Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έφτιαξε κάποιος μια ομάδα και με έβαλε μέλος. Αν αποχωρήσω, θα του πάει ειδοποίηση ότι ο τάδε αποχώρησε από την ομάδα ή ο μόνος τρόπος για να καταλάβει ότι έφυγα είναι να δει αν ο αριθμός των μελών μειώθηκε και να τα ψάξει ένα ένα για να δει ποιος λείπει;

 

EDIT: Το googlαρα και λεν όλοι ότι δεν πάει ειδοποίηση.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, ενω ειμαι συνδεδεμενος απο το laptop στο fb και εχω απενεργοποιησει τη συνομιλια οι φιλοι μου συνεχιζουν και με βλεπουν online.Πως γινεται αυτο;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, ενω ειμαι συνδεδεμενος απο το laptop στο fb και εχω απενεργοποιησει τη συνομιλια οι φιλοι μου συνεχιζουν και με βλεπουν online.Πως γινεται αυτο;

Αν έχεις και το κινητό ενεργό στο wifi πρέπει να πάς στις ρυθμίσεις στην εφαρμογή του FB για να βγείς offline.

 

Εγώ έχω άλλο κουλό πρόβλημα.Από τότε που άλλαξε η mobile εκδοση και δεν σου αφηνει επιλογη αν θες να δεις ταξινόμηση κορυφαίες δημοσιεύσεις>πιό πρόσφατες,έχω πρόβλημα και δεν μπορω να βλέπω τις πρόσφατες δημοσιεύσεις.Βλέπω πιό παλιές και πολύ πιο λίγες.πχ δεν βλέπω δημοσιεύσεις από πολλούς φίλους μου,δεν τις εμφανίζει καν και ας την κάνει κάποιος εκείνη την στιγμή που ειμαστε δίπλα δίπλα.Νομίζω ότι πολύ κόσμο από τους φίλους μου δεν βλέπω πλέον τις δημοσιεύσεις τους.Το έχει παρατηρήσει και κάποιος άλλος?Εχει βρεί λύση κανείς?:confused:

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις και το κινητό ενεργό στο wifi πρέπει να πάς στις ρυθμίσεις στην εφαρμογή του FB για να βγείς offline.

 

Εγώ έχω άλλο κουλό πρόβλημα.Από τότε που άλλαξε η mobile εκδοση και δεν σου αφηνει επιλογη αν θες να δεις ταξινόμηση κορυφαίες δημοσιεύσεις>πιό πρόσφατες,έχω πρόβλημα και δεν μπορω να βλέπω τις πρόσφατες δημοσιεύσεις.Βλέπω πιό παλιές και πολύ πιο λίγες.πχ δεν βλέπω δημοσιεύσεις από πολλούς φίλους μου,δεν τις εμφανίζει καν και ας την κάνει κάποιος εκείνη την στιγμή που ειμαστε δίπλα δίπλα.Νομίζω ότι πολύ κόσμο από τους φίλους μου δεν βλέπω πλέον τις δημοσιεύσεις τους.Το έχει παρατηρήσει και κάποιος άλλος?Εχει βρεί λύση κανείς?:confused:

 

Και εμένα έτσι είναι. Φαντάζομαι θα έρθει update.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Πλέον τα spam μου έρχονται σε 2 γλώσσες!

 

Hello dear,

 

Warm greetings from my heart, how re you doing today, i believe you are in good state of health, i came across your profile today and became interested to get to know you so we can get acquainted, be friends and exchange ideas, please for more and better correspondence, contact me on my e-mail address at ( czerlyna@ yahoo.it ).

 

I shall be expecting to read from you through my email.

 

have a great time.

 

Zerlina.

 

Olá querida,

 

Calorosas saudações do meu coração, como re você está fazendo hoje, eu acredito que você está em bom estado de saúde, me deparei com o seu perfil hoje e tornou-se interessado em conhecê-lo, para que possamos conhecer, ser amigos e trocar idéias, por favor, para mais e melhor correspondência, entre em contato comigo em meu endereço de e-mail em (czerlyna@ yahoo.it).

 

Vou estar esperando para ler de você através do meu e-mail.

 

ter um grande momento.

 

Zerlina.

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Πώς αλλάζουμε ζώνη ώρας στο fb? Που είναι αυτή η επιλογή?

 

Ευχαριστώ :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

2η μέρα σήμερα που δεν λειτουργεί η "προγραμματισμένη δημοσίευση". :(
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

οταν εχεις ομάδα μπορείς να προγραμματίσεις να ανέβει ένα κείμενο, μια φωτογρφια ή και τα 2 μαζί σε συγκεκριμένη μελλοντική ημερομηνία και ώρα.
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ντεν πειράζει σκώτι μου!Κάνε μια να κάνεις πειράματα ;p
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα έτσι είναι. Φαντάζομαι θα έρθει update.

 

Αμήν και πότε! Και σε εμένα στο mobile app (σε android) το ίδιο πρόβλημα. Ό,τι θέλει βγάζει στις ενημερώσεις και δεν έχει επιλογές... Στο μεταξύ, απεγκατέστησα την εφαρμογή, την εγκατέστησα ξανά και την πρώτη φορά που άνοιξε, έδειξε το παλιό layout. Πήρα και εγώ χαρα, αλλά που... Τις επόμενες φορές πάλι το νέο layout (το οποίο μισώ!).

Link to comment
Share on other sites

πως ειναι το νεο λειαουτ?καποιο σκρινσοτ μπορουμε να εχουμε;
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

οταν εχεις ομάδα μπορείς να προγραμματίσεις να ανέβει ένα κείμενο, μια φωτογρφια ή και τα 2 μαζί σε συγκεκριμένη μελλοντική ημερομηνία και ώρα.
Αν χρειάζεσαι scheduling στα posts που ανεβάζεις σε social media, δοκίμασε το buffer ή το hootsuite.
Link to comment
Share on other sites

θα το κοιτάξω...το κακο ειναι πως είχα γράψει ήδη όλες τις αναρτήσεις μέχρι τον Μάιο, οπότε θα πρέπει μάλλον να τα κάνω όλα κοπι πειστ :(
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μετα την αναβαθμιση του facebook δεν σας εχει βαρύνει ο firefox οταν μπαίνετε μεσα η εμενα μου φαινεται ετσι?
Link to comment
Share on other sites

Έχω την εξής απορία, φίλος στο fb με πρόσθεσε σε μια φωτογραφία.Εγώ λοιπόν ήθελα να προσθέσω και έναν άλλο φίλο με αποτέλεσμα να κάνω λάθος και αντί να βάλω το σωστό άτομο έβαλα μια άλλη άσχετη στην φωτό.Στην φωτό που έχει ανεβάσει ο φίλος μου εχει βάλει την επιλογή για έγκριση οπότε το θέμα είναι υπό έγκριση ακόμα.Θέλω να ρωτήσω της έχει πάει ειδοποίηση της λάθος κοπέλας ότι την έχω προσθέσει στην ταδε φωτό?

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

η άσχετη λογικά είναι φίλη σου.Γιατι δεν σβηνεις το ταγκ??
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

η άσχετη λογικά είναι φίλη σου.Γιατι δεν σβηνεις το ταγκ??

 

ναι φίλη μου είναι.Έχω σβήσει το tag ρωτάω αν θα έχει πάει η ειδοποίηση ότι κάποιος την έχει προσθέσει στην φωτογραφία...

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

αν δε το έχει δει στο ενδιάμεσο, νομίζω όχι.ή θα φαίνεται στο πλάι αλλά δε θα μπορεί να το κλικάρει για να δει την φωτό που έγινε το ταγκ..

Στο άλλο θέμα, αυτό της προγραμματισμένης δημοσίευσης,ενώ την παρασκευή καιεχθές λειτουργούσε σήμερα πάλι ...χάλασε!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...