημιούργησε λίστα φίλων, βάλε αυτούς που θες μέσα και θα πηγαίνεις κάθε φορά εκεί στις ρυθμίσεις θα πατάς πάνω στη λίστα που έκανες και ο τοίχος σου θα περιέχει μόνο δημοσιεύσεις αυτών.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Οι ειδοποιήσεις, σας δουλεύουν? Μπαίνω να τι δω και μου λέει δεν υπάρχουν ειδοππιησεις. Δεν μπυ δείχνει καν τις παλιές, τίποτα, μια κενή σελίδα.

Κι εμένα μου το έκανε στο κινητό πριν μερικές ώρες. Τώρα κανονικά τις δείχνει όλες.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Δημιούργησε λίστα φίλων, βάλε αυτούς που θες μέσα και θα πηγαίνεις κάθε φορά εκεί στις ρυθμίσεις θα πατάς πάνω στη λίστα που έκανες και ο τοίχος σου θα περιέχει μόνο δημοσιεύσεις αυτών.
Ευχαριστώ φίλε, θα το δοκιμάσω
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μου το έκανε στο κινητό πριν μερικές ώρες. Τώρα κανονικά τις δείχνει όλες.

 

Και εμενα έφτιαξε τελικά. Τι γίνεται, τον τελευταίο καιρό όλο προβλήματα βλέπω.. έλεος πια..

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Εμένα σε άλλα προφίλ όταν έμπαινα, έφτανε ως τις φωτογραφίες και μετά γυρνούσε το κυκλάκι και δεν εμφάνιζε τα ποστ πιο κάτω. Ούτε τα σχόλια κάτω από φωτογραφία ή ποστ μπορούσα να δω. Αναβώσβηναν κάτι μαύρα τετράγωνα μόνο!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα έχω ένα samsung s10 plus,είχα ειδοποιήσεις κανονικά για τα γενέθλια φίλων μέχρι εχθές, σήμερα βλέπω δεν έρχονται, τις ειδοποιήσεις της εφαρμογής τις έχω ανοικτές κανονικά, δεν ξέρω μήπως φταίει που έβαλα την εφαρμογή σε πλήρη αδράνεια παρασκηνίου, αν κάποιος με samsung ξέρει ας με ενημερώσει

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα έχω ένα samsung s10 plus,είχα ειδοποιήσεις κανονικά για τα γενέθλια φίλων μέχρι εχθές, σήμερα βλέπω δεν έρχονται, τις ειδοποιήσεις της εφαρμογής τις έχω ανοικτές κανονικά, δεν ξέρω μήπως φταίει που έβαλα την εφαρμογή σε πλήρη αδράνεια παρασκηνίου, αν κάποιος με samsung ξέρει ας με ενημερώσει

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δοκίμασες να βγάλεις την αδράνεια παρασκηνίου;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες να βγάλεις την αδράνεια παρασκηνίου;
Θα το δοκιμάσω, αν και νομίζω δεν πρέπει να παίζει ρόλο, θέλω να βλέπω την ειδοποίηση όταν ανοίξω την εφαρμογή,δεν με πειράζει να μην έρχεται όταν δεν το χρησιμοποιώ

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ακόμα dark theme δεν έχει έρθει ακόμα από εδώ... εταιρεία δισεκατομμυριων και δεν έχει καταφέρει να προσφέρει σε όλους dark theme.. respect...

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω κανονικά dark theme, το οποίο αλλάζει αυτόματα με την συσκευή.

Αυτήν την έκδοση έχω.a62bb0cd15c548531bea7a79e26dce43.jpg

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Έχω κανονικά dark theme, το οποίο αλλάζει αυτόματα με την συσκευή.

Αυτήν την έκδοση έχω.a62bb0cd15c548531bea7a79e26dce43.jpg

Κι εγώ αυτήν έχω. Αλλά και οι προηγούμενες είχαν dark mode και πάνε όπως σε σένα. Με το σύστημα του κινητού.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

και εγώ αυτήν έχω και το κινητό μόνιμα σε dark mode αλλά το fb κατασπρο! δοκίμασα και την beta FACEBOOK αλλά πάλι τίποτα!

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είναι ενεργό από τις ρυθμίσεις του Facebook;

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα υπάρχει, είμαι με android 11 αν παίζει κάποιο ρόλο αυτό.0678730aada58e1696446b1343f7f091.jpg

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα υπάρχει, είμαι με android 11 αν παίζει κάποιο ρόλο αυτό.0678730aada58e1696446b1343f7f091.jpg

 

Αυτό ακριβώς.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι παίζει ρόλο το Android. Εγώ με Android 10 έχω ακριβώς το ίδιο μενού με τον Chios.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι παίζει ρόλο το Android. Εγώ με Android 10 έχω ακριβώς το ίδιο μενού με τον Chios.
Ναι έχει δίκιο, κοίταξα σε μία δεύτερη συσκευή που έχω με android 6 και υπάρχει κανονικά η νυχτερινή λειτουργία.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

που ειναι τα γενεθλια στην εφαρμογη;
Εκεί που λέει "δείτε τις πληροφορίες σας" στο χρονολογιο .

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Facebook seems to have removed the option to open links in other browsers (by Kishan Vyas)

https://www.xda-developers.com/facebook-removes-option-open-links-in-external-browsers/

:lol: φατε διαφημισεις/pop-up/cookies στη μαπα

Edited by Bayern4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...