Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω τι βρισκω βλακωδες.

μπαινεις στο προφιλ σου και για να βρεις ποιο καρτουν ειναι ποιος, πρεπει να περνας με το ποντικι πανω απο τις φωτο.

ασε που δεν εχει κανενα νοημα.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Το βρίσκω πολύ διασκεδαστικό , εγώ βέβαια επειδή δεν έβρισκα το καρτούν που μου άρεσε, έβαλα μια φωτό απο την ταινία v-for vendetta που επίσης μου αρέσει καλύτερα!!
Link to comment
Share on other sites

και καποια αλλη απο εδω μεσα εχει το V for vendetta..

οπως και καποιος εχει φωτο τον ψωμιαδη ντυμενο ζορο!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις μπήκα (δεν μπαίνω και συχνά) και είδα σε όλες τις επαφές μου φωτο από καρτούν, σκέφτηκα ότι πρόκειται πάλι για κάποιας μορφής ιό, μιας και είναι της μόδας οι ιοί στο fb τώρα τελευταία. :)

 

Ελπίζω να μην κρατήσει παραπάνω από τις 20 που λέγεται γιατί δεν βολεύει καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

εγω τι βρισκω βλακωδες.

μπαινεις στο προφιλ σου και για να βρεις ποιο καρτουν ειναι ποιος, πρεπει να περνας με το ποντικι πανω απο τις φωτο.

ασε που δεν εχει κανενα νοημα.

 

εγώ το βρίσκω ωραίο, αλλά όντως υπάρχει το πρόβλημα που αναφέρει η Freak. από χθες, όταν μπαίνω στο facebook, βλέπω μία μία τις φωτογραφίες για να δω ποιος είναι μέσα. :p

 

bug: βρήκα το εξής bug στο chat: όταν πατάω για να μιλήσω με κάποιον, στην αρχή μου λέει ότι ο X είναι εκτός σύνδεσης και μέσα σε 2'' μου γράφει ότι είναι συνδεδεμένος, αλλά ο X δεν έχει βγει ποτέ. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

bug: βρήκα το εξής bug στο chat: όταν πατάω για να μιλήσω με κάποιον, στην αρχή μου λέει ότι ο X είναι εκτός σύνδεσης και μέσα σε 2'' μου γράφει ότι είναι συνδεδεμένος, αλλά ο X δεν έχει βγει ποτέ. :wacko:

Αυτό είναι χρόνιο bug του facebook.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με το Chat με το κανει εδω και αρκετο καιρο..!

εκει που μιλας...ξαφνικα ο αλλος Off .... μετα ξανα γραφεις... ΟΝ !! :p

 

παντως απο τα καρτουν/anime εγω εχω βαλει τον Son Goku..!

ηθελα να βαλω τον σεριφη απο το Saber Rider Αλλα το εβαλε αλλος φιλος μου ...!

:lol::p:p

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

Πάει να γίνει μοδίτσα αυτό το σύστημα γιατί ξέρω πολλούς φίλους μου (ανάμεσα τους και εγώ) που θα κρατήσουμε τα καρτούν και μετά τις 20/11 :happy:

 

Η Candy Candy μου θα συνεχίσει να αλωνίζει στα λημέρια του FB:cool:

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Ας βγάλουμε και εμείς μια ανακοίνωση να βάλουν φωτογραφίες από κινητά, να δούμε ποσοι θα αλλάξουν εικόνες προφίλ. :lol:

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ας βγάλουμε και εμείς μια ανακοίνωση να βάλουν φωτογραφίες από κινητά, να δούμε ποσοι θα αλλάξουν εικόνες προφίλ. :lol:

ναι..να φτιαξουμε σελιδα..τελειο θα ειναι:lol:

ειδη ενας ζηλεψε και ειπε να βαλουν τραγουδιστες:p

σημερα τις βγαζουμε ειχε ομως πλακα:p

 

Εγώ μόλις μπήκα (δεν μπαίνω και συχνά) και είδα σε όλες τις επαφές μου φωτο από καρτούν, σκέφτηκα ότι πρόκειται πάλι για κάποιας μορφής ιό, μιας και είναι της μόδας οι ιοί στο fb τώρα τελευταία. :)

 

Ελπίζω να μην κρατήσει παραπάνω από τις 20 που λέγεται γιατί δεν βολεύει καθόλου.

 

οταν μπηκα και ειδα τα καρτουν για εικονες νομιζα και εγω κατι υποπτο...αλλα μου ειπαν οτι προκειται για πλακα και εβαλα toy story 3:lol:

αλλα ουτε εμενα με βολεψε και το αλλαξα αμεσως:p

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως σήμερα που μπήκα διάβασα ότι απο σήμερα εώς 25 Νοεμβρίου , να βάλουμε φωτογραφίες πρώην μας , θα έχει πολύ γέλιο!!!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ διάβασα να βάλουμε γυμνές φωτογραφίες.

δεν προκειται να το τολμισει κανενας:lol::lol::lol:

 

Πάντως σήμερα που μπήκα διάβασα ότι απο σήμερα εώς 25 Νοεμβρίου , να βάλουμε φωτογραφίες πρώην μας , θα έχει πολύ γέλιο!!!

ναι...εγω βασικα ακουσα να βαλουμε αυτουνου που μας αρεσει

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εδω και καποιες ωρες δε μπορω να μπω να συνδεθω καθολου μου λεει κατι για συντηρηση,ειναι μονο σε εμενα η γενικοτερο?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επίσης, άλλαξε ο ήχος του chat.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

αυτο με τα καρτουν ηταν κατι καλο. μας γυρισε αρκετα πισω...αντε να κανουν το ιδιο και με παλιους ηρωες της τιβι. με dukes, miani vice και τετοια...
Link to comment
Share on other sites

αυτος ο νεος ηχος στο τσατ με παραξενεψε στην αρχη αλλα ειναι πιο καλος απο τον αλλον

οταν μου στελνανε πολλα μου εσπαγε τα νευρα

ολο αλλαγες ειναι στο φεις

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

αυτο με τα καρτουν ηταν κατι καλο. μας γυρισε αρκετα πισω...αντε να κανουν το ιδιο και με παλιους ηρωες της τιβι. με dukes, miani vice και τετοια...

 

Πιστεύω δεν χρειάζεται να μας το πουν για να το κάνουμε , μπορείς να το βάλεις και μόνος σου .εγώ στο δικό μου προφίλ δεν έχω βγάλει το καρτούν που μου αρέσει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μια ερώτηση όποιος μπορεί. Ξέρετε πως μπορώ να σβήσω όλη την πρόσφατη δραστηριότητα από τον τοίχο μου; είναι πάρα πολλά και θέλω να το "καθαρίσω" τελείως αν είναι εφικτό... Ευχαριστώ προκαταβολικά!
Υγεία να έχουμε και προχωράμε...
Link to comment
Share on other sites

Eχω ξανα αναφερθει σαυτο το θεμα αλλα δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται...ο αριθμος των φιλων μου μεταβαλλονται συνεχεια...κανω add καποιους,αυξανεται ο αριθμος.Οταν ξανα μπαινω ή κανω refresh ή ξανα "Προφιλ" οι φιλοι λιγοστευουν...τι γινεται ??ξερει κανεις?
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

ή σε διαγραφουν οι φιλοι σου ή τραβαει χοντρα κολληματα η σελιδα ή καποιοι απο τους φιλους σου απενεργοποιουν το λογαριασμο τους. δε μπορω να σκεφτω κατι αλλο

 

@dverveles εγω εκατσα και τα εσβησα ολα ενα προς ενα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...