Jump to content

RYE Traveler 3503 (PNA)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γειά σας!

Κατά λάθος έσβησα ή άλλαξα θέση σε αρχεία και φακέλους στην NAND FLASH του RUE 3503. Μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει, λέγοντάς μου πως είναι η διάταξη των φακέλων?

anvossos@yahoo.gr είναι το mail μου

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλώς ήρθες, λίγο προσοχή όταν δημοσιεύεις κάτι ώστε να μην κάνεις διπλά post.:O
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδια καλησπερα , θα ηθελα να μαθω ποιοι ειναι οι τελευταιοι χαρτες που μπορω να βαλω στο μαραφετι . Προγραμματακι εχω το dest7 το οποιο ειχα βαλει κανα 2 χρονια πριν και απο τοτε δεν ειχα ξανα ασχοληθει αλλά βλεπω πως εχουνε γινει πολλες αλαγες στους δρομους πλεον :O
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου καλησπέρα.

Εγώ έχω βάλει τον Geo Intelligence 2010 v.3650. Δεν ξέρω αν είναι ο τελευταίος.

 

Γιώργος.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους.μετα απο πολυ καιρο ειπα να κανω αναβαθμιση στο rye 3503 εβαλα το καινουργιο χαρτη που δινει η εταιρια αλλα δεν μου αρεσει τη πρεπει να κανω να βαλω το destinator μπορει να με βοηθησει καποιος?ευχαριστω εκ των προτερων.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους.μετα απο πολυ καιρο ειπα να κανω αναβαθμιση στο rye 3503 εβαλα το καινουργιο χαρτη που δινει η εταιρια αλλα δεν μου αρεσει τη πρεπει να κανω να βαλω το destinator μπορει να με βοηθησει καποιος?ευχαριστω εκ των προτερων.

 

κανενας δεν θα μου πει?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλησπερα φιλοι μου και απο μενα.

μολις πηρα και εγω μτχ. ενα rye traveler 3503 αλλα δεν μου αρεσει το προγραμμα πλοηγησης.

ειχα συνηθισει το destinator και μου φαινεται λιγο αργο και ασχημο.

που μπορω να βρω to destinator 7 και ποια η διαδικασια που πρεπει να ακολουθησω?>

Edited by FIATGT
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

george_thibs και FIATGT λογισμικά και χάρτες μπορείτε να βρείτε σε όλα τα ... καλά καταστήματα. Διακίνηση λογισμικού μέσω του forum απαγορεύεται

 

george_thibs πολλοί φίλοι βρίσκονται σε διακοπές. Τυχόν καθυστερήσεις στις απαντήσεις δικαιολογούνται.

 

Γιώργος.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα κύριοι.

Έχω το Rye 3503 και είναι σκυλί!!!!! Του πέρασα το Destinator όπως μου είχατε υποδείξει στο παρόν forum και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Θα ήθελα να μου πει κάποιος από που θα βρω τους τελευταίους χάρτες της ελλάδας (νομίζω GI MAP 2010 V3650 και MLS V2010.A.07).

Επίσης επειδή δοκίμασα στο iphone το navigon και μου άρεσε πάρα πολύ από που μπορώ να το κατεβάσω για το rye??? Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω πως μπορεί κάποιος να σου απαντήσει σε μια τέτοια ερώτηση μέσα στο φόρουμ. Ψάξε εκεί από όπου κατεβάζεις κι άλλα πράγματα.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
σε european traveller 4305 me windows ce4.2 ποιο destinator h ndrive πρεπει να βαλλω?καποιο link αν μπορειτε?το email moy gsxr_k7@windowslive.com
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Καλησπέρα σε όλους. Παιδιά εγώ έχω το 4305 bt. Προσπάθησα να αναβαθμίσω τον χάρτη αλλά έκανα κάποιο λάθος και το μπλόκαρα. μπορεί κάποιος να μου δώσει οδηγίες για να εγκαταστήσω το destinator 7. ( To sygic ) ήταν σκέτη απογοήτευση για μένα.:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...