Jump to content

Samsung SGH-G810


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατά τακτά διαστήματα βγάζει ενα σύμβολο ( Ε ) αριστερά στην οθόνη κατω απο το σήμα της κεραίας αντικαθιστώντας το σύμβολο της κεραίας.Μήπως ξέρετε τη συμβολίζει αυτό.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 820
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Λογικά, χρησιμοποιείται το EGPRS (έχει να κάνει με την ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων που σηκώνει το δίκτυο - ανάλογα με την περιοχή που βρίσκεσαι).
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο thread για αγγελίες; Θέλω να πουλήσω το G810 μου, αλλά δε βρίσκω κάποιο συγκεκριμένο μέρος να αναρτήσω την αγγελία...

 

Οι moderators ας μετακινήσουν το μήνυμά μου, εάν απαγορεύεται να μιλάω εδώ για αγγελίες, και οποιοσδήποτε αν μπορεί ας με ενημερώσει...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο thread για αγγελίες; Θέλω να πουλήσω το G810 μου, αλλά δε βρίσκω κάποιο συγκεκριμένο μέρος να αναρτήσω την αγγελία...

 

Οι moderators ας μετακινήσουν το μήνυμά μου, εάν απαγορεύεται να μιλάω εδώ για αγγελίες, και οποιοσδήποτε αν μπορεί ας με ενημερώσει...

Καλημερα φιλε. γιατι θελεις να το πουλησεις; δεν εμεινες ευχαριστημενος΄;γιατι σκεφτομαι να το παρω(καινουργιο).τι σε χαλαει σε αυτο το κινητο.αν θελεις πες μου.σε ευχαριστω πολυ.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Βασικά δεν το χρησιμοποίησα και πολύ. Ο λόγος δεν ήταν κάποιο πρόβλημα. Είπα απλά να επιστρέψω στα non-touch κινητά, αλλά τελικά δεν την παλεύω, έχω καλομάθει με τα WinMobile....

 

@MirrorsofSorrow:

Μηνύματα; Posts εννοείς; Πρέπει να φτάσω κάποιον αριθμό; Και πόσος είναι αυτός;

 

(Χαζό μου ακούγεται.. Μπορεί ο καθένας να σπαμάρει για να φτάσει κάποιον συγκεκριμένο αριθμό, χωρίς αυτό να σημαίνει κάτι...)

Link to comment
Share on other sites

Από τους όρους πρόσβασης και χρήσης του φόρουμ.

Απαραίτητη προϋπόθεση για τη συμμετοχή στην ενότητα των αγοραπωλησιών, είτε ενεργητικά (με τη δημοσίευση αγγελιών), είτε παθητικά (με την ανάγνωση αγγελιών) έχουν όλα τα εγγεγραμμένα μέλη που έχουν συμπληρώσει 60 ημέρες από την εγγραφή τους στο myphone.gr και έχουν δημοσιεύσει ικανό αριθμό μηνυμάτων στα forums του. Περισσότερες πληροφορίες για τον τρόπο πρόσβασης στην ενότητα των Αγοραπωλησιών, παρέχονται σε σχετικό κείμενο (επισημασμένο μήνυμα), που έχει δημοσιευθεί στο forum «Σχολιασμός».

 

Επισημασμένο: Συχνές απορίες για το Buy and Sell (17/07/05)

 

Link to comment
Share on other sites

Οκ, λάθος μου...

Αλλά ειλικρινά, ποιός διαβάζει τους όρους χρήσης πριν κάνει check το κουτάκι "Δέχομαι";

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Είμαι καινούριος κάτοχος του G810, αλλά αντιμετωπίζω προβλήματα στις κλήσεις, τα οποία έχουν αναφερθεί ήδη από χρήστες του forum, καθώς περιστασιακά η φωνή μου ακούγεται σαν "συνθεσάιζερ", όπως χαρακτηριστικά έχει ειπωθεί.

 

Για αυτό θα ήθελα να σας ρωτήσω ποια είναι η τελευταία έκδοση του λογισμικού του (η έκδοση που έχω είναι η G810BDHF3 2008-06-19);

 

Έχει νόημα να το στείλω για service;

 

Mετά από 3-4 πλήρεις φορτίσεις αποφορτίσεις δεν ξανααντιμετώπισα το πρόβλημα του "συνθεσάιζερ"!

 

Ήθελα να σας ρωτήσω αν κάποιος έχει βάλει κάρτα μνήμης 8Gb και ποιας εταιρίας; Αλλιώς στα 4Gb τι προτείνετε για απροβλημάτιστη λειτουργία;

Nokia 6150 => Alcatel One Touch 701 => Motorola V66 => Motorola U6 Pebble => Samsung G810 => Sony Ericsson K800i
Link to comment
Share on other sites

Αλλά, φυσικά, εάν θέλεις να είσαι νόμιμος, θα πρέπει να χρεωθείς για την αγορά του προγράμματος...
Link to comment
Share on other sites

Αναρωτήσου πρώτα εάν όντως χρειάζεσαι τόσο μεγάλη χωρητικότητα. Γενικά, όσο μεγαλύτερη η μνήμη, τόσο πιο αργά γίνεται η προσπέλαση των δεδομένων...
Link to comment
Share on other sites

Η ανάγκη σου για μεγάλης χωρητικότητας κάρτας μνήμης είναι ανάλογη του μεγέθους της δικής συλλογής με mp3 ;-)
Link to comment
Share on other sites

Βασικά θέλω την κάρτα μνήμης για να βάλω GPS και θα με ενδιέφερε να έχει ενσωματωμένο USB reader. Έχει δοκιμάσει κανείς, κάποιο από τα παρακάτω (στα 4Gb ή στα 8Gb):

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569136

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569749

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.553986

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.553901

Nokia 6150 => Alcatel One Touch 701 => Motorola V66 => Motorola U6 Pebble => Samsung G810 => Sony Ericsson K800i
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μήπως θα μπορούσατε να με βοηθήσετε σχετικά με το ποια ενότητα του myphone έχει οδηγίες εγκατάστασης προγράμματος πλοήγησης και χαρτών, που να αφορούν το G810;
Nokia 6150 => Alcatel One Touch 701 => Motorola V66 => Motorola U6 Pebble => Samsung G810 => Sony Ericsson K800i
Link to comment
Share on other sites

Εδώ, θα μπεις στο θέμα της εφαρμογής που σε ενδιαφέρει και θα διαβάσεις τις οδηγίες εγκατάστασης.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά γειά

Νέος στο forum.

Πώς γίνεται με το Navigation στο συγκεκριμένο τηλέφωνο? (G810 Samsung)

Κατεβάζω κάτι?

Απο πού?

και μιλάω πάντα για δωρεάν

Υπάρχει κατι?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Garmin, Sygic και NDrive. Διαλέγεις και παίρνεις. Γενικότερα, ότι χρειαστείς για το τηλέφωνό σου, θα το βρείς στο section Series 60 3rd Edition.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ΧΑΙΡΕΤΑΙ! ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΠΡΟΒΟΛΗ ΤΩΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ.ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΣΕ ΦΑΚΕΛΟΥΣ ΟΠΩΣ ΤΙΣ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΜΝΗΜΗΣ,ΑΠΛΑ ΒΓΑΖΕΙ ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟ.ΑΝ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΚΑΤΑΦΥΓΩ ΣΤΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΡΧΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΩ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΜΝΗΜΗΣ,ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΣΕ ΦΑΚΕΛΟΥΣ,ΑΛΛΑ ΟΙ ΦΩΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΔΙΑΤΑΞΗ ΜΙΚΡΟΓΡΑΦΙΩΝ ΑΛΛΑ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ.ΔΗΛΑΔΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΟΙΓΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΙΣΚΩ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ? ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ?PLEASE HELP ME!!!

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδια έχω πάρει ένα Samsung G810 μέσω ebay. Το θέμα είναι οτι έχει αγγλικά και όχι Ελληνικά....υπάρχει κάποιος τρόπος να περάσω ελληνικό firmware? Ψάχνοντας βρήκα κάποια αρχεία για να κάνω flashαρισμα την rom αλλα ειναι μπέρδεμα και δεν μπορώ να τα καταφέρω. Αν υπάρχει κάποιος που να ξέρει πώς μπορώ να τα περάσω Ελληνικά θα του είμαι ευγνόμων!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-G810

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...