Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ιv) το touch ειναι τοσο καλο οσο του iphone?

 

ΟΧΙ !!!

 

Υ.Γ. αγνοήστε αυτό το υστερόγραφο.Το γράφω γιατί πρέπει το μήνυμά μου να έχει πάνω από 10 χαρακτήρες για να δημοσιευτεί...:ninja:

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

πηρα τηλεφωνο στη cosmote και μου ειπανε οτι δεν περνει 2in1 ειναι σιγουρο αυτο που λες?ευχαριστω

 

Ειναι σιγουρο 100%.Και εγω εχω κοσμοτε 2σε1 στο διαμαντι και δουλευει μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

GEIA SAS EIMAI MELOS STO FORUM ARKETO KAIRO ALLA SMR APOFASISA NA GRAPSO .

SMR PIGA KAI EIDA APO TO KONTA TO DIAMOND KAI EPIDI ENDIAFEROME THA ITHELA NA MOU PITE TIN GNOMI SAS GIA TO TILEFONO AYTO . ZITAO TIN GNOMI KIRIOS KATOXOUS TOU DIAMOND

AN AKSIZEI I AGORA KAI NA MIN PANEI STRAFI KAI TOSA LEFTA:)

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

GEIA SAS EIMAI MELOS STO FORUM ARKETO KAIRO ALLA SMR APOFASISA NA GRAPSO .

SMR PIGA KAI EIDA APO TO KONTA TO DIAMOND KAI EPIDI ENDIAFEROME THA ITHELA NA MOU PITE TIN GNOMI SAS GIA TO TILEFONO AYTO . ZITAO TIN GNOMI KIRIOS KATOXOUS TOU DIAMOND

AN AKSIZEI I AGORA KAI NA MIN PANEI STRAFI KAI TOSA LEFTA:)

 

Αναλογα τι ζητας φιλε μου.Ειναι μια χαρα pda,και σιγουρα δεν θα σε απογοητευσει.Εσυ εισαι ο μονος που θα αποφασισεις αν θα το παρεις η' οχι.Και μιας και το ειδες αν σου αρεσε χτυπα το.:) Επισης μην περιμενεις σε αυτη την ενοτητα να σου πει καποιος να μην το παρεις(εκτος απο τον NLS):D ,θα ηταν καλυτερα να ριξεις μια ματια και στους διαξιφισμους.

Link to comment
Share on other sites

πηρα τηλεφωνο στη cosmote και μου ειπανε οτι δεν περνει 2in1 ειναι σιγουρο αυτο που λες?ευχαριστω

 

Αφου το δουλευω με 2 in 1. Ειναι τουλαχιστον η.......ιοι. Εχουν να ανανεωσουν τη λιστα των συμβατων συσκευων τους χρονια τωρα.

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Οταν στελνω μηνυμα μου βγαζει αντιγραφο στα εισερχομενα πως γινεται να μην το κανει αυτο.
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Οταν στελνω μηνυμα μου βγαζει αντιγραφο στα εισερχομενα πως γινεται να μην το κανει αυτο.

 

Στα μηνυματα,options επελεξε σμσ/μμσ,κατω κατω στην δευτερη καρτελα,message,να μην ειναι τσεκαρισμενη η δευτερη επιλογη.(keep copies of sent items in sent folder)

Δεν ειμαι σιγουρος αλλα αυτο πρεπει να ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Στα μηνυματα,options επελεξε σμσ/μμσ,κατω κατω στην δευτερη καρτελα,message,να μην ειναι τσεκαρισμενη η δευτερη επιλογη.(keep copies of sent items in sent folder)

Δεν ειμαι σιγουρος αλλα αυτο πρεπει να ειναι.

 

Οχι δεν ειναι αυτο.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Θανο εχει απαντηθει ακριβως ποιο πανω απο το μυνημα σου, διαβαστε και λιγο το κερατο μου.

Οι απαντησεις στο forum ανα δευτερη σελιδα ειναι σχεδον ιδιες, δεν λεω να διαβασει κανεις 10 σελιδες, τουλαχιστον τις 3 τελευταιες.

Επειδή υπαρχουν πολλοι νεοι χρηστες στα ppc, ασχοληθειται λιγο μαζι του, πατηστε ολες τις συντομευσεις στα προγραμματα και στις ρυθμισεις να δειτε τι μπορειται να φτιαξετε απο μονοι σας.

Αυτα τα μηχανηματα κανουν παππαδες και οι περισσοτερες αποριες θα ταιριαζαν καλυτερα σε forum της nokia και της ericsson.

 

Τωρα πειτε μου «αφου δεν γουσταρεις μην μας απαντας».

Φιλικα:):D:):D:lol:

 

Αμα διαβάσεις το manual τότε θα καταλάβεις δεν εξηγεί τίποτε τα οεωρει όλα αυτονόητα εγώ μετά απο 6 πόκετ είναι το χειρότερο manual που διάβασα

άλωστε και για αυτό πο 500 σελίδες αυτού του side πάντως 6 μέρες που το έχω καλό είναι απο όπως λέει και ο ΓΕΩΡΓΙΟΥ << ΠΟΛΥ ΚΛΟ ΚΛΟ ΚΑΙ ΑΥΓΟ ΤΙΠΟΤΕ >>

Στην ουσία έχεις ένα θεαματικό πόκετ αλλά όχι καινοτόμο

Καλύτερη η πορεία απο τον προορισμό
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Δεν ξερω αν εχει ειπωθει αλλα σημερα εμαθα οτι τα HTC DIAMOND που κυκλοφορουν αυτην την στιγμη στην ελληνικη αγορα ειναι παραεισαγωγη. Το εμαθα απο ατομο του service HTC/QTEK. Επισης μου ανεφερε οτι οταν θα ειναι ετοιμα τα windows 6.1 pro greek δεν θα υπαρχει επισημη υποστηριξη.....
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν εχει ειπωθει αλλα σημερα εμαθα οτι τα HTC DIAMOND που κυκλοφορουν αυτην την στιγμη στην ελληνικη αγορα ειναι παραεισαγωγη. Το εμαθα απο ατομο του service HTC/QTEK. Επισης μου ανεφερε οτι οταν θα ειναι ετοιμα τα windows 6.1 pro greek δεν θα υπαρχει επισημη υποστηριξη.....

 

Αυτός που στο είπε είναι 'άσχετος'. Αν πάρεις την Ace Hellas και ρωτήσεις θα σου πούνε ότι υπάρχει επίσημη εισαγωγή από αυτούς με Ελληνικά WM 6,1 μόνο που την έχει μόνο cosmote - oteshop - Γερμανός. Όλα τα άλλα είναι προς το παρόν παραεισαγωγή και σε αυτά δεν θα μπούν ποτέ Ελληνικά WM 6,1. Όσοι πήραν παραεισαγωγή την έπαθαν γιατί το τηλέφωνό τους χάνει πολύ από την αξία του.

Link to comment
Share on other sites

Οταν στελνω μηνυμα μου βγαζει αντιγραφο στα εισερχομενα πως γινεται να μην το κανει αυτο.

 

Αυτή είναι και η έννοια του threaded sms!

Απνεργοποίησε τα threded sms και ετσι δε θα υπάρχουν στα εισερχόμενα!

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι και η έννοια του threaded sms!

Απνεργοποίησε τα threded sms και ετσι δε θα υπάρχουν στα εισερχόμενα!

 

Πως το κανουμε αυτο;

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Πως το κανουμε αυτο;

 

 

http://209.85.135.104/search?q=cache:tmJ2J0oDxIkJ:www.navimania.gr/showthread.php%3Fp%3D113976+threaded+sms&hl=el&ct=clnk&cd=1&gl=gr

 

Μηνυμα 65 απο "katerini"

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=382548 Ευκολος τροπος.

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=371565 Μεσω registry.

 

To εκανα και εγω γιατι μου ειχε σπασει τα νευρα το threded sms.

Εκανα και επιτελους τους φακελους μου:)

Link to comment
Share on other sites

Αυτο εδω HKCU\Software\Microsoft\Inbox\Settings\OEM\SMSInbo xThreadingDisabled" Value=0 (threaded) or 1 (single) υπαρχει μεσα στη συσκευη η πρεπει να κατεβασουμε καποιο προγραμμα για να το δουμε;
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια σε αλλους δουλευει το spb gprs monitor κανονικα και σε μενα οχι.

Μηπως θελει καμμια ρυθμιση;

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά έχω την αγγλική συσκευή ... δεν μπορώ με καμια δύναμη να βάλω Ελληνικό πληκτρολόγιο τουλάχιστοννα γράφω μηνύματα στα ελληνικά?
Link to comment
Share on other sites

φυσικά μπορείς

 

έχει υπωθεί ΤΟΣΕΣ φορές που δεν ξέρω καν που να σου πρωτοπώ να ψάξεις

 

ακόμα και σε αυτό το thread

...μπορείς να μου πείς κάποιο που να δουλεύει και να είναι καλό?...και να μην χρειάζεται να το αγοράσω?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...