Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ούτε σε μένα άλλαξε κάτι. Με Android 10 κι εγώ.

 

@Inevar Τι να το κάνω το Telegram αν δεν έχω εκεί κανέναν να μιλήσω; Γενική η ερώτηση...

Και γιατί να έχεις κάποιον να μιλήσεις; Στο telegram παρακολουθείς διάφορα γκρουπ για ότι σε ενδιαφέρει εκεί όρεξη να έχεις για κουβέντα.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

είναι δυνατόν στο fb lite να έχει επιλογή να κάνεις όλες τις ειδοποιήσεις διαβασμενες και να μην υπάρχει η επιλογή στο κανονικό fb; τι πίνουν εκεί στο fb;

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί να έχεις κάποιον να μιλήσεις; Στο telegram παρακολουθείς διάφορα γκρουπ για ότι σε ενδιαφέρει εκεί όρεξη να έχεις για κουβέντα.

Την είχα παλιά την εφαρμογή Telegram σε Windows Phone. Δεν είχε τόσα πολλά. Στην αρχή ούτε καν κλήσεις είχε. Τότε είχα και 2-3 άτομα να συζητάω. Μετά έφυγαν και την αφαίρεσα προς τα τέλη του 2018.

Δεν ξέρω τι άλλα έχει τώρα το Telegram, αλλά δεν έχω ώρα και όρεξη να ψάχνομαι για το τι άλλο έχει η εφαρμογή, αν δεν έχω και κάποιον να μιλάω. Messenger, WhatsApp και Viber μου φτάνουν προς το παρόν.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Τα έχεις μπερδέψει δεν έχει καμία σχέση το telegram με Viber messager κλπ τέλειος διαφορετική φιλοσοφία. Είπαμε είναι για να παρακολουθείς διαφορά γκρούπ ανάλογα Με τα ενδιαφέροντα σου (κινητά, custom rom, gcam, ταινίες, αυτοκίνητα, κλπ) υπάρχουν πάρα πολλά ελληνικά γκρουπ.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε σε μένα άλλαξε κάτι. Με Android 10 κι εγώ.

 

@Inevar Τι να το κάνω το Telegram αν δεν έχω εκεί κανέναν να μιλήσω; Γενική η ερώτηση...

 

Φέρε τους εκεί τότε. Συν τοις άλλοις έχει πολλές ομάδες και κανάλια που μπορείς να βρείς πολύ ενδιαφέροντα πράγματα, όπως προσφορές, κουπόνια κτλπ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 45 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και γιατί να έχεις κάποιον να μιλήσεις; Στο telegram παρακολουθείς διάφορα γκρουπ για ότι σε ενδιαφέρει εκεί όρεξη να έχεις για κουβέντα.

 

Έτσι ακριβώς, συν τα υπέροχα μποτάκια που έχει.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι ας μην μιλήσουμε για τα bot, δεν κάνει να τα λέμε εδώ, αν έχεις κανένα καλό pm, το καλό είναι ότι δουλεύει και στο pc οπότε πολύ πράγμα το κατεβάζω εκεί.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα ! εγω αντιμετωπίζω το εξης κουλο απο χθες !!

ειμαι Moderator σε μια μεγαλη ομαδα μουσικης! απο χθες εντελως ξαφνικα ΑΠΟ ΤΟ PC δεν μου αφηνει να ΣΧΟΛΙΑΣΩ σε κανενα ΜΑ ΚΑΝΕΝΑ post ! απο την αλλη απο το κινητο με αφηνει ελευθερα ! δοκιμασα τα παντα log in log out τιποτα ! πραγματικα εχουν σπασει τα νευρα μου! εχει ααντιμετωπίσει κανεις κατι παρομοιο ? υπαρχει περιπτωση να μου εχουν βαλει περιορισμο στα post ? οταν ειμαι απο destkop ? σε αλλη ομαδα που επισης ειμαι Moderator ποσταρω κανονικα ...

Link to comment
Share on other sites

Φέρε τους εκεί τότε. Συν τοις άλλοις έχει πολλές ομάδες και κανάλια που μπορείς να βρείς πολύ ενδιαφέροντα πράγματα, όπως προσφορές, κουπόνια κτλπ.

 

 

 

Έτσι ακριβώς, συν τα υπέροχα μποτάκια που έχει.

 

Έχει όντως πολλά κανάλια. Ένα γρήγορο ψάξιμο κοντά μου.

Σκηνοθέτες, ηθοποιοί, παρουσιαστές, όλοι εκεί.

Θησαυρός.:lol:df524d4ded4dab7a404018795f28bab1.jpg

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Πολύ εξελίχθηκε το Telegram. Εγώ το άφησα στα επίπεδα του WhatsApp τότε. Ούτε βιντεοκλήση είχε. Πότε πρόλαβε και τα απέκτησε όλα αυτά;

Πάντως δεν με ενδιαφέρουν όλα αυτά προς το παρόν.

Αν δω πως έχει κάποιος δικός μου Telegram, θα το κατεβάσω από περιέργεια και μόνο.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Έχει όντως πολλά κανάλια. Ένα γρήγορο ψάξιμο κοντά μου.

Σκηνοθέτες, ηθοποιοί, παρουσιαστές, όλοι εκεί.

Θησαυρός.:lol:df524d4ded4dab7a404018795f28bab1.jpg

 

Ζέλλο Τάκη δεν υπάρχουν μόνο αυτά!!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ζέλλο Τάκη δεν υπάρχουν μόνο αυτά!!
Ε καλά θα υπάρχουν κάποια καλά κρυμμένα που δεν τα ξέρει κανένας.

Αυτά είναι σαν να μην υπάρχουν.

Αυτό είναι ένα φβ για ανώμαλους τελικά, με ελάχιστες εξαιρέσεις που επιβεβαιώνουν τον κανόνα. Εσύ είσαι εξαίρεση.

Ζελο και ξερό ψωμί τελικά.:lol:

Link to comment
Share on other sites

θες να σου δωσω λογαριασμους στο twitter με γυμνο;

θες να σου δωσω γκρουπ στο wa με γυμνο; θες στο viber? θες στο discord?

εβαλες κατι γκρουπ που εχουν gay sex κ ειπες οτι "α ειναι ανωμαλοι". Σοβαρη τοποθετηση. Μακαρι τα παιδια σου να μη χρειαστεις να τα πεις "ανωμαλα", ρατσιστη.

Link to comment
Share on other sites

θες να σου δωσω λογαριασμους στο twitter με γυμνο;

θες να σου δωσω γκρουπ στο wa με γυμνο; θες στο viber? θες στο discord?

εβαλες κατι γκρουπ που εχουν gay sex κ ειπες οτι "α ειναι ανωμαλοι". Σοβαρη τοποθετηση. Μακαρι τα παιδια σου να μη χρειαστεις να τα πεις "ανωμαλα", ρατσιστη.

 

Αυτό ακριβώς.. υπάρχουν πολλά καλά γκρουπς και κανάλια στο τέλεγκραμ που αρκεί να ψάξεις ....ή να τα φτιάξεις. Την μπαλιτσα ενημέρωσης κτλπ που παίζουμε με τα μποτς δε περιγράφεται...!!

 

Ζέλλο φυσικά και ήταν είναι και θα είναι καλό , αλλά δεν είναι τελεγκραμ.

 

Εκεί και αν είχε περίεργους και ανώμαλους τύπους Τάκη...άσε !! Και κάτι γκρουπς άρρωστα!! Αυτό όμως δε σημαίνει πως το Ζέλλο δεν είναι καλό. 28/2/2014 εγγράφηκα εκεί χάρη σε σένα...αλλά όσες φορές μπήκα τώρα τελευταία δε σας βλέπω να μιλάτε.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

θες να σου δωσω λογαριασμους στο twitter με γυμνο;

θες να σου δωσω γκρουπ στο wa με γυμνο; θες στο viber? θες στο discord?

εβαλες κατι γκρουπ που εχουν gay sex κ ειπες οτι "α ειναι ανωμαλοι". Σοβαρη τοποθετηση. Μακαρι τα παιδια σου να μη χρειαστεις να τα πεις "ανωμαλα", ρατσιστη.

 

Διάβασες το τελευταίο γκρουπ? Εσύ που ασχολείσαι με τα ανώμαλα γκρουπ τα ξέρεις, εγώ δεν ενδιαφέρομαι.

Έκανα αναζήτηση "ομάδες" κοντά μου.

Και πήρα "young boys around". Και είμαι ρατσιστής?:lol:

Και μερικά γκρουπς με 1 άτομο.

Ασχολησου με τα δικά σου παιδιά και άσε τα δικά μας.

Ψάξε να δεις τι θα πει ρατσισμός και πες μου ποιό γκρουπ να διαλέξω από αυτά.:lol:

Το γυμνό το θεωρείς κακό?

Μήπως είσαι σκηνοθέτης?

 

Αυτό ακριβώς.. υπάρχουν πολλά καλά γκρουπς και κανάλια στο τέλεγκραμ που αρκεί να ψάξεις ....ή να τα φτιάξεις. Την μπαλιτσα ενημέρωσης κτλπ που παίζουμε με τα μποτς δε περιγράφεται...!!

 

 

 

Ζέλλο φυσικά και ήταν είναι και θα είναι καλό , αλλά δεν είναι τελεγκραμ.

 

 

 

Εκεί και αν είχε περίεργους και ανώμαλους τύπους Τάκη...άσε !! Και κάτι γκρουπς άρρωστα!! Αυτό όμως δε σημαίνει πως το Ζέλλο δεν είναι καλό. 28/2/2014 εγγράφηκα εκεί χάρη σε σένα...αλλά όσες φορές μπήκα τώρα τελευταία δε σας βλέπω να μιλάτε.

 

Έχω βάλει φίλε 15 λέξεις (οικονομία, πολιτική, παιδεία, ψυχολογία κλπ), δεν μου επιστρέφει τίποτα.

Και βεβαίως το ζελο έχει κρυφά κανάλια, αλλά άλλη η κουλτούρα της ομιλία άλλη το τσατ.

Δεν κρίνω την εφαρμογή, κρίνω τις ομάδες που προτείνει γιατί η φιλοσοφία του το επιτρέπει και λόγω αυξημένης ασφάλειας που έχει.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

ανοιξε το beta channel εκανα εγγραφη μπας και μου ερθει το dark theme αλλα τζιφος παλι!μας εχουν βγει τα ματια με την ασπριλα!μιω για android,στο πισι εχει ερθει
Link to comment
Share on other sites

ανοιξε το beta channel εκανα εγγραφη μπας και μου ερθει το dark theme αλλα τζιφος παλι!μας εχουν βγει τα ματια με την ασπριλα!μιω για android,στο πισι εχει ερθει

 

Περίεργο. Έχω dark mode στο Facebook εδώ και μήνες. Όπως κι όλοι οι γνωστοί μου. Μήπως φταίει η συσκευή / Android version που χρησιμοποιείς;

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

H microsoft επανέφερε το Facebook στη πλατφόρμα της.

 

https://www.microsoft.com/en-gb/p/facebook-beta/9nblggh6ct0l?activetab=pivot:overviewtab

Edited by Inevar

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο. Έχω dark mode στο Facebook εδώ και μήνες. Όπως κι όλοι οι γνωστοί μου. Μήπως φταίει η συσκευή / Android version που χρησιμοποιείς;
όταν είχα το xiaomi mi a3 με Android 11 είχα μαύρο Facebook. τώρα με το Samsung A31 δεν έχω. λες να φταίει αυτό;

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

σε σελιδα στο fb δεν μπορουμε πλεον να δουμε τους ακολουθους?? μονο οσους εχουν βαλει λαικ?
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

σε σελιδα στο fb δεν μπορουμε πλεον να δουμε τους ακολουθους?? μονο οσους εχουν βαλει λαικ?

 

Ορμώμενος από την φράση "ακόλουθοι" παρατήρησα πως ενώ στο κανονικό μου προφίλ στο fb μου δίνει τη δυνατότητα να αποκαλύπτω στους άλλους χρήστες πότε δημιούργησα τον λογαριασμό μου ( εν προκειμένω Νοέμβριος 2008 ) , στο άλλο προφίλ που έχω δημιουργήσει τον Οκτώβριο του 2017 δεν μου δίνει καν αυτή τη δυνατότητα... Γνωρίζει κάποιος για ποιο λόγο;

Μήπως εν τέλει πρέπει να ενεργοποιήσω το να μπορούν να με ακολουθούν;;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

σε σελιδα στο fb δεν μπορουμε πλεον να δουμε τους ακολουθους?? μονο οσους εχουν βαλει λαικ?

Αν από το προφίλ σου πατήσεις πάνω στη μέση το "πληροφορίες" θα βγάλει εκεί και τους ακόλουθους που έχεις.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Αν από το προφίλ σου πατήσεις πάνω στη μέση το "πληροφορίες" θα βγάλει εκεί και τους ακόλουθους που έχεις.
εκεί λέει ποιους ακολουθούμε όχι ποιος μας ακολουθεί; η λες αλλού;

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

εκεί λέει ποιους ακολουθούμε όχι ποιος μας ακολουθεί; η λες αλλού;

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Ποιοί σε ακολουθούν έχει, όχι ποιούς ακολουθείς.

Το προφίλ ακολουθείται από πχ 80 άτομα, γράφει.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...