Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει κανείς το simple pro face ; για να έχω άμεσα ειδοποιήσεις πρέπει να το βάλουμε να συγχρονίζει στα 30 δευτερόλεπτα, έχει μεγάλη κατανάλωση μπαταρίας αυτή η επιλογή;

 

ONEPLUS A3003

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα θα με ενδιέφερε αυτό, το να μη φαίνονται ούτε οι κοινοί φίλοι μου. Το έχω δει σε μερικούς φίλους μου αλλά εγώ δεν έχω καταφέρει να το κάνω. Και με μία αναζήτηση που έχω κάνει, δεν μπόρεσα να το βρω. Το ζήτημα δεν είναι να λέμε ότι γίνεται αλλά πώς γίνεται. Από το μολυβάκι στην καρτέλα των φίλων δε γίνεται και το έχω επιχειρήσει άπειρες φορές.
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπερα .

 

Πως γινεται στο προφιλ μου το ονομα μου να φαινεται μονο στα Ελληνικα πχ Καλογεροπουλος Γαννης (τυχαιο) και στην αναζητηση σαν Καλογεροπολος Γιανης (Kalogeropoulos Giannis)

 

Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Να ρωτησω, αν γνωριζει καποιος.. Εχω την εφαρμογη του φβ στο ταμπλετ. Οποτε πατουσα σε εξωτερικο συνδεσμο, μου ανοιγε κατι σαν νεο παραθυρο εντος της εφαρμογης. Δεν ξερω αν κατα λαθος πατησα καποια ρυθμιση, αλλα τωρα δεν μου το ανοιγει μεσω της εφαρμογης, μου λεει οτι θα το ανοιξει με chrome. Υπαρχει καπου ρυθμιση να ανοιγει παλι μεσω της εφαρμογης? Ευχαριστω
yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω, αν γνωριζει καποιος.. Εχω την εφαρμογη του φβ στο ταμπλετ. Οποτε πατουσα σε εξωτερικο συνδεσμο, μου ανοιγε κατι σαν νεο παραθυρο εντος της εφαρμογης. Δεν ξερω αν κατα λαθος πατησα καποια ρυθμιση, αλλα τωρα δεν μου το ανοιγει μεσω της εφαρμογης, μου λεει οτι θα το ανοιξει με chrome. Υπαρχει καπου ρυθμιση να ανοιγει παλι μεσω της εφαρμογης? Ευχαριστω

 

Αν δεν κανω λαθος πας στην εφαρμογη στις 3 γραμμες πανω δεξια...μετα κατω κατω ρυθμισεις εφαρμογης και μεσα εκει υπαρχει επιλογη "Εξωτερικο ανοιγμα συνδεσμων"

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κανω λαθος πας στην εφαρμογη στις 3 γραμμες πανω δεξια...μετα κατω κατω ρυθμισεις εφαρμογης και μεσα εκει υπαρχει επιλογη "Εξωτερικο ανοιγμα συνδεσμων"

Μπηκα στις ρυθμισεις, αλλα δεν βλεπω κατι..

http://imgur.com/a/YPW7u

http:// http://imgur.com/a/2z46E

Edited by yakinthi
yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Πατάς πάνω δεξιά τις 3 γραμμές και πας ρυθμίσεις εφαρμογής. Εκεί υπάρχει η επιλογή για εξωτερικό/εσωτερικό άνοιγμα συνδέσμων 56a6c5ce3892ea3b47ef7a00ec5a1e87.jpg
Link to comment
Share on other sites

http://imgur.com/a/MraSs

Δεν μου την εμφανιζει αυτη την επιλογη...

Πολύ περίεργο.... Τι έκδοση είναι η εφαρμογή; Μήπως έχεις μείνει πίσω;

Link to comment
Share on other sites

Πολύ περίεργο.... Τι έκδοση είναι η εφαρμογή; Μήπως έχεις μείνει πίσω;

Ναι εχω μεινει πολυ πισω, γιατι οι νεες εκδοσεις ειναι χαλια, τις εχω στο κινητο και δεν ειμαι ικανοποιημενη. Α, και στι κινητο που ειναι πολυ πιο προσφατη, παλι δεν την εμφανιζει αυτη την επιλογη. Το περιεργο ειναι οτι μεχρι προχθες, λειτουργουσε οπως ηθελα, δηλαδη ανοιγε τα links μεσω της εφαρμογης. Ξαφνικα το εχασε...

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Όταν στέλνει κάποιος ΣΕ ΣΧΌΛΙΟ κάτω από μια δημοσίευση ένα βίντεο (δικό του Βιντεακι από την συσκευή όχι από γιουτιουμπ) αν το δω θα ενημερωθεί με κάποιο τρόπο αυτός που το έστειλε ότι το είδα ;;;
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπερα .Πως γινεται οταν ανοιγουμε το facebook εξ ορισμου να μας εμφανιζει τις προσφατες ενημερωσεις και οχι τις κορυφαιες κατα την κριση του ?

 

Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα .Πως γινεται οταν ανοιγουμε το facebook εξ ορισμου να μας εμφανιζει τις προσφατες ενημερωσεις και οχι τις κορυφαιες κατα την κριση του ?

 

Ευχαριστω.

 

Δυστυχώς δεν γίνεται αυτο πλεον. Παλια υπήρχε η επιλογή πάνω πάνω και διάλεγες αν θες να βλέπεις τις πρόσφατες η τις δημοφιλή.

Τώρα στην News feed είναι όλα ανακατεμένα. Αν θες να να δεις τις πρόσφατες πας πάνω δεξιά στις Παύλες και πας εκεί που λέει "πιο πρόσφατα"

 

Εμένα δεν μου δείχνει ούτε καν τις κορυφαίες!!! Μου τις δείχνει εντελώς ανακατεμένες. Πχ τώρα πρώτη πρώτη βλέπω μια δημοσίευση που έγινε 10 μέρες πριν.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω...Πολυ σπαστικο να επιλεγω καθε φορα ...Ακομα μου δινει δυνατοτητα για κορυφαιες και προσφατες αλλα μολις το κλεισω παλι τις ...κορυφαιες και θελει αλλαγη .

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω...Πολυ σπαστικο να επιλεγω καθε φορα ...Ακομα μου δινει δυνατοτητα για κορυφαιες και προσφατες αλλα μολις το κλεισω παλι τις ...κορυφαιες και θελει αλλαγη .
Έτσι είναι σε όλους δυστυχώς
Link to comment
Share on other sites

να φανταστώ ένα διαγραμμενο μήνυμα δεν μπορώ να το ξανά βρω, ε;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Απο τον λογαριασμο σου οχι .Μονο του παραληπτη αν δεν το εχει σβησει και σε αφηνει .

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Εδώ και κανα 2 μέρες δεν μου έρχεται ηχητική ειδοποίηση όταν μου στέλνουν μήνυμα στη σελίδα του Facebook. Χρησιμοποιώ Chrome. Έχει και κανένας άλλος το ίδιο πρόβλημα ?

Mobile: OnePlus 9 Pro & Realme Pad 10.4" 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Εδώ και κανα 2 μέρες δεν μου έρχεται ηχητική ειδοποίηση όταν μου στέλνουν μήνυμα στη σελίδα του Facebook. Χρησιμοποιώ Chrome. Έχει και κανένας άλλος το ίδιο πρόβλημα ?

Όταν λες μήνυμα εννοείς inbox;

Η μιλάς για μηνύματα /σχόλια σε δημοσιεύσεις; Γιατί αν εννοείς αυτό, συμβαίνει και σε μένα εδώ και πολύ καιρό

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες μήνυμα εννοείς inbox;

Η μιλάς για μηνύματα /σχόλια σε δημοσιεύσεις; Γιατί αν εννοείς αυτό, συμβαίνει και σε μένα εδώ και πολύ καιρό

 

Και για σχόλια αλλά κυρίως για inbox.

Mobile: OnePlus 9 Pro & Realme Pad 10.4" 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα,εδω και βδομαδες δεν μου ερχονται ειδοποιησεις στην αρχικη οθονη απο την εφαρμογη του facebook. Μονο καθε πρωι την υπενθυμιση για γενεθλια. Εχει κανενας αλλος παρομοιο προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα,εδω και βδομαδες δεν μου ερχονται ειδοποιησεις στην αρχικη οθονη απο την εφαρμογη του facebook. Μονο καθε πρωι την υπενθυμιση για γενεθλια. Εχει κανενας αλλος παρομοιο προβλημα?

 

Μαλλον καποια δικη σου ρυθμιση ειναι .

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

δυστηχως δεν ειναι.τα εχω ελεγξει ολα. Την εχω κανει και απεγκατασταση-εγκατάσταση αλλα τίποτα. Παιζει να φταίει η ρομ?
Link to comment
Share on other sites

δυστηχως δεν ειναι.τα εχω ελεγξει ολα. Την εχω κανει και απεγκατασταση-εγκατάσταση αλλα τίποτα. Παιζει να φταίει η ρομ?

Παίζει Ναι.

Τι κινητό έχεις και ποια ρομ;

 

Sent from my Amstrad CPC 6128

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...