Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν υπαρχει αυτη η επιλογη!

 

Facebook-μενού κινητού-ρυθμίσεις-ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΠΟΘΕΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟ MESSENGER.Φυσικά και υπάρχει.Κοίτα λίγο καλύτερα.

Μάθε να περιμένεις και περίμενε για να μάθεις....
Link to comment
Share on other sites

Facebook-μενού κινητού-ρυθμίσεις-ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΠΟΘΕΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟ MESSENGER.Φυσικά και υπάρχει.Κοίτα λίγο καλύτερα.

 

απλα δεν υπαρχει .με κλειστο το gps λεω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να έχεις ανοιχτό το gps για να λάβει την θέση σου.Αυτό γίνεται και μέσω του δικτύου σου...
"LengthPro® Comment Lengthener™always keeps my comments lengthy!"
Link to comment
Share on other sites

εγω ρωτησα τι πρεπει να κανω για να ΜΗΝ βλεπουν οι αλλοι την τοποθεσια μου.δεν υπαρχει η επιλογη αυτη "ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΠΟΘΕΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟ MESSENGER".Εχω κλειστο το gps.μηπως για αυτο ΔΕΝ φαινεται αυτη η επιλογη στο μενου??
Link to comment
Share on other sites

Από χτες το απόγευμα προσπαθώ να συνδεθώ στο fb, αλλά δε μου έρχεται το sms με το δεύτερο κωδικό.

Αντί αυτού, βλέπω ένα μήνυμα:

Δεν λάβατε ακόμη τον κωδικό σας; Μερικές φορές, τα SMS μπορεί να καθυστερήσουν μέχρι και 12 ώρες.

Για να εγκρίνετε αυτή τη σύνδεση, μπορείτε επίσης να συνδεθείτε από αναγνωρισμένη συσκευή.

 

Καμιά ιδέα;

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

ΑΝοιγεις την εφαρμογη απο το κινητο σου και πας γεννητρια κωδικων και βαζεις τον κωδικο που σου βγαζει το κινητο.
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

ΑΝοιγεις την εφαρμογη απο το κινητο σου και πας γεννητρια κωδικων και βαζεις τον κωδικο που σου βγαζει το κινητο.

 

Δεν το έχω ξανακάνει ποτέ! Αρκεί να κατεβάσω στο android κινητό μου (αυτό στο οποίο περιμένω το sms) την εφαρμογή του fb και να πάω γεννήτρια κωδικών, ασχέτως που είναι η πρώτη φορά που θα το κάνω; Ευχαριστώ για την απάντηση!

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως πρεπει να τα "ενωσεις" αυτα τα δυο (συσκευη με το account σου). Δοκιμασε, αλλα ισως να μην δουλεψει ετσι πρωτη φορα...
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να απαγορεύσω σε κάποια άτομα να βλέπουν τις ενημερώσεις μου κι εγώ τις δικές τους χωρίς να τους μπλοκάρω; :devil:
Link to comment
Share on other sites

Ναι να τους βάλεις σε λίστα "περιορισμένοί"

 

Βρήκα τη συγκεκριμένη λίστα και τους πρόσθεσα, αλλά γράφει, "Όταν προσθέτετε φίλους στη λίστα "Περιορισμένοι", μπορούν να βλέπουν τις δημόσιες πληροφορίες και αναρτήσεις σας". Εγώ όμως δε θέλω να βλέπουν τις αναρτήσεις μου. :worry:

Link to comment
Share on other sites

Τότε θα πρέπει σε ότι ανεβάζεις το post privacy setting να είναι "Friends" και όχι "public". Είναι μια ρύθμιση κάτω από κάθε post, όταν το ανεβάζεις.
Link to comment
Share on other sites

Μια απορία άσχετη,δεν γίνεται να επαναφέρουμε συζητήσεις που έχουμε διαγράψει ε;

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Μια απορία άσχετη,δεν γίνεται να επαναφέρουμε συζητήσεις που έχουμε διαγράψει ε;

 

τις εχεις στο αρχειο ή διαγραφη?αν τις εχεις στο αρχειο πηγαινε και μετεφερε τα ....αν τις ειχες διαγραψει υπαρχει μονο ενας τροπος αν ειχες κανει μπακ απ με την λειτουργια email τα δικα σου δεδομενα...

nokia 3310 ,w710i,w750i,w995,zylo, zopo c2 platinum , lenovo a806

 

 

You can't sink a Rainbow

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις αλλος προβλημα με το facebook ? Αργει πολυ να ανοιξει η σελιδα οπως ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ και οι εικονες φαινονται broken και πρεπει να κανω 3-4 refresh για να προχωρησει λιγο...

 

Μου εσπασε τα νευρα. Εχει γινει αηδια πλεον... σερνετε μεχρι αηδιας! :mad:

 

και δεν βρισκω πουθενα κανενα mail κατι να τους στειλω...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.Θελω να ρωτισω εαν ξερετε πως κανω να φαινεται μονο στους φιλους μου το εξωφυλλο.:)

 

αυτο δεν γινεται... ειναι δημοσια δεν αλλαζει :)

Link to comment
Share on other sites

Άπλα την είχα διαγράψει χωρίς μπακ απ

 

τοτε νομιζω δυστυχως δεν μπορεις να κανεις κατι....σιγουρα θα υπαρχει καπου στους κρυφους σερβερς του facebook αλλα δεν παιζει να σε αφησουν να το παρεις....εκτοσ αν:ninja::ninja::ninja: (εγ ειμαι μεσα :P) :kill::kill::rocket::mad:

 

 

Εχει κανεις αλλος προβλημα με το facebook ? Αργει πολυ να ανοιξει η σελιδα οπως ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ και οι εικονες φαινονται broken και πρεπει να κανω 3-4 refresh για να προχωρησει λιγο...

 

Μου εσπασε τα νευρα. Εχει γινει αηδια πλεον... σερνετε μεχρι αηδιας!

 

και δεν βρισκω πουθενα κανενα mail κατι να τους στειλω...

 

οχ προσωπικα δεν μου συμβαινει (συνδεση 2 mgpps) αλλα ισως απλα να φταινε οι σερβερς....

 

τι browser χρησιμοποιεις? ελπιζω οχι εξπλοερ...

nokia 3310 ,w710i,w750i,w995,zylo, zopo c2 platinum , lenovo a806

 

 

You can't sink a Rainbow

Link to comment
Share on other sites

Chrome αλλα δοκιμασα και με firefox και τα ιδια. Το πρωι ολα καλα... σιγουρα φταινε οι κωλοσερβερς τους... αλλα για μια "εταιρεια" τοσο μεγαλη αυτο ειναι απαραδεκτο τοσο καιρο να γινεται...
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

γενικα σαν εταιρια ειναι χαλια...αν απο το γεγονος της μη προσωπικης ζωης και δημοσιευσης και κρατησης των δεδομενων μας μεχρι τα απειρα bygs που εχει....αν δεν ειχε την τσαμπα επικοινωνια οτε σιγουρα θα ειχε φυγει καιρο....

nokia 3310 ,w710i,w750i,w995,zylo, zopo c2 platinum , lenovo a806

 

 

You can't sink a Rainbow

Link to comment
Share on other sites

οταν καποιος δεν είναι φίλος μου μπορει και βλέπει σε ποια γκρουπς είμαι,τα ανοιχτά μόνο.Πως μπορώ να το κάνω να μην φαινεται?
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αυτο δεν γινεται... ειναι δημοσια δεν αλλαζει :)

 

νομιζω πρεπει να αλλαξει καποια στιγμη γιατι ολοι βαζουν δικες τους φωτογραφιες και φαινεται παντου...

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Την καλημερα μου.

Ειχα εναν στανταρ κωδικο στο fb,που ειχε 10 αριθμους.

Τον αλλαξα επειδη ειδα υποπτη δραστηριοτητα,μετα αλλαξα 4-5 κωδικους μιας και δε μας αφηνει το ριμαδι να βαλουμε προσφατο κωδικο παλι αλλα δε με αφηνε να χρησιμοποιησω το συγκεκριμενο 10ψηφιο.

You cannot use this password. Please try another password.

Aλλους κωδικους ( με νουμερα μονο ) που εχω βαλει προσφατα τους δεχεται,αυτον ομως που ειναι ο πιο παλιος δεν τον δεχεται με τιποτα.

Εχουμε καμια ιδεα?

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...