Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τωρα με το καινουργιο inbox οταν μου στειλει καποιος κατι στο τσατ και δεν τον απαντησω, δηλαδη αν μου πει καληνυχτα και εγω δεν ξανα στειλω, το ρημαδι το εικονιδιο πανω στα μηνυματα θα λεει οτι εχω 1 μη αναγνωσμενο και δεν φευγει με τιποτα... Τι αν πατησω οτι το εχω διαβασει, τι αν ξανα μπω στα μηνυματα και κανω σκρολ στην συζητηση, δεν φευγει παρα μονο αν ανοιξω το messenger απο το κινητο και εκει θα φαινεται σαν μην αναγνωσμενο αλλα μονο αν το δω απο εκει θα φυγει... Το εχει κανεις αλλο αυτο το κουλο?

Phone 6s

iPhone 6 iPhone 5s iPhone 5

HTC Sensation S-Off

Link to comment
Share on other sites

Τωρα με το καινουργιο inbox οταν μου στειλει καποιος κατι στο τσατ και δεν τον απαντησω, δηλαδη αν μου πει καληνυχτα και εγω δεν ξανα στειλω, το ρημαδι το εικονιδιο πανω στα μηνυματα θα λεει οτι εχω 1 μη αναγνωσμενο και δεν φευγει με τιποτα... Τι αν πατησω οτι το εχω διαβασει, τι αν ξανα μπω στα μηνυματα και κανω σκρολ στην συζητηση, δεν φευγει παρα μονο αν ανοιξω το messenger απο το κινητο και εκει θα φαινεται σαν μην αναγνωσμενο αλλα μονο αν το δω απο εκει θα φυγει... Το εχει κανεις αλλο αυτο το κουλο?

 

εγω απο το κινητο οταν μπαινω μπαινω απο τον μπρουζερ

αμα την επομενη μερα παω απο το πισι και το δω φευγει..

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

εγω απο το κινητο οταν μπαινω μπαινω απο τον μπρουζερ

αμα την επομενη μερα παω απο το πισι και το δω φευγει..

 

Ναι ετσι φευγει κ σε μενα.. Αλλα απο το πισι δεν μπορω να το κανω να φυγει αν δεν μπω απο το κινητο..!

Phone 6s

iPhone 6 iPhone 5s iPhone 5

HTC Sensation S-Off

Link to comment
Share on other sites

εδω κ ενα τεταρτο περιπου μου βγαζει αυτο.. και σε εσας?

 

Εμενα εδω και λιγη ωρα μου το βγαζει...

Link to comment
Share on other sites

ηρθε και ο ηχος στο φεις!αμε!!

τελικα βρηκε κανεις πως βαζουμε σε σειρα τις φωτογραφιες αε ενα αλμπουμ?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ηρθε και ο ηχος στο φεις!αμε!!

τελικα βρηκε κανεις πως βαζουμε σε σειρα τις φωτογραφιες αε ενα αλμπουμ?

 

Τι εννοεις ηχος ?

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αλλάξω όνομα στο FB αλλά δε με αφήνει. Θέλει λέει το αληθινό όνομα. Τι μπορώ να κάνω για να το αλλάξω;
Link to comment
Share on other sites

να βαλεις το αληθινο σου..ή αν θες να βαλεις batman δοκιμασε να βάλεις μπατμαν
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ηρθε και ο ηχος στο φεις!αμε!!

τελικα βρηκε κανεις πως βαζουμε σε σειρα τις φωτογραφιες αε ενα αλμπουμ?

 

τις σερνεις κανονικοτατα

 

Θέλω να αλλάξω όνομα στο FB αλλά δε με αφήνει. Θέλει λέει το αληθινό όνομα. Τι μπορώ να κάνω για να το αλλάξω;

 

δεν γινεται τωρα..δεν πιανει..κατι εχει παθει..εγω πηγα να βαλω εναλλακτικο ενα ψευδονημο που εχω και δεν με αφηνε γιατι υποτιθετε δεν ηταν δικο μου ονομα

 

γιατί δεν ακούω κάτι;:worry:

 

ουτε εγω ακουω

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

8ελω να κανω το προφιλ μου ΜΗ ΟΡΑΤΟ στην αναζήτηση!!! δηλαδη οσοι δεν με εχουν στους φιλους να μην μπορουν να με βρουν στο facebook!! kαι κατι ακομα..... πως μπορω να κανω την φωτο προφιλ μου να την βλεπουν ΜΟΝΟ ΟΙ ΦΙΛΟΙ και να μν ειναι δημοσια?? ξερω οτι αν πας στην φωτο και κανεις κλικ στο κουμπι ''επεξεργασια'' μπορεις να την κανεις να τν βλεπουν μονο φιλοι αλλα το δοκιμασα και δεν ισχύει!!!!! μου παραμενει δημοσια κ ας λεει οτι ειναι μονο για φιλους!!! υπαρχει αλλος τροπος?
Link to comment
Share on other sites

εγω ρε παιδια ακουω..μηπως εχετε απενεργοποιημενη την ρυθμιση για τον ηχο ειδηποιήσης?

Επίσης το ξέρω πως μπορω να συρω φωτογραφιες, αλλα σε ενα αλμπουμ πολλων φωτογραφιων ,αν προσθεσεις 10-15 είναι μανίκι να τις σέρνεις.Παλιά υπήρχε μια ρύθμιση, ανάλογα με την χρονική σειρά,απο παλαιότερες προς νεότερες και το ανάποδο.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

8ελω να κανω το προφιλ μου ΜΗ ΟΡΑΤΟ στην αναζήτηση!!! δηλαδη οσοι δεν με εχουν στους φιλους να μην μπορουν να με βρουν στο facebook!! kαι κατι ακομα..... πως μπορω να κανω την φωτο προφιλ μου να την βλεπουν ΜΟΝΟ ΟΙ ΦΙΛΟΙ και να μν ειναι δημοσια?? ξερω οτι αν πας στην φωτο και κανεις κλικ στο κουμπι ''επεξεργασια'' μπορεις να την κανεις να τν βλεπουν μονο φιλοι αλλα το δοκιμασα και δεν ισχύει!!!!! μου παραμενει δημοσια κ ας λεει οτι ειναι μονο για φιλους!!! υπαρχει αλλος τροπος?

 

εμενα αυτο με την φωτο δεν το κανει..

οσο για την αναζητηση..εχω την εντυπωση οτι οι φιλοι φιλων σε βρισκουν..οι ακυροι οχι...

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Έχετε αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα με τη συνομιλία του Facebook στην κινητή έκδοση (m.facebook.com); Έχω παρατηρήσει πως πολλές φορές δεν μου έρχονται τα μηνύματα κατευθείαν, αλλά εμφανίζονται μετά από αρκετή ώρα.

Επίσης, όταν μπαίνω από Cosmote στη δωρεάν ιστοσελίδα μου εμφανίζει το εξής, "Δωρεάν πρόσβαση μέσω AMC Albania". O.o

Link to comment
Share on other sites

8ελω να κανω το προφιλ μου ΜΗ ΟΡΑΤΟ στην αναζήτηση!!! δηλαδη οσοι δεν με εχουν στους φιλους να μην μπορουν να με βρουν στο facebook!!

 

 

Ρυθμίσεις Απορρήτου -> Πώς μπορείτε να συνδεθείτε -> Ποιοι μπορούν να αναζητήσουν το Χρονολόγιό σας με βάση το όνομά σας-> επιλέγεις Φίλοι.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις Απορρήτου -> Πώς μπορείτε να συνδεθείτε -> Ποιοι μπορούν να αναζητήσουν το Χρονολόγιό σας με βάση το όνομά σας-> επιλέγεις Φίλοι.

 

:)

 

κ Εχει 3 επιλογες εκει... κανονικα ειναι η επιλογη 1 που λεει ''Ποιοι μπορούν να σας αναζητήσουν με βάση τη διεύθυνση email ή τον αριθμό τηλεφώνου που δώσατε'' αυτη θα μπορουσα να την κανω μονο για φιλους για να μν μπορουν να με βρουν ασχετοι αλλα θα μπορουν να δουν το προφιλ μου αν το αναζητησουν με ονοματεπωνυμο! :worry: δεν λεει καπου να μν μπορουν να με βρουν με βαση το ονομα μου... το αλλαξανε! :blink: μονο με το τηλεφωνο η το mail μου δεν μπορουν.....

Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει "Like"σε κάποιες σελίδες μαγαζιών.

Όταν θέλω να τις tagάρω σε κάποιο post/status/comment, δε μου τα βγάζει σε λίστα όπως αν tagάρουμε κάποιον φίλο.

Και μάλιστα αυτό που περιγράφω ότι θέλω να κάνω, το βλέπω σε πολλών τα προφίλ.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...