Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο δικό μου πάλι, δεν υπάρχει η επιλογή για δημιουργία δημοσκοπησης...

Μήπως δεν το βρίσκω εγώ;;

 

Στάλθηκε από το Mi 9 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Πως μπαίνει το dark mode στο Facebook;

Υπάρχει κάποια ρύθμιση;

 

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πάνω δεξιά στις τρεις οριζόντιες γραμμές πατάς, μετά ρυθμίσεις και απόρρητο, νυχτερινή λειτουργία!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Πάνω δεξιά στις τρεις οριζόντιες γραμμές πατάς, μετά ρυθμίσεις και απόρρητο, νυχτερινή λειτουργία!
Δε την έχω εγώ τη ρύθμιση του dark mode.

Ίσως δε την έχουν δώσει σε όλους ακόμα.

 

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δε την έχω εγώ τη ρύθμιση του dark mode.

Ίσως δε την έχουν δώσει σε όλους ακόμα.

 

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ποια έκδοση Facebook έχεις;

277.0.0.41.126 έχω εγώ.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Αυτή την έκδοση έχω και εγώ φίλε αλλά dark δεν βλέπω

Τότε μάλλον ισχύει αυτό που λέει ο vassar πιο πάνω.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Καπου ειχα ξαναδιαβασει πιο πανω οτι δεν μπορεις πια να φτιαξεις messenger χωρις να εχεις facebook. Δεν ξερω αν ισχυει ακομα αλλα αν ναι.... Προυπαρχον messenger που ειχε δημιουργηθει χωρις facebook και σβηστηκε κατα λαθος υπαρχει τροπος να το ανακτησεις???
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Καπου ειχα ξαναδιαβασει πιο πανω οτι δεν μπορεις πια να φτιαξεις messenger χωρις να εχεις facebook. Δεν ξερω αν ισχυει ακομα αλλα αν ναι.... Προυπαρχον messenger που ειχε δημιουργηθει χωρις facebook και σβηστηκε κατα λαθος υπαρχει τροπος να το ανακτησεις???

Δυστυχώς όχι. Πλέον και τη φωτογραφία του προφίλ στο Messenger από το Facebook την αλλάζεις μόνο.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς όχι. Πλέον και τη φωτογραφία του προφίλ στο Messenger από το Facebook την αλλάζεις μόνο.

 

Ουτε αν καταφερεις και φτιαξεις λογαριασμο στο facebook με τα ιδια ακριβως στοιχεια?

Link to comment
Share on other sites

Ουτε αν καταφερεις και φτιαξεις λογαριασμο στο facebook με τα ιδια ακριβως στοιχεια?

Τότε μπορείς. Προϋπόθεση είναι να έχεις Facebook πάντα.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Όχι ακριβώς. Δεν μπορείς να μεταφέρεις το messenger σου στο Facebook, θα πρέπει να δημιουργήσεις καινούριο λογαριασμό και άρα να χάσεις τις συνομιλίες σου.
Link to comment
Share on other sites

Πως γινεται οταν καποιος γραφει στο προφιλ μου να το βλεπω μονο εγω και να εχω δυνατοτητα να φανει και σε αλλους ή οχι ?

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Όχι ακριβώς. Δεν μπορείς να μεταφέρεις το messenger σου στο Facebook, θα πρέπει να δημιουργήσεις καινούριο λογαριασμό και άρα να χάσεις τις συνομιλίες σου.

Σίγουρα δεν μπορεί; Ας το δοκιμάσει.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ανέβασα πριν λίγο μια φωτογραφία στην ιστορία μου και βλέπω ότι γράφει πως "κρύφτηκε" δίπλα από τα ονόματα μερικών θεατών! Τι σημαίνει αυτό; ότι έκαναν απόκρυψη αυτοί; γιατί εγώ δεν έχω πειράξει κάτι f706e6f4a02f0089e587b7d8a3b785c7.jpg

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Εννοεί ότι εσύ τους εκρυψες για να μην βλέπουν τι ανέβασες.
Τελικά ήταν κάποιο κόλλημα του Facebook μάλλον γιατί μετά από λίγο ήταν οκ! Εγώ δεν είχα κρύψει κανέναν

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πώς μπορώ να γίνω μέλος σε ομάδα στο Facebook αλλά με την σελίδα μου και όχι με το προφίλ, και να σχολιάζω με την σελίδα σε ομάδες αλλά και εκτός; Έχω προσπαθήσει αλλά δεν μπορώ με τίποτα να το κάνω.
Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορώ να γίνω μέλος σε ομάδα στο Facebook αλλά με την σελίδα μου και όχι με το προφίλ, και να σχολιάζω με την σελίδα σε ομάδες αλλά και εκτός; Έχω προσπαθήσει αλλά δεν μπορώ με τίποτα να το κάνω.

 

Θα το κάνεις από τον browser.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Θα το κάνεις από τον browser.

 

Το έχω δοκιμάσει απο browser (Chrome, Ms Edge) , απο κινητό πάλι browser, απο κινητό απο την εφαρμογή και δεν μπορώ να το κάνω με κανένα τρόπο, δεν μου βγάζει την επιλογή όταν κάνω αίτημα για είσοδο σε ομάδα να μπω με το προφίλ ή την σελίδα (σε ομάδες που δέχονται σελίδες) ή σχολιασμό γενικά έχει μόνο την επιλογή του προφίλ και όχι την σελίδα μου.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

γίνεται να ΜΗΝ φαίνομαι όταν είμαι μέσα στο fb ΜΌΝΟ από το πισι; αλλά όταν μπαίνω από το κινητό να φαίνομαι κανονικά ότι είμαι μέσα

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι βλακεια ειναι αυτη η νεα εμφανιση ????

Πρεπει να μειωνω το zoom καθε φορα για να βλεπω τη σελιδα και οχι πως πριν....Απορω ποιος το σκεφτηκε .

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

γίνεται να ΜΗΝ φαίνομαι όταν είμαι μέσα στο fb ΜΌΝΟ από το πισι; αλλά όταν μπαίνω από το κινητό να φαίνομαι κανονικά ότι είμαι μέσα

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Αν είναι ο ίδιος λογαριασμούς και στα δύο δεν γίνεται νομίζω.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εχει καποιος ιδεα πως μετακινω φωτογραφιες απο το ενα αλμπουμ σε αλλο σε σελιδα?
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

όταν είσαι από πισι μέσα στο Facebook και απλά αλλάξεις σελίδα και πας σε άλλη ιστοσελίδα,σε δείχνει ακόμα "μέσα" στο fb? η όταν σερφαρεις σε άλλες ιστοσελίδες δεν σε δείχνει πλέον "μέσα" στο Facebook?

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν το έχεις ανοιχτό σε άλλη καρτέλα, τότε ναι. Αν κλείσεις την καρτέλα, χάνεσαι.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...