Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια ειναι κανεις απο εσας που να χρησιμοποιει το android του tiad8 μεσω τoυ internal storage στη συσκευη μας?

Samsung Galaxy S Plus GT-I9001

ROM:ParanoidAndroid 4.2 [bETA3]

Kernel:K^Kernel v1.7 (3.4.83)

Recovery:TWRP 2.6.0.0

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Γεια σας, ειμαι καινουριος στο φορουμ και ειναι το πρωτο μου ποστ αυτο!

Αποφασισα να κανω φορματ την ROM στο συγκεκριμενο μοντελο της HTC ενα λειτουργικο windows mobile αλλα απο οτι φανηκε δεν ηταν και τοσο καλη ιδεα! Το εκανα διαμορφωση πατησα να κανει reboot και μετα την εγκατασταση ανοιγε και κολουσε στο λογοτυπο της εταιριας και εμενε,κολλουσε εκει δεν φορτωνε τα windows.. Ισως να εκανα κατι λαθος οσον αφορα την εγκατασταση νεου λογισμικου , ισως να εφταιγαν τα windows και να "κουβαλουσαν" καποιο ιο ή να μην ηταν πληρες το πακετακι. Θελω καποιος που ξερει να με καθοδηγησει να το ξαναεπαναφερω με οποιονδηποτε τροπο! Ευχαριστω ! :)

 

Υ.Γ Δεν ξερω και πολλα απο κινητα!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Καλησπέρα φιλοι μου,

 

Εχω ενα htc diamond με κάρτα sim της Q. Το προβλημα που αντιμετωπίζω, ειναι οτι δεν εχω καταφέρει να εχω internet στη κάρτα μου. Εχω ενεργοποιημένο προγραμμα σπό τον πάροχο, αλλα δεν εχω καταφέρει να "βγω" στο net. Εχω πάρει τις ρυθμίσεις για την συσκευη μου από τον πάροχο, αλλα ακομη δεν τα εχω καταφέρει.

 

Τι μπορει να φταίει;; Πως μπορει να λυθεί;;

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

Η Q οπως γνωριζεις,ειναι σε εσωτερικη περιαγωγη με την Wind γιατι δεν εχει κεραιες η Q. Πρεπει να ανοιξεις την περιαγωγη δεδομενων και τα δεδομενα.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Καλησπέρα κατα λάθος εχω κλειδώσει το τηλεφωνο και δεν μπορώ να το ξεκλειδώσω παρακαλώ βοήθεια τι μπορώ να κάνω
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
πως μπορω να μεταφερω επαφες (συγχρονισω) απο το android τηλεφωνο μου, στο Diamond;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Εάν τις κάνεις εξαγωγή σε αρχείο csv μπορείς έπειτα να τις κάνεις εισαγωγή από το windows mobile.
Link to comment
Share on other sites

Εάν τις κάνεις εξαγωγή σε αρχείο csv μπορείς έπειτα να τις κάνεις εισαγωγή από το windows mobile.

 

το windows τηλεφωνο πως θα τις διαβασει για να τις εισαγει;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Θα πας στο μενου των επαφων θα κανεις εισαγωγη αρχειου και θα ψαξεις να βρεις το αρχειο csv που εβαλες μεσα
Link to comment
Share on other sites

Θα πας στο μενου των επαφων θα κανεις εισαγωγη αρχειου και θα ψαξεις να βρεις το αρχειο csv που εβαλες μεσα

 

δε βρησκω πουθενα τετοια επιλογη, μηπως το diamond επειδη ειναι καπως παλιο δεν εχει τετοια επιλογη;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορεί κάπου θα έχει επιλογή για εισαγωγή επαφής.

 

Δεν εχει το εχω ψαξει καλα

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εναρξη - επαφες - μενου κατι θα βρεις εκει

 

απολυτως τιποτα που να εχει να κανει με την εισαγωγη επαφων απο αρχειο.

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

απολυτως τιποτα που να εχει να κανει με την εισαγωγη επαφων απο αρχειο.

 

Αν ανοιξεις το windows mobile device center στο pc σου εχει καποιες ρυθμισεις και απο τι βλεπω μπορεις να

φτιαξεις ενα φακελο και να βαλεις εκει τις επαφες οπως σου ειπε ο[ kosmous γεια σου φιλε:)} και να της στειλεις στο diamont

Δυστυχως δεν μπορω να ανοιξω το htc 3470 μου να το δω καλυτερα μου εχει φουσκωσει η μπαταρια:(

αναψα το htc mini αλλα αυτο εχει 6.5 λειτουργικο και μαλλον δεν κανει τα εχω ξεχασει κιολας.

Ποσα χρονια πισω μας γυρισες :lol:

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου παλιόφιλε Νεκτάριε, στον φίλο τώρα , κάνε import το csv αρχείο στο outlook και συγχρόνισε τις επαφές με το active sync αφού συνδέσεις το κινητό.

Αν θυμάμαι καλά έτσι κάναμε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...