Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα και πάλι,

υπάρχει κάποιος τρόπος τα emails (από pop3) να αποθηκεύονται στον αποθηκευτικό χώρο (4gb) και όχι στη μνήμη του τηλεφώνου. Αναφέρομαι στο email αυτό καθεαυτό και ΟΧΙ στα attachments για τα οποία υπάρχει ειδική ρύθμιση.

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

den tha to pistepsete....ti apenergopiisi tou antivirus ekana ti apegkatastasi ti hard reset sto kinito tipota...k telika ti itan?to usb kalodio...to opio itan to mamisio k fortize to kinito kanonika k episis sto kinito anagnorize oti paei na gini sundesi alla sto laptop tipota..k molis allaksa kalodio tsoup ....tha trelatho
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

re paidia xerei kaneis an to exei ferei h Vodafone(exv epidotish)?
[sIGPIC][/sIGPIC]Ericsson 197,337,388,768,688,788,T39,T68_SE P900,K500,P910,K750,W800,K800,W910,T650,C905,X1,X10mini+pro_Nokia 6150,3210,8210,7110,6510,3650,6100,6600,6680,9500_Motorola MicroTac 7500,StarTac130,V3x,K1_Panasonic G500,GD90,GD92_Siemens C25,SL45,SX1,S65_Sharp GX20,GX30_Samsung D600,B2100,Galaxy SIII, Sonim XP1, Qtek8010,2020i,S100,9100,8310_iPAQ 6515,hx4700_O2 XDA IIs_Dell Axim X51V_FSC N560_MIO A701_SONY Xperia S,J,T,,Z,Z2_Z5_iPhone 3GS,4,5.6,7
Link to comment
Share on other sites

contacts-menu-select contacts-all-menu-delete, δεν το εχω δοκιμάσει, λογικα τις διαγραφεί.

Ευχαριστω παιδια...

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Παιδες αυριο η μεθαυριο μου φερνει ο γερμανος το diamond:D

Θα θελα να μαθω με αυτο το προγραμμα της tim που πληρωνεις ενα συγκεκριμενο ποσο το μηνα και σερφαρεις οσο θελεις τι αλλο μπορεις να κανεις??Μπορεις να μπεις msn χρησιμοποιωντας αυτο το προγραμμα??

Αν μπορεις να κανεις αρκετα πραματα να αλλαξω εταιρια γιατι προς το παρον εχω βονταφον η οποια δεν εχει και 3G εδω...:(

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρησει κανεις οτι καποιες φορες χάνει την ώρα?

Σε μια βδομαδα που το έχω ,έχει μεινει πίσω 2 φορες!

Καμια σκέψη?

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις ποια εκδοση του music id λειτουργει σωστα στο diamond ?:)

 

και μηπως υπαρχη καποιο προγραμμα σαν το photoshop ? ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Έχει παρατηρησει κανεις οτι καποιες φορες χάνει την ώρα?

Σε μια βδομαδα που το έχω ,έχει μεινει πίσω 2 φορες!

Καμια σκέψη?

 

Start -> Settings -> Phone -> Time Zones (tab)

 

και απενεργοποίησε το "Automatic Change time zone and clock"

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρησει κανεις οτι καποιες φορες χάνει την ώρα?

Σε μια βδομαδα που το έχω ,έχει μεινει πίσω 2 φορες!

Καμια σκέψη?

Η ωρα συγχρονιζει και με τον υπολογιστη οταν κανεις συνδεση. Για δες και αυτο.

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

kalispera paidia.skeftomai na to paro to omorfo dimanti kai ego.exo akousei polla kala alla kai kapia elatomata opos einai logiko.alla malon tha to paro.mia erotisi mono giati den mporo na to katalabo.sta sms pousous xaraktires grafoume?sto eliniko diamanti panta milame.
Link to comment
Share on other sites

και μηπως υπαρχη καποιο προγραμμα σαν το photoshop ?

 

1) Pocket Artist

 

2) Photogenics

 

Και τα δύο κάνουν παπάδες στο ppc!

 

Θα τα βρείς στο γνωστό μαγαζάκι

Link to comment
Share on other sites

kalispera paidia.skeftomai na to paro to omorfo dimanti kai ego.exo akousei polla kala alla kai kapia elatomata opos einai logiko.alla malon tha to paro.mia erotisi mono giati den mporo na to katalabo.sta sms pousous xaraktires grafoume?sto eliniko diamanti panta milame.

 

φιλε μου και εγω ειμαι παραμονες που θα το παρω...

η αληθεια ειναι πως εχει τα παντα τα παντα ομως,τωρα οσο για τα μειονεκτηματα μονο η μπαταρια ειναι...

α 160 χαρακτηρες εχει:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
sta sms pousous xaraktires grafoume?sto eliniko diamanti panta milame.

 

Κανονικά όπως σε όλες τις συσκευές... 160 ελληνικούς χαρακτήρες.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

se euxaristo poli file mou.makari na einai to mono provlima kai etsi kai alios h arxi tha einai diskoli otan tha to matheneis.ekei pisteuo pos tha exei provlima mpatarias.allios meta tha einai ok.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
τωρα οσο για τα μειονεκτηματα μονο η μπαταρια ειναι...

 

Για άλλους η έλλειψη θύρας SD είναι μεγαλύτερο μειονέκτημα γιαυτό και είναι λίγο σχετικό το τι θεωρεί μειονέκτημα ο καθένας.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Για άλλους η έλλειψη θύρας SD είναι μεγαλύτερο μειονέκτημα γιαυτό και είναι λίγο σχετικό το τι θεωρεί μειονέκτημα ο καθένας.

 

τι εννοεις φιλε μου;

δεν παιρνει καρτα μνημης;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Ενδιαφέρομαι για το επερχόμενο Diamond Pro αλλά δεν έχω καθόλου προηγούμενη εμπειρία με windows mobile....υπήρξα για χρόνια χρήστης Palm.

 

Θα ήθελα να ρωτήσω μερικές ίσως υπερβολικά αφελείς ερωτήσεις: :O :O

1) Επιθυμώ να το αγοράσω από την Ελλάδα για να έχω το ελληνικό interface μέσω της ACE. Σε αυτή τη περίπτωση εκτός από τα ελληνικά και τα αγγλικά, υπάρχει η δυνατότητα να εγκαταστήσω και άλλες γλώσσες (πχ. γερμανική και σουηδική για τη χρήση των ειδικών χαρακτήρων τους κατα τη συγγραφή κειμένου);

2) Η εγκατάσταση προγραμμάτων σε αυτές τις γλώσσες (γερμανική και σουηδική) καθώς και η περιήγηση σε σελίδες από αυτές τις χώρες είναι συμβατή με το ελληνικό interface;

3) Δεν νομιζω να υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τη χρήση SIM μη ελληνικών δικτύων...:confused:

4) Στα windows mobile μπορεί να εγκατασταθεί οποιοδήποτε πρόγραμμα τρέχει στα XP ή υπάρχουν περιορισμοί;

 

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.

Link to comment
Share on other sites

@thodoris 1982

160 χαρακτήρες στο ελληνικό, ουπς, με πρόλαβαν πολλοί. :)

 

youtube μπαίνεις κανονικά.

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις φιλε μου;

δεν παιρνει καρτα μνημης;

 

Μα καλα ,ενδιαφερεσαι παλι να αγορασεις νεα συσκευη

χωρις να γνωριζεις τα χαρακτηριστικα της ? :O :tease:

http://www.htc.com/www/product.aspx?id=46286

(σε πειραζω..)

 

Καλησπέρα,

Ενδιαφέρομαι για το επερχόμενο Diamond Pro αλλά δεν έχω καθόλου προηγούμενη εμπειρία με windows mobile....υπήρξα για χρόνια χρήστης Palm.

 

Θα ήθελα να ρωτήσω μερικές ίσως υπερβολικά αφελείς ερωτήσεις: :O :O

1) Επιθυμώ να το αγοράσω από την Ελλάδα για να έχω το ελληνικό interface μέσω της ACE. Σε αυτή τη περίπτωση εκτός από τα ελληνικά και τα αγγλικά, υπάρχει η δυνατότητα να εγκαταστήσω και άλλες γλώσσες (πχ. γερμανική και σουηδική για τη χρήση των ειδικών χαρακτήρων τους κατα τη συγγραφή κειμένου);

2) Η εγκατάσταση προγραμμάτων σε αυτές τις γλώσσες (γερμανική και σουηδική) καθώς και η περιήγηση σε σελίδες από αυτές τις χώρες είναι συμβατή με το ελληνικό interface;

3) Δεν νομιζω να υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τη χρήση SIM μη ελληνικών δικτύων...:confused:

4) Στα windows mobile μπορεί να εγκατασταθεί οποιοδήποτε πρόγραμμα τρέχει στα XP ή υπάρχουν περιορισμοί;

 

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.

 

Καλησπερα .

1) Αν και δεν το εχω ψαξει ιδιαιτερα ,λογικα ναι,με εφαρμογες πληκτρολογιου γλωσσων

θα μπορεις να προσθεσεις γερμανική και σουηδική.

2)Δεν υπαρχει προβλημα

3)επισης,δεν υπαρχει προβλημα.Οτι ισχυει και με τις υπολοιπες συσκευες

4) Οχι ,καμμια σχεση ,υπαρχουν εφαρμογες φτιαγμενες ειδικα για λειτουργικο windows mobile (2003 ,5,κλπ)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις φιλε μου;

δεν παιρνει καρτα μνημης;

 

Οχι, 4 γκιγκα ενσωματωμενη.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια οπως βλεπετε ειμαι 'καινουριος' διοτι εχω το account εδω και καιρο αλλα ειναι το πρωτο μου ποστ!τεσπα!σε λιγες μερες θα αποκτισω και εγω το διαμαντη αλλα θα ηθελα εαν ειναι ευκολο καποιος να μου πει η να μου προτινει καποια προγραμματα για να εγκαταστησω στο διαμαντη!σας ευχαριστω προκαταβολικα :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...