Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

υπάρχει τρόπος να μη βλέπω στις ενημερώσεις μου το τι αναρτά (στον τοίχο του) κάποιος από τους φίλους μου; δεν θέλω να τον κάνω μπλοκ
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδια! Εχω ενα θεματακι με ενα προφιλ στο fb θα ήθελα να με βοηθησετε αν γνωριζετε......Λοιπόν μέχρι χθες μιλούσαμε μια χαρα... σήμερα που μπηκα το προφιλ το βλεπω στο πλαι στη συνομιλια αλλα χωρις τη φωτο.... αν πατησω πανω του ανοιγει η συνομιλια μας αλλα φενονται μονο τα δικα μου μηνυματα τα δικα του λενε "Αυτό το μήνυμα διεγράφη αυτόματα επειδή περιείχε περιεχόμενο που είχε επισημανθεί σαν καταχρηστικό ή ανεπιθύμητο." Αν ψαξω το ονομα του δεν εμφανιζεται πουθενα.... (μεχρι πριν λιγο εμφανιζοτανε κανονικα με τη φωτο του και οταν πατουσα να μπω ανοιγε μια σελιδα και ελεγε οτι δε βρεθηκε η σελιδα)μπηκα με αλλου προφιλ και παλι δεν φενεται.... ουτε και στουσ φιλους του φενεται! Αν καποιος εχει απενεργοποιηση το προφιλ του γνωριζω οτι το λεει ή οταν σε μπλοκαρει καποιος αν μπεις απο αλλου προφιλ φενεται....Εδω τι γινετε.....................???????????????????????

Ή διεγράφη ο λογαριασμός του/της ή τον απενεργοποιήσε ο/η ίδιος/α. Τώρα γιατί έγινε αυτό μάλλον το γνωρίζεις καλύτερα εσύ. :)

υπάρχει τρόπος να μη βλέπω στις ενημερώσεις μου το τι αναρτά (στον τοίχο του) κάποιος από τους φίλους μου; δεν θέλω να τον κάνω μπλοκ

Επόμενη φορά που γράψει κάτι και θα εμφανιστεί στο timeline σου, αν πας με το ποντίκι πάνω αριστερά (στην δημοσίευση) σου βγάζει διάφορες επιλογές. Μία από αυτές είναι να μην ξαναδείς δημοσιεύσεις του.

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολύ για την απαντηση... μπορει καποιος "τριτος" να διαγραψη ενα λογαριασμο???? (μαλλον τον "τσακωσανε που μιλαγε στο φβ.... :rolleyes:)
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολύ για την απαντηση... μπορει καποιος "τριτος" να διαγραψη ενα λογαριασμο???? (μαλλον τον "τσακωσανε που μιλαγε στο φβ.... :rolleyes:)

 

οχι! μονο ο ιδιος μπορει η καποιος που ξερει τους κωδικους του ας πουμε και μπορει να μπει στον λογαριασμο του και να τον διαγραψει! ασχετος οχι δεν μπορει!!! Α, και σε πολυ σπανιες περιπτωσεις μπορει να διαγραψει εναν λογαριασμο και το ιδιο το facebook.... αν του εχουν κανει μαζικες αναφορες για σοβαρο θεμα... αλλα και παλι ειναι πολυ πολυ σπανιο αυτο!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημέρα. Πως σβήσουμε τα μηνύματα του fb στο κινητό με iOS ? ξέρω ότι δεν είναι το σωστό τοπικ , αλλά δεν βρίσκω άκρη σε άλλα. Αν τα σβήσω απο υπολογιστή , αυτα φεύγουν μετα απο 4-5 μέρες. Υπάρχει κάποιος να βοηθήσει ; Ευχαριστω
Ο καιρός γαρ εγγύς
Link to comment
Share on other sites

απο ios μπορει να σβηστει η συνομιλια μέσω της νεας εκδοσης της εφαρμογης Messenger σέρνοντας το δάχτυλό σου απο αριστερά προς τα δεξιά

 

https://itunes.apple.com/us/app/facebook-messenger/id454638411?mt=8

Link to comment
Share on other sites

απο ios μπορει να σβηστει η συνομιλια μέσω της νεας εκδοσης της εφαρμογης Messenger σέρνοντας το δάχτυλό σου απο αριστερά προς τα δεξιά

 

https://itunes.apple.com/us/app/facebook-messenger/id454638411?mt=8

 

Ευχαριστώ πολύ φίλε ελπιζω να κανει δουλεια μη παθουμε και καμμια ζημια...

 

Θα την παθουμε την ζημια τελικα. Το messenger δεν σβηνει συζυτησεις, αλλα μονο μεμονομενα μηνυματα. Και δεν περιεχει τα μηνυματα που βρισκονται αυτη τη στιγμη στα μηνυματα το toy ios .σερνοντας το δακτυλο κανει αρχειοθετηση. μονο παρατεταμενο πατημα θελει. αλλα και παλι κανει μονο διαγραφη συγκεκριμενου μηνυματοσ.. ευχαριστω οπως και να εχει

Edited by lxias_pz
Ο καιρός γαρ εγγύς
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ φίλε ελπιζω να κανει δουλεια μη παθουμε και καμμια ζημια...

 

Θα την παθουμε την ζημια τελικα. Το messenger δεν σβηνει συζυτησεις, αλλα μονο μεμονομενα μηνυματα. Και δεν περιεχει τα μηνυματα που βρισκονται αυτη τη στιγμη στα μηνυματα το toy ios .σερνοντας το δακτυλο κανει αρχειοθετηση. μονο παρατεταμενο πατημα θελει. αλλα και παλι κανει μονο διαγραφη συγκεκριμενου μηνυματοσ.. ευχαριστω οπως και να εχει

 

Το Facebook φίλε είναι ο μεγαλύτερος «ρουφιάνος» που υπάρχει. Τζάμπα προσπαθείς να σβήσεις μηνύματα κτλπ, δεν γίνεται να κρύψεις πράγματα στο Facebook, θα σου γυρίσει μπούμεραγκ κάποια στιγμή να το ξέρεις.

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να ανοιξω κανεναν σε συνομιλία... Ουτε μεσα απο τα inbox, ουτε αν ειμαι online και επιλεξω καποιον... Εχεις κανεις κατι τετοιο..?

Phone 6s

iPhone 6 iPhone 5s iPhone 5

HTC Sensation S-Off

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να ανοιξω κανεναν σε συνομιλία... Ουτε μεσα απο τα inbox, ουτε αν ειμαι online και επιλεξω καποιον... Εχεις κανεις κατι τετοιο..?

 

Από συγκεκριμένο PC/browser ή γενικά;

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

Από συγκεκριμένο PC/browser ή γενικά;

 

Δεν το δοκίμασα με κάτι άλλο να σου πω την αλήθεια ακόμα. Νόμιζα ότι έφταιγε το extension που έχω για το τσατ αλλά το έβγαλα κ πάλι τα ίδια εκανε.

Phone 6s

iPhone 6 iPhone 5s iPhone 5

HTC Sensation S-Off

Link to comment
Share on other sites

φίλος αναζήτησε τρόπο καθαρισμού ιστορικού και βρήκε αυτό http://facewa.sh/login

 

γνωρίζει κανείς τι ακριβώς κάνει?

Link to comment
Share on other sites

δεν μου εμφανιζει πλεον την αναζητηση φίλων, την επολογη για να παω στην αρχικη σελιδα ή στη σελιδα του προφιλ κτλ.Τι ακριβως εγινε?
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

δεν μου εμφανιζει πλεον την αναζητηση φίλων, την επολογη για να παω στην αρχικη σελιδα ή στη σελιδα του προφιλ κτλ.Τι ακριβως εγινε?

 

Αλλαγές once again... Στην μπλε μπάρα πάνω δεν εννοείς;

Link to comment
Share on other sites

Τωρα τελευταια οταν ανεβαζω στο χρονολογιο βιντεο(π.χ. τραγουδια απο youtube) δεν μου εμφανιζει το καθε ενα σαν ξεχωριστη δημοσιευση αλλα ολα μαζι(γραφει π.χ. απο 3-24 Ιανουαριου και απο κατω ολα τα βιντεο που εχω ανεβασει σαν λιστα).Πως μπορω να το κανω να εμφανιζεται καθε βιντεο σαν ξεχωριστη δημοσιευση οπως παλια?
Link to comment
Share on other sites

Αλλαγές once again... Στην μπλε μπάρα πάνω δεν εννοείς;

 

ναι.τωρα βεβαια επανήλθε,αλλα εδω και καμποσες μερες εχει θεμα.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα από το πρωί μέχρι και το απόγευμα δεν μου εμφάνιζε τους φίλους και κάποιες άλλες επιλογές.Μου έλεγε ότι κάνουν εργασίες συντήρησης και ότι δεν μπορώ να μπω και να δοκιμάσω αργοτερα...

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

εδω και ωρα ειμαι στην αρχικη σελιδα και μου εμφανιζει μονο τις δικες μου δημοσιευσεις!!!!! ενω το εχω ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ: ΟΙ ΠΙΟ ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ... εκανα ανανεωση... εκανα αποσυνδεση και επανασυνδεση αλλα τιποτα.... δεν εχει καμια δημοσιευση φιλου.... (ενω ανεβαζουν συνεχεια βιντεο) ενω πριν καμια ωρα ηταν οκ!! τωρα μου εμφανιζει αυτο Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση.

Γίνεται να σπάσει κάποιος κωδικό στο Facebook και να διαβάσει μηνύματα που ο χρήστης εχει διαγράψει?γινεται αυτο?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση.

Γίνεται να σπάσει κάποιος κωδικό στο Facebook και να διαβάσει μηνύματα που ο χρήστης εχει διαγράψει?γινεται αυτο?

 

 

απλος χρηστης οχι δε μπορει να σπασει κωδικο.... οι χακερς μπορουν! οσο για τα μηνυματα που εχεις διαγραψει δεν μπορει να τα δει κανεις αν μπει στον λογαριασμο σου! εκτως κ αν εχεις βαλει για κωδικο ''12345'' :lol:

Link to comment
Share on other sites

απλος χρηστης οχι δε μπορει να σπασει κωδικο.... οι χακερς μπορουν! οσο για τα μηνυματα που εχεις διαγραψει δεν μπορει να τα δει κανεις αν μπει στον λογαριασμο σου! εκτως κ αν εχεις βαλει για κωδικο ''12345'' :lol:

 

Με λίγα λόγια,τα διεγραμενα μηνύματα δεν μπορούν να φανούν ποτέ ξανά.σωστα???ειτε ειναι hacker είτε όχι.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα τελευταια οταν ανεβαζω στο χρονολογιο βιντεο(π.χ. τραγουδια απο youtube) δεν μου εμφανιζει το καθε ενα σαν ξεχωριστη δημοσιευση αλλα ολα μαζι(γραφει π.χ. απο 3-24 Ιανουαριου και απο κατω ολα τα βιντεο που εχω ανεβασει σαν λιστα).Πως μπορω να το κανω να εμφανιζεται καθε βιντεο σαν ξεχωριστη δημοσιευση οπως παλια?

 

συγνωμη που απανταω τωρα...εμμ να βαζεις τα βιντεο σου με copy paste το λινκ απο youtube;)

ετσι βγαινει ξεχοριστα

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Πώς να διαγράψεις οριστικά το λογαριασμό σου στο Facebook http://www.techgear.gr/how-to-delete-your-facebook-account-63021/

Γιωργος

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 Pixels και 16,3 KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά, έχω ένα πρόβλημα με την κοινοποίηση παρουσίας στο facebook.

Συγκεκριμένα, όταν κάνω κοινοποίηση παρουσίας σε κάποια τοποθεσία πηγαίνει ειδοποίηση αν όχι σε όλους, στους περισσότερους τουλάχιστον από τους φίλους μου στην λίστα των ειδοποιήσεων.

Πως γίνεται να το απενεργοποιήσω;;;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά, έχω ένα πρόβλημα με την κοινοποίηση παρουσίας στο facebook.

Συγκεκριμένα, όταν κάνω κοινοποίηση παρουσίας σε κάποια τοποθεσία πηγαίνει ειδοποίηση αν όχι σε όλους, στους περισσότερους τουλάχιστον από τους φίλους μου στην λίστα των ειδοποιήσεων.

Πως γίνεται να το απενεργοποιήσω;;;

 

Μηπως οι φιλοι σου σε εχουν βαλει στη λιστα των αγαπημενων τους...

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...