Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θα φανει στις προσφατες δραστηριοτητες σου οταν κανεις like...στα ενδιαφεροντα υπαρχουν καποιες σελιδες που βαζεις οτι σου αρεσει

 

¨οταν λες πράγματα που μου αρέσουν; Δηλαδή άμα μπω σε μία σελίδα και πατήσω "μου αρέσει" και άμα την βάλω στα ενδιαφέροντά μου θα είναι διαφορετικά;

:dance:
Link to comment
Share on other sites

Αν έχετε παρατηρήσει, υπάρχει στο youtube μία δυνατότητα στα comment, που γράφεις τα λεπτά και τα δευτερόλεπτα που έχει ένα video σε κάποιο σημείο και αν κάποιος πατήσει εκεί τον πάει απευθείας σε αυτό το σημείο.

 

Ξέρετε αν γίνεται να κάνουμε το ίδιο στο facebook σε video που βάζουμε από το youtube ??

my Desktop PC: Intel Core I7-920 2.66GHz - OCZ Gold Low Voltage 6GB 1600MHz - Sapphire 5850 SVGA 1GB - Asus P6T - 2XWD Caviar Blue 640GB - Windows 7 Professional 64bit GR

my Phones: HTC HD (Dutty's HD WM6.5 Leo Holly Grail R0) - HTC Desire AMOLED (AOSP Oxygen v2.0.3 Android 2.3 Gingerbread)

Σταύρος

Link to comment
Share on other sites

Αν έχετε παρατηρήσει, υπάρχει στο youtube μία δυνατότητα στα comment, που γράφεις τα λεπτά και τα δευτερόλεπτα που έχει ένα video σε κάποιο σημείο και αν κάποιος πατήσει εκεί τον πάει απευθείας σε αυτό το σημείο.

 

Ξέρετε αν γίνεται να κάνουμε το ίδιο στο facebook σε video που βάζουμε από το youtube ??

 

θα βαλεις το βιντεο που θες στο Youtube και στην μπαρα που ειναι ο χρονος θα κανεις δεξι κλικ πανω στην μπιλια και θα πατησεις : Copy Video URL at Current Time .. και μετα το κανεις επικοληση οπου θες .. και οταν το πατησεις σε παει στον χρονο που διαλεξες...!

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

¨οταν λες πράγματα που μου αρέσουν; Δηλαδή άμα μπω σε μία σελίδα και πατήσω "μου αρέσει" και άμα την βάλω στα ενδιαφέροντά μου θα είναι διαφορετικά;

οχι την βαζεις με αλλο τροπο καποια like σου μπαινουν στα εδιαφεροντα μονα τους

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

οχι την βαζεις με αλλο τροπο καποια like σου μπαινουν στα εδιαφεροντα μονα τους

 

Θα μπορούσες να γινεις λίγο πιο κατατοπιστικός; Πώς θα ξέρω ποια μπαίνουν μόνα τους; Και αυτά που δε μπαίνουν μόνα τους μπορώ να τα βάλλω εαν θέλω;

 

 

Ευχαριστώ

:dance:
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσες να γινεις λίγο πιο κατατοπιστικός; Πώς θα ξέρω ποια μπαίνουν μόνα τους; Και αυτά που δε μπαίνουν μόνα τους μπορώ να τα βάλλω εαν θέλω;

 

 

Ευχαριστώ

μολις πας στα ενδιαφεροντα θα δεις ποια εχουν μπει ναι και βεβαια μπορεις να τα βγαλεις

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα μου φαίνεται λειτουργεί το places κανονικότατα. Και για check in αλλα και για προσθήκη τοποθεσιών. Άντε να δούμε και προσφορές σιγά σιγά!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk!

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ!

 

Έκανα μόλις τώρα λογαριασμό στο Facebook και οι υπόλοιποι όταν κάνουν αναζήτηση δε με βρίσκουν. Γιατί;

Επίσης όταν πάω Λογαριασμός>Ρυθμίσεις Λογαριασμού>Όνομα>αλλαγή γιατί στο πρώτο γράφει κάτι παράξενο;

Edited by mouse
:dance:
Link to comment
Share on other sites

εμενα μου την σπαει πολυ αυτο το καινουριο που πριν μπεις σου βγαζει το μυνημα για αρχικη

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά φαντάζομαι ότι θα έχει απαντηθεί αλλά έφτασα μέχρι κάποιο σημείο πίσω στις σελίδες κ δεν το είδα οπότε είπα να ρωτήσω.Μπορούμε με κάποιον τρόπο να δούμε ποιος (φίλος ή μη)έχει δει το προφίλ μας;Κ αν ναι,ποιος είναι αυτός ο τρόπος;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά φαντάζομαι ότι θα έχει απαντηθεί αλλά έφτασα μέχρι κάποιο σημείο πίσω στις σελίδες κ δεν το είδα οπότε είπα να ρωτήσω.Μπορούμε με κάποιον τρόπο να δούμε ποιος (φίλος ή μη)έχει δει το προφίλ μας;Κ αν ναι,ποιος είναι αυτός ο τρόπος;

 

δεν γινεται

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα μου φαίνεται λειτουργεί το places κανονικότατα. Και για check in αλλα και για προσθήκη τοποθεσιών. Άντε να δούμε και προσφορές σιγά σιγά!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk!

 

Μια απο τα ιδια.. ειμαι στο χωριο και λειτουργει μια χαρα.. φυσικα δεν βρισκει κατι κοντα.. αλλα εκανα ADD το ονομα του χωριου χαχαχαχ τωρα κατι θα βγαζει.. σε οποιον βρισκεται κοντα και δουλεψει το places... καινουργιο κολλημα τωρα .. οπου παμε που δεν υπαρχει κατι ... κανουμε ADD ... hahaha

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση καθότι νέος στο facebook.

Προσπαθώ εδώ και ώρα να κάνω upload μια φωτογραφία μου για να φαίνεται η φάτσα μου στο προφίλ μου, αλλά αρνείται!:mad::p

Μου βγάζει συνέχεια το μήνυμα: "There was an error updating your profile picture. Please try again."

Καμία ιδέα για το τι μπορεί να φταίει;:worry:

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε με αλλον browser. αν συνεχισει, δοκιμασε αλλη ωρα. προφανως κανουν εργασιες παλι

Ήταν θέμα browser. Με τον opera είχα το πρόβλημα.

Μόλις δοκίμασα με τον chrome την φόρτωσε κατευθείαν.

Θενξ!!!:)

Link to comment
Share on other sites

που ειναι το Places που αναφερετε και πως λειτουργει?

Αν εχεις smartphone, θα το δεις στην εφαρμογη του facebook.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

με pc δε λειτουργει?

προς το παρων δεν εχω smartphone :p

 

Όχι, γιατί θέλει gps!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk!

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

α, δε το ξερα. ευχαριστω πολυ :)

 

πως ειναι δυνατον να ανεβαζω κατι, να φαινεται στην home και να μην φαινεται στο profile μου;:worry:

Link to comment
Share on other sites

α, δε το ξερα. ευχαριστω πολυ :)

 

πως ειναι δυνατον να ανεβαζω κατι, να φαινεται στην home και να μην φαινεται στο profile μου;:worry:

 

δεν νομιζω να γινεται

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση καθότι νέος στο facebook.

Προσπαθώ εδώ και ώρα να κάνω upload μια φωτογραφία μου για να φαίνεται η φάτσα μου στο προφίλ μου, αλλά αρνείται!:mad::p

Μου βγάζει συνέχεια το μήνυμα: "There was an error updating your profile picture. Please try again."

Καμία ιδέα για το τι μπορεί να φταίει;:worry:

 

μπορεί να κολλάει το σύστημα από την υπερβολική ομορφιά ;; :lol:

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Εχμμμ... το σκέφτηκα κι εγώ αυτό!:p

Προφανώς είναι θηλυκό το σύστημα! :lol:

[on topic] Αν και γενικά δεν είμαι υπέρ του facebook για πολλούς και διάφορους λόγους, από χθες που άρχισα να ασχολούμαι βλέπω ότι πράγματι -όπως άκουγα- μπορείς και συναντάς παλιούς φίλους, συμμαθητές κλπ που διαφορετικά δεν θα τους ξανασυναντούσες μάλλον ποτέ!

Καλό αυτό.

Και για να ξαναρθώ στο σύστημα βλέπω ότι ανεξάρτητα από browser έχει μερικές φορές την τάση να αργεί...:O

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...