Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ψάξε μήπως το συγκεκριμένο πρόγραμμα έχει στις ρυθμίσεις του επιλογή για να είναι το default .
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kalispera se olous, mpori kapios na voithisi me to na mou pi pou mporo na vro to soft pou klidoni i othoni oste na min apantao kata lathos otan to exo stin thiki ?

efxaristo ek ton proteron

:)
Link to comment
Share on other sites

SensorLock

 

Ενα πολυ καλό προγραμματάκι για να κλειδώνεις το διαμαντάκι σου....

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

kalispera se olous, mpori kapios na voithisi me to na mou pi pou mporo na vro to soft pou klidoni i othoni oste na min apantao kata lathos otan to exo stin thiki ?

efxaristo ek ton proteron

 

Με αυτό κλείδώνει αυτόματα η οθόνη όταν έχεις εισερχόμενη κλήση.

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=425650

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Ορίστε και ένα βιντεάκι για να δείς ώς δουλεύει φίλε creation....

 

http://www.youtube.com/watch?v=rw_bztlQuZw

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Ααα και κάτι άλλο. Όταν μου έρχεται καινούργιο sms μου βγάζει στο tf3d ενα παραθυράκι και μου λέει το μήνυμα. Πρίν δεν ήταν έτσι, απλά μου έβγαζε στην κάτω μπάρα το πράσινο κυκλάκι(1). Κάτι πρέπει να πείραξα κ δεν ξέρω τι. Καμιά ιδέα; Αυτό μου το κάνει κ με τις υπενθυμήσεις του ημερολογίου.

 

anyone???:(

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

anyone???:(

 

start->settings->personal->sounds & notifications->notifications->Επιλέγεις messaging: new text message και ξετικαρεις το Display message on screen ;)

Link to comment
Share on other sites

start->settings->personal->sounds & notifications->notifications->Επιλέγεις messaging: new text message και ξετικαρεις το Display message on screen ;)

 

Ευχαριστώ!:D

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχω 2 ερωτήσεις:

 

Που μπορώ να βρω θέματα για το διαμαντάκι?είδα στο Youtube ότι υπάρχουν κάτι καλά!

Που μπορω να βρω το παιχνίδι Resco Bubbles?

(

)

 

Thanks!!!

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχω 2 ερωτήσεις:

 

Που μπορώ να βρω θέματα για το διαμαντάκι?είδα στο Youtube ότι υπάρχουν κάτι καλά!

(

)

 

Thanks!!!

 

xda Έχει πολλά!

 

Για το game έχεις p.m.

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Το δοκιμασα κι εγω το sensorlock πολυ καλο και βολικο πραγματικα! οταν το εγκατεστησα που ζητησε να κανω soft reset αλλα δεν εκανα!ειναι αναγκη να γινει? θα χασω φωτο/mp3 και κτλ?

Οσον αφορα την μπαταρια κι εμενα μου κανει κατι περιεργα π.χ. εχει τυχει μια φορα να το φορτισω το βραδυ και το πρωι που το ειδα ηταν κλειστο απο μπαταρια!!!!! Αλλα με μια μετρια χρηση μου κραταει κι εμενα 1-2 μερεσ το πολυ!

Το προβλημα ειναι αλλο ομωσ! το ειχα αναφερει κι αλλη φορα! Το δικο μου το διαμαντι δεν εχει το ΤFlo3D! Οσο κι αν προσπαθησα πηγα εκει που μου ειπατε εκανα οτι μου ειπατε αλλα πουθενα το TFlo!!! Υπαρχει καποιοσ τροπος να το κατεβασω; αν και με βολευει περισσοτερο το κοινο μενου με την Εναρξη απλα ειμαι περιεργη γιατι δεν υπαρχει στο κινητο σαν επιλογη για να διαλεγω πιο μενου θελω!:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ενας φιλος μου θα παρει απο vodafone το κινητο-θα εχει μενου vodafone?πως θα ειναι?

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Το δοκιμασα κι εγω το sensorlock πολυ καλο και βολικο πραγματικα! οταν το εγκατεστησα που ζητησε να κανω soft reset αλλα δεν εκανα!ειναι αναγκη να γινει? θα χασω φωτο/mp3 και κτλ?

Όταν σου ζητάει κάποιο πρόγραμμα που έχεις εγκαταστήσει να κάνει soft reset, θα κάνεις ώστε να εγκατασταθεί σωστά. Μην φοβάσαι δεν χάνεις τίποτα!

Ενας φιλος μου θα παρει απο vodafone το κινητο-θα εχει μενου vodafone?πως θα ειναι?

 

ευχαριστω

 

Λογικά θα είναι με το vodafone menu. Και το λογότυπο της εταιρίας στο πίσω μέρος του κινητού. Αλλά ας ρωτήσει πρίν το πάρει μπορεί να έχουν κάποια χωρίς vodafone αν και δεν νομίζω.

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δε γίνεται να διαβάσω 568 σελίδες, αν μπορεί κάποιος να μου απαντήσει κάτι. Πώς θα απεγκαταστήσω το Sprite Backup από τη συσκευή; Στην αφαίρεση προγραμμάτων μου λέει οτι δεν αφαιρείται ολόκληρο και με ρωτάει αν θέλω να το αφαιρέσω από τη λίστα εγκατεστημένων προγραμμάτων. Παρόλο που λέω ναι αυτό δεν αφαιρείται από πουθένα. Επίσης το συγκεκριμένο πρόγραμμα κάνει backup τα sms; Αν όχι υπάρχει κάποιο που να κάνει; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα για το Diamond που να εμφανίζει την ώρα ανατολής και δύσεις του ήλιου δίπλα από την υπάρχουσα ώρα.
Link to comment
Share on other sites

Ετσι ξαφνικα δεν εκτελει το tuchflo ειναι αναμενο αλλα δεν ανοιγει κανενα προγραμμα και κανενα πληκτρο δεν δουλευει.

Εκανα πολλα soft reset αλλα τοποτα.Δεν μπορο να μπω και μεσα για να του κανω hard.

Παιδια καμμια βοηθεια δεν ξερω πως να το ανοιξω...

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Απο την πρωτη ημερα που πηρα το diamond του εβαλα το destinator 7 και δουλευε μια χαρα. Ξαφνικα πριν λιγες ημερες οταν το ξεκινησα εδειξε την κινεζουλα αρχισε να "φορτωνει" τα βελακια και σταματησε στο προτελευταιο. Μετα απο λιγο μου βγαζει μηνυμα οτι εχει προβλημα με το destinator.exe . Το κουφο ειναι οτι οταν απενεργοποιω το τηλεφωνο το destinator δουλευει μια χαρα!!!

 

Καμμια ιδεα εχει καποιος για το τι φταιει;

Link to comment
Share on other sites

Εδω και 3 μερες προσπαθω να ενημερωσω το quickGPS γιατι το dest7 δεν βρισκει δορυφορους αλλα ενω παταω ληψη μετα απο λιγη ωρα μου γραφει "ανεπιτυχης συνδεση. παρακαλω προσπαθηστε ξανα αργοτερα". Ξερει κανεις τι μπορει να φταιει?
Link to comment
Share on other sites

Επειδη δε βλεπω να ξεκολλαει ξερει κανεις αν μπορει να γινει hard reset με καποιο αλλο τροπο εκτος της διαγραφης μνημης με καποιο κουμπι ισως ,γιατι εχει κολλησει και δε μπορω να μπω στις ρυθμισεις.
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Επειδη δε βλεπω να ξεκολλαει ξερει κανεις αν μπορει να γινει hard reset με καποιο αλλο τροπο εκτος της διαγραφης μνημης με καποιο κουμπι ισως ,γιατι εχει κολλησει και δε μπορω να μπω στις ρυθμισεις.

 

http://www.navimania.gr/showthread.php?t=11231

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Απο την πρωτη ημερα που πηρα το diamond του εβαλα το destinator 7 και δουλευε μια χαρα. Ξαφνικα πριν λιγες ημερες οταν το ξεκινησα εδειξε την κινεζουλα αρχισε να "φορτωνει" τα βελακια και σταματησε στο προτελευταιο. Μετα απο λιγο μου βγαζει μηνυμα οτι εχει προβλημα με το destinator.exe . Το κουφο ειναι οτι οταν απενεργοποιω το τηλεφωνο το destinator δουλευει μια χαρα!!!

 

Καμμια ιδεα εχει καποιος για το τι φταιει;

φιλε μου πηγαινε στα εισερχομενα μηνυματα σου και σβησε οσα MMS σου εχουν στειλει και θα παιζει κανονικα οπως πριν το destinator.

Τρωει καποιο κολλημα οταν υπαρχουν εισερχομενα MMS αλλα δεν εχουμε βρει ακομα γιατι. σβησε τα mms και θα εισαι οκ.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου πηγαινε στα εισερχομενα μηνυματα σου και σβησε οσα MMS σου εχουν στειλει και θα παιζει κανονικα οπως πριν το destinator.

Τρωει καποιο κολλημα οταν υπαρχουν εισερχομενα MMS αλλα δεν εχουμε βρει ακομα γιατι. σβησε τα mms και θα εισαι οκ.

 

Εγω παλι που δεν εχω MMS γιατι κανει ακριβως το ιδιο? :X

2 φορες που το εχω παθει, εχω επανεφερει το τηλεφωνο με επιλεκτικο restore απο backup... κατι σχετιζεται με τα personal databases (οπως οριζονται απο το Sprite backup) απο οτι εχω καταλαβει.

Current status: Galaxy S7 Duos, HP Spectre X360, Synology DS215j
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...