Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εάν βάλω μια φωτογραφία ως προσθήκη εξώφυλλου μπορώ μετά να την αφαιρέσω εντελώς?(όχι να την αλλάξω)
Link to comment
Share on other sites

εάν βάλω μια φωτογραφία ως προσθήκη εξώφυλλου μπορώ μετά να την αφαιρέσω εντελώς?(όχι να την αλλάξω)

 

ναι μπορεις να επιλεξεις να μην εχεις καθολου εξωφυλλο...δεν ξερω αν γινεται απευθιας η πρεπει να σβησεις τις φωτο εξωφυλλου

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς μεν να επιλέξεις να μην έχεις εξώφυλλο, αλλά αυτοί που δεν σε έχουν φίλο θα μπορούν να δουν τις υπόλοιπες φωτογραφίες εξωφύλλου που είχες κατά καιρούς.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Yπήρχε μια ρυθμιση αν θελουμε οι φωτογραφιες να φαίνονται απο την νεοτερη προς την παλαιότερη ή το ανάποδο..Που πήγε αυτή, ξέρει κανείς;
κανεις δε ξέρει?
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις, σαν να μου σερνετε απειρα το σκρολινγκ στο fb.... Δεν μπορω με τιποτα να κανω... Κολλαει απιστευτα... Ενω σε αλλες σελιδες φυσικα ειμαι κομπλε....

Phone 6s

iPhone 6 iPhone 5s iPhone 5

HTC Sensation S-Off

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις, σαν να μου σερνετε απειρα το σκρολινγκ στο fb.... Δεν μπορω με τιποτα να κανω... Κολλαει απιστευτα... Ενω σε αλλες σελιδες φυσικα ειμαι κομπλε....

 

Μπες από άλλον browser

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Πάτα εδώ και μολις ολοκληρωσεις την διαδικασια, μην μπεις για 14 ημερες στο λογαριασμο σου και θα διαγραφει οριστικα. Αλλιως υπαρχει και η απενεργοποιηση λογαριασμου που ειναι αλλο πραγμα...
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Πάτα εδώ και μολις ολοκληρωσεις την διαδικασια, μην μπεις για 14 ημερες στο λογαριασμο σου και θα διαγραφει οριστικα. Αλλιως υπαρχει και η απενεργοποιηση λογαριασμου που ειναι αλλο πραγμα...
σε ευχαριστω .πως "παω" εκει που με εστειλες?μεσα απο ποιο μενου?και επισης απενεργοποιηση λογαριασμου που λες πως κανω?
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις πως πας; Σου ειπα που να πατησεις. Σου εδωσα link.. πιο ευκολο δε γινεται... πατα στην λεξη "εδω" που ειναι μπλε πιο πανω...

 

Προυποθεση ειναι να εχεις ηδη μπει στο facebook απο τον ιδιο browser (chrome, firefox κτλ)

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις πως πας; Σου ειπα που να πατησεις. Σου εδωσα link.. πιο ευκολο δε γινεται... πατα στην λεξη "εδω" που ειναι μπλε πιο πανω...

 

Προυποθεση ειναι να εχεις ηδη μπει στο facebook απο τον ιδιο browser (chrome, firefox κτλ)

οχι εννοω μονος μου μεσα απο τις ρυθμισεις πως παω ?
Link to comment
Share on other sites

Τερμα επανω δεξια, στο βελακι, μετα πας ρυθμισεις λογαριασμου και μετα απο αριστερα πας ασφαλεια και τερμα κατω εχει απενεργοποιηση λογαριασμου
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Τερμα επανω δεξια, στο βελακι, μετα πας ρυθμισεις λογαριασμου και μετα απο αριστερα πας ασφαλεια και τερμα κατω εχει απενεργοποιηση λογαριασμου
οκ και για διαγραφη του λογαριασμου?
Link to comment
Share on other sites

Για διαγραφη δεν ξερω, το Link στο εδωσα πανω, τωρα πως πας εκει δε το χω ψαξει και δε το ξερω :p
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Για διαγραφη δεν ξερω, το Link στο εδωσα πανω, τωρα πως πας εκει δε το χω ψαξει και δε το ξερω :p
ενταξει το βρηκα!στο help μεσα μπαινεις και ακολουθεις τις οδηγιες και σε βγαζει εκει που με εστειλες και εσυ :)
Link to comment
Share on other sites

Για διαγραφη δεν ξερω, το Link στο εδωσα πανω, τωρα πως πας εκει δε το χω ψαξει και δε το ξερω :p

 

στο ιδιο κομματι ειναι απλα πρεπει να περιμενεις 15 ημερες για να κλεισει εντελως

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

μπορώ να κάνω block στο να δέχομαι αιτήματα από εφαρμογές όπως farmiville κλπ?

Ναι. Η μία επιλογή είναι, όταν σου στέλνει κάποιος αίτημα, μόλις πατήσεις το "x" για διαγραφή του, σου βγάζει κάποιες επιλογές. Μία από αυτές είναι "μπλοκάρισμα του τάδε παιχνιδιού". Αλλιώς μπορείς να πας στις ρυθμίσεις απορρήτου, στην τελευταία επιλογή που σου εμφανίζει (εγώ το έχω αγγλικά και μου λέει "Blocked People & Apps" άρα εσένα θα σου λέει ίσως "Μπλοκαρισμένοι χρήστες και εφαρμογές", δεν είμαι σίγουρη). Πατάς δεξιά που λέει ρυθμίσεις μπλοκαρίσματος (manage blocking μου λέει εμένα) και στην επόμενη σελίδα που σου ανοίγει, η τελευταία επιλογή είναι να μπλοκάρεις εφαρμογές. Επιλέγεις ποιες θες να μπλοκάρεις και είσαι έτοιμος!

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Γίνεται να αλλάξω το mail που έχω δηλώσει?? Και αν ναι, πως..?

Phone 6s

iPhone 6 iPhone 5s iPhone 5

HTC Sensation S-Off

Link to comment
Share on other sites

άν πας account settings, κάνεις edit στο mail, Add another email address, βάλεις νέο, δε θα μπορέσεις να διαγράψεις το προηγούμενο;:worry:
Link to comment
Share on other sites

Ωραιος....! Η κρατας και τους δυο απλα ο ενας θα ειναι ενεργοποιημενος..!

Phone 6s

iPhone 6 iPhone 5s iPhone 5

HTC Sensation S-Off

Link to comment
Share on other sites

άν πας account settings, κάνεις edit στο mail, Add another email address, βάλεις νέο, δε θα μπορέσεις να διαγράψεις το προηγούμενο;:worry:

 

νομιζω οτι ολα τα email εχουν αντικατασταθει με αυτα του facebook

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Θα μας τρελανει το facebook

 

Απο χθες προσπαθω να στειλω προσωπικο μηνυμα σε συγεκριμενο ατομο και αυτο αντι να παει εκει ερχεται σε μενα...

 

Με αλλα ατομα δεν εχω προβλημα.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

παιδια χτες επεσε για κανενα 10λεπτο ο σερβερ του φβ?δεν μπορουσα να μπω καθολου ενω ειχα κανονικα ιντερνετ

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...