Jump to content

Samsung SGH-U900 Soul


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το παρήγγειλα απο κατάστημα wind :happy:

Μεσα στην επόμενη εβδομάδα θα το έχω στα χέρια μου.

Προσωπικά δε με ενδιαφέρουν τα παιχνίδια και το θεωρώ πανέμορφο κινητό...

Για να σας φύγει η περιέργεια, η τιμή χωρίς σύνδεση στα καταστήματα Wind είναι 480 ευρώ αλλα εγώ εκμεταλέυτηκα την επιδότησή μου και τους πόντους απο το Wind Avantage και μου βγαίνει 290 ευρώ

Το δικό μου, το U600 που έχω τώρα ενός χρόνου, άψογο, με δευτερη μπαταρία, επιτραπέζιο φορτιστή το κουτί του και ότι αυτό είχε μέσα πουλήθηκε 140 ευρώ:D οπότε μου βγήκε το Soul 150 ευρώ :p

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 591
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

themes,java games φανταζομαι οτι δεν παιρνει και παλι.

 

Γιάννη καλησπέρα

Το κινητό έχει theme editor, με το οποίο τροποποιείς όποιο θέμα θες, ή φτιάχνεις απο την αρχή ένα δικό σου.

Για τα παιχνίδια δε το έχω ψάξει, δε με ενδιαφέρουν τόσο...

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

θα παω στο πλαισιο να το δω απο εβδομαδα.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη καλησπέρα

Το κινητό έχει theme editor, με το οποίο τροποποιείς όποιο θέμα θες, ή φτιάχνεις απο την αρχή ένα δικό σου.

Για τα παιχνίδια δε το έχω ψάξει, δε με ενδιαφέρουν τόσο...

 

χμ,τοτε κατι γινεται:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα απο κατάστημα wind :happy:

Μεσα στην επόμενη εβδομάδα θα το έχω στα χέρια μου.

Προσωπικά δε με ενδιαφέρουν τα παιχνίδια και το θεωρώ πανέμορφο κινητό...

Για να σας φύγει η περιέργεια, η τιμή χωρίς σύνδεση στα καταστήματα Wind είναι 480 ευρώ αλλα εγώ εκμεταλέυτηκα την επιδότησή μου και τους πόντους απο το Wind Avantage και μου βγαίνει 290 ευρώ

Το δικό μου, το U600 που έχω τώρα ενός χρόνου, άψογο, με δευτερη μπαταρία, επιτραπέζιο φορτιστή το κουτί του και ότι αυτό είχε μέσα πουλήθηκε 140 ευρώ:D οπότε μου βγήκε το Soul 150 ευρώ :p

σκατζοχοιρε περιμενουμε εντυπωσεις και σχολια το συντομοτερο , αντε γιατι το καλοκαιρι εφτασε και δεν την παλευω χωρις νεο κινητο.:lol:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα ξερει κανεις πως ενεργοποιουμε το java στο τηλεφωνο γιατι δεν μπορω να εγκαταστησω το εορτολογιο στο U900.Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

και το κυριότερο να μάθουμε πως είναι το ακουστικό του αφού τα περισσότερα reviews λένε οτι η ένταση στο ακουστικό σε εξωτερικό περιβάλλον είναι κακή

OnePlus 3T

LeTV X800 CN

Link to comment
Share on other sites

αγγελος απο μπαταρια και ακουστικο δεν περιμενω να κανει κατι η σαμσουνγκ.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

αυτο με το java το εχω και εγω απορια!Εχω περασει 2 παιχνιδια και τιποτα !!!

Τ'ακουστικα ειναι φοβερα και το κινητο το εχω απο εχθες (αφου το φορτισα ) και δεν το εχω αφησει σε ησυχια , mp3 , καμερα , βιντεο κλπ... ακομη η μπαταρια δεν εχει πεσει !!!

Κανα παιχνιδακι ομως ???????????????????

Link to comment
Share on other sites

αυτο με το java το εχω και εγω απορια!Εχω περασει 2 παιχνιδια και τιποτα !!!

Κανα παιχνιδακι ομως ???????????????????

 

Στα Samsung ποτέ δε μπορούσες να περάσεις παιχνίδια με εύκολο τρόπο.

Δοκίμασε τον τρόπο που τα περνάγαμε στο U600 μήπως δουλεύει και στο U900 και πες μας αν τα κατάφερες. Προσοχή, δοκίμασε αρκετά, δε δουλεύουν όλα!

 

Τον τρόπο θα τον βρείς εδώ

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

αυτο με το java το εχω και εγω απορια!Εχω περασει 2 παιχνιδια και τιποτα !!!

Τ'ακουστικα ειναι φοβερα και το κινητο το εχω απο εχθες (αφου το φορτισα ) και δεν το εχω αφησει σε ησυχια , mp3 , καμερα , βιντεο κλπ... ακομη η μπαταρια δεν εχει πεσει !!!

Κανα παιχνιδακι ομως ???????????????????

 

 

για πες μας κι αλλα για το κινητο ρε φιλε :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

i camera einai para polu kali me antishake, autofocus kai flas. To N95 pou eixa den travouse toso megales foto kai kathares !

To mp3 paizei teleia kai einai polu leitourgiko to touch pad giati otan eisai se katastasi anamonis kai akous mp3 ta oikonidia allazoun gia na elegxeis tin mousiki enw otan den akous mousiki ta oikonidia allazoun se suntomeuseis pou exeis esu wrisei !!!

Exw meinei afwnos me tin mpataria , akomi na to fortisw apo tin Paraskeui !!!!!!!

Auto pou tou leipei einai ena programma gia na diabazei excel, word kai ppt opws sta PDA kai episis i leitourgia wi-fi alla einai toso WRAIAO KAI POIOTIKA TELEIO POU TA KSEXNAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TO radiofwno einai polu kalo kai exei kai RDS !!!KALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO...!!!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου το πληκτρολογιο πως ειναι? ευχρηστο θα το λεγες? Τα πληκτρα touch στις συντομευσεις του υπακουουν κανονικα ή σε ψιλοπαιδευουν..? Τζογος καθολου παιζει? Ακουστικη συνομιλιας?.. Ενα mp3 μπορει να οριστει ως ηχος μηνυματος πλεον οπως και στο d880 ?.. Απο sar τι λεει..??

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

ειναι πολυ στιβαρο και δεν κουναει καθολου , δεν εχει τζογο !!!!!!

τα mp3 μπορεις να τα βαλεις ως κληση !!!!! Τα ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ , ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΥΠΟΔΟΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΣΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΟΤΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ ΘΕΛΕΙΣ π.χ SENHEISSER !!!!!

ΔΕΝ ΕΙΧΑ Π Ο Τ Ε SAMSUNG ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΠΩΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΥΠΟΣΤΗΡΗΚΤΗΣ ΤΟΥΣ !!!!

SEEEE YAAAAAAAAAAAAAA

Link to comment
Share on other sites

PAIDIA TO TOUCH PAD EINAI POLU DYNATO KAI MESA APO TO KINHTO STIS RYTHMYSEIS MPOREIS NA TO KANEIS EYAISTHITI KAI SUPER EUAISTHITO !!!

MILAW ME TOSO KALA LOGIA GIATI MEXRI THN PARASKEUH HMOUN KWLLHMENOS ME TO NOKIA N95 KAI TO HTC TOUCH CRUISE POU EXW ALLA META THN PARASKEUH TA EBALA STA KOUTIA TOUS KAI EXW TO SAMSUNG KAI MALLON AYTO THA EXW APO EDW KAI PERA !!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Συμφορουμιτη,καταρχην καλοριζικο!!:)

 

Να κανω και εγω μια δυο ερωτησουλες

Μπορεις να βλεπεις ful screen τις φωτογραφιες που εχεις αποθηκευμενες οχι στη κυρια μνημη,αλλα στη καρτα μνημης;;

 

Επισεις μπορεις να δημιουργησεις νεους φακελους να αποθηκευεις τα sms??

 

TNX!!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Auto pou tou leipei einai ena programma gia na diabazei excel, word kai ppt opws sta PDA

 

στο υ600 μπορουσα να του περασω και excel και word και τα ανοιγε κανονικα εβγαλαν αυτη την ικανοτητα απο το υ900?

ειναι δυνατον?

εισαι σιγουρος χουσκαρις?

και ακομα για την μπαταρια το εχεις απλα ανοιχτο απο την παρασκευη χωρις να το πολυ-δουλευεις ή το δουλευεις κανονικα?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

σε αυτα τα χρηματα παντως θα προτιμησω το g810 που κυκλοφορησε επιτελους.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ νομίζω πως είναι αρκετά αυτά τα χρήματα για αυτή τη συσκευή, αν και σε αυτή την περίπτωση πληρώνεις τα 5ΜΡ σε λεπτό περιτύλιγμα. Από εκεί και πέρα δεν έχει να προσφέρει κάτι ιδιαίτερο κυρίως σε ανθρώπους που έχουν καλή σχέση με τη Samsung!!!

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Katarxin gia na min leme kou koutamares (και ακομα για την μπαταρια το εχεις απλα ανοιχτο απο την παρασκευη χωρις να το πολυ-δουλευεις ή το δουλευεις κανονικα?) , kserete eseis kanenan pou na exei agorasei kainourgio kinito kai apla na to exei anoixto kai na to koita ? ? ? les na to blepw mono kai na ton p@*@w????!!!!!

Deyteron otan les fasarioziko periballon , esu diladi exeis kataferei na miliseis apo to kinito sou mesa se club i stin oikodomi otan eisai dipla sto compresser ????? !!!!!!!!!!!!

Ayto peri neo fakelo gia sms den to ekana kai den me endiaferei , opote den mporw na sou apantisw .

Tis foto nai mporeis na tis deis full screen apo tin karta mnimis .

Elpizw na sas boithisa kai egw ligoulaki , oso me to ti tha eperne kapoios me auta ta lefta sigoura uparxoun alla tosa kinita pda , uiq , ppc , luxure kinita , slide , clamshell etc... bgalte ekrei eseis ....

Link to comment
Share on other sites

file huskyaris se kathe review loipon gia to u900 tha diavaseis gia to xamhlhs entashs akoustiko otan se pairnei kapoios thlefwno kathws kai gia thn xamhlh entash se koudounisma klhshs kai se mp3..

fasartzidiko perivallon vevaia ennow otan eisai exw kai perpatas se polysyxnasto dromo an mporeis aneta na miliseis me kapoion giati ayto akrivws diavasa. oti den mporeis!

malista vrika kai kati odhgies pws na tou auxiseis thn entash alla ayto einai allo thema...

OnePlus 3T

LeTV X800 CN

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-U900 Soul

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...