Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα, να ρωτησω αν ξερει καποιος.. Χρησιμοποιω την εφαρμογη του fb. Εχω "συνδεσει" επανω του και ενα δευτερο προφιλ που εχω. Δηλαδη οταν παω να κανω log out, μου λεει αν θελω να συνδεθω στο αλλο προφιλ. Θελω να το "αποσυνδεσω" το δευτερο προφιλ απο την εφαρμογη. Οχι να το καταργησω εντελως, απλως να μην ειναι συνδεδεμενο με την εφαρμογη. Γινεται αυτο?

 

Μηπως ξερει κανεις??

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

https://www.facebook.com/?sk=h_chr

 

Αν κάνετε bookmark αυτό πάντα όταν θα ανοίγετε fb θα βλέπετε τα πιο πρόσφατα ;)

 

Οπως εγραψα ναι οταν ανοιγει το fb αλλα οταν περιηγηθεις μεσα σε αυτο και ξαναπας στις ενημερωσεις παλι οι "κορυφαιες" ειναι προεπιλεγμενες.:(:(:(:(

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μια ώρα φαίνεται να έχει πέσει το Facebook. Από κανέναν browser δεν με βάζει. Μου λέει "κάτι πήγε στραβά" και δείχνει λευκή σελίδα
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μια ώρα φαίνεται να έχει πέσει το Facebook. Από κανέναν browser δεν με βάζει. Μου λέει "κάτι πήγε στραβά" και δείχνει λευκή σελίδα

 

Μαλλον εινι προβλημα με τον παροχο σου .

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνω με WiFi!

 

Τι να σου πω...Και απο υπολογιστη και απο ασυρματο δεν εχω προβλημα με ΟΤΕ.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πως μπορω να "ενημερωσω" την εφαρμογη σε παλιοτερη εκδοση? Εκανα ενημερωση σημερα και δεν μου αρεσει.. Μπορω να γυρισω σε προηγουμενη?
yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορω να "ενημερωσω" την εφαρμογη σε παλιοτερη εκδοση? Εκανα ενημερωση σημερα και δεν μου αρεσει.. Μπορω να γυρισω σε προηγουμενη?
Κατεβάζεις οποια έκδοση θες από το apkmirror.

Αν δεν τα καταφέρεις στείλε μου μήνυμα να σου βρω κάποια έκδοση από κει.

Link to comment
Share on other sites

Κατεβάζεις οποια έκδοση θες από το apkmirror.

Αν δεν τα καταφέρεις στείλε μου μήνυμα να σου βρω κάποια έκδοση από κει.

Ευχαριστω, θα το κοιταξω αυριο, γιατι σημερα τρεχαμε με την φωτια στην Ραφηνα. Σε ευχαριστω πολυ!

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

σημερα μου εστειλε ενα μαιλ το fb οτι εκανα την πρωτη μου διαφημηση και δεν εγκριθηκε.....ανοιγω το fb και τι να δω.Καποιος μπηκε στο account μου ,εφτιαξε μια σελιδα με τυχαιο ονομα και προσπαθησε να την προωθησει με διαφημηση....Το αιτημα του λεει δεν εγινε δεκτο.Μπηκα και αλλαξα pass ,ενεργοποιησα και την διπλη ασφαλεια αλλα δεν μπορω να σβησω την σελιδα ουτε και να ακυρωσω το αιτημα για την διαφημηση.Τι κανω?Δεν υπαρχει καποια φορμα ωστε να πω στο facebook οτι με hackaran και οτι δεν εφτιαξα εγω την σελιδα και την διαφημηση?
Link to comment
Share on other sites

Αν μπλοκαρω καποιον μπορει να βλεπει τι γραφω σε ομαδα που ειμαστε και οι δυο ?

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αν μπλοκαρω καποιον μπορει να βλεπει τι γραφω σε ομαδα που ειμαστε και οι δυο ?
Όχι

[10 χαρακτήρες]

Link to comment
Share on other sites

Αν μπλοκαρω καποιον μπορει να βλεπει τι γραφω σε ομαδα που ειμαστε και οι δυο ?

Σε ομάδα του messenger στάνταρ σε βλέπει και τον βλέπεις. Σε ομάδα του facebook δεν είμαι σίγουρος.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καινούργια εδώ!Καλώς σας βρήκα.Πως μπορώ να βρω ημερομηνία που προστέθηκαν πρόσφατα φίλοι σε προφιλ φίλου στο fb?Γενικά γνωρίζει κανείς από την εμπειρία του τι χρονικό πλαίσιο ορίζει το ΠΡΟΣΤΕΘΗΚΑΝ ΠΡΟΣΦΑΤΑ?'Ενα μήνα?Μερικές ημέρες?
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Καλημερα!!Μεχρι προτινος μπορουσα να δω τα ποστ των στενων φιλων,απο τις ροες...εδω και μερικες μερες δεν υπαρχει αυτη η επιλογη.Αλλαξαν κατι παλι;Απο που μπορω να βλεπω τους στενους φιλους.Ευχαριστω!!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλησπέρα, είναι τώρα δυο μέρες και πάω για τρίτη όπου το messenger δεν λειτουργεί καθόλου!! Από το κινητό μου λέει ότι δεν μπορεί να φορτώσει τα μηνύματα με αποτέλεσμα να βλέπω μια λευκή σελίδα άδεια. Από τον υπολογιστεί να λέει ότι δεν μπορεί να συνδεθεί, να με βλέπουν οι άλλοι ενεργό αλλά να μην λαμβάνω κανένα μήνυμα. Ξέρετε που μπορώ να απευθυνθώ? Έχω κάνει 5-6 report αναφέροντας το πρόβλημα, χωρίς κάποια αλλαγή βεβαία. Το έχει πάθει κανείς?
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Πως μπορω να απενεργοποιησω το να αναφερουν το ονομα μου με ετικεττα για να το εξηγησω.

αν καποιος θελει να μου απαντησει σε καποια ομαδα η σελιδα να μην μπορει να το κανει με εττικετα ετσι ωστε να μην μου ερχεται μυνημα οτι ο ταδε ανεφερε το ονομα σας.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω δημιουργήσει μια σελίδα στο FACEBOOK που αφορά ένα μηχάνημα εκγύμνασης στο γυμναστήριό μου.

Εδώ και λίγο καιρό η σελίδα αυτή δεν φαίνεται στις σελίδες στις οποίες είμαι διαχειριστής ,δεν μπορώ να δημοσιεύσω στην σελίδα αυτή παρά μόνο ως επισκέπτης και προφανώς δεν μπορώ να ασκήσω τις αρμοδιότητες πάνω στην σελίδα ώς διαχειριστής..

Σημειώνω ότι έχω κάνει αναφορά στο κέντρο βοήθειας αλλά έχουν κλείσει το αίτημά μου.

 

Σας ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω δημιουργήσει μια σελίδα στο FACEBOOK που αφορά ένα μηχάνημα εκγύμνασης στο γυμναστήριό μου.

Εδώ και λίγο καιρό η σελίδα αυτή δεν φαίνεται στις σελίδες στις οποίες είμαι διαχειριστής ,δεν μπορώ να δημοσιεύσω στην σελίδα αυτή παρά μόνο ως επισκέπτης και προφανώς δεν μπορώ να ασκήσω τις αρμοδιότητες πάνω στην σελίδα ώς διαχειριστής..

Σημειώνω ότι έχω κάνει αναφορά στο κέντρο βοήθειας αλλά έχουν κλείσει το αίτημά μου.

 

Σας ευχαριστώ πολύ

 

Μήπως ειχες και αλλον/αλλους διαχειριστη/ες και καποιος απο αυτους σε εβγαλε εσενα απο διαχειριστη ;

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπερα σας παιδια προσεξα οτι οταν πηγαινω στο προφιλ μου και στο χρονολογιο μου και επιλεγω να παω πισω στον Ιουλιο του 2018 ή πισω στο 2016 κλπ δεν βρησκω δεν βλεπω τις δημοσιευεις μου τι σκατα κανει το φβ μας τις σβηνουν ; 

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πως αλλά μου βγάζει συνέχεια σπαστικές διαφημίσεις μέσω ενός προγράμματος Audience network facebook,πως μπορώ να το απενεργοποιήσω-απεγκαταστήσω, σημειωτέον οτι δεν χρησιμοποιώ ποτέ fb
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...