Jump to content

Sony Ericsson W980


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
βρε παιδιά, αν είναι δυνατόν....έξαλλη είμαι!!! φτιάχνεις αυτό το κινητό, που τα έχει όλα και δεν βάζεις φλας και εστίαση στην κάμερα;;;; ΓΙΑΤΙ??????? κατανοεί κανείς αυτή τη λογική να μου την εξηγήσει; εντάξει ξέρω ότι είναι κινητό, αλλά τα έχει όλα επάνω...είναι τόσο κρίμα να πηγαίνουν χαμένες δυνατότητες...τόσα άλλα κινητά έχουν...τι να πω....
'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδιά, αν είναι δυνατόν....έξαλλη είμαι!!! φτιάχνεις αυτό το κινητό, που τα έχει όλα και δεν βάζεις φλας και εστίαση στην κάμερα;;;; ΓΙΑΤΙ??????? κατανοεί κανείς αυτή τη λογική να μου την εξηγήσει; εντάξει ξέρω ότι είναι κινητό, αλλά τα έχει όλα επάνω...είναι τόσο κρίμα να πηγαίνουν χαμένες δυνατότητες...τόσα άλλα κινητά έχουν...τι να πω....

 

Μπορει να ειναι λογοι μαρκετινγκ, μπορει και για κατασκευαστικους λογους...

Σιγουρα παντως αν ειχε αυτα τα δυο χαρακτηριστικα που αναφερεις, θα ηταν και ακριβοτερο προφανως! :)

Quadra 660av
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω εμένα πάντως σαν καταναλωτή νιώθω ότι με δουλεύουν ψιλό γαζί... πόσο πιο ακριβό; ας βγάλουν κι ένα ολοκληρωμένο σ' αυτό το σχεδιασμό και βγάζουν τα υπόλοιπα μισά...αλλά το 'χουν παρακάνει με τις συγκεκριμένες ελλείψεις στα περισσότερα μοντέλα. δε το καταλαβαίνουν ότι όσα μπ και αν είναι η κάμερα που βάζουν είναι ουσιαστικά άχρηστη για φωτογραφίες - έστω καθημερινές της παρέας, ποιος δε τις χαίρεται αυτές; - τι να πω...
'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν ειναι "cybershot" κινητο. Απο την στιγμη που βαζουν το (W)980i μπροστα, δηλωνουν οτι ανηκει στην κατηγορα walkman οποτε δεν τους νοιαζει και τοσο η καμερα...

Ειναι δηλαδη κινητο με "μουσικη κατευθυνση".

 

Δεν διαφωνω παντως με την τοποθετηση σου. Και γω θα ηθελα ενα κινητο που να τα εχει (σχεδον) ολα!

Quadra 660av
Link to comment
Share on other sites

μα η αυτοματη εστιαση και το flash δεν ειναι προνομια μονο των cybershot κινητων :cool:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μα η αυτοματη εστιαση και το flash δεν ειναι προνομια μονο των cybershot κινητων :cool:

Από ότι φαίνεται στην SE, πλέον είναι... ;)

Link to comment
Share on other sites

Μπα..εδω εχει αυτοματη εστιαση και το παλιο μου w810i και το w610i.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδιά, αν είναι δυνατόν....έξαλλη είμαι!!! φτιάχνεις αυτό το κινητό, που τα έχει όλα και δεν βάζεις φλας και εστίαση στην κάμερα;;;; ΓΙΑΤΙ??????? κατανοεί κανείς αυτή τη λογική να μου την εξηγήσει; εντάξει ξέρω ότι είναι κινητό, αλλά τα έχει όλα επάνω...είναι τόσο κρίμα να πηγαίνουν χαμένες δυνατότητες...τόσα άλλα κινητά έχουν...τι να πω....

 

Welcome in Walkman branding :)

 

Μπα..εδω εχει αυτοματη εστιαση και το παλιο μου w810i και το w610i.

 

 

These ? Last year :lol:

Link to comment
Share on other sites

paidia pote tha kikloforisei?

Το κινητο το :blink: σε εντυπο germanos στα 435 ευρο!!! :up:

Φανταζομαι αυτον τον μηνα θα εχει κυκλοφορησει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπα..εδω εχει αυτοματη εστιαση και το παλιο μου w810i και το w610i.

Το ξέρω μιας και που είχα το w610, γι αυτό και ανέφερα το πλέον...

 

Το κινητο το :blink: σε εντυπο germanos στα 435 ευρο!!! :up:

Φανταζομαι αυτον τον μηνα θα εχει κυκλοφορησει.

Αρκετά καλή η τιμή για Γερμανό και πρώτη κυκλοφορία.

Link to comment
Share on other sites

435 ευρώ αρχική τιμή, την θεωρώ τουλάχιστον τσιμπημένη. Το κινητό δεν αξίζει πάνω από 270-280.

Με 8gb καρτα εσωτερικη μνημη πιστευω οτι ειναι μια χαρα σαν αρχικη τιμη!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με 8gb καρτα εσωτερικη μνημη πιστευω οτι ειναι μια χαρα σαν αρχικη τιμη!

 

Πως το αιτιολογείς αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Ειναι walman Κινητο,**ΔΕΝ** έχει wi-fi,(:lol:) είναι καινουριο, έχει το "κλικ" - την ιδιαιτεροτητα- με τον σχεδιασμο του και τα 8gb οπως πρωτοαναφερθηκαν!!Και για να μην πολυλογω, νομίζω να έχεις δει αυτο!!

Είναι λιγο τσιμπημενα βεβαια, αλλα ειναι οκ. 270-280 δεν κατατασεται με τπτ!!

για μενα θα του εβαζα για τιμη ενα 360!:)

 

Υ.Γ. Ασχετως αν ειμαι ΚΑΤΑ των SE!:p

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Ειναι walman Κινητο, έχει wi-fi, είναι καινουριο, έχει το "κλικ" - την ιδιαιτεροτητα- με τον σχεδιασμο του και τα 8gb οπως πρωτοαναφερθηκαν!!Και για να μην πολυλογω, νομίζω να έχεις δει αυτο!!

Είναι λιγο τσιμπημενα βεβαια, αλλα ειναι οκ. 270-280 δεν κατατασεται με τπτ!!

για μενα θα του εβαζα για τιμη ενα 360!:)

 

Υ.Γ. Ασχετως αν ειμαι ΚΑΤΑ των SE!:p

wi-fi δεν εχει.ομως εχει μια λειτουργια με την οποια μπορεις να ακουσεις ραδιο χωρις ακουστικα :music:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

wi-fi δεν εχει.ομως εχει μια λειτουργια με την οποια μπορεις να ακουσεις ραδιο χωρις ακουστικα :music:

 

δεν εχει...:confused:

αυτο με τα ακουστικα ναι, εχει βουηξει!!Ολοι το κανουν θεμα!!

 

(για ρωτα το a1200, που δουλευουμε χωρις ακουστικα!!;))

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει...:confused:

αυτο με τα ακουστικα ναι, εχει βουηξει!!Ολοι το κανουν θεμα!!

 

(για ρωτα το a1200, που δουλευουμε χωρις ακουστικα!!;))

Διαβασα αναλυτικη παρουσιαση και στο φορουμ και στο site της SE και τετοια λειτουργια δεν ειδα.ετσι ειχα την εντυπωση κι'εγω.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, το κινητό το έχω ήδη δει.

 

Κάτι καινούργιο ουσιαστικά δεν προσφέρει και δεν βλέπω ποια είναι η «ιδιαιτερότητα» που έχει και το κάνει να αξίζει 435 ευρώ την στιγμή που με σαφώς λιγότερα χρήματα μπορεί κάποιος να πάρει κάποια καλύτερη πρόταση.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο η SE το εχει κανει με πολλα μοντελα!Σωστη η παρατηρηση σου!!

Και το μονο που μπορει να διαφερει αναμεσα σε 2 κινητα, θα ειναι η τιμη (που θα απεχει απιστευτα η μια απο την αλλη) και το design!!:O

και οι ικανοτητες ιδιες!

 

ρεζιλικια....

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, το κινητό το έχω ήδη δει.

 

Κάτι καινούργιο ουσιαστικά δεν προσφέρει και δεν βλέπω ποια είναι η «ιδιαιτερότητα» που έχει και το κάνει να αξίζει 435 ευρώ την στιγμή που με σαφώς λιγότερα χρήματα μπορεί κάποιος να πάρει κάποια καλύτερη πρόταση.

Με τετοια μνημη,εχω την εντυπωση οτι δεν θα βρεις αξιολογο μουσικο κινητο στην αγορα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με τετοια μνημη,εχω την εντυπωση οτι δεν θα βρεις αξιολογο μουσικο κινητο στην αγορα.:)

 

Γιατί το λες αυτό; Επειδή η SE τιμολογεί τόσο τα 8 GB, σημαίνει και ότι είναι καλή τιμή;

 

Ξέρεις καλά ότι υπάρχουν κάρτες μνήμης που κοστίζουν ΠΟΛΥ φθηνότερα και φαντάζομαι θα ξέρεις επίσης ότι επειδή βαφτίζει «walkman» τα κινητά της δεν σημαίνει ότι παίζουν μουσική καλύτερα και από δικά της μοντέλα αλλά και από άλλων κατασκευαστών.

 

Ερώτηση: γιατί να πάρει κάποιος το W980 με 435 ευρώ και να μην πάρει ένα K850 που κάνει 318 στο Πλαίσιο και να κοτσάρει και μια ή περισσότερες microSD; Και θα έχει ένα καλύτερο κινητό, και λιγότερα χρήματα θα έχει δώσει.

 

Για παράδειγμα, Κ850 στα 318 ευρώ και κάρτα Kingston 4GB microSD στα 35 ευρώ, σύνολο 353 ευρώ (τιμές Πλαισίου) και αν θέλει ντε και καλά να έχει 8 GB παίρνει και δεύτερη κάρτα. Κάνω κάπου λάθος;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W980

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...