Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Aν πατήσει ο άλλος όχι τώρα, εσύ βλέπεις: Το αίτημα φιλίας στάλθηκε..

 

το μόνο κακο που υπάρχει όταν ο άλλος πατήσει όχι τώρα είναι ότι βλέπει ενημερώσεις στην αρχική του σελίδα το άτομο που σου έστειλε και δεν το αποδέχτηκεσ και είναι πολύ σπαστικο αφού δεν είναι φίλος σου . Τι να πω ότι ναναι το facebook .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

το μόνο κακο που υπάρχει όταν ο άλλος πατήσει όχι τώρα είναι ότι βλέπει ενημερώσεις στην αρχική του σελίδα το άτομο που σου έστειλε και δεν το αποδέχτηκεσ και είναι πολύ σπαστικο αφού δεν είναι φίλος σου . Τι να πω ότι ναναι το facebook .

 

χμ...σιγουρο αυτο??δλδ αν μου στειλεις εσυ αιτημα και το απορρίψω θα μπορείς να βλέπεις ενημερώσεις??

μισο να τσεκαρω

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Πλάκα πλάκα γιατι δεν λέμε τα όνοματα μας στο fb ωστε να γινόμαστε φιλοι

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Eγώ δεν έχω πρόβλημα!

Alkis Patrik! Όποιος θέλει addαρει!!

 

Καλού κακού όμως πριν κάνετε add, στείλτε ένα Pm για να καταλάβω ποιος είναι! Ποτέ δε ξέρεις..;)

Edited by alkis_7
Link to comment
Share on other sites

Don Yanni Red,ας γινουμε φιλοι.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

συνδεθηκα το πρωι απο εναν αλλον υπολογιστη...εκει που μου βγηκε να πατησω να ονομασω την συσκευη (το εχω κανει ετσι) μπλοκαρε το νετ..ειμαι online η οχι..πως μπορω να το δω αυτο?

εκανα refresh και με εβγαζε στην σελιδα συνδεσης του φβ

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Ρωτα κανεναν φιλο σου αν σε βλεπει online...

 

χμ...σιγουρο αυτο??δλδ αν μου στειλεις εσυ αιτημα και το απορρίψω θα μπορείς να βλέπεις ενημερώσεις??

 

Ισχυει

Edited by Pitsikoulina
Link to comment
Share on other sites

Ρωτα κανεναν φιλο σου αν σε βλεπει online..

Αυτό δυστυχώς δεν μπορεί να γινει:/

Επίσης δεν νομίζω να έχω πρόβλημα καθώς όταν παταγά refresh στο facebook.com μετά το checkpoint με έβγαλε στην σελίδα σύνδεσης του facebook και όχι σε κάτι πράγματα που σχετίζονται με τον λογαριασμό μου

ίσως μπορώ να δω που είμαι online από τις ρυθμίσεις λογαριασμού στην ασφάλεια έχει τέτοια επιλογή

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Ισχυει

πως ρε παιδια?εκανα αιτημα στον εαυτο μου απο εναν αλλο λογαριασμο που εχω,τον απερριψα και πάλι δε βλεπω κατι!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

πως ρε παιδια?εκανα αιτημα στον εαυτο μου απο εναν αλλο λογαριασμο που εχω,τον απερριψα και πάλι δε βλεπω κατι!

ΔΕΝ ισχύει. Ισχύει ΜΟΝΟ μέχρι να απαντήσει ο άλλος στο αίτημα. Αν σε απορρίψει, ΔΕΝ φαίνονται ενημερώσεις.

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

ουπσι, συγγνωμη, λαθακι λογω κεκτημενης ταχυτητας.. Οπως λεει η κοπελα απο πανω, δεν ισχυει!
Link to comment
Share on other sites

γεια σας!! οπως θα χετε παρατηρησει το φβ εχει γινει τελευταια πολυ κουτσομπολικο.. εγω εχω το εξης προβλημα. σε καποιες περιπτωσεις ΔΕ θελω να βλεπουν ολοι ή καποιοι συγκεκριμενοι που κανω like, σχολια κλπ... υπαρχει καποια ρυθμιση να το φτιαξω? ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

ηρθε και σε μενα το χρονολογιο. οι ρυθμισεις(να μη φαινονται οι φιλοι μου, να φαινονται μονο οσα ποσταρω ΕΓΩ στον τοιχο μου, κλπ) που ειχα στο παλιο προφιλ ειναι οι ιδιες;
Link to comment
Share on other sites

ηρθε και σε μενα το χρονολογιο. οι ρυθμισεις(να μη φαινονται οι φιλοι μου, να φαινονται μονο οσα ποσταρω ΕΓΩ στον τοιχο μου, κλπ) που ειχα στο παλιο προφιλ ειναι οι ιδιες;

 

ναι αυτά δεν αλλάζουν. Κοίτα στις ρυθμίσεις του facebook για να σιγουρευτείς.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!! οπως θα χετε παρατηρησει το φβ εχει γινει τελευταια πολυ κουτσομπολικο.. εγω εχω το εξης προβλημα. σε καποιες περιπτωσεις ΔΕ θελω να βλεπουν ολοι ή καποιοι συγκεκριμενοι που κανω like, σχολια κλπ... υπαρχει καποια ρυθμιση να το φτιαξω? ευχαριστω!

 

Δυστυχώς όχι...:X:X:X

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!! οπως θα χετε παρατηρησει το φβ εχει γινει τελευταια πολυ κουτσομπολικο.. εγω εχω το εξης προβλημα. σε καποιες περιπτωσεις ΔΕ θελω να βλεπουν ολοι ή καποιοι συγκεκριμενοι που κανω like, σχολια κλπ... υπαρχει καποια ρυθμιση να το φτιαξω? ευχαριστω!

 

ειχαν ρωτησει και αλλοι στο παρελθον

οχι δεν γινεται..αυτη ειναι η πολιτικη του facebook...η μονη λυση να το γλυτωσουμε ειναι να κλεισουμε τα προφιλ μας

αλλα ολοι ημαστε κολλημενοι:p

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τροπος να βρω καποιον στο fb να τον κανω add μεσω του email του??Δεν βγαζω ακρη.Ευχαριστω

 

παλια γινοτανε οταν εβαζες το email στην αναζητηση θυμαμαι...τωρα δεν ξερω αν γινεται

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

παλια γινοτανε οταν εβαζες το email στην αναζητηση θυμαμαι...τωρα δεν ξερω αν γινεται

γινεται ακομα, αλλα πρεπει να το εχει επιτρεψει κι ο user στα privacy settings του να γινεται, δηλαδη να μπορουν να τον "ψαχνουν" και να τον βρισκουν αλλοι μεσω του email του ... ;)

Link to comment
Share on other sites

δλδ Αcer αν το εχει επιτρεψει,βαζω στο search bar το εμαιλ και βγαινει??

ναι, τα γραφει ολα αυτα αναλυτικα στο Help Center του Facebook (αν προτιμας στα ελλληνικα, αλλαξε τη γλωσσα πανω δεξια): http://www.facebook.com/help/findingfriends

:)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. εσεις που ειστε τζιμανια στο fb θα μπορουσατε να με βοηθησετε. μια φιλη εκανε καποια ρυθμιση και δε μπορεις να τη βρεις στην αναζητηση. αυτη εχει το παλιο facebook ενω εγω το καινουργιο. μπορω να το κανω κι εγω αυτο ή πρεπει να εχω το παλιο? και αν ναι πως θα αποκτησω το παλιο facebook?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. εσεις που ειστε τζιμανια στο fb θα μπορουσατε να με βοηθησετε. μια φιλη εκανε καποια ρυθμιση και δε μπορεις να τη βρεις στην αναζητηση. αυτη εχει το παλιο facebook ενω εγω το καινουργιο. μπορω να το κανω κι εγω αυτο ή πρεπει να εχω το παλιο? και αν ναι πως θα αποκτησω το παλιο facebook?

 

Δε μπορείς να γυρίσεις στο παλιό.

 

Ρυθμίσεις Απορρήτου - Πώς μπορείτε να συνδεθείτε

Ρυθμίστε πώς θα συνδέεστε με όσους γνωρίζεστε.

 

Επίσης,

 

Πώς ρυθμίζω ποιος μπορεί να αναζητήσει το προφίλ μου (Χρονολόγιο) με βάση το όνομά μου;

 

Παλιότερα υπήρχε μια ρύθμιση για το ποιος μπορεί να αναζητήσει το προφίλ σας (ή το Χρονολόγιό σας) με βάση το όνομά σας. Η ρύθμιση αυτή έχει πλέον καταργηθεί, επειδή το προφίλ σας (ή το Χρονολόγιό σας) μπορούσε να ανακαλυφθεί με άλλους τρόπους με βάση το όνομά σας.

Edited by bomber21
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. εσεις που ειστε τζιμανια στο fb θα μπορουσατε να με βοηθησετε. μια φιλη εκανε καποια ρυθμιση και δε μπορεις να τη βρεις στην αναζητηση. αυτη εχει το παλιο facebook ενω εγω το καινουργιο. μπορω να το κανω κι εγω αυτο ή πρεπει να εχω το παλιο? και αν ναι πως θα αποκτησω το παλιο facebook?

 

Kαλησπέρα Ισμήνη. Αυτό που έκανε η φίλη σου, στο χρονολόγιο (πιθανότατα) βρίσκεται στις ρυθμίσεις απορρήτου-πως μπορείτε να συνδεθείτε-ποιοι μπορούν να σας αναζητήσουν με βάση τη διεύθυνση email ή τον αριθμό τηλεφώνου που δώσατε;-φίλοι.

Όσο για το δεύτερο, δυστυχώς δε γίνεται κάτι τέτοιο..

Link to comment
Share on other sites

το εκανα αυτο αλλα και παλι μπορουν να δουν το προφιλ μου.

 

αν ανοιξω καινουργιο λογαριασμο θα ειναι με το παλιο προφιλ ή με το χρονολογιο?

Edited by mcde
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...