Jump to content

Assassin's creed


LILOU
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά θα ήθελα την βοήθεια σας.

Έχω κολλήσει στην πίστα όπου σε εγκλωβίζουν σε ένα κάστρο και σου επιτίθονται πολλοί κουκουλοφόροι. Μόλις τους σκοτώσεις(αν τα καταφέρεις, εγώ πάντως με πολύ δυσκολία) αρχίζεις να κυνηγάς ένα τύπο, όπου το σκάει από την οροφή. Τι κάνω απο κεί και πέρα. Τον κυνηγάω?

Το έχω προσπαθήσει, και με πολύ κόπο (αφού όλο εμπόδια μπαίνουν μπροστά μου, άνθρωποι κτλ.)τον ψιλοφτάνω τότε μένω από χρόνο και ξανά απ΄την αρχή δηλ. μέσα στο κάστρο με τους κουκουλοφόρους.

Βοήθεια παιδιά τι πρέπει να κάνω? Όσο περισσοτέρες λεπτομέρεις και tips τόσο καλύτερα.

Τhanks εκ των προτέρων....:blink:

:p
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως το θυμάμαι αυτό που λες.

 

Εγώ αυτό που έκανα είναι να ξεφύγω κακήν-κακώς από τους κουκουλοφόρους που λες ανεβαίνοντας όλο και πιο πάνω και ταυτόχρονα ακολουθώντας τον τύπο που θες να πιάσεις (και αυτός την κάνει από την οροφή)

 

Το σημαντικό είναι να τον πιάσεις και να τον σκοτώσεις. Όλοι οι υπόλοιποι είναι εκεί για να σε δυσκολέψουν - μην ασχοληθείς κάν.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Πως τα κατάφερες να ξεφύγεις από τους "κακούς"μέσα στο κάστρο. Αυτοί δεν σε αφήνουν να κουνήσεις. Σε έχουν κυκλώσει και σε τσακίζουν. Τέλος πάντων αυτοί δεν είναι πρόβλημα, γιατί κάποια στιγμή τους σκοτώνω όλους και βγαίνω στην ταράτσα όπου ξεκινάει το κυνηγητό.:wacko:

Και επίσης, πως τον σκοτώνεις αυτόν που κυνηγάς αφού είσαι μονίμως πίσω του. Δεν προλαβαίνεις να τον φτάσεις και να τον σκοτώσεις γιατί τελειώνει ο χρόνος. Όταν κινείται ο ήρωας μας (και μάλιστα τρέχει) δεν μπορεί να τον φτάσει και να τον σκοτώσει. Άσε που προσπαθούν να σε σκοτώσουν και διάφοροι "κακοί" γύρω γύρω και σε αποσυντονίζουν.

Άσε, μου φαίνεται απίστευτα δύσκολο. Και δυστυχώς πιστεύω ότι δεν θα το προχωρήσω ποτέ.

Σε ευχαριστώ πολύ. Θα το προσπαθήσω ξανά αν και δεν το βλέπω να τα καταφέρων.

Τhanks anyway....;)

:p
Link to comment
Share on other sites

Επίσημα βγαίνει 28 Μαρτίου στην Ευρωπη. (ή κάπου εκεί).

Ανεπίσημα... ψάχ'το. hint hint.

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

εχω το assassins creed σε pc game και ανα 15-20 λεπτα με "πεταει" εξω απο το παιχνιδι λεγοντας οτι αυτη η εφαρμογη πρεπει να τερματιστει και αν θελω να στειλω αναφορα κλπ κλπ....

 

απο εκει που παιρνω τα παιχνιδια μου ειπαν πως το εχει ξανακανει σε καποιους που εχουν ATI καρτες γραφικων...αλλα και γενικοτερα με αλλα παιχνιδια συμβαινει

 

ξερει κανενας για αυτο το πραγμα???θα μπορουσε να ειναι κατι αλλο?

 

στο ιντερνετ δεν βρισκω κατι σχετικο

 

ευχαριστω

 

να σημειωσω οτι εβαλα τους τελευταιους drivers που κυκλοφορουν και το ξανακανει το φαινομενο αυτο

Link to comment
Share on other sites

σπασμενο ειναι αλλα δεν παιζει ρολο αυτο..εχω παιξει δεκαδες παιχνιδια....το ατομο ειναι φιλος δεν θα επαιρνα σκαρτο πραμα

 

του εχουν αναφερει και αλλοι τετοιο προβλημα..συμβαινει απο παιχνιδι σε παιχνιδι

 

δεν ξερει ομως την λυση γιατι δεν προλαβαινει να ασχοληθει(ειλικρινα)

 

για αυτο λεω αν ειναι καποιος ομοιοπαθης....και αν βρηκε λυση με καποιο τροπο ας γραψει!

Link to comment
Share on other sites

κι ομως παιζει σημαντικο ρολο.Ισως δεν καναν σωστα το σπασιμο και υπηρξε προβλημα στην εφαρμογη.Προσπαθησε να βρεις αλλα *****.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια εψαξα στο ιντερνετ και στην παγκοσμια πιατσα υπαρχει προβλημα με τα κρακ Που κυκλοφορουν για αυτο και κολλαει το παιχνιδι

 

αν ξερει κανεις για καινουργια κρακ να εχουν βγει και να ειναι λειτουργικα ας μου στειλει πμ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Φαντάσου το σαν την σειρά GTA. Τερματίζεις όλες τις αποστολές και μετά απλά κόβεις βόλτες στις πόλεις μαζέυοντας σημαίες κλπ.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

kalhspera paidia egw shmera phra to game authentiko g pc me to pou anoixa to game kollhsa sth prwth prwth apostolh einai kati koukouloforoi pou perpatane me kati stamnes sto kefali oi odhgies m lene na perasw kati tetoio me to pou tous akoumpaw spane oi stamnes k xana apo th arxh ti prepei na kanw g na perasw;;;anamenw bohtheia.
Link to comment
Share on other sites

Το repack των RELOADED δουλέυει άψογα.

Πάρτε και ένα screenshot :p

 

http://img229.imageshack.us/img229/7606/assasinsbjjh5.th.jpg

 

μα τί κάνουνε... έχει και τέτοια στο παιχνίδι ?? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Άχαχαχα!

Όχι, απλά πήγα να επιτεθώ σε έναν και με ικέτεψε να του χαρίσω τη ζωή. Επεσε στα γόνατα, ε σε κάποια φάση πήγε να σηκωθεί και ήταν στην κατάλληλη θέση, οπότε πήγα μπροστά του και έβγαλα το screenshot :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

kalhspera paidia egw shmera phra to game authentiko g pc me to pou anoixa to game kollhsa sth prwth prwth apostolh einai kati koukouloforoi pou perpatane me kati stamnes sto kefali oi odhgies m lene na perasw kati tetoio me to pou tous akoumpaw spane oi stamnes k xana apo th arxh ti prepei na kanw g na perasw;;;anamenw bohtheia.

ok to xeperasa auto to shmeio k eimai twra leap of faith logika prepei na kanw ena alma alla patwntas ola ta koumpia pou leei de mporw na kanw tipota. help de xerw ti na kanw. o assasin einai akinhtopoihmenos

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
παιδεσ εχω κολλησει στιν 3 πιστα νομιζω εχω παιξει τιν arce - damascus-jerousalim σε ps3 κ μετα δεν ξερω τι να κανω δεν μου εμφανιζει αλλους εχθρους για να δολοφονησω εχς φαει κολλημα δεν ξερω τι να κανω
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πρέπει να πας στο rich district της κάθε πόλης και θα εμφανίσει ξανά το τι πρέπει να κάνεις. Ή αλλιώς άκουσε προσεκτικά τι λέλει ο Μπάρμπας στο assasination beareau...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...