Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σε κινητό xiaomi redmi note 4 γίνεται ότι φωτο αποθηκεύσω από Facebook, ατάκες κλπ να αποθηκευονται στην κάρτα μνήμης και όχι στην εσωτερική;

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν βρεις κάτι ενημέρωσε. Και εγώ θα το ψάξω. Άρχισα να σκέφτομαι να κάνω καινούργιο λογαριασμό
Link to comment
Share on other sites

τις τελευταιες εβδομαδες δε μου δειχνει στη δεξια μπαρα τις ενημερωσεις απο φιλους/σελιδες. Μου δειχνει μονο τα ατομα που ειναι για chat.

Δοκιμασα και σε αλλον browser, όμως καμία αλλαγή.

Συμβαίνει και σε αλλον;

Link to comment
Share on other sites

τις τελευταιες εβδομαδες δε μου δειχνει στη δεξια μπαρα τις ενημερωσεις απο φιλους/σελιδες. Μου δειχνει μονο τα ατομα που ειναι για chat.

Δοκιμασα και σε αλλον browser, όμως καμία αλλαγή.

Συμβαίνει και σε αλλον;

 

και σε μενα

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

τις τελευταιες εβδομαδες δε μου δειχνει στη δεξια μπαρα τις ενημερωσεις απο φιλους/σελιδες. Μου δειχνει μονο τα ατομα που ειναι για chat.

Δοκιμασα και σε αλλον browser, όμως καμία αλλαγή.

Συμβαίνει και σε αλλον;

Εγώ αυτό δεν το είχα ποτέ στον λογαριασμό μου!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα μήνα που έκλεισα το fb.... Και σήμερα μου έρχεται ένα Mail που λέει ότι ο "τάδε" φίλος μου έστειλε μήνυμα στο messenger!!!!!! Πως γίνεται να μου στέλνουν μηνύματα ενώ το έχω απενεργοποιησει το Facebook?

 

Να σημειωθεί ότι στο messenger δεν είχα δηλώσει αριθμό τηλεφώνου ποτέ.

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Να ρωτησω, υπαρχει τροπος να κατεβασουμε παλαιοτερη εκδοση της εφαρμογης? Εκανα σημερα ενημερωση και ειναι χαλια
yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Να ρωτησω, υπαρχει τροπος να κατεβασουμε παλαιοτερη εκδοση της εφαρμογης? Εκανα σημερα ενημερωση και ειναι χαλια
Ναι από το site apkmirror. Com
Link to comment
Share on other sites

Ναι από το site apkmirror. Com

 

Πρεπει να διαγραψω την εφαρμογη και να την ξανακατεβασω απο εκει, η κανει αλλαγη της version απλα?

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

ναι πρεπει να απεγκαταστησεις αυτη που εχεις για να βαλεις την παλια, εκτος κι αν εισαι root κι εχεις xposed που δεν νομιζω
Link to comment
Share on other sites

ναι πρεπει να απεγκαταστησεις αυτη που εχεις για να βαλεις την παλια, εκτος κι αν εισαι root κι εχεις xposed που δεν νομιζω

....ομολογω δεν ξερω τι ειναι ακριβως αυταπου ειπες...παντως πηγα να κατεβασω και μου εβγαλε ενα μηνυμα οτι μπορει να βλαψει την συσκευη μου και δεν το εκανα...

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να διαγραψω την εφαρμογη και να την ξανακατεβασω απο εκει, η κανει αλλαγη της version απλα?
Απλά κάνεις απεγκατασταση το fb που έχεις τώρα και κάνεις εγκατάσταση την εφαρμογή που θα κατεβάσεις από κει. Τίποτα άλλο
Link to comment
Share on other sites

....ομολογω δεν ξερω τι ειναι ακριβως αυταπου ειπες...παντως πηγα να κατεβασω και μου εβγαλε ενα μηνυμα οτι μπορει να βλαψει την συσκευη μου και δεν το εκανα...

 

πρεπει να πας και στις ρυθμισεις της συσκευης σου και να επιλεξεις το να επιτρεπονται εφαρμογες απο τριτες πηγες

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχριστω για τις απαντησεις σας, μια ερωτηση μονο να κανω ακομα. Στην τελευταια εκδοση που εχω, δεν εμφανιζεται δεξια η μπαρα που μπορουσες να δεις ποιοι ειναι online. Σε παλιοτερη εκδοση που ειχα (ενος χρονου τουλαχιστον πριν) υπηρχε. Αν εχετε καταλαβει ποια μπαρα εννοω, μηπως γνωριζουμε στο περιπου ποια εκδοση ηταν για να την κατεβασω?
yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

σε κινητό xiaomi redmi note 4 με μια σιμ και μια κάρτα μνήμης πως γίνεται φωτο από Facebook να μην αποθηκευονται στην εσωτερική αλλά στην κάρτα μνήμης; δεν έχω βρει ρύθμιση στο Facebook. στο κινητό έχει ρύθμιση να αποθηκεύει φωτο ,από την κάμερα όμως, στην κάρτα μνήμης.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!Υπαρχει τροπος να ειμαι στον messenger να συνομιλω δηλαδη με καποιον αλλα οι υπολοιποι φιλοι μου στο facebook να μην με βλεπουν online και να μην μπορουν να δουν και πριν πόση ωρα συνδεθηκα;Ευχαριστω!!
Link to comment
Share on other sites

ναι, δυο λυσεις:

1) ή πας στο facebook/messenger και πατας πανω στο προφιλ σου το "hide online presence" ή

2) εγκαθιστας xmessenger privacy,

αν εισαι root & εχεις και xposed

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα πολυξερω αυτα.Που βρισκεται το hide online presence?Απο που το βρισκω,απο τον υπολογιστη η το τηλεφωνο;
Link to comment
Share on other sites

ή εδω (στο messenger):

RXAw8I9.png

 

ή απο υπολογιστη στο facebook "turn off chat"

 

(και τα δυο τα εχω στα αγγλικα)

Link to comment
Share on other sites

ή εδω (στο messenger):

RXAw8I9.png

 

ή απο υπολογιστη στο facebook "turn off chat"

 

(και τα δυο τα εχω στα αγγλικα)

το turn off chat στον υπολογιστή δεν βρίσκω

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω θα τα κοιταξω!!Απλα μια τελευταια ερωτηση αν τα κανω αυτα θα μπορω να συνομιλω και να λαμβανω μηνυματα;Δηλαδη να συνομιλω με ενα ατομο και οι αλλοι να μην με βλεπουν μεσα..
Link to comment
Share on other sites

Ναι θα μπορείς

δοκίμασε το κιόλας

ούτε το άτομο που συνομιλείς θα σε βλέπει, αλλά θα μπορείς κανονικά

Link to comment
Share on other sites

Το εκανα απο το messenger,ρωτησα εναν απο τους φιλους μου και παλι φαινομουν ενεργη!Μηπως πρεπει να κανω κατι ακομη; :confused:
Link to comment
Share on other sites

παραξενο, εγω αυτα εχω κανει (και τα δυο) και εχω την εντυπωση οτι φαινομαι ανενεργος
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...