Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν θες να απορρίψεις αίτημα πας στο προφίλ του,κλικάρεις εκεί που λέει αποδοχή αιτήματος;; σου βγάζει 2 επιλογές. αποδοχή και διαγραφή. επιλέγεις διαγραφή και είσαι όκ.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

πατα ''οχι τωρα'' και στο επομενο μηνυμα που θα σου βγαλει πατα ''οχι''.... ετσι ο συγκεκριμενος χρηστης δεν θα μπορεσει να σου κανει ξανα αιτημα...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, επειδή σας βλέπω ότι ζορίζεστε, υπάρχουν 2 τρόποι.

 

1) Πηγαίνετε στο προφίλ του ατόμου και επιλέγετε διαγραφή αιτήματος. Ο χρήστης που σας έκανε add θα δει ξανά το "Προσθήκη στους φίλους".

2) Μπορείτε να πατήσετε "Όχι τώρα" και οποιαδήποτε στιγμή πηγαίνετε στα κρυμμένα αιτήματα και πατάτε πολύ απλά "Διαγραφή αιτήματος".

 

Τόσο απλά, χωρίς block και λοιπές ακρότητες.

Edited by eatmydust

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους...πριν απο 2 χρονια ειχα φτιαξει μια λιστα με φιλους που ηθελα μονο αυτοι να με βλεπουν στην συνομιλια..

Τωρα θελω να κανω κατι αλλαγες σε αυτη λιστα και δεν μπορω να βρω με τιποτα πως να το κανω...βοηθειαααα

edit: το βρηκα....

Edited by stispan1
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

10 μέρες έχουν περάσει απ'όταν έγραψα το πρώτο μου μήνυμα σχετικά με τα προβλήματα που έχει η συνομιλία του Facebook και ακόμη έτσι είναι. Κάθε 5 λεπτά με βγάζει εκτός σύνδεσης και ορισμένες φορές με συνδέει μόνο του, ενώ άλλες πρέπει να πατήσω εγώ το "Επανασύνδεση". :down:
Link to comment
Share on other sites

ο μετρητής φίλων λέει ότι έχω 165. τους μετράω έναν έναν και βγαίνουν 150. γιατί τόση διαφορά; τι συμβαίνει;

 

(οι αριθμοί είναι τυχαίοι)

Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει καποιος τροπος να μην φαινεται στο wall των φιλων μου αλλα ουτε στο κουτακι πανω στη συνομιλια,η δραστηριοτητα μου?Παραδειγμα οταν θελω να κανω καποιο like ;) ...Εχω παρατηρησει βεβαια καποιους που κανουν μια δραστηριοτητα στο φβ(πχ like ή μελος σε καποια ομαδα),εμγανιζεται στο πανω δεξια κουτι και κατοπιν εξαφανιζεται.Τεσπα μια βοηθεια :D
Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει καποιος τροπος να μην φαινεται στο wall των φιλων μου αλλα ουτε στο κουτακι πανω στη συνομιλια,η δραστηριοτητα μου?Παραδειγμα οταν θελω να κανω καποιο like ;) ...Εχω παρατηρησει βεβαια καποιους που κανουν μια δραστηριοτητα στο φβ(πχ like ή μελος σε καποια ομαδα),εμγανιζεται στο πανω δεξια κουτι και κατοπιν εξαφανιζεται.Τεσπα μια βοηθεια :D

 

99 τις εκατο οχι δεν ειμαι σιγουρος ομως..εχει ξαναρωτηθει και απο οσο θυμαμαι ειναι feature του facebook

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Ειχα κανει κατι σελιδες λαικ ..Τωρα τις εσβησα αλλα φαινονται ακομα στο TL πανω δεξια..Τι αλλο πρεπει να κανω??
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Σου μετράει και άτομα τα οποία είχες φίλους, αλλά πλέον έχουν απενεργοποιήσει τον λογαριασμό τους.

Κι αυτοί που έχουν απενεργοποιήσει το λογαριασμό τους, φαίνονται κανονικά στη λίστα των φίλων σου απλά δεν μπορείς να μπεις στο προφίλ τους.

Άρα, ό,τι μετράει ο φίλος μας (π.χ. 150 φίλους ενώ γράφει ότι έχει 165) είναι σωστό και το πρόβλημα βρίσκεται κάπου αλλού.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

:O σε μενα παλι οταν καποιος φιλος διαγραφει τον λογαριασμο του, αυτοματα σβηνεται και απο την λιστα των φιλων μου (χωρις να μου κανει αποκλισμο η τπτ τετοιο. απλη διαγραφη του fb)! ουτε καν σαν νουμερο δεν μου τους δειχνει! το εχω περιπου 2 χρονια και παντα το ιδιο γινοταν οταν καποιος εσβηνε το fb του! κ αν κρινω απο τα δικα σας σχολια περι του 8εματος τοτε... μαλλον το fb μου ειναι.... προβληματικη περιπτωση :lol:
Link to comment
Share on other sites

:O σε μενα παλι οταν καποιος φιλος διαγραφει τον λογαριασμο του, αυτοματα σβηνεται και απο την λιστα των φιλων μου (χωρις να μου κανει αποκλισμο η τπτ τετοιο. απλη διαγραφη του fb)! ουτε καν σαν νουμερο δεν μου τους δειχνει! το εχω περιπου 2 χρονια και παντα το ιδιο γινοταν οταν καποιος εσβηνε το fb του! κ αν κρινω απο τα δικα σας σχολια περι του 8εματος τοτε... μαλλον το fb μου ειναι.... προβληματικη περιπτωση :lol:

 

σβηνεται απο τον αριθμο αλλα τους δειχνει με την κλασσικη μπλε φωτογραφια του φβ

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

σβηνεται απο τον αριθμο αλλα τους δειχνει με την κλασσικη μπλε φωτογραφια του φβ

 

ουτε σου λεω!! καθολου!

Link to comment
Share on other sites

Θέλω όταν κάνω ένα status update από το κινητό να βγάζει και την τοποθεσία στο περίπου. Παλιά έβγαζε "κοντά στην Θεσσαλονίκη" για παράδειγμα. Τώρα τίποτα.

 

Κοίταξα τις ρυθμίσεις αλλά και έκανα ξανά εγκατάσταση το πρόγραμμα αλλά δεν γίνεται τίποτα. Καμιά ιδέα;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Θέλω όταν κάνω ένα status update από το κινητό να βγάζει και την τοποθεσία στο περίπου. Παλιά έβγαζε "κοντά στην Θεσσαλονίκη" για παράδειγμα. Τώρα τίποτα.

 

Κοίταξα τις ρυθμίσεις αλλά και έκανα ξανά εγκατάσταση το πρόγραμμα αλλά δεν γίνεται τίποτα. Καμιά ιδέα;

Σε iPhone τουλάχιστον, όταν πας να γράψεις κάτι ως status και επιλέξεις να βάλεις τοποθεσία (χωρίς να κάνεις κάποιο check-in), στο κάτω μέρος της οθόνης εμφανίζεται η περιοχή η οποία θα φαίνεται εκεί που λες. :)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Ναι και σε εμενα εμφανιζεται αλλα για καποιον λογο δεν το γραφει και στο status update... Δοκιμασα και με αλλα κινητα, ρωτησα και αλλους και σε μερικους εμφανιζετια και σε μερικους οχι.. ακρη δεν εβγαλα........ :confused:
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Στο s2 ειχα το ιδιο θεμα και ενεργοποιησα τις υπηρεσιες εντοπισμου θεσης.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

εχω μια σελιδα στο ΦΒ ... πως μπορω να βαλω κωδικα/App που για να δεις το περιεχομενο τις σελιδας θα πρεπει πρωτα να πατησεις LIKE ?!

ξερει κανεις ...?!

:)

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

Ετσι για την ιστορία, έβαλα την εφαρμογή 1.9.6 (από 1.9.9) στο Android και πλεον δουλευει αυτο που ηθελα...
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιδια έχω το asus transformers tf101 με android 4.0.3.

Λοιπόν ενω θελω στο fb να μπαίνω μέσω ενός browser όποιο και να δοκίμασα με το που γίνετε η σύνδεση στο fb μου σηκώνει το fb for android.

Πώς γίνετε να μην μπαίνω με το πρόγραμμα αλλα κανονικά μέσω browser.

Ευχαριστώ

http://www.danasoft.com/sig-gre.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...