Jump to content

LG KF750


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Απαντήσεις 179
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μαγκες γεια σε ολους, θα ηθελα βοηθεια σχετικα με το κινητακι μου, LG KF750, χαλασε η οθονη και εγω ειχα ολες τις επαφες στο τηλεφωνο και οχι στην SIM, τωρα πρεπει να τις περασω στην SIM η να τις βαλω στο PC μεσω του PC Sync, το 2ο δεν γινετε γιατι πρεπει να εχω οθονη ωστε να επιλεξω να γινει μεταφορα δεδωμενων μεσω USB και λοιπα, αλλιως μπαινει στην μουσικη απο μονο του, και δεν μπορω να βρω οπως ειναι λογικο το μενου, ωστε να μεταφερω τις επαφες στα τυφλα (αντιγραφη η μετακινηση το ιδιο μου κανει).

 

Στον γερμανο μου ειπαν οτι οταν παει αντιπροσοποια για να φτιαχτει η οθονη, θα σβηστουν ολα γιατι 99% θα κανουν upate το λογισμικο.

 

Θα μπορουσε καποιος που εχει ιδιο κινητο (επειδη εγω δεν γνωριζω κανεναν μα κανεναν) να μου γραψει τις συντομογραφιες μενου, ωστε να γινει η αντιγραφη?

Εννοω οταν πατας το Εντερ, το μεσεο κουμπι το ασημενιο, και μετα πατας αριθμους, σε βγαζει μεσα στα μενου χορις να χριαζετε να πατας ξανα το εντερ καθε φορα. Ελπιζω να καταλαβατε τι ζηταω, Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Γεια χαρά στην παρέα. Είμαι κάτοχος του secret από τον Απρίλιο του 09. Γενικά το κινητό δεν μου είχε παρουσιάσει κανένα πρόβλημα. Το τελευταίο διάστημα όταν δέχομαι κλήσεις δεν κουδουνίζει και πολλές φορές όταν δέχομαι την κλήση δεν ακούω τον συνομιλητή. Έκανα hard reset αλλά δεν άλλαξε κάτι. Το πρόβλημα αυτό είναι γνωστό και σε άλλους χρήστες, λύση όμως υπάρχει;
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
αν μπορεί κάποιος να μου πει γιατί δεν μπορώ να φορτώσω βιντεάκι στο youtube ενώ πριν έβλεπα κανονικά
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
γιατί η youtube (google) αλλα και η adobe αλλάζουν συνεχώς την κωδικοποίηση στο Flash κάτι που στις παλιότερες συσκευές δεν αναβαθμίζεται, οπότε και δεν μπορεί κανείς να συνεχίσει να βλέπει τα video.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...