Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

απο χτες δεν μου ανεβαζει φωτο η εφαρμογη για τα ανδροειδη,το εχει και αλλος το θεμα;;

 

εγω ανεβασα μια χαρα μεσω browser...ισως εχει ανεβει απλα αργει να την εμφανισει..το κανει καμια φορα

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

εμένα όλα καλά με την εφαρμογή.

συγκεκριμένα προχθές ανέβασα 4 φωτό χωρίς πρόβλημα. βρίσκονται στο album mobile uploads

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα προσπαθω να μπω σ'ενα παιχνιδι το hidden chronicles αλλα δεν μπορει να φορτωσει την σελιδα μου βγάζει το εξης μήνυμα στη διεύθυνση Στη σύνδεση σας με το τομέα apps.facebook.com χρησιμοποιείται κρυπτογράφηση 128-bit Ωστόσο αυτη η σελίδα περιέχει αλλους πόρους οι οποίοι δεν είναι ασφαλής. Στη σύνδεση χρησιμοποιείται TLS 1.0. η Σύνδεση είναι κρυπτογραφημένη με χρήση RC4_ 128. Οταν πατάω φόρτωση ούτως ή αλλως πάλι δεν με βάζει.

Ξέρει κανείς τη ρύθμιση πρέπει να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

εμένα όλα καλά με την εφαρμογή.

συγκεκριμένα προχθές ανέβασα 4 φωτό χωρίς πρόβλημα. βρίσκονται στο album mobile uploads

απεγκατεστησα 2 φορες την εφαρμογη μηπως και ειναι κανενα κολλημα αλλα τιποτα. πρεπει να μπω μεσα στο αλμπουμ και να πατησω προσθηκη νεας φωτο. ενω παλιοτερα γινοταν και απο την αρχικη σελιδα.:down:

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

απεγκατεστησα 2 φορες την εφαρμογη μηπως και ειναι κανενα κολλημα αλλα τιποτα. πρεπει να μπω μεσα στο αλμπουμ και να πατησω προσθηκη νεας φωτο. ενω παλιοτερα γινοταν και απο την αρχικη σελιδα.:down:

Παρόμοιο πρόβλημα μου παρουσίασε και εμένα εχθές.. Δεν έχω βέβαια android κινητό, αλλά προσπάθησα να ανεβάσω φώτο και μου έλεγε Request timed out ή κάπως έτσι... Να υποθέσω, συνεχίζει το πρόβλημα?

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Παρόμοιο πρόβλημα μου παρουσίασε και εμένα εχθές.. Δεν έχω βέβαια android κινητό, αλλά προσπάθησα να ανεβάσω φώτο και μου έλεγε Request timed out ή κάπως έτσι... Να υποθέσω, συνεχίζει το πρόβλημα?

ναι συνεχίζει..:blink:

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

log out εκανα. οπως και απεγκατεστησα την εφαρμογη...

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

wtf.....!!!! Ο τοιχος δεν εχει τιποτα..! Ουτε δημοσιευσεις ουτε τιποτα.... Μονο το cover και την προφιλ εικονα... Και με παει στην ημερομηνια γεννησης...

Phone 6s

iPhone 6 iPhone 5s iPhone 5

HTC Sensation S-Off

Link to comment
Share on other sites

παίδες πρόβλημα...σημερα όλη μέρα το fb μου μου βγαζει οτι να ναι! αντι για το κουμπί της αρχικής σελίδας μου βγάζει μια Ip και οτι να ναι γλώσσα (αλλαμπουρνεζικα) σε κάποια πράγματα!φοβάμαι οτι έπεσε χακαρισμα!ισχύει;
Link to comment
Share on other sites

παίδες πρόβλημα...σημερα όλη μέρα το fb μου μου βγαζει οτι να ναι! αντι για το κουμπί της αρχικής σελίδας μου βγάζει μια Ip και οτι να ναι γλώσσα (αλλαμπουρνεζικα) σε κάποια πράγματα!φοβάμαι οτι έπεσε χακαρισμα!ισχύει;

 

Σιγουρέψου ότι στην γραμμή διευθύνσεων του browser σου γράφει https://www.facebook.com/

Link to comment
Share on other sites

παίδες πρόβλημα...σημερα όλη μέρα το fb μου μου βγαζει οτι να ναι! αντι για το κουμπί της αρχικής σελίδας μου βγάζει μια Ip και οτι να ναι γλώσσα (αλλαμπουρνεζικα) σε κάποια πράγματα!φοβάμαι οτι έπεσε χακαρισμα!ισχύει;

 

Κλείσε τον browser, άνοιξέ τον πάλι, πληκτρολόγησε http://www.facebook.com και κοίτα τι θα βγάλει. Δοκίμασε και με τον default browser που χρησιμοπποιεις και με έναν IE, να δεις διαφορές. Μήπως έβαλες κανένα addon και σου χάλασε τον browser.

You're a Time Lord, let's call me the Dream Lord.
Link to comment
Share on other sites

Κλείσε τον browser, άνοιξέ τον πάλι, πληκτρολόγησε http://www.facebook.com και κοίτα τι θα βγάλει. Δοκίμασε και με τον default browser που χρησιμοπποιεις και με έναν IE, να δεις διαφορές. Μήπως έβαλες κανένα addon και σου χάλασε τον browser.

 

αυτο νομιζω και εγω...γινεται χαμος με τετοια add ons για την ωρα που εισαι ον κλπ

επισης χαμος και με το dislike button αυτη την εφαρμογη η οποια τελικα ειναι απατη...θα την μπλοκαρω τωρα εγω να εχω το κεφαλι μου ισυχο

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια θα τρελαθω... Σημερα εχω περιπου 60 φιλους παραπανω.... Δεν ειναι δυνατον....

Phone 6s

iPhone 6 iPhone 5s iPhone 5

HTC Sensation S-Off

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια θα τρελαθω... Σημερα εχω περιπου 60 φιλους παραπανω.... Δεν ειναι δυνατον....

παραπανω;; δεν τους ξερεις,δεν τους προσθεσες εσυ?

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

παραπανω;; δεν τους ξερεις,δεν τους προσθεσες εσυ?

 

ναι..! και να εκανα add τοσα ατομα σε μια μερα με δεχτηκαν ολοι??? απποκλειεται... ασε που δεν με ηρθε και ειδοποιηση οτι με δεχτηκαν... δεν μπορει ομως τοσα ατομα σε μια μερα..

Phone 6s

iPhone 6 iPhone 5s iPhone 5

HTC Sensation S-Off

Link to comment
Share on other sites

πρωτη φορα το ακουω αυτο πραγματικα. χακαρισμα;; για τσεκαρε ρυθμισεις λογαριασμου_ασφαλεια_ενεργες συνδεσει και _αναγνωρισμενες συσκευες μηπως βρεις τιποτα περιεργο.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

πρωτη φορα το ακουω αυτο πραγματικα. χακαρισμα;; για τσεκαρε ρυθμισεις λογαριασμου_ασφαλεια_ενεργες συνδεσει και _αναγνωρισμενες συσκευες μηπως βρεις τιποτα περιεργο.

 

Πολυ ωραια τωρα δεν μπορω να μπω... Δεν ανοιγει καθολου.... Αν εμπαινε καποιος αλλος θα με εβγαζε ειδοποιηση αλλα θα το τσεκαρω ααααν ανοιξει..

Phone 6s

iPhone 6 iPhone 5s iPhone 5

HTC Sensation S-Off

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο μου εμφάνισε και εμένα προχθές. Όχι 60, αλλά περισσότερους από ότι έχω. Για τσέκαρε τους φίλους σου. Πρέπει να υπάρχουν και άτομα που έχουν απενεργοποιήσει το προφίλ τους. Τους μετράει και αυτούς ως φίλους.... Αυτό τουλάχιστον κατάλαβα από το δικό μου...
yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο μου εμφάνισε και εμένα προχθές. Όχι 60, αλλά περισσότερους από ότι έχω. Για τσέκαρε τους φίλους σου. Πρέπει να υπάρχουν και άτομα που έχουν απενεργοποιήσει το προφίλ τους. Τους μετράει και αυτούς ως φίλους.... Αυτό τουλάχιστον κατάλαβα από το δικό μου...

 

στο κινητο μου δειχνει τους φυσιολογικους... στον υπολογιστη 60+...

Phone 6s

iPhone 6 iPhone 5s iPhone 5

HTC Sensation S-Off

Link to comment
Share on other sites

στο κινητο μου δειχνει τους φυσιολογικους... στον υπολογιστη 60+...

 

ισως ειναι οπως πριν και να υπαρχει μπαγκ στο νουμερο των φιλων και μενα αλλαζει καθημερινα

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

και μενα αλλαξε ο αριθμος των φιλων,που ποτε δεν ειχα ποτε φιλους, κρατουσα οσους λιγοτερους γινοταν. Απο 209, τωρα πηγαν σταθερα 220. ΚΑτι θα γινεται με παλιες φιλιες, που εχουμε σβησει η ειναι απενεργοποιημενοι οι λογαριασμοι μαλλον, και μετρανε στο συνολικο νουμερο.
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο καιρό μου πρότεινε το facebook κάποιους από τους φίλους μου να παρακολουθώ (αφού επέλεξα εγώ ποιους θέλω) τις ενημερώσεις τους. Τώρα, υπάρχει κάποιος φίλος μου που δε θέλω να παρακολουθώ τις ενημερώσεις. Πώς μπορώ να τον βγάλω από τη σχετική λίστα;
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο καιρό μου πρότεινε το facebook κάποιους από τους φίλους μου να παρακολουθώ (αφού επέλεξα εγώ ποιους θέλω) τις ενημερώσεις τους. Τώρα, υπάρχει κάποιος φίλος μου που δε θέλω να παρακολουθώ τις ενημερώσεις. Πώς μπορώ να τον βγάλω από τη σχετική λίστα;

 

πας στο προφιλ του και εκει που λεει εχω γραφτει πατας και κανεις διαγραφη απο τις ενημερωσεις

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...