Jump to content

Entourage (HBO - Nova)


YpNoS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

(***spoiler warning****)

 

 

Season highlight για το κλείσιμο :)

Αυτό που βγήκε (6x12) ήταν το φινάλε; Πώς πέρασε έτσι αυτή η σεζόν; Μου φάνηκε πολύ γρήγορη!

 

Δεν βλέπω ακόμα το video, θα δω απόψε το επεισόδιο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 67
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτό που βγήκε (6x12) ήταν το φινάλε; Πώς πέρασε έτσι αυτή η σεζόν; Μου φάνηκε πολύ γρήγορη!

 

Δεν βλέπω ακόμα το video, θα δω απόψε το επεισόδιο.

 

Φινάλε και ένα πολύ καλό επεισόδιο σε μια κατά τα άλλα πολύ μέτρια χρονιά. Μη δεις το video αλλά όταν δεις τη σκηνή θα καταλάβεις πολύ καλά για ποια πρόκειται :p

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Κρατα το 6χ12 να παιζει αφου βγουν οι τιτλοι τελους.. εχει μια εκπληξη στο τελος.

 

Καλο επεισοδιο, νεα ροη στην ιστορια των παιδιων.. Απιστευτες ερμηνειες απο τον μεγιστο Ari :D

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Κρατα το 6χ12 να παιζει αφου βγουν οι τιτλοι τελους.. εχει μια εκπληξη στο τελος.

 

Καλο επεισοδιο, νεα ροη στην ιστορια των παιδιων.. Απιστευτες ερμηνειες απο τον μεγιστο Ari :D

 

:lol::lol:

 

 

He Jason Bourned him :p

Thanks, δεν το είχα δει. Θεός ο τύπος.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να μπορουσα να το δω και γω , αλλα δεν εχω ιδεα απο το πως ''κατεβαινουν'' αυτα τα πραγματα , και ειμουνα και Αμερικη και εφυγα το Σαββατο πριν την προβολη που ειχε την Κυριακη το HBO , ειδα απο διαφημιστικο οτι θα το εχει και η nova , ξερεις κανεις ποτε ??
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να μπορουσα να το δω και γω , αλλα δεν εχω ιδεα απο το πως ''κατεβαινουν'' αυτα τα πραγματα , και ειμουνα και Αμερικη και εφυγα το Σαββατο πριν την προβολη που ειχε την Κυριακη το HBO , ειδα απο διαφημιστικο οτι θα το εχει και η nova , ξερεις κανεις ποτε ??

Στη NOVA το προβάλλει το novacinema3 κάθε Σαββατοκύριακο στις 21:00. Ξεκίνησε το Σ/Κ που μας πέρασε με τα 2 πρώτα επεισόδια της πρώτης σεζόν.

Link to comment
Share on other sites

 

He Jason Bourned him :p

Thanks, δεν το είχα δει. Θεός ο τύπος.

:lol: Αυτή η ατάκα μου έμεινε κι εμένα! Επίσης το τηλεφώνημα στο τέλος μου θύμισε την Liz Lemon & τα αντίστοιχα τηλεφωνήματά της σε κάτι μεσίτες (από 2η σεζόν 30 Rock)

(***spoiler warning****)

 

 

Season highlight για το κλείσιμο :)

Δεν το συζητώ, όχι απλά season, αλλά ίσως series highlight, και πιθανώς από τις πιο απολαυστικές σκηνές φέτος! Η έκφραση "ξέρω ότι αυτό που πάω να κάνω είναι γ@#$το και θα το καταφχαριστηθώ" που έχει ο Ari όταν βγαίνει από το ασανσέρ στην αρχή της σκηνής είναι ανεκτίμητη! :respect:

 

Και πειράζει που θέλω κι εγώ να το κάνω αυτό κάποια στιγμή;

:rolleyes: :D

 

[χμμ... πήγα κατευθείαν στα μηνύματα του marvin για να κάνω quote και μου ξέφυγε ότι το τελευταίο μήνυμα ήταν πάλι δικό μου... Όποιος moderator το δει, ας τα συνενώσει παρακαλώ!]

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Πρεμιέρα για την 7η σεζόν στις 27 Ιουνίου!

 

 

(***spoiler warning****)

 

 

Season highlight για το κλείσιμο :)

Καλά, είδα αυτό το μήνυμα και μπήκα να ξαναδώ τη σκηνή, όπως και

, και απλά ανυπομονώ περισσότερο για την πρεμιέρα!

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣΣΣΣ , αντε να ξεκινησει γιατι εχω παθει εξαρτηση.....................

 

Και μαλλον θα ειμαι εκει την συγκεκριμενη ημερομηνια οποτε θα το δω και live...

 

:w00t:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καταπληκτικο το πρωτο επεισοδιο της 7ης σαιζον , και οσο βλεπω οτι οι Αμερικανοι εχουν καμια 10αρια καναλια HD και εμεις κανουμε εγκαίνια και γιορτη για την Digea μου ερχετε να φυγω μεταναστης!!!Τελειο για ακομη μια φορα και σε HD,ανυπομονο για το επομενο :happy:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Η 7η σεζόν εξελίσσεται ευχάριστα, αν και δεν έχω δει ακόμα το προχθεσινό επεισόδιο.

 

Όπως ανακοινώθηκε, η 8η σεζόν του χρόνου θα είναι και η τελευταία, πιθανότατα με λιγότερα επεισόδια.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι φανατικός της σειράς, ειδικά Ari Gold...! Η σαιζόν όντως εκτυλίσσεται πολύ ωραία, η επόεμνη θα έχιε λιγότερα επεισόδια, αλλά θα κυκλοφορήσει και ταινία για το τέλος της σειράς, όπως έχει ήδη γίνει γνωστό.

 

Llllooooooooooyyyydddddddddd...! :D

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Η 7η σεζόν εξελίσσεται ευχάριστα, αν και δεν έχω δει ακόμα το προχθεσινό επεισόδιο.

 

Όπως ανακοινώθηκε, η 8η σεζόν του χρόνου θα είναι και η τελευταία, πιθανότατα με λιγότερα επεισόδια.

 

Απιστευτο το προχθεσινο και στο τελος σε αφηνει με μια μικρη αγωνια , τελικα ερχονται τα πανω κατω , δεν εδειξε ομως ουτε για ενα δευτερολεπτο Sloan που ειναι απο της αγαπημενες μου , μετα τον Ari φυσικα , που τα χρειαστηκε τελικα με την αλλη που εδιωξε , βλεπω να υπαρχουν και εκει ''περιεργα''.

 

Παντως ειμαι εκληπτικο ποσο φρεσκια ειναι αυτη η σειρα , και το βλεπεις απο το διαφορα gadget και απο μερικους διαλογους που γινονται ..

Ειδικα με του ari το Lindsay Blowhan επαθα πλακα.

 

Εννοειτε οτι με τιποτα δεν θα ηθελα να τελειωσει στην 8 σαιζον , πιστευω οτι μπορει να τραβηξει και αλλο χωρις να γινεται κουραστικη , παντως και ταινια να βγει οπως λενε θα σπασει ταμεια .

Link to comment
Share on other sites

I don't want to talk to anybody.

Was I not clear? Nobody!

I don't care if Justin Bieber calls and wants me to negotiate

the rights to his virginity.

I don't want to talk to him.

Nobody!

Ari gold's gold :D

Link to comment
Share on other sites

Ειδικα με του ari το Lindsay Blowhan επαθα πλακα.

I don't want to talk to anybody.

Was I not clear? Nobody!

I don't care if Justin Bieber calls and wants me to negotiate

the rights to his virginity.

I don't want to talk to him.

Nobody!

+1 :lol: :respect:

Link to comment
Share on other sites

Κατάντησα κουραστικος αλλα sorryyyyy , ειδε κανεις σας το καινουργιο επεισόδιο? Αυτο με τα γκεστακια κοντευει να με τρελανει , αυτη ειναι σειρα , P Diddy !!!:yahoo: , καταπληκτικη η σκηνη εκει με την Amanda και τον Ari που ζηταει την χαρη και αυτος μενει καγκελο ( μην λεω και τι γινετε στην σειρα....!!)

 

Lenny Kravitz !!!!!!!!

 

And Sloan..., you are my FOCUS!!! ( όποιος δει το 7 επεισόδιο θα καταλάβει )

Edited by alexasso
Link to comment
Share on other sites

Ρε η σειρά τα σπάει, τι να λεμε! Ο Αρι απλά δεν υπάρχει , μετά έρχεται ο Ντραμα.

Yπάρχουν δυο τρόποι για να πετύχεις…

1)ποτέ μη λες όλα όσα ξέρεις

2)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αλλο ενα καταπληκτικο επεισοδιο , περιμενω πως και πως να ερθει το βραδυ για να δω το καινουργιο...ετοιμαζομαι και για αμερικη αυτες τις μερες και θα μενω και κοντα σε HBO store , οποτε θα περασω να παρω και κανενα αναμνηστικο απο την σειρα ...ετσι για να υπαρχει
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά η φετινή σεζόν μου φαίνεται κακή. Ειδικά το side-story του Turtle μου προξενεί χασμουρητά και το όλο θέμα με τις τάσεις αυτοκαταστροφής του Vince έχει παρατραβήξει.

Ο Ε απλά υπάρχει και ο Drama ενώ είναι ο συνηθισμενος του υστερικός εαυτός δε βγάζει γέλιο πλέον. Το ίδιο και ο Ari που παρότι η ιστορία του έχει αρκετό ενδιαφέρον είναι πια εντελώς αποκομμένος από το Vinnie και την υπόλοιπη σειρά.

Τα μόνα θετικά στοιχεία που βλέπω φέτος είναι η προσθήκη του Lavin (Scott Caan), η γραμματέας του E :happy:, άντε και η επιστροφή του Billy Walsh αν και έχουν αλλάξει το χαρακτήρα εντελώς.

 

ΥΓ. Από τον James Cameron στον Peter Berg :rolleyes:

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Ναι οντως δεν ειναι απο τις καλυτερες σεζον , αλλα εντελως κακη δεν ειναι , θα συμφωνησω σε αυτα που αναφερεις για Drama , Ari , και για τον Vince , αλλα μην ξεχνας οτι αυτη μαλλον οπως λενε θα ειναι και η τελευταια σεζον για την σειρα , οποτε καπως τα πραγματα πρεπει να χωρισουν και να δειξει για ολους τους χαρακτηρες την εξελιξη τους σε βαθος χρονου..

 

Μην ξεχναμε οτι δεν υπαρχουν και πολλα να κανουν μαζι σαν παρεα πια ολοι αυτοι , η ιστορια προσπαθει να εξελιχθει παραλληλα τωρα πια για να ειναι και να φαινεται πιο φυσικο το τελος ( '' και ζησαν αυτοι καλα και εμεις καλυτερα'' , κατι τετοιο ας πουμε)

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς θα συμφωνήσω μαζί σας, φέτος δεν έχει τόσο γέλιο η σειρά όσο άλλες χρονιές.

Και ακόμα ένας λόγος είναι πιστεύω ο παραμερισμός του Loyd.

Για μένα το πιο αστείο δίδυμο ήταν Ari-Loyd. Με διαφορά! Και φέτος σε 9 επεισόδια ούτε μια φορά δεν είχαν καμιά καλή στιχομυθία.

 

 

Looooyyyyydddddddd! We are going to hell, so bring your sunblock..

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Δεν επαιξε εχθες το καινουργιο επεισοδιο στην Αμερικη και εγινε ο χαμος ο ιδιος, τελικα την επομενη Κυριακη λενε θα παιχτει διπλο επεισοδιο για να καλυψουν και αυτο που δεν εδειξαν εχθες.Τωρα αλλου διαβασα και οτι το επομενο ειναι και το τελευταιο της σαιζον , κοντευω να τρελαθω.
Link to comment
Share on other sites

αλλα μην ξεχνας οτι αυτη μαλλον οπως λενε θα ειναι και η τελευταια σεζον για την σειρα , οποτε καπως τα πραγματα πρεπει να χωρισουν και να δειξει για ολους τους χαρακτηρες την εξελιξη τους σε βαθος χρονου..

 

Αν διάβασα καλά, θα υπάρξει και 8η mini-season με 6 επεισόδια, τα οποία θα ακολουθήσει και ταινία... Αλλά δεν ξέρω κατά πόσο το παραπάνω είναι αλήθεια ή πρόκειται για φήμη.

 

Anyway, το θέμα είναι πως παρόλο που η σειρά έχει χάσει λίγο τη μαγεία και την προσμονή για τις μεγαλειώδεις ατάκες Ari, Lloyd και Drama (έχει αποκτήσει λίγο "δραματικό" προφίλ), δεν παύει να αποτελεί ευχάριστο 25λεπτο, και τουλάχιστον προσωπικά περιμένω πάντα πώς και πώς το επόμενο επεισόδιο.

 

ΥΓ. Κορυφαία μουσική επένδυση σχεδόν σε όλα τα επεισόδια, by the way!

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...