Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έκανα αίτημα φιλίας κάπου και απ ότι κατάλαβα μου έκανε αποκλεισμό. Ξέρει κάποιος αν υπάρχει τρόπος να ακυρώσω το αίτημα;

 

ο αποκλεισμος θα μεινει για λιγες μερες...μετα θα μπορεις να ξανακανεις αιτημα φιλιας

για να το ακυρωσεις πας στο προφιλ του αλλου κατω κατω αριστερα λεει ακυρωση αιτιματως φιλιας

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

ο αποκλεισμος θα μεινει για λιγες μερες...μετα θα μπορεις να ξανακανεις αιτημα φιλιας

για να το ακυρωσεις πας στο προφιλ του αλλου κατω κατω αριστερα λεει ακυρωση αιτιματως φιλιας

 

Αποκλεισμός από το συγκεκριμένο άτομο εννοώ, όχι από το facebook. Τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση; :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αποκλεισμός από το συγκεκριμένο άτομο εννοώ, όχι από το facebook. Τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση; :rolleyes:

 

δεν μπορεις να κανεις κατι...μονο να του μιλησεις απο κοντα και να του πεις να κανει αρση αποκλεισμου

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Περιεργα πραγματα..

 

Μολις μου ηρθε ενα sms απο FACEBOOK οτι "ευχαριστουμε που ενεργοποιησατε την υπηρεσια e-banking".

 

Ε?

 

 

Το νουμερο μου το εχω βαλει για να μου ερχονται ειδοποιησεις αν καποιος παει να logαρει απο καποιο μερος που δεν εχω καταχωρημενο.

 

Ξερει κανεις τι παιζει?

Link to comment
Share on other sites

Περιεργα πραγματα..

 

Μολις μου ηρθε ενα sms απο FACEBOOK οτι "ευχαριστουμε που ενεργοποιησατε την υπηρεσια e-banking".

 

Ε?

 

 

Το νουμερο μου το εχω βαλει για να μου ερχονται ειδοποιησεις αν καποιος παει να logαρει απο καποιο μερος που δεν εχω καταχωρημενο.

 

Ξερει κανεις τι παιζει?

 

πολυ παραξενο...ισως ειναι bug...και στο μηδενικο εχω συναντισει προβληματα...αυτο το εχω βαλει εγω με email οχι με κινητο...δες ξανα λιγο τις ρυθμισεις σου...μπορει να εχεις κανει λαθος...αν και δεν νομιζω τραπεζα μεσω facebook

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Περιεργα πραγματα..

 

Μολις μου ηρθε ενα sms απο FACEBOOK οτι "ευχαριστουμε που ενεργοποιησατε την υπηρεσια e-banking".

 

Δεν αλλάζεις κωδικό στο fb αλλά και στο ebanking σου (αν έχεις); Μη βρεθείς ξαφνικά χρεωμένος!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το αστειο ειναι πως δεν εχω e-banking.

 

Οπως και να εχει αλλαξα κωδικους και τσεκαρα ξανα τη λιστα με τους "approved" υπολογιστες που εχουν προσβαση. Το κοιταξα απο χιλιες δυο μεριες, τιποτα δεν φαινεται "υποπτο".

 

Τι να πω, πιθανοτατα ενα λαθος απο το πουθενα.

Επισης το γκουγκλαρα μπας και ειναι καμια νεα απατη, αλλα δεν εφερε κανενα αποτελεσμα η αναζητηση.

Link to comment
Share on other sites

πολυ χοντρα κολληματα τρωει το φβ. ουτε τσατ λειτουργει, ουτε τιποτα.

μονο τα παιχνιδια. ΕΛΕΟΣ...

Link to comment
Share on other sites

πολυ χοντρα κολληματα τρωει το φβ. ουτε τσατ λειτουργει, ουτε τιποτα.

μονο τα παιχνιδια. ΕΛΕΟΣ...

 

συμφωνω με τον σουβλακι...:lol:

κατι πρεπει να γινει και εγω κολληματα εχω συνεχεια..:mad:

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ρε παιδιά έβαζα διαφημίσεις και δεν μπορούσε να συνεργαστεί με το PayPal και τη Visa. Χάνανε λεφτά από αυτό και δεν υπήρχε email να επικοινωνήσω μαζί τους.
Link to comment
Share on other sites

Hello και απο εμενα παιδια!

 

Σημερα ειχα μπει στο FaceBook μου ολα καλα και ωραια, και μπηκα να παιξω ενα παιχνιδακι το οποιο μαρεσει και παιζω καθε μερα.

Σε μια στιγμη με πεταει μου κανει αποσυνδεση, ε λεω ενταξει γινεται καπου καπου αυτο, παω να συνδεθω ομως και βλεπω αυτο εδω το μυνημα.

 

""Ο Λογαριασμός απενεργοποιήθηκε

Ο λογαριασμός σας έχει απενεργοποιηθεί. Εάν έχετε τυχόν απορίες ή προβληματισμούς, μπορείτε να επισκεφτείτε τη σελίδα Συχνών Ερωτήσεων εδώ.""

 

Χωρις κανενα λογο χωρις να κανω κατι ετσι στα καλα καθουμενα εγινε οτι εγινε.

Πριν αρκετο καιρο ειχα λαβει ενα μηνυμα ομως οτι εβαζα πολλους φιλους και αμα συνεχισω θα φαω αποκλεισμο, κατι το οποιο σταματησα με την μια, και δεν ξανα εβαλα καποιον φιλο τον οποιο δεν ηξερα και δεν ειχα πανω απο 200 κοινους φιλους, ειχα στειλει το πολυ 1 αιτημα φιλιας τον μηνα πλεον.

Και στην συνεχεια εσβησα και παρα πολλους φιλους τους οποιους δεν ηξερα, δεν ειχανε φωτογραφια, και δεν ειχα κοινους φιλους.

Τωρα πραγματικα δεν ξερω αν ειναι αυτο, απλα εγω αυτο υποθετω, αλλα μετα απο τοσο καιρο και μετα χωρις να το κανω αυτο το πραγμα κια το διορθωσα και ολα, δεν ξερω δεν μου παει καπου αλλου το μυαλο.

 

Το ερωτημα μου τωρα ειναι.

Θα παρω πισω ποτε τον λογαριασμο μου?

Τους εστειλα μηνυμα και τους ειπα οσα ειπα και εδω, και τους εστειλα και την ταυτοτητα μου γιατι θελουνε να δουνε αν πραγματικα ειμα εγω, αν ο λογαριασμος ειναι αληθινος.

Υπαρχει κατι ακομα που μπορω να κανω?

Γιατι εψαχνα επι ωρες σημερα στο Ιντερνετ να βρω απαντησεις και δεν βρηκα.

Τα πιο πολλα που βρηκα ητανε αρνητικα, οτι οχι απλα δεν παιρνεισ πισω τον λογαριασμο σου, αλλα δεν σου απαντανε κιολας να σου πουνε τον λογο γιατι το κανανε για να σου φυγει και εσενα η περιεργια.

Υπαρχει καποιος που να εχει παθει το ιδιο στο παρελθον για να με βοηθησει?

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Και σε μια γνωστή μου τον σβήσανε και έκανε άλλο λογαριασμό.

 

Προσπαθησε ομως να το παρει πισω?

Να στειλει καποιο μηνυμα και να μαθει τον λογο για τον οποιο τις το κλεισανε?

Αν δεν ενδιαφερθεις λογικα δε ενδιαφεροντε και αυτοι.

Αλλα εδω εινε η καλη ερωτηση, εμεις ενδιαφερομαστε, αυτοι ενδιαφεροντε?

Link to comment
Share on other sites

Hello και απο εμενα παιδια!

 

Σημερα ειχα μπει στο FaceBook μου ολα καλα και ωραια, και μπηκα να παιξω ενα παιχνιδακι το οποιο μαρεσει και παιζω καθε μερα.

Σε μια στιγμη με πεταει μου κανει αποσυνδεση, ε λεω ενταξει γινεται καπου καπου αυτο, παω να συνδεθω ομως και βλεπω αυτο εδω το μυνημα.

 

""Ο Λογαριασμός απενεργοποιήθηκε

Ο λογαριασμός σας έχει απενεργοποιηθεί. Εάν έχετε τυχόν απορίες ή προβληματισμούς, μπορείτε να επισκεφτείτε τη σελίδα Συχνών Ερωτήσεων εδώ.""

 

Χωρις κανενα λογο χωρις να κανω κατι ετσι στα καλα καθουμενα εγινε οτι εγινε.

Πριν αρκετο καιρο ειχα λαβει ενα μηνυμα ομως οτι εβαζα πολλους φιλους και αμα συνεχισω θα φαω αποκλεισμο, κατι το οποιο σταματησα με την μια, και δεν ξανα εβαλα καποιον φιλο τον οποιο δεν ηξερα και δεν ειχα πανω απο 200 κοινους φιλους, ειχα στειλει το πολυ 1 αιτημα φιλιας τον μηνα πλεον.

Και στην συνεχεια εσβησα και παρα πολλους φιλους τους οποιους δεν ηξερα, δεν ειχανε φωτογραφια, και δεν ειχα κοινους φιλους.

Τωρα πραγματικα δεν ξερω αν ειναι αυτο, απλα εγω αυτο υποθετω, αλλα μετα απο τοσο καιρο και μετα χωρις να το κανω αυτο το πραγμα κια το διορθωσα και ολα, δεν ξερω δεν μου παει καπου αλλου το μυαλο.

 

Το ερωτημα μου τωρα ειναι.

Θα παρω πισω ποτε τον λογαριασμο μου?

Τους εστειλα μηνυμα και τους ειπα οσα ειπα και εδω, και τους εστειλα και την ταυτοτητα μου γιατι θελουνε να δουνε αν πραγματικα ειμα εγω, αν ο λογαριασμος ειναι αληθινος.

Υπαρχει κατι ακομα που μπορω να κανω?

Γιατι εψαχνα επι ωρες σημερα στο Ιντερνετ να βρω απαντησεις και δεν βρηκα.

Τα πιο πολλα που βρηκα ητανε αρνητικα, οτι οχι απλα δεν παιρνεισ πισω τον λογαριασμο σου, αλλα δεν σου απαντανε κιολας να σου πουνε τον λογο γιατι το κανανε για να σου φυγει και εσενα η περιεργια.

Υπαρχει καποιος που να εχει παθει το ιδιο στο παρελθον για να με βοηθησει?

 

Ευχαριστω.

Καλησπέρα!!! Ακριβώς το ίδιο πρόβλημα είχα και εγώ εχθές!!! Έπαιζα το pet society όπως κάθε μέρα και ξαφνικά βγάζει πρόβλημα το παιχνίδι μπαίνω σε άλλο και με πέταξε το facebook !!! το θέμα είναι πως εγώ τον συγκεκριμένο λογαριασμό που τον έχω πιο πολύ για τα παιχνίδια τον έχω με ψευδώνυμο … οπότε δεν μπορώ να ανεβάσω την ταυτότητα μου για να πιστοποιηθεί. Τώρα τι κάνω;;; 3 χρόνια τον είχα τον λογαριασμό είμαι στενοχωρημένη αρκετά με αυτό το ζήτημα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!! Ακριβώς το ίδιο πρόβλημα είχα και εγώ εχθές!!! Έπαιζα το pet society όπως κάθε μέρα και ξαφνικά βγάζει πρόβλημα το παιχνίδι μπαίνω σε άλλο και με πέταξε το facebook !!! το θέμα είναι πως εγώ τον συγκεκριμένο λογαριασμό που τον έχω πιο πολύ για τα παιχνίδια τον έχω με ψευδώνυμο … οπότε δεν μπορώ να ανεβάσω την ταυτότητα μου για να πιστοποιηθεί. Τώρα τι κάνω;;; 3 χρόνια τον είχα τον λογαριασμό είμαι στενοχωρημένη αρκετά με αυτό το ζήτημα.

 

Σου εβγαλε και εσενα αυτο εδω ακριβως το μηνυμα?

 

""Ο Λογαριασμός απενεργοποιήθηκε

Ο λογαριασμός σας έχει απενεργοποιηθεί. Εάν έχετε τυχόν απορίες ή προβληματισμούς, μπορείτε να επισκεφτείτε τη σελίδα Συχνών Ερωτήσεων εδώ.""

 

Και αν ειχες και ψευτικα στοιχεια οπως λες τοτε λογικα δεν μπορεις να κανεις κατι.

Κοιτα απο οσο ξερω, ονομα και επονυμο ας ειχες διαφορετικο, θα πεις πως εινε κατι σαν nickname, απο οσο ξερω πρεπει να εχεις πραγματικη πολη, ημερομηνια γεννησης, και αν εχεις φωτογραφιες.

Γιατι πολλοι ειναι αυτοι οι γνωστοι ακομα και σταρ μεσα με τα nicknames τους.

Οποτε δεν εχεις να χασεις κατι να στειλεις και εσυ την ταυτοτητα σου.

Σε αυτο εδω το link το κανεις http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=auth_appeal

Link to comment
Share on other sites

Hello και απο εμενα παιδια!

 

Σημερα ειχα μπει στο FaceBook μου ολα καλα και ωραια, και μπηκα να παιξω ενα παιχνιδακι το οποιο μαρεσει και παιζω καθε μερα.

Σε μια στιγμη με πεταει μου κανει αποσυνδεση, ε λεω ενταξει γινεται καπου καπου αυτο, παω να συνδεθω ομως και βλεπω αυτο εδω το μυνημα.

 

""Ο Λογαριασμός απενεργοποιήθηκε

Ο λογαριασμός σας έχει απενεργοποιηθεί. Εάν έχετε τυχόν απορίες ή προβληματισμούς, μπορείτε να επισκεφτείτε τη σελίδα Συχνών Ερωτήσεων εδώ.""

 

Χωρις κανενα λογο χωρις να κανω κατι ετσι στα καλα καθουμενα εγινε οτι εγινε.

Πριν αρκετο καιρο ειχα λαβει ενα μηνυμα ομως οτι εβαζα πολλους φιλους και αμα συνεχισω θα φαω αποκλεισμο, κατι το οποιο σταματησα με την μια, και δεν ξανα εβαλα καποιον φιλο τον οποιο δεν ηξερα και δεν ειχα πανω απο 200 κοινους φιλους, ειχα στειλει το πολυ 1 αιτημα φιλιας τον μηνα πλεον.

Και στην συνεχεια εσβησα και παρα πολλους φιλους τους οποιους δεν ηξερα, δεν ειχανε φωτογραφια, και δεν ειχα κοινους φιλους.

Τωρα πραγματικα δεν ξερω αν ειναι αυτο, απλα εγω αυτο υποθετω, αλλα μετα απο τοσο καιρο και μετα χωρις να το κανω αυτο το πραγμα κια το διορθωσα και ολα, δεν ξερω δεν μου παει καπου αλλου το μυαλο.

 

Το ερωτημα μου τωρα ειναι.

Θα παρω πισω ποτε τον λογαριασμο μου?

Τους εστειλα μηνυμα και τους ειπα οσα ειπα και εδω, και τους εστειλα και την ταυτοτητα μου γιατι θελουνε να δουνε αν πραγματικα ειμα εγω, αν ο λογαριασμος ειναι αληθινος.

Υπαρχει κατι ακομα που μπορω να κανω?

Γιατι εψαχνα επι ωρες σημερα στο Ιντερνετ να βρω απαντησεις και δεν βρηκα.

Τα πιο πολλα που βρηκα ητανε αρνητικα, οτι οχι απλα δεν παιρνεισ πισω τον λογαριασμο σου, αλλα δεν σου απαντανε κιολας να σου πουνε τον λογο γιατι το κανανε για να σου φυγει και εσενα η περιεργια.

Υπαρχει καποιος που να εχει παθει το ιδιο στο παρελθον για να με βοηθησει?

 

Ευχαριστω.

 

δοκιμασε να μπεις μετα απο 2 η 3 μερες...ισως μπει...δεν ξερω γιατι το σβησαν...ισως εκανες κατι συνεχες που τους αναγκασαν να το κανουν αυτον

αμα δεν μπαινει σε 3 μερες φτιαξε νεο λογαριασμο

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε να μπεις μετα απο 2 η 3 μερες...ισως μπει...δεν ξερω γιατι το σβησαν...ισως εκανες κατι συνεχες που τους αναγκασαν να το κανουν αυτον

αμα δεν μπαινει σε 3 μερες φτιαξε νεο λογαριασμο

 

Δεν νομιζω να αλλαξει κατι και σε 2 και σε 3 μερες.

Για να μου ζητανε ταυτοτητα για να δουνε αν ειμαι εγω τοτε το προβλημα ειναι αλλο.

Θυμαμαι οτι μου ειχανε κανει ενα Warning για πολλα αιτηματα φιλιας που ειχα στειλει, ασχετα που τα ειχα στειλει μονο σε φιλους, αλλα οκ το δεχτηκα και δεν ξανα εστειλα, και αντιθετως εσβησα και παρα πολλα ατομα τα οποια δεν ειχα κοινους φιλους, δεν ειχανε φωτογραφιες, δεν ειχα κοινους φιλους.

Και τελευτεα εδω και παρα πολυ καιρο δεν εστελνα κανενα αιτημα φιλιας, γιατι αντι να βαζω, εβγαζα, ηθελα να εχω λιγους.

 

Και το να φτιαξω καινουργειο λογαριασμο δεν νομιζω να ειναι τοσο ευκολο.

2 με 3 χρονια ειχα αυτο το Account, τοσους φιλους τοσα πραγματα δεν παιζει να τα ξανα βρω, και μιλαω για φιλους απο παλια, οχι φιλους που βγαινω για καφε, φιλους που δεν παιζει να ξανα βρω.

Παιχνιδια, τα οποια επαιζα χρονια και πολλες φορες πληρωσα κιολας.

Groups τα οποια ειχα για την δουλεια μου με πραγματα μεσα τωρα παραμενουνε ανοιχτα αλλα νεκρα.

Ειναι πολλα τα αρνητικα, τα οποια δεν αλλαζουνε και καινουργειο λογαριασμο να κανεις.

Το FaceBook δεν το ειχα ουτε για likes, ουτε για να γραφω, ουτε για να ανεβαζω video και τραγουδια, τιποτα απο ολα αυτα που κανει ο πιο πολυς κοσμος, το ειχα για την δουλεια μου, για να μιλαω με φιλους απο τα παλια που δεν μπορω να βρω εξω για καφε, και για παιχνιδια για να περναω την ελευθερη μου ωρα.

Ασε που φωτογραφιες δεν ανεβαζα παρα πολλες, ειχα πολυ λιγες, δεν ανεβαζα για το τι εκανα το καλοκαιρι, που περασα το σαβ/κο μου, τι εκανα προχθες κτλπ, ουτε καν.

Link to comment
Share on other sites

αχ ποσο σε καταλαβαινω...

 

Πραγματικα ειναι κατι το οποιο δεν ευχομαι να γινει σε κανεναν.

Γιατι μονο τοτε πραγματικα θα δειτε πως θα νιωσετε.

Το να χανετε τοσα πολλα πραγματα, μονο αυτοι που δεν εχουνε FaceBook η εχουνε για να περνανε την ωρα τους με κανα 20 φιλους κτλπ θα γελασουνε.

Ειναι σαν τι να πω, σαν να χανεσε.

Σημερα ολη μερα δεν εχω κανει τιποτα αλλο παρα μονο καθομαι πανω απο τον υπολογιστη και ψαχνω και μιλαω με ατομα μπας μπορουνε να με βοηθησουνε, και ακομα πιστευω πως αυτο το πραγμα δεν το ζω.

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη που στο λεω, και χωρις παρεξηγηση, αλλα ακουγεσαι σαν εξαρτημενος απο το fb.

 

ναι, οκ καταλαβαινω οτι ειναι κατι σημαντικο (οσο μπορει να ειναι τελος παντων) αλλα οκ. Keep going.... ;)

 

ανοιξε νεο λογαριασμο και κανε τα ολα απο την αρχη. και που ξες.... μπορει αυριο να ειναι ολα οκ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...