Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποιοί σε ακολουθούν έχει, όχι ποιούς ακολουθείς.

Το προφίλ ακολουθείται από πχ 80 άτομα, γράφει.

ακολουθειτΕ λέει. ΕΓΏ ποιους ακολουθώ όχι ποιοι με ακολουθούν! 4f9d3f44d5fe8bb7e19c81edda07c2f8.jpg

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε υπολογιστή; Γιατί στο κινητό ποιοί με ακολουθούν με βγάζει. Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Σε υπολογιστή; Γιατί στο κινητό ποιοί με ακολουθούν με βγάζει.
ναι σε υπολογιστή έλεγα. στο κινητό σε ποιο μενού σου δείχνει ποιοι σε ακολουθούν;

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ναι σε υπολογιστή έλεγα. στο κινητό σε ποιο μενού σου δείχνει ποιοι σε ακολουθούν;

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Στο προφίλ σου που γράφει στη μέση "πληροφορίες" όπως είπα και πιο πάνω.

Υπολογιστή δεν έχω, οπότε δεν ξέρω πως το δείχνει εκεί το προφίλ.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Στο προφίλ σου που γράφει στη μέση "πληροφορίες" όπως είπα και πιο πάνω.

Υπολογιστή δεν έχω, οπότε δεν ξέρω πως το δείχνει εκεί το προφίλ.

εμένα μάλλον δεν είναι έτσι....

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

25f0df139b7d649dd4382787360b2f1b.jpg49970de5eb949e73957f1d4c1dafff37.jpg

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι συσκευή έχεις. Πάντως δεν βγάζω άκρη με το screenshot που έστειλες.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι συσκευή έχεις. Πάντως δεν βγάζω άκρη με το screenshot που έστειλες.
βγάλε ένα screenshot εκεί που το βλέπεις εσύ μπας και καταλάβω!

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

βγάλε ένα screenshot εκεί που το βλέπεις εσύ μπας και καταλάβω!

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Δεν ξέρω πως κρύβονται οι φωτογραφίες. Δεν θέλω να φαίνονται. Το Facebook ίδιο είναι σε όλους στις συσκευές. Κάτω από την φωτογραφία του προφίλ σου είναι. Πατάς πληροφορίες και μετά γράφει λεπτομέρειες. Εκεί στη τρίτη σειρά θα δεις και αυτούς που σε ακολουθούν. Τι άλλο να πω....

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Γιατί στο facebook for iOS δεν σου δείχνει ποιοι πάτησαν χα χα like και τέλειο σε άρθρα;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ρε παιδιά στο Samsung A31 μου το Facebook είναι εφαρμογή συστήματος δεν μπορώ να την κάνω απεγκατασταση.

δοκίμασα την beta από το play store και γυρίζοντας στην κανονική ακόμα μου λέει με κόκκινα γράμματα ότι έχω την beta και καλό θα είναι τώρα που έφυγα από αυτήν να κάνω μια απεγκατασταση. ναι αλλά το έκανα και επειδή είναι εφαρμογή συστήματος δεν κάνει κάτι. ακόμα το ίδιο λέει. τι να κάνω; 389b48643d5a50921d037b612832fe5b.jpg121490e5b122d24f6c7346c4a516eaa2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Στη δικιά μου συσκευή δεν ήταν εφαρμογή του συστήματος. Γίνετε κανονικά η απεγκατάσταση.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
εξαφανίστηκε και η επιλογή να ανοίγουν τα λινκ σε δικό μας browser!

Ναι έχει περίπου μια βδομάδα .

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια στην εφαρμογη του κινητου αν βαλω τοιχο προφιλ πανω μια παλιοτερη εικονα (περσινή) η photo προφιλ το ιδιο επισης και πατησει καποιος πανω δεν εχει επιλογη ουτε να δει τα σχολια ουτε να κανει λαικ ουτε τιποτα ! ουτε εγω που ειναι δικες μου οι Photos δεν μπορω πχ να κανω ουτε λαικ ουτε σχολιο ..

αν βαλω μια καινουργια εικονα ολα δουλεύουν κανονικα ! προσπαθουσα να δω τοσο καιρο αν ειναι θεμα ρύθμισης (γιατι το κανει και σε αλλους ) αλλα τελικα απο οτι βλεπω ειναι bug της εφαρμογης στο android (ενα απο τα πολλα που εχει ) ...

απο οποιαδήποτε αλλη εφαρμογη ολα (και το facebook lite )δουλευουν ρολοι ..

το εχει παρατηρησει κανεις αλλος η μονο σε μενα συμβαινει ?

ηθελα τις προαλες για επαγγελματικους λογους να βαλω μια παλιοτερη προφιλ φωτο και κανεις δεν μπορουσε να σχολιασει τιποτα! με εσπασε τα νευρα μιλαμε ..

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια στην εφαρμογη του κινητου αν βαλω τοιχο προφιλ πανω μια παλιοτερη εικονα (περσινή) η photo προφιλ το ιδιο επισης και πατησει καποιος πανω δεν εχει επιλογη ουτε να δει τα σχολια ουτε να κανει λαικ ουτε τιποτα ! ουτε εγω που ειναι δικες μου οι Photos δεν μπορω πχ να κανω ουτε λαικ ουτε σχολιο ..

αν βαλω μια καινουργια εικονα ολα δουλεύουν κανονικα ! προσπαθουσα να δω τοσο καιρο αν ειναι θεμα ρύθμισης (γιατι το κανει και σε αλλους ) αλλα τελικα απο οτι βλεπω ειναι bug της εφαρμογης στο android (ενα απο τα πολλα που εχει ) ...

απο οποιαδήποτε αλλη εφαρμογη ολα (και το facebook lite )δουλευουν ρολοι ..

το εχει παρατηρησει κανεις αλλος η μονο σε μενα συμβαινει ?

ηθελα τις προαλες για επαγγελματικους λογους να βαλω μια παλιοτερη προφιλ φωτο και κανεις δεν μπορουσε να σχολιασει τιποτα! με εσπασε τα νευρα μιλαμε ..

Χθες που ενημερώθηκε η εφαρμογή το ξανακοίταξες;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Χθες που ενημερώθηκε η εφαρμογή το ξανακοίταξες;

φιλε οχι τα ατομα ειναι για ΓΕΛΙΑ ...:lol::lol::lol:

δεν συμβαινει τελικα μονο στο δικο μου προφιλ ! δοκιμαστε και με το δικο σας μια περσινή Photo προφιλ η μια περσινη photo πανω για cover και θα δειτε οτι δεν ανοίγει με τιποτα ! :lol::lol: και ας την εχετε δημόσια :lol: το τραγικο ειναι οτι δεν μπορει να την ανοίξει ουτε και αυτος που την ανέβασε :lol::lol:

με ολες τις αλλες τις εφαρμογες και υπολογιστή ανοίγουν κανονικα ! ειναι τραγικοί :lol:

σας ανεβαζω και βιντεο εδω για να το δειτε

51176910963_4414d95752.jpgScreenrecorder-2021-05-13-20-06-05-445 by freddy dyfre, on Flickr

Link to comment
Share on other sites

Μήπως υπάρχει τρόπος να κατεβάζουμε βίντεο από ιδιωτικές ομάδες/σελίδες κτλπ.;

Τα απλά βίντεο, τα κατέβαζα μέσω διαφόρων σελίδων, που έβαζες την διεύθυνση και στο "τράβαγε".

Αλλά δεν γίνεται στις ιδιωτικές.

Μιλάω γιά.το κινητό. Σε υπολογιστή υπάρχουν πολλά σχετικά addons για browsers.

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα προβλημα και δεν μπορω να το λυσω με τιποτα , εχω κολλημα θελω την επιλογη dark mode δεν μου την εμφανιζει , (για κινητο)

 

Tην είχες την επιλογή και εξαφανίστηκε? ή δεν την είχες ποτέ?

Σε μένα τώρα τελευταία ενώ είναι όλα μαύρα, δύο φορές μου άσπρισε το fb και μπαίνοντας στις ρυθμίσεις του δεν υπήρχε η επιλογή για "νυχτερινή λειτουργία".

Επανήλθε μόνο του και τις δύο φορές μετά από κάποιες ώρες ή την επόμενη μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι από τότε που έφεραν το dark mode δεν εξαφανίστηκε ποτέ. Για κινητό πάντα...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ποτε δεν την ειχα,

 

Πάτα τις τρεις γραμμές πάνω δεξιά και πήγαινε στις ρυθμίσεις.

Αν έχεις μία επιλογή που θα λέει "νυχτερινή λειτουργία" πάτα την και ρύθμισε αναλόγως.

Αν δεν την έχεις δεν νομίζω να μπορείς να κάνεις τίποτα εκτός από το να το ελέγχεις καθημερινά μήπως και έρθει...;)

Link to comment
Share on other sites

τελικα με τα τελευταια updates η εφαρμογη δεν ανοιγει ουτε τις φετινές photo προφιλ η φωτογραφίες cover πανω ...

ανοιγει μονο τις 2 τελευταίες :lol::lol::lol:

παναθεμα τους τοσα χρονια μετα και δεν μπορουν να την κανουν να δουλεψει σωστα :lol:

Link to comment
Share on other sites

εμένα υπήρχε άλλαξα κινητό ξανά κατέβασα το Facebook και πλέον εξαφανίστηκε το dark mode! 3 μήνες τώρα περίπου

Μήπως παίζει ρόλο η συσκευή; Ή αν αφαιρεθεί το fb και το περάσεις ξανά εξαφανίζεται το dark mode; Ακόμα και στην ίδια τη συσκευή.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...