Jump to content

Sony Ericsson Xperia X1


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

poia nokia re file kai prasina aloga?????edw tous mamhse kanonika h se!!!SE FOR EVER:love::love::love::love::clap::yahoo:

 

Ακριβώς! Άρε Sony Ericsson, αγαπημένη μου εταιρεία...

 

 

:lol::lol::lol::lol:

 

Πού βρήκες το αστείο; Που τους ξεσκίσαμε κανονικά;;;;; Αργήσαμε λίγο αλλά άντε να μας πάνε κόντρα! Χαχαχα...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

poia nokia re file kai prasina aloga?????edw tous mamhse kanonika h se!!!SE FOR EVER:love::love::love::love::clap::yahoo:

Τους μάμησε με 3,2 Mpxls??:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Τους μάμησε με 3,2 Mpxls??:wacko:

 

file aplws an dn saresei dn xerw kleise to pc!!!dn mporwww as faw ban alla min leme mamakieees!!!!

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

Δεν λέω πολύ καλό επιτέλους μας έδειξε τα δόντια της η SE...

 

Εδώ και πολύ καιρό ακουγοταν οτι θα βγάλει με win 06 αλλά δεν ξέραμε την τελική εμφάνιση και το έκανε με το καλύτερο τρόπο!!!

 

Άντε να του βάλεις και ένα πολύ καλό πρόγραμμα πλοήγησής με τo εξωτερικό bluetooth του P1i να πετάει!!!

 

Τιμούλα να ακούσω...

 

(((Thanks akis!;))))

 

 

 

 

file aplws an dn saresei dn xerw kleise to pc!!!dn mporwww as faw ban alla min leme mamakieees!!!!

 

Μην το κάνουμε vs δεν λέει...:)

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

file aplws an dn saresei dn xerw kleise to pc!!!dn mporwww as faw ban alla min leme mamakieees!!!!

:lol::lol::lol:

Είπα οτι δεν μ'αρέσει?:wacko:

 

Απλά μην το θεοποιείτε.Το είπα και πιο πάνω.Είναι καλό στην κατηγορία του.

Link to comment
Share on other sites

Πού βρήκες το αστείο; Που τους ξεσκίσαμε κανονικά;;;;; Αργήσαμε λίγο αλλά άντε να μας πάνε κόντρα! Χαχαχα...

 

Ε καλά δεν είναι και πολύ δύσκολο να πάνε κόντρα :lol:.. Εκτός των άλλων μας συμφέρει και τους δύο (nokia-ericsson).

Καλό είναι να υπάρχει ανταγωνισμός, για να αναγκάζονται να βγάζουν καινούργιες τεχνολογίες και νέα κινητά ;).

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol:

Είπα οτι δεν μ'αρέσει?:wacko:

 

Απλά μην το θεοποιείτε.Το είπα και πιο πάνω.Είναι καλό στην κατηγορία του.

 

entaxei dn to kanw vs opws eipe o filos!alla to THEOPOIW epeidh EINAI theiko:O:O

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

Τιμούλα να ακούσω...

 

Είναι κάπως νωρίς ακόμα.

 

Πάντως είναι σίγουρα το επόμενο κινητό μου :D.

 

 

 

(((Thanks akis!;))))

 

Τίποτα φίλε μου :)

Link to comment
Share on other sites

Είναι κάπως νωρίς ακόμα.

 

Καλά σίγουρα απλά μια αναφορά έκανα για να μην ξεχνιόμαστε...

 

 

Τώρα το είδα ((aGPS)) δλδ το έχει ενσωματομένο γιατί αυτό (a) δεν το κατάλαβα..

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Τώρα το είδα ((aGPS)) δλδ το έχει ενσωματομένο γιατί αυτό (a) δεν το κατάλαβα..

 

Είναι ίδιου τύπου όπως των Nokia N95-N82 :rolleyes:, Ναι ενσωματομένο είναι :).

Link to comment
Share on other sites

Αν εβαζε και μια 5αρα καμερα πανω, θα εστελνε ολους τους αλλους (απατους) ...

 

Και μετά τι θα έβαζε στο επόμενο μοντέλο ;).

Link to comment
Share on other sites

Άργησε να βγάλει καλό μοντέλο η SE και μας το αντεπέδωσε με τον καλύτερο τρόπο... Αλά ρε 'σεις, όλο σε έξοδα μας βάζει η SE...:lol:

Πάντως δεν μπορείς να συγκρίνεις ένα N82 με το X1i γιατί απλά το X1i είναι κατά μακράν καλύτερο. Θα μου πείτε ''μα το'' και θα σας πω ''τι;;;'' τα 5MPixels του Ν82 όλοι η ιστορία; Το Qwerty και την Wide VGA οθόνη του X1i που το πας του πω. Και από σχεδιασμό σκίζει... Ποιό ολοκληρωμένο Smartphone με Windows Mobile δεν έχω δει ΠΟΤΕ!

Link to comment
Share on other sites

Τους μάμησε με 3,2 Mpxls??:wacko:

 

Εχμμ...η κάμερα σε τέτοιου τύπου τηλέφωνα ειναι περισσότερο διακοσμητική....Εκτός αυτο΄τ,η κάμερα είναι η ίδια που χρησιμοποιήθηκε ήδη και στο W960i,συνεπώς είναι ένα κλικ πιο κάτω σε απόδοση από του Κ800...Οπότε,μιλάμε και για μια πολύ καλή και πολύ ποιοτική κάμερα στα 3,2 megapixels...Συν το βίντεο ανάλυσης vga στα 30 fps...(που δεν είναι κατόρθωμα,το ξέρω,αλλά το αναφέρω ως επιπρόσθετο χαρακτηριστικό...).

 

Τιμή υπολογίζω περίπου 650 ευρώ..Το πολύ 700..

 

Τους έπιασε κυριολεκτικά όλους στον ύπνο!!Από τη ΝΟΚΙΑ είχαμε κανένα νέο;Όπως και από Samsung ή lg?

Link to comment
Share on other sites

Τιμή υπολογίζω περίπου 650 ευρώ..Το πολύ 700..QUOTE]

 

Τζάμπα... Μόλις βγει θα τρέξω με 10000000000000 να το πάρω.:lol::lol:

 

 

Ξέρετε ότι 2 ώρες μετά την δημιουργία του Thread κάναμε 3 σελίδες;;;;;:X:blink::blink::wacko::wacko:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι να πρωτο-υποθέσω:θα τρέξεις με 1000 ή θα δώσεις 1000 να το πάρεις; :lol: Θα δείξει!!

 

Να υπενθυμίσω ότι τα 65,536 χρωματα της οθόνης είναι περιορισμός των Windows Mobile και δεν ευθύνεται η SE γι'αυτό... ;)

Link to comment
Share on other sites

Να υπενθυμίσω ότι τα 65,536 χρωματα της οθόνης είναι περιορισμός των Windows Mobile και δεν ευθύνεται η SE γι'αυτό... ;)

 

Αυτό μας χαλάει; Δεν έχει και πολύ μεγάλη διαφορά...

Link to comment
Share on other sites

Να υπενθυμίσω ότι τα 65,536 χρωματα της οθόνης είναι περιορισμός των Windows Mobile και δεν ευθύνεται η SE γι'αυτό... ;)

 

Δεν νομίζω να είναι «περιορισμός» των windows. Γιατί άμα ήταν έτσι το "O2 XDA Atom" πως κατάφερνε να παίζει με τα 256.000 χρώματα που είχε ;).

Θέλω να πω επειδή το κόστος οθόνης θα εκτοξεύετε στα ύψη για αυτό και δεν την βάζουν.. όχι ότι δεν μπορούνε :).

Link to comment
Share on other sites

Αυτό μας χαλάει; Δεν έχει και πολύ μεγάλη διαφορά...

 

H ευκρινια εχει μεγαλυτερη σημασια αν και 256Κ θα ηταν ευπροσδεκτα, ισως με τα WM7 να εχουμε 256Κ και μεγαλυτερη ευχρηστια.

 

Γι'αυτο μαλλον η MS στραφηκε στην SE και στην Νοκια, και να προωθησει τα WM σε μεγαλυτερο κοινο.

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

Όντως νομίζω ότι είναι περιορισμός του λειτουργικού αυτος..Θα το ψάξω και θα ενημερώσω,επειδή δε θέλω να παραβλέψω αυτό που είπες και να το θεωρήσω λανθασμένο! ;)
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol:

 

 

--------------------------------------

 

Επιτέλους έβαλαν και USB

 

 

http://img523.imageshack.us/img523/4889/usbul3.jpg

 

Αυτο ειδα και εγω και μου εφυγε το τσερβέλο!!!!!!Επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να είναι «περιορισμός» των windows. Γιατί άμα ήταν έτσι το "O2 XDA Atom" πως κατάφερνε να παίζει με τα 256.000 χρώματα που είχε ;).

Θέλω να πω επειδή το κόστος οθόνης θα εκτοξεύετε στα ύψη για αυτό και δεν την βάζουν.. όχι ότι δεν μπορούνε :).

 

Είναι αλήθεια αυτό που λες. Αλλά οι περισσότερες συσκευές Smartphone ή μη, με Windows Mobile έχουν 65.000

Link to comment
Share on other sites

Μην προτρέχετε!

Ας ακούσουμε και την απάντηση της ΝOKIA:p

 

+1:lol:

 

ai gia sou!!:p

 

fantazome kati se E90 me windows...;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

+1:lol:

 

ai gia sou!!:p

 

fantazome kati se E90 me windows...;)

Το Ε90 και έτσι όπως έχει είναι άξιο ανταγωνισμού;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X1
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...