Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα, για δώστε μου τα φώτα σας ρε παιδιά γιατί θα χαζέψω.

 

Στο κινητό της συζύγου, ένα Redmi Note 6 Pro, η εφαρμογή του Facebook είναι τελείως διαφορετική (έχει ήδη το τελευταίο update, δεν βγάζει άλλο update δηλαδή στο PlayStore) από την δική μου στο κινητό της υπογραφής μου.

 

Αφενός όμως η μπάρα των εικονιδίων είναι στο κάτω μέρος της αρχικής σελίδας του στο κινητό (δείτε στην φώτο για ποια εικονίδια εννοώ) και όχι στο πάνω μέρος της σελίδας - εφαρμογής, αφετέρου δεν έχει το ίδιο μενού στο προφίλ και τις ρυθμίσεις.

 

Τι γίνεται ρε παιδιά;; 66aedcd1a06e7386cf1244bf619c7f4c.jpg

 

Mi 9 Lite via Tapatalk

Edited by topmar

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, για δώστε μου τα φώτα σας ρε παιδιά γιατί θα χαζέψω.

 

Στο κινητό της συζύγου, ένα Redmi Note 6 Pro, η εφαρμογή του Facebook είναι τελείως διαφορετική (έχει ήδη το τελευταίο update, δεν βγάζει άλλο update δηλαδή στο PlayStore) από την δική μου στο κινητό της υπογραφής μου.

 

Αφενός όμως η μπάρα των εικονιδίων είναι στο κάτω μέρος της αρχικής σελίδας του στο κινητό (δείτε στην φώτο για ποια εικονίδια εννοώ) και όχι στο πάνω μέρος της σελίδας - εφαρμογής, αφετέρου δεν έχει το ίδιο μενού στο προφίλ και τις ρυθμίσεις.

 

Τι γίνεται ρε παιδιά;; 66aedcd1a06e7386cf1244bf619c7f4c.jpg

 

Mi 9 Lite via Tapatalk

Μήπως είναι άλλη εφαρμογή ή κάποιου browser;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Όχι, είναι κανονική..... Την έκανα απεγκατασταση και εγκατάσταση ξανά από το GPlay αλλά τα ίδια πάλι..... Κουφό ε;;

 

Mi 9 Lite via Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, για δώστε μου τα φώτα σας ρε παιδιά γιατί θα χαζέψω.

 

Στο κινητό της συζύγου, ένα Redmi Note 6 Pro, η εφαρμογή του Facebook είναι τελείως διαφορετική (έχει ήδη το τελευταίο update, δεν βγάζει άλλο update δηλαδή στο PlayStore) από την δική μου στο κινητό της υπογραφής μου.

 

Αφενός όμως η μπάρα των εικονιδίων είναι στο κάτω μέρος της αρχικής σελίδας του στο κινητό (δείτε στην φώτο για ποια εικονίδια εννοώ) και όχι στο πάνω μέρος της σελίδας - εφαρμογής, αφετέρου δεν έχει το ίδιο μενού στο προφίλ και τις ρυθμίσεις.

 

Τι γίνεται ρε παιδιά;; 66aedcd1a06e7386cf1244bf619c7f4c.jpg

 

Mi 9 Lite via Tapatalk

Απλά σε κάποιες συσκευές έρχεται πιο γρήγορα κάποια αλλαγή στην εμφάνιση, δεν έχω προσδιορίσει γιατί. Σε λίγο καιρό θα γίνει και σε εσένα έτσι.

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Απλά σε κάποιες συσκευές έρχεται πιο γρήγορα κάποια αλλαγή στην εμφάνιση, δεν έχω προσδιορίσει γιατί. Σε λίγο καιρό θα γίνει και σε εσένα έτσι.

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εσωτερική αλλαγή εννοείς; Γιατί έχουν την ίδια έκδοση Facebook!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εσωτερική αλλαγή εννοείς; Γιατί έχουν την ίδια έκδοση Facebook!

 

δεν εχει σημασια. Ειναι συνηθισμενη τακτικη του facebook με τις αλλαγες.

Την εφαρμογη δε την χρησιμοποιω, αλλά στο messenger συμβαινει συχνα.

Link to comment
Share on other sites

Στο μεσσετζερ άλλαξαν και τα σχέδια απ'τα γελακια τέλεια κτλπ.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

παιδιά επειδή δεν έχω fb ερώτηση φίλου. γιατί σε κάποιους φίλους έχει την επιλογή να βάλουμε αστεράκι να φαίνονται πρώτα πρώτα και σε κάποιους δεν έχει; σε αυτούς που δεν έχει να βάλει αστεράκι όταν ποσταρουν κάτι ΔΕΝ σκάει στον τοίχο του φίλου. έχουν κάνει κάτι αυτοί;

βασικά θέλει ότι ποσταρουν οι φίλοι του να σκάνε στον τοίχο του. γίνεται πάντα η έχουν κάνει κάτι μερικοί και δεν το επιτρέπουν;

βοηθάτε! eb948b174f8e220ac2fc6cd48409f772.jpg1a3863594ebcac536721b4fc6a7a7036.jpg

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδιά επειδή δεν έχω fb ερώτηση φίλου. γιατί σε κάποιους φίλους έχει την επιλογή να βάλουμε αστεράκι να φαίνονται πρώτα πρώτα και σε κάποιους δεν έχει; σε αυτούς που δεν έχει να βάλει αστεράκι όταν ποσταρουν κάτι ΔΕΝ σκάει στον τοίχο του φίλου. έχουν κάνει κάτι αυτοί;

βασικά θέλει ότι ποσταρουν οι φίλοι του να σκάνε στον τοίχο του. γίνεται πάντα η έχουν κάνει κάτι μερικοί και δεν το επιτρέπουν;

βοηθάτε! eb948b174f8e220ac2fc6cd48409f772.jpg1a3863594ebcac536721b4fc6a7a7036.jpg

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Πώς τα έβγαλες αυτά; Εγώ δεν βλέπω πουθενά τέτοιες λεπτομέρειες στο Facebook!!!

Ούτε στο δικό μου προφίλ ούτε σε κάποιου φίλου!

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα απο χθες το βραδυ που εκανα φορματ τον υπολογιστη μου και ξανα εγκαταστησα τα Windows αυθεντικα απο την Microsoft αλλα και πιο πριν ακομα με πεταει εξω το facebook με το παρακατω μηνυμα:

Μπαινω απο το Mozilla Firefox οπου εκανα εκκαθαριση ιστορικου κλπ τοσες φορες και παλι τα ιδια. Στα κινητα μου και στην εφαρμογη του Facebook δεν εχω τετοιο θεμα με την καμια.

 

 

1.png

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα απο χθες το βραδυ που εκανα φορματ τον υπολογιστη μου και ξανα εγκαταστησα τα Windows αυθεντικα απο την Microsoft αλλα και πιο πριν ακομα με πεταει εξω το facebook με το παρακατω μηνυμα:

Μπαινω απο το Mozilla Firefox οπου εκανα εκκαθαριση ιστορικου κλπ τοσες φορες και παλι τα ιδια. Στα κινητα μου και στην εφαρμογη του Facebook δεν εχω τετοιο θεμα με την καμια.

 

 

1.png

 

Μηπως εχεις κατα λαθος βαλει τον υπολογιστη σου στις μη αξιοπιστες συσκευες για να μπαινουν?

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχεις κατα λαθος βαλει τον υπολογιστη σου στις μη αξιοπιστες συσκευες για να μπαινουν?

Καλημερα πως το ελεγχο αυτο για να μαι βεβαιος οτι δεν τον εχω βαλει.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα πως το ελεγχο αυτο για να μαι βεβαιος οτι δεν τον εχω βαλει.

 

Κοιτα μεσα στις ρυθμισεις -> ασφαλεια και συνδεση

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Στη νεα εμφανιση του facebook οταν ειμαι σε προφιλ/σελιδα/γκρουπ δε μου εμφανιζει το chat και την αριστερη μπαρα με τα shortcuts και τα υπολοιπα.

Το κανει και σε αλλον;

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

παιδιά δεν γίνεται να κάνω messenger χωρίς να έχω Facebook?

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Γίνεται....

 

Mi 9 Lite via Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Γινόταν... Τώρα δεν γίνεται. Ακόμα και τη φωτογραφία του προφίλ από το Facebook την αλλάζεις. Παλιά μπορούσες κι από το Messenger.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

ε πες μας και πως..
Η κόρη μου είχε κάνει, θα ρωτήσω...

 

Mi 9 Lite via Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Έχει καταργηθεί εδώ και λίγο καιρό, μέχρι τότε στην αρχική οθόνη είχε επιλογή εγγραφή με αριθμό τηλεφώνου. Πλέον μπορείτε μόνο σύνδεση να κάνετε.
Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε. Έχω την εξής ερώτηση αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει.

 

Πως μπορώ από σελίδα του φβ, όχι προφίλ προσωπικό,όχι ομάδα, αλλά σελίδα να αποκλείσω συγκεκριμένα άτομα χωρίς να μπορούν να τη βλέπουν;

Έχω βρει πως αποκλείουμε χρήστες αλλα εξακολουθούν να μπορούν να δουν τη σελίδα και τις αναρτήσεις,απλά δε μπορούν να βάλουν like.

Κάποια ιδέα;

Αν μπλοκάρω τα συγκεκριμένα άτομα από το προσωπικό προφίλ θα ισχύει και για τη σελίδα της οποίας έχω την διαχείριση; Δε νομίζω αλλά λέω...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...